Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Dziękuję pięknie za życzenia :) Widze, że z imprezki raczej nici, ale już jestem przyzwyczajona, bo w realu też mi trudno się spotkać ze znajomymi w czasie dlugiego weekendu, bo każdy gdzieś wyjeżdża, więc zazwyczaj przekładam na nastepny tydzień :D Dzisiaj raczej imprezka piżamowa. Chyba od nadmiaru wrażeń tak mi sięchce spać. Dzięki jeszcze raz za życzenia i przesyłam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba__lufa - słodkich snów :D Aisza - ja tam nie chcę wybrzydzać ale wolałabym się na czerwiec załapać jeżeli chodzi o przejmowanie ;) Ale dzięki za hojność, myślę że któraś z nas skorzysta :D:D Wiecie co ręce mi dzisiaj opadły jak usłyszałam jak jeden z naszych miejscowych ginów rozpoczął u mojej znajomej ustalanie przyczyn dlaczego w ciągu pół roku nie udało się jej zajść w ciążę 😠 zrobił usg !!!!!! Pytam koleżankę czy kazał jej zrobić hormony, M badanie nasienia - nawet o tym nie wspomniał :( Dziewczyna w tym roku skończy 34 lata i w ubiegłym roku wyszła za mąż więc nie ma na co się oglądać - jak jej zaczęłam zadawać pytania to tylko oczy szeroko otwierała. Przykre to jest strasznie, że mamy takich lekarzy. Ja niby na swojego nie mogę narzekać ale też w pewnym momencie jego możliwości się skończyły. Ale przynajmniej nie marnował mojego czasu i w porę odesłał mnie do kliniki. Tylko tu się u koleżanki zaczynają schody - brak współpracy ze strony M. Facet jest głęboko wierzący więc wychodzi z założenia ze jak ma być ojcem to i tak będzie. A dziewczyna aż się trzęsie jak widzi dziecko. Ech gdzie w tym wszystkim sens i logika, świat jest niesprawiedliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! No widze ze nie tylko ja sie malo udzielam:):):)Z jednej strony chcialoby sie poczytac wiecej ale z drugiej strony kamien z serca ze nie tylko mnie tak malutko. Rybka-duzo,duzo szczescia w te Urodzinki i w caly kolejny rok-oby spelnily sie Twoje marzenia,otaczali Cie sami dobrzy ludzie i oby Malutki czlowieczek przybyl w Twoim domu. Jagody-dzwoni Ci dobrze ale nie w tym kosciele:D-moj M ma urodziny dokladnie wtedy co Ty:):):):) Aisza-to przygotowania pelna para-fajnie masz-zazdroszcze ale tak pozytywnie-podrap Bartusia w pietke od cioci. Surfitka-znalazlam jeden pozytyw tego ze nie mamy tu majowki-po weekendzie pojdziemy do pracy ze zwyklym bolem a nie takim podwojnym po dlugim leniuchowaniu Malolepsza-i tak trzymaj z tym cisnieniem.To jest wlasnie to-jak jestesmy na biegu to myslimy -ojej ale bym tak polezala calymi dniami-a jak w razie czego musimy odpoczytwac to az plecy bola i czlowiek malo ze skory nie wyskoczy. A ja wlasnie mysle coby tu robic w weekend-M jutro do pracy-to z rana sprzatanie,pranie(Surfitka jak z Twoja pralka?) i zaleglosci Z tygodnia a potem moze kino albo knajpka?Dzis zastanawialam sie co na obiad bo wrocilam zmachana z pracy-otwieram zamrazalke i zobaczylam ze moja mama mi na zapas narobila pierogow z kapusta:)problem obiadu z glowy. No to na razie tyle. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Rybcia zagapilam sie :p duzo zdroweczka spelnienia marzen- szczegolnie tego jednego :) sukcesow zawodowych i samych slonecznych dni kochana 🌼🌼🌼 Telesforka obiecuje ze jak znowu trafie na pietunie to podrapie :):) a pozniej Bartus albo odkopnie albo tak schowa ze sie znalezc nie da :P:P dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka, wlasnie dzis dostalam maila ze przyszla :D:D:D Zamowilam w tym samym sklepie co ty, i musze ja odebrac :) Juz czesc rzeczy popralaismy recznie, wiec poprasowalam juz. Ale niedlugo dojedzie nowa partia..tesciowa walizke dla wnusi szykuje :P, wiec praleczka bedzie jak znalazl. A wlasciciel sie zgodzil, sam mi powiedzial zebym sobie kupila :D:D:D Bal sie jednak ze mu myszy portfel zjedza :P W przyszlym tygodniu kupuje tez wozek. Wiec sie dzieje..ale w sumie duzo tej ciazy nie zostalo..ale nikt mi nie wierzy, ze do terimnu tylko 6 tygodni..kazdy mysli ze ze 3 miesiace ( daja mi gora siodmy miesiac), a ja juz za tydzien dziewaty zaczne :D Jagody, pogratuluj siostrze..moze siostra zarazi cie wiruskami? I najwazniejsze sie nie denerwuj, na ciebie przyjdzie czas i ja wierze, ze juz wkrotce. Ja z checia podzielilabym ten brzuszek tak, by juz nawet Aisza nie miala komu dawac ;) Naprawde chcialabym aby kazda dziewczyna co chce byc mama nia zostala w jak najblizszym czasie. A co do naszych konowalow..no coz, juz nie raz powiedzialysmy co na ich temat myslimy :o A dobry lekarz to 50% sukcesu. Aisza, cudowne te przygotowania :) Tez mam butelke Aventu ale tez kupilam Nuka bo ma smoczka orto. Zobacze co bardziej spodoba sie Nince i wtedy kupie jej wiecej danej firmy. Ale Avent podobno jest niezly...Mam nadzieje, ze uda mi sie ja karmic przez te pierwsze kilka miesiecy a butelki wtedy posluza tylko do picia . Voltare, mam nadzieje, ze podczas grilowania pomyslisz o tych ktorym najblizsze grilowanie w polskim zaciszu grozi dopiero za rok i podeslesz jakas kielbaske ;) Podczytalam twoje plany na "pragne" i uwazam ze to swietny pomysl :) A z ciekawosci ..znasz czeski? Zmykam dziewczynki, zycze kolorowych snow i do poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, zdążyłam przed pólnocą, żeby Rybce naszej kochanej złozyć jeszcze życzenia. Wszystkiego naj, naj, naj... ale i tak myslę, że prezent już dzisiaj dostałaś❤️ A to wklejam ku pokrzepieniu z innego topiku: 22:01 tolki Na pocieszenie! Starałam się przez 7 lat o maluszka, miałam 34 inseminacje, 3 razy invitro, dizałałam juz mechanicznie.Trafiłam do Novum o inseminacji nie chceli słyszeć. To było moje 1 invitro w Novum, wcześniejsze w Poznaniu. Przygotowania trwały 2 msc,a teraz za ścianą spią dwa maluszki. Dziewczyny każdy ma swoje przeznaczenie i jest tyle waznych spraw w życiu.Jedynie co to trzeba się starać i walczyć. Nigdy nie uzalezniajcie swojego życia od jednego...... Ach i jeszcze jedno byłam beznadziejnym medycznym przypadkiem Dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie w dalszym ciągu leje. Nie pamiętam takiej deszczowej majówki. A na domiar złego chyba dopadło mnie zapalenie pęcherza :( Siedzę sobie z termoforem i piję hektolitry płynów. Może przejdzie. Po cichu liczę , ze to może wpływ pogody bo w końcu jest zimno i leje, a jak zawsze przy takiej pogodzie częściej biegam do wc, jakoś tak podświadomie. że Ja chcę słońca 😭 Voltare - wiesz, ze nie kopie się leżącego, podeślij trochę tego słońca. Malolepsza - i oby to ciśnienie pozostało na takim poziomie. Telesforka - dobra jestem :P ale Twój M na pewno się nie pogniewał za dodatkowe życzenia ;) Fasolka - ja mam nadzieję że u Ciebie pogoda dopisuje i relaksujesz się na leżaczku. Milla - jak przygotowania do wielkiego dnia - wszystko dopięte na ostatni guzik? Betty - do szpitala miałaś iść od poniedziałku a już coś zamilkłaś :( A mozę u Was też jest cieplutko i słonecznie i korzystasz z uroków długiego weekendu. Surfitka - oj czas leci, nie mam pojęcia kiedy to zleciało. Niedawno odbierałaś betę, robiłaś pierwsze usg a tu proszę Nina już za chwilę będzie z Wami. Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKIE, zwłaszcza te nie wymienione 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody--jestem jestem,czytam co piszecie ale niema tego duzo.noca boli mnie tak mniej wiecej w okolicach lewego posladka -takie klucie.tal cholernie boli ze niemoge sie przekrecic na bok.cisnienie 120/80 wczoraj i dzien wczesniej dzis nie mierzylam jeszcze. Alicja kopie choc tak bardziej delikatnie ale sie czuje. pozdrowienia dla Wszystkich i duzo sloneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) U mnie majówki ciąg dalszy:P Obiadek na łonie przyrody zaliczony:) Jagoda - to nie jest kopanie leżącego - ja po prostu już mam tak dosyć wiatru, deszczu, zimna itp, że jak tylko kawałek słońca zobaczę za oknem wyrywam z domu i lecę pooddychać świeżym powietrzem:) A jeszcze dzisiaj mojemu mężusiowi zamarzył się hamak na ogrodzie:P Póki co musimy obmyślić jakąś solidną konstrukcję, do której dałoby się coś takiego przyczepić i chyba sobie zafundujemy;) Lecz się kobieto! Tylko nie przeholuj z tym dogrzewaniem - pisałam Wam już kiedyś o pęcherzach na plechach po tym jak próbowałam przy pomocy buli z gorącą wodą wygrzać korzonki:P:P:P Surfitka - nie znam czeskiego. Tzn. moja firma współpracuje z Czechami i czasami siłą rzeczy muszę się z nimi porozumieć telefonicznie albo osobiście. Język czeski jest trochę podobny do polskiego i wprawdzie sama nic w nim nie powiem (poza kilkunastoma może słowami) ale jak ktoś do mnie mówi powoli to rozumiem. I rozumiem coś co czytam. W drugą stronę działa to podobnie. Jeżeli jestem sobie w stanie poradzić bez przygotowania z językiem technicznym, to poradziłabym sobie i z leczeniem - zwłaszcza iż przygotowanie do IVF trwa góra 2 miesiące. Zresztą jeszcze nic nie wiadomo - jeżeli ceny będą zbliżone do polskich to siłą rzeczy zostanę przy naszym kraju. Czechy wchodziły by w grę wówczas, gdyby ta różnica w cenach była jakaś zauważalna. W Polsce jestem zdecydowana na 2 góra 3 podejścia - więcej nie ma sensu. Może tam mogłabym sobie pozwolić na więcej. Człowiek jest spokojniejszy mając w zanadrzu jakiś \"plan B\". Ryba - mam nadzieję, że zostajesz przy opcji zwolnienia lekarskiego i od jutra wypoczywasz ile wlezie?:P Telesforka - żebyś wiedziała, że w poniedziałek będzie ból - wcale mi nie spieszno do roboty:P Zmykam na mini-imprezkę imieninową;) postaram się jeszcze potem zajrzeć - buziaki dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Milczki, no, no :P oczywscie jak po ogien wpadam,ale nie musicie mnie tak oszczedzac z czytaniem! Surfi____rany julek juz 35tc....:D:D:D:D:D dziewczyny szykowac rece do lapania brzucha, surfi zlapalas Justy, ja Mimi, zobaczymy, ktora nastepna zlapie, bo zlapie ktoras na pewno Jagoda____jestem wierzaca, ale jak slysze ze podczas staran o dziecko i lkeczenia nieplodnosci gdzies wtraca sie wiara, to mnie trzesie normalnie, jakby BOG nie chcial pomagac parom to by nie bylo takich mozliwosci, terqz podczas swiat znowu ksieza rozbujali sie w kazaniach mowiac o IVF i porownujac do aborcji, prawie naplulam na tv, niestety nie zgadzam sie z zadnym ich slowem, ciemnogrod i tyle, ochrona zycia poczetego dobra, mozna wszystko tak zoorganozowac zeby nie bylo zadnych watpliwosci co do tego, zal mi Twojej kolzenaki, na jej miejscu postawilabym postawic sprawde na ostrzu noza, bo fakt , czas juz troche goni. Aisza_____avent to dobra firma, ja zamierzam kupic dr browns, a tylko dlatego,ze wsrod moich znajomych butelki sie sprawdzily, ale avent jak najbardziej tak:D Telesforka____ten post specjalnie dla ciebie zebys troche przy kompoie posiedziala:D Voltare___jak po imporezce???? Ryba___wciaqz kciuki zacisniete Mimi, Justa, Omega, Betty, Milla, Fasolka, Nelcia, Monis, mezatka,po duzym 👄 cisnienie wciaz lekko podwyzszone, wiec oszczedzam sie na maksa, ide pomoc M, bo mie sender montuje zebym mogla sobie satke w sypialni ogladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) W końcu przestało padać, w dalszym ciągu nie jest to super słoneczna pogoda ale przynajmniej można pójść na spacer :D Co prawda ja sie raczej na spacer nie wybieram w zwiazku z tym, ze muszę pozostawać w bliskim sąsiedztwie toalety :P Jednak człowiek ma od razu lepsze samopoczucie jak świeci słoneczko. Voltare - chyba w końcu podzieliłaś się trochę słoneczkiem :P Masz rację plan B to podstawa działania, oby nie był konieczny. Malolepsza - ta moja znajoma nie postawi sprawy na ostrzu noża, jest typem kobiety cierpiącej :P Wg mnie jest to chore ale każdy z nas ma inne priorytety i sam podejmuje decyzję. Już teraz zrozumiem dlaczego mój gin tak dziwnie rozmawiał ze mną o metodach wspomagania rozrodu. Skoro raz na jakiś czas trafi mu się bogobojna para to kto wie jakiej reakcji można sie spodziewać po kolejnej pacjentce??? Lepiej być ostrożnym :P Betty - a to kłucie to nie ma zwiazku z rwą kulszową? Dobrze,z e przynajmniej ciśnienie się unormowało, jutro zrobią Ci generalny przegląd i mam nadzieję, ze nic niepokojącego nie znajdą. pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! dzis brzydka pogoda caly dzien pada i pada. Jagody-ja juz myslalam ze moze to nerki,ale przecierz sa chyba wyzej . mam nadzieje ze jednak ta pani dr co robila usg to sie pomylila i nic malutkiej nie jest.ciekawe ile dni mnie beda trzymac? pozdrowionka i buzka a tak na marginesie to co tak wszystkie wywialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze raz zgrzesze i wejde, taka aura to i cisnienie niskie, dlatego sobie troche pozwalam:D Jagodka___i tak mi jej szkoda, nie rozumiem jak ktos lubi cierpiec, ale kazdy kowalem swoejego losu:( Mimi____wycaluj, wygryz, wypiesc, wysmeraj Natalke z okazji 5 mscy, alez ten czas leci❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do Was pytanko ile jest wazna ksiazeczka ubezpieczeniowa? ostani stepel mam 29 stycznia 2008 i wazne jest 3 miesiace czy 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz książeczka ważna jest przez 1 (JEDEN) miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest chyba nie mozliwe co miesiac ja stemplowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - na bank w szpitalu uwzględniają tylko miesiąc - musiałam dowozić książeczkę po HSG bo miałam pieczątkę sprzed trzech miesięcy. Wg mnie głupota ale Pan każe sługa musi :O Malolepsza - nie wiem czy lubi cierpieć ale są tacy ludzi na których naplujesz a oni Ci jeszcze za to podziękują że raczyłaś ich opluć. Lubię ją bo jest z niej dusza człowiek ale nie potrafi walczyć o siebie :( Ja mam nadzieję, ze to całe milczące przez weekend towarzystwo w końcu się odezwie. Fasolka - Ty masz do napisania cały elaborat o relaksie na leżaczku :D Ani - odezwij się do nas. Martwię się o Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze zachaczyc o zaklad pracy i dopiero do szpitala. TO DZIEWCZYNKI WSZYSTKIEGO DOBREGO,MNIE PARE DNI NIE BEDZIE TO JAK COS TO MOJ M COS MOZE NAPISZE.POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KOCHANE BABKI :P ZMIENIAM TABELKĘ BO MÓJ WĄTEK JUŻ ZASZEDŁ PAJĘCZYNĄ :) HEHE Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................35....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................29 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................24......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................23......... .....Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................13...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 bETTY -----GRATULUJĘ CÓRECZKI :) ASIA PEWNIE SIĘ CIESZY, ŻE BĘDZIE SIOSTRZYCZKĘ MIAŁA :) IDE TERAZ SIĘ KIMNĄĆ, BO DOPIERO CO WRÓCIŁAM.....JAK WSTANĘ TO NAPISZĘ WAM CAŁY ELABORAT :) I DODAM ZDJĘCIA NA BLOGA TO SOBIE ZOBACZYCIE :) BUZIAKI DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................35....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................29 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................24......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................23......... .....Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helenka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długim weekendzie! Kochane moje , w piątek 13;30 ślub, zaczynam panikować... jestem wpracy do środy, potem już tylko szykowanie :-) Czy możecie mi pomóc z fryzura do ślubu/ Byłam wczoraj na próbnych lokach ...i wyglądałam nie za bardzo. Chciałabym miec rozpuszczone włosy bez upięć. ale fryzjerka mówi że naturalne fale i loki nie utrzymaja sie długo. To co mi zrobiła to były loczki sztywne jak papier ale takie osobne nie naturalne..ech masz tu babo placek czekam na wasze propozycje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już piszę i opowiadam.... po pierwsze: POGODA BYŁA PIĘKNA :) nawet mi się trochę buzia i rączki opaliły podczas spacerów i siedzenia na ogrodzie...był grill, zaliczyłam festyn majowy na powietrzu - gdzie nie mogłam sobie odmówić mojej ulubionej waty cukrowej :D hihi .....no i ogólnie wiecie, powietrze inne, słońce, rodzina, pies, kwiaty - tzw. wolność i swoboda tzn. czułam się jak w domu. nie to co tu :( a zdjątka możecie sobie obejrzeć na fotoblogu - > dość sporo ich dałam.... po drugie: na weekend udało mi się zaliczyć 3 przedmioty z tych moich różnic programowych, miał być jeszcze jeden zliczony ale facet chyba był nie w sosie, bo mam u niego same tylko ćwiczenia do zaliczenia -> więc najpierw mówił, że napisze pracę i mi zaliczy, to 2 miechy temu oddałam mu tą pracę i teraz poszłam po wpis, a on mnie tu zaczął pytać z mojej pracy -> a u mnie z pamięcią ostatnio nie za bardzo, więc zgrubsza mu powiedziałam, a on mi mówi, że nastepnym razem mam sie przygotować to mi zaliczy. No i wyszłam od niego - omało się nie popłakałam...bo jakby mi od razu powiedział, że będzie mnie pytał, to bym sobie chociaż przed pójściem do niego przypomiała szczegółowo co ja tam napisałam o tym księdzu Konarskim...a tak dupa blada...wk$%#$%ł mnie i tyle... po trzecie, zaczęliśmy z dzidzią już 5 miesiąc :D czujemy się dobrze tylko zgaga mi strasznie dokucza... no i ciągle myślę o tym by nie utyć za bardzo...bo jak byłam ostatnio na wizycie u gina, to mnie piguła ważyła i powiedziała, ze jak będę tak przybierać na wadze to mie położą do szpitala....a mnie się wcale nie wydaje żebym strasznie utyła...Co wy na to?? po czwarte: już tęsknię za tymi dniami, które minęły, ale pojadę znowu 16 maja i wrócę 26 maja :D oby szybko ten czas minął.... to tyle co pamietam, że miałam konieczie wam napisać:) Milla_____ to kilka linków dla ciebie z fryzurami na długie włosy - najbardziej podoba mi sie pierwszy i drugi link - myślę, że tak byś bardzo ładnie wyglądała :) http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura15563.htm http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura422.htm http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura3519.htm http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura4699.htm http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura3540.htm http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura3883.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz myslalam ze sie nie dokopie do \"ostatniego\" momentu pogaduch z wami a tu prosze w majowy weekend cisza jak makiem zasial.... jagoda ja juz po kontroli :P:P bylo calkiem fajnie, maly wybawiony, mi kregoslup odpoczal :) dziewczynki nie martwcie sie, moja mala misiulinka nie siedzi w tym chodziku nonstop :) zreszta cwaniaczek wlasnie na ogol sobie siedzi a nie stoi :)) jest przekochany i coraz wiecej gada :) napisze jutro,buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) O proszę jak punktualnie:P:P:P:P Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................35....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................29 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................24......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................23......... .....Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki! Ja juz zwyczajowo-tylko na chwilke.W weekend kupilismy nowy monitor do komputera,a ze jest ten widescreen to moj mezus siedzial i robil ustawienia itd no i przy okazji twierdzil ze zrobi porzadek w kompie wiec sie dopchac nie moglam. Pogoda cudna sie zrobila to wczoraj odkrylismy nowy park do lazenia i tak zlecial weekend-mialam racje-powrot pozwyklym weekendzie do pracy tez boli ale nie tak bardzo jak po dlugim.Wlasnie wpadlam na pomysl ze robie sobie dlugi weekend w ostatni poniedzialek maja-tutejszy memorial day. Na parapecie rosna mi pomidorki-przechowuje je do wysadzenia dla mojego brata ktory wlasnie kupuje dom-mama bedzie mu ogrodek uprawiac:):):) No i staranka w toku-w przyszlym miesiacu bede chciala robic oznaczenie hormonow. Dziewczyny sorki ze nie pisze do kazdej z osobna ale musze jeszcze zrobic kilka rzeczy a potem do szkoly. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę, najgorsze, że ten wiek trzeba zmienić ;) Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................35....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................29 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................24......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................23......... .....Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybenko sto lat sto lat sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak zwykle spooooznione ale z ❤️ buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na rekonesans, ale cos widze,ze musze chyba wrocic na dobre i Was pogonic do pisania babole wy! Justa___👄poprosimy o fotki Betty___solidaryzuje sie z Toba, ja do szpitala w sobote Ryba____juz niedlugo ja bede zmieniac wiek w tabelce,i chyba Jagoda?:P Voltare___w koncu nie przyjdzie@ ja to wiem👄 Milla___czeka cie piekny dzien:D:D:D:D jako fizjoterapeutka postanowilam kupic ksiazeke kolegi po fachu Pawła Zawistowskiego\"co nieco o rozwoju dziecka\"i wszystkim wam moje drogie naprawde polecam, kilka trikow, ktore ulatwiaja pielegnacje❤️ dzisiaj troche wiecej jestem na chodzie wiec zajrze jeszcze nba pewno wieczorkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................35....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................29 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................23......... .....Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×