Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

na szcescie wlasnie zjadlam duza porcje galaretki z truskawkami, bo inaczej jezyk w .....:D:D:D:D pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja i tak zjem wszystko..i ten pierwszy deserek i ten drugi :P Dzis jestem ciagle i nieprzerwanie glodna :P Sama musze cos wam przygotowac, jak impreza to huczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie pochwalę moim synem-artystą (taki ma zamiar) www.kaies.digart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza__noooo gratulację, a ja przegrałąm no ale musi być po równo, bo jak nam się później stworzą pary??? Modelka jak się patrzy :-) Jeszcze w brzuszku a juz szpanuje długimi nogami :-) To jak imprezka to ja też musze coś przygotować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a nie mowilam ze bedzie dziewczynka no i nas tak malo bylo a wygralysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - facet z niego niezły, ale zdjęcia lepsze:P te wszystkie tam sa jego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi rumieniec wypełzł na twarz:P teraz wyglada o wiele lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piękna impreza :P to ja myślałam, że się spóźnię a jestem pierwsza????? a gdzie wywiało gospodynię powinna być na posterunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam nadzieję, że mi wybaczycie ale ja mamuśka pełna gębą niestety na imprezie nie mogę zostać bo muszę kompać małą księżniczkę. Malolepsza a ja czułam, ze to będzie dziewczynka! Serdecznie Ci gratuluję kochane i całuję was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rownierz sie ciesze ze zdrowych i slicznych wiadomosciach! dzwonila do mnie mama i niewiedziala jak mi to powiedzec ale w koncu powiedziala ze wtedy o byla ta afera przed swietami to brata dziewczyna byla w ciazy ale juz niejest i to ze ponoc prze zemnie ze jak byla ta szarpanina to trzymala brata i stres to moja wina.powiedzial tez ze ona byla juz w ciazy ale poronila w 5 miesiacu ze lekarz jakis dal jej leki na poronienie a byla w ciazy.(dziwne ze nawet tego nie zauwazyla!) i ich dziecko jest nawet pochowane na cmentarzu (niewiem czy bylaby taka mozliwosc! chyba w 9 to moze i tak)i gdyby sie wtedy urodzilo to byloby starsze od mojej Asi.tak powiedziala mi mama.niewiem czy oni chca bym ja byla winna tego co sie stalo ? ja wtedy nie zaczelam. jesli by to o niej byloby prawda to dlatego ona taka jest dlaczego tak mi wtedy napisala.kobieta po takich przejsciach to chyba powinna pomagac i wspierac cieszyc sie z radosci innych choc w jakis sposob. sama niewiem co mam o tym myslec ale staram sie niemyslec ze wsgledu na naszego babla bo dzis buszuje calkiem wyraznie. wiem ze to inny temat dzisiejszego dnia ale w Was wierze i to wy wierzylyscie we mnie i nasze starania kazda z nas potrzebuje jakiegos wsparcia i za to Wam serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! ja tak troszke po zydowsku obstawilam ale tez nie pozbede sie majatku(hahaha jakbym jakis miala:D:D:D) a serio to Malolepsza gratulacje dziewczynki-chyba dobrze jeste byc w ciazy ale taka pelna personifikacja tego malego lokatorka przychodzi chyba wlasnie z poznaniem plci-ja co prawda tylko teoretyzuje ale co tam;).Spoznilam sie na imprezke i na dodatek nic nie przynioslam:( Co do wynikow-....jeszcze ich nie ma bo podobno dopiero dzis przyszly a lekarza nie ma itd-wscieklam sie ale nic na to nie poradze.Wiec nie bede mowic ze bede miala je jutro-tylko jak bede miala to Wam napisze. Betty-nie bierz sobie do serca-przyczyn poronien moga byc setki-poza tym jesli brat wiedzial ze jego pani jest w ciazy to on przede wszystkim powinien zadbac o jej spokoj i nie narazac na stres.Irytuja mnie takie teksty ze poronienie przez kogos-czasem kobieta ma mnostwo zlych przezyc a dziecko przetrwa a inna bedzie miala spokoj i bezpieczenstwo i poroni-na to nie ma madrego.No i wtedy bylo wiadomo ze ty tez w ciazy wiec Ciebie tez nie powinien byl narazac na stres. Justyna-ucaluj tego malego przystojniaczka na 6 miesieczne urodzinki🌼 Aisza nie daj sie chorobsku. Zmykam pod prysznic i na obiadek. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telesforka-no tez wlasnie,to juz nie ode mnie zalezalo a tym bardziej ze ile jest takich kobiet co jak zajda to takie nie szczescie sie dzieje. dzieki dziewczyny ze jestescie nie tylko dla mnie ale kazda z nas potraficie pocieszyc i powiedziec kilka cieplych slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! cos dzis nie moglam spac budzilam z 4-5 razy snila mi sie jakas rzeźnia.duzo zabijania jak w najgorszym horrorze -jak sie przebudzilam to zadzwonilam do mojego kamiska czy wszystko u niego dobrze.nie wiem troche jednak mysle o tym co mi powiedziala mama bo mi nawet sie snila mama brat i jego lala ze ja zlalam.wogole ta noc to jakas dziwna byla bo jak mi sie ten horror snil to mnie obudzily piesy jak strasznie jazgotaly.a ja od rana was zanudzam -PRZEPRASZAM WYSZLO U NAS SLONECZKO WIEC BEDZIE LADNA POGODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wczoraj nie miałam już siły żeby coś napisać, ale widzę, że jak ja mam robotę i nie mogę przyjść to impreza owszem, owszem...:P Piszę z pracy więc rozpisywać się zbytnio nie będę (korzystam z okazji, że towarzystwo zajęte chwilowo czymś innym i nie zagląda mi przez ramię). Jestem zła. Po pierwsze @ przyszła (patrzcie jaka prawidłowość:P – staranki zawieszone, to i @ jak na zawołanie – 27 dzień jak w mordę strzelił! Zaczynam wierzyć w to że to rzeczywiście moja psychika jest sprawczynią wszelkich nieszczęść i niepowodzeń:P ) Po drugie – narobiliśmy się wczoraj z K. Jak osły i dzisiaj mam zakwasy jak cholera (ech ta moja kondycja! ). Po trzecie – po raz kolejny przerżnęłam zakład – widzę hazardzista ze mnie jak z koziej d.... trąbka!:P:P:P:D Obstawiałam chłopaków u Surfitki i Malolepszej i kicha! (Jagoda zgodzisz się na wypłatę w ratach?:P ) Dobra – wracam do roboty – postaram się zajrzeć wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - gratuluję dziewczynki, też po cichu licze na małą helenkę...ale moje zakłady pewnie dopiero za 2 miesiące:-) Dziewczynki martwię sie bo nie widze wpisów ANI...czy ktoś coś wie? ANI odezwij się !jak się czujesz? Rybko pozdrówka...i w ogóle tam sobie myślę że kilka osób chyba nie ma czasu tu zaglądać...np pokemonowa. tęskno nam.:-) Miłego dnia mamuśki i przyszłe mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki po pierwsze serdecznie gratuluję córeczki malalepsza 👄 👄 👄 w takim razie ja dopisuje mojego dziubalka do tabelki co by była jasność bo widziałam, że były jakieś wątpliwości ;) ;) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................31....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........24..........................21......... .............19.08.08 malolepsza.......32...........................21........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 widzę, że wczoraj była imprezka :) ach a u mnie remonty, remonty i remonty, końca nie widać!!!!! :P :P :P :P buzialki dla wszystkich mamuś, słoneczek starających się, dziewczynek, chłopców, babciów też oczywiście 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - gdzie jesteś??? odezwij się babo, bo się martwimy!!!! Ja bede dopiero późnym wieczorem, mam dzisiaj nieciekawy dzień:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×