Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Mimi - obiecałaś codziennie dwa zdania:P:P:P Aisza - a ty co???? Melduj czy wszystko w porzasiu:D Milla - to chyba w podrózy poslubnej jest... Justyna - a ty dzisiaj zupełnie bez czasu???? Ach ten wnusio:P Moniś, Mężatka - a wy???? jak samopoczucie??? Co za rozbrykane panienki - trzeba je ciagle do pionu stawiać!:P:P:P A o Nelci to nie wspomnę, czyżbyś w oknach tak się zapomniała, że oderwać cię od nich nie można????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega córka się melduje! Byłam dziś u koleżanki ze szkoły rodzenia, ma synka miesiąc młodszego od Natalki a różnica w zachowaniu jest kolosalna! Jej mały leży spokojnie i tylko usmiecha się, natomiast Natalka piszczy, krzyczy, przekręca się ze sto raz z brzucha na plecy i z pleców na brzuch! Jest taka ruchliwa, że szok! Juz nie mozna jej zostaweić nawet na chwilkę samą. Muszę chyba zakupić kojec... Malolepsza tak jak pisałam na nk brzusio prześliczny! W razie tęsknoty masz nas-wiem, że nie zastąpimy M :P ale zawsze to jakaś pociecha:D Surfi juz niedługo, czytając ciebie przypomina mi się mój 9 miesiąc, chciała rodzić już, natychmiast! Było mi ciężko, nie mogłam chodzić, z łóżka wstawałam 5 minut...Ale tak jak pisze Jagody warto pocierpieć! Już niedługo kochana, wierz mi, że ja też nie mogę się doczekać Ninki! Milka myślę, że dzioewczyny napisały już wszystko a ja się pod tym podpisuję. Najpierw musicie z M poprawić relacje, wyjaśnić sobie co jest dla was w życiu najważniejsze. Wierzę, że dojdziecie do porozumienia. Justynkla brawo dla Adrianka za nielada wyczyn! Ucałuj go od ciotki👄 Słoneczko uwarzaj na siebie! Aisza co u ciebie i Bartusia? Pogłaszcz brzusio. Jagody ja przed ciążą miała prawidłową wagę i przytyłam 22 kg-teraz ważę tyle co przed ciążą. Betty, Nelcia, Mężatka, Moniś, Milla, Telesforka,po 🌻 Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie--------🖐️ Omega----------ja sie w oknach nie zapomniałam tylko od naszych czarownic mam tyle zleceń ze nie wiem od której zacząć:P:P: Surfitka---------nie ma sprawy wysyłaj zaproszenie do NJ to bede ci okna myła i jeszcze wnusie przypilnuję :D:D:D:D u Aiszy wszystko w porzadku Bartuś daje jej popalić ale napewno sama wam o tym napisze(już tego dopilnuje) malolepsza--------ładny brzusio nie jest taki tragiczny jak mówisz a najważniejsze jest to ze sie dobrze czujesz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. A u mnie nie jest ciekawie :( Mam malo wod plodowych, lozysko zaczyna sie starzec. Wody najpierw wogole wyszly ponizej normy, ale lekarka mowi, ze poczekamy , bo mala ma pelny pecherz i zoladek, to moze sie zesika. No i na szczescie grzeczne dziecko zrobilo siku i wody wzrosly do normy, ale nadal nisko..i wogole tendencja spadkowa. Mam duzo wypoczywac i duuuzo pic. Przyczyna, albo za duzo jestem w ruchu, albo lozysko zaczyna niewydalac. Zobaczymy za tydzien, mam szczegolna uwage zwracac na ruchy dziecka :o Nastraszyli mnie i tyle. A mala ma to w nosie, dzis dwie rece przy buzi i noga, coby rak bylo malo :P Moze jednak ten porod bedzie wczesniej.... Nelcia, ciekawe co by Aisza powiedziala, gdybys ty tak do wnuczki za ocean uciekla :P Mimi, to dobrze, ze Natalka taki zywiolek :) Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki! Ja tak poznym wieczorem ale chcialam sie odezwac cobyscie o mnie nie zapominaly.Dzis znowu nie za dobry dzien ale to jakos ostatnio norma-moze jak osiagne dno dolinki to cos zrobie wreszcie z tym problemem? Surfitka nie martw sie-Ninka jest juz duza wiec nawet jesli odrobinke wczesniej sie urodzi to nie bedzie to dla niej niebezpieczne-wiadomo kazdy dzien ciazy jest istotny ale skoro jak widac ma sie dobrze to masz sie nie martwic i nie stresowac. Malolepsza-rzuch swietny i tak trzymaj-ostatecznie jestes w ciazy wiec mozesz sobie miec brzuch jaki chcesz i tyle;)A swoja droga to mysle ze najwiekszy rozrabiaka w domu juz niedlugo straci swoj tytul na rzecz innej osobki:) Jagody-dzis ogladalam tu program o malzenstwie co mialo 5 IUI i dwa IVF-za drugim sie udaly bliznieta-znowu moje watpliwosci co do IUI Mimi-to dobrze jak dziecko ruchliwe-znak ze dobrze i prawidlowo sie rozwija-ucaluj Natalke Nelcia-moje okna tez wolaja Cie-to jak mykniesz do Surfitki to juz do mnie tylko rzut kamieniem przez rzeke. No zmykam bo mezus konczy prysznic. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! juz wam wszytsko pisze :):):):) bylam we wtorek u gina serduszko Bartusia slicznie rowniotko bije szewek ladnie trzyma ogolnie powiedzial ze w tym moczu to mu sie najbardziej te erytrocyty nie podobaja wiec dodatkowo przepisal mi urinal i zwiekszyl dawke Fenoterolu z 3x1/2 do 3x1 , nie robil mi usg bo powiedzial ze nastepnym razem zrobimy a teraz nie ma sensu bo dziecko jeszcze ma tyle miejsca ze moze sie obracac wiec jeszcze nie sprawdzamy polozenia nastepna wizyta 10 czerwca - no i rozmawialismy o porodzie...mam dwie opcje ale czekam az zacznie sie akcja porodowa i szybko sciaganie szewku z szyjki albo 2 lipca sciagamy szewek i czekamy kiedy ruszy - a raczej ruszy wczesniej niz data porodu...mam czas do nastepnej wizyty aby sie zdecydowac...na 98% wybiore sciagniecie szewku i zobaczymy bedzie to juz chyba 37 tydz wiec juz jest oki i moge rodzic a do tego jak odstawi mi Fenoterol to juz w ogole ...wiec wszystko szykuje na 2 lipca torbe tez sobie przygotuje i wszystko dla Bartusia - matko jeszcze tylko 1,5 miesiaca - zaczynam sie bac porodu... wczoraj byly u mnie dziewczyny z pracy no wiec ploty ploty ploty i troszke po tym odzylam tego mi wlasnie brakowalo :) Surfi kochana duzo wypoczywaj i nie martw sie , pamietaj ze to juz jest wysoka ciaza i jakby tzreba bylo rodzic to dzidzius juz donoszony i nic mu nie bedzie :D a ty troszke wczesniej odsapniesz i szybciej sie z corcia spotkasz , podejdz do tego w taki sposob a bedzie latwiej zreszta sama widzisz ze ja pewnie tez wczesniej urodze... :) a pamietasz jak mowlam ze mnie tak strasznie pachwiny bola?? no to ja juz tak z 2 miesiace mam bo dzidzius nisko lezy wiec wiem jaki to bol i dyskomfort... Mimi i dobrze ze mala jest taka ruchliwa - zywiol kobieta i tyle wlasnie to najlepsze w dzieciaczkach ze wszedzie ich pelno ciagle sie czlowiek martwi a kocha sie nad zycie... :) Telesforka co to za doleczki?? glowa do gory szkoda zycia na zaartwianie sie :) Omega melduje sie poslusznie i obiecuje poprawe :) Malolepsza brzusio sliczniutki:) a po porodzie tak nam dzieicaczki daja popalic ze szybko wrocimy do swojej wagi zobaczysz :) Milka kochana ja gadzam sie z wypowiedziami dziewczyn chyba faktycznie nalezy porozmawiac szczerze i zastanowic sie co dalej 🌼 Betty 🌼 Rybcia🌼 Jagody 🌼 Nelcia 🌼 dla calej reszty bo duzym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kochani tabeleczke zmieniam ------> wlasnie rozpoczelam 8 miesiac ciazy... Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................26......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........24......................... .24.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................18....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lale🖐️ dziekujemy za pochwaly bardzo nam milusio :) omega 🌻 masz racje twoj uroczy wnusio wczoraj cyrkowal na maxa, tak sie nalatalam ze jak on do wyra to i ja i dzis na szczescie tata sie nim rano zajal i polezalam w wyrku do 8:20!!:D bo nasz maly jak w zegarku spanko 7-8, pobudka 6:30-7:30 :) co mialam za dzien (wczoraj) rano misiulina grzecznie zjadl mleczko, wpakowalam go do spacerowki i pojechalismy do kuchni gotowac jego zupke, (bawil sie siatkami, lyzkami, swoim mleczkiem etc ale grunt ze wysiedzial z 30min a to moje drogie nie lada wyczyn:P) zrobilam mu po raz pierwszy zupke z dodatkiem buraczkow (ziemniaczek, marchew, brokul, piersiatko z kurczaczka, ciut maselka oselkowego i buraczki) przestyglo zmiksowalam i tak sobie podjadam, maly jak to zobaczyl az piszczal, wiec wrzucilam dwie stolowe lychy to miseczki i mu daje, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zjadl wszysciutko!!! niech zyja BURAKI!! pozniej popil sokiem morelowo-marchewkowym z kubeczka niekapka i zaczal wariowac, wszystko w marchwi ubabrane, caly wozio, podloga, maly no wsio...ale tam, ogarnelam go troche i poszlismy na dywan, przewalal zbawki jedna za druga, tak jakby chcial sie z nimi witac, powiedziec czesc i bach nastepna..mysle sobie ok ma zajecie to niech sobie siedzi, taa ja wstaje a ten juz rece do gory i koniec zabawy, usiadlam ale juz minela mu ochota na witanie sie i musielismy po domu polazic, nastepnie byl chodzik na 5 min bo wkurzyl sie jak sie zablokowal w futrynie, pozniej znow dywan, raczki, proby spania - nieudane, w koncu spacerek do sklepu, mysle pewnie terrorek zasnie, gdzie tam jechal i sobie burczal , w sklepie wszystkie polki jego wiec musze go zostawiac na srodku alejki lub migiem cos brac i jechac dalej, wracamy mysle teraz zasnie, ale gdzie tam dalej sobie \"spiewa\", pod domem spotkalam taka jedna polke gadamy gadamy maly zasnal..ok minelo z 10min wchodze do domu na paluszkach a ten oczy jak 5zl byla juz 2:30 mowie no nie on musi sie drzemnac, wiec wozio i kombinacje, zdarzylam obrac ziemniaki, poukladac gary do zmywarki i poskladac pranie...mysle ok dam mu jeszcze tej zupki burakowej wlozylam w miseczke i sie zaczelo, wszystko do okola splute, wszysciutenko lacznie ze mna :O:O:O mam refleks szachisty wiec i lapki w miske zdarzyl wlozyc a pozniej przetarl sobie oczka i buzke...zebyscie to widzialy...tak tez zupka byla jedzona z godzine, przebralam go poraz kolejnyi dalej.. postanowilam ze czas zaczac przyzwyczajac go do jakiegos jedzonka bardziej doroslego, kupilam mu organiczne chrupki marchewkowe dla dzieci od 7 miesiaca, wzial w raczke przyglada sie (o dziwo bo zawsze wszysciutko laduje bez zastanowienia w buzi) i w koncu nadszedl ten moment, jak tylko poczul smak zrobil mega smieszna minke i po chwili caly chrupek (rozmiaru flipsa) wyladowal w buzi, calutenki, no wiec trzeba bylo interweniowac z czego maly byl srednio zadowolony, suma sumarum zjadl po swojemu wczoraj z 3 cale chrupki :) i znow przebralam go i pozniej do ok 6:30 szalenstwo 7 kapiel i spanko ale nie zasnal tak szybko jak zwykle.. przyszedl moj z pracy juz sam sobie obiad podawal bo ja nie mialam sily.. to oczywiscie w wielkim skrocie wszystko, pomiedzy linijkami powinny sie znalezc malego proby wstawania konczace sie draka czyli ostrym ladowaniem na dywanie na ktore zaczelam pozwalac bo inaczej w zyciu sie nie nauczy koordynowac pewnych ruchow, zmiany pieluch, mleko, herbatki, tanczenie etc... jedym zdaniem w ciazy kobieta powinna lezec na sofie i pachniec a facet chocby rodzic i zajmowac sie dzidzia chocby caly weekend! a wiecie co moj mi ostatnio powiedzial : przestan tak na mnie narzekac, doskonale wiesz ze tak jak ja zachowuje sie kazdy mezczyzna, to kobiety sa stworzone do opieki nad dziecmi, zreszta ja i tak pewnie jestem lepszy niz nie jeden bo po malego rano wstaje...nie bede tego komentowac bo znow zaczne sie wyrazac w sposob niecenzuralny. a dodam ze teraz maly spi, jakis dzis zmeczony jest, ciekawe co przyniesie dzien, na pewno bol plecow i kregoslupa ale co dalej...no zobaczymy. buziolki moje drogie ide cos zjesc bo zaraz moge nie zdarzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Nazarlam sie truskawek i umieram, zjadlam pol kg po czym wsunelam na to dwa ogorki malosolne, polowe juz tuz po wyjsciu z rynku, kreca mnie takie cudowne zapachy, poszlam tez do fryzjera, i chyba za krotko sobie jednak p[odcielam, na szczescie wlosy to nie reka:P Aisza___super wiadomosci, naparwde niewiele zlecialo, najwazniejsze,ze z synkiem wsio ok:D Surfi____na wody jedynie duzo pic, poza tym Aisza ma racje, Mala jest juz wlasciwie donoszona, tak naparawde jeszcze tydzien i bedzie donoszona w pelni, takze moze sie zjawic w kazdej chwili❤️ Milka__kniga poszla, i nie poddawaj sie, zagladaj do nas, wiem czasami trudno sluchac o maluszach, ale od tego sie nie ucieknie, tzrebaby bylo z domu nie wychodzic wiem po sobie....dlatego zagladaj do nas, przeciez ie musimy ciagle o maluchach mowic Justa___❤️juz woiem,ze jest wpis, ale jeszcze nie wiem jaki:P:P:P Telesforka___wiem,ze jestescie zniecierpliwione tym oczekiwaniem, staraniami, badanimai, przeciez jeszcze nie tak dawno prtzerabialam to na wlasnej skorze, naprawde to normalne, ze lapioe sie nieraz dolek, ale zawsze przychodzi nowy dzien i jakos czlowiek wciaz ten wozek pcha do przodu....i naprawde warto, zeby poczuc takiego cudnego kopniaczka w srodku, spelni sie sie, wiem o tym❤️ Voltare___prosimy o jakis raport dzisiaj! Mimi___obejrzalam tez wczoraj malutka, rany boskie jaki slodziak, tak naprawde Marcelina ma dokladnie tyle ile Twoja Natalka , Natalka wychodzila, a Marcelina sie tworzyla, niesamowite co:D:D:D:D Jagoda___👄 dla pozostalych po duzym🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze chcialabym osobiscie sprac dupsko milce za glupot pisanie, interesuje nas wszystko zwiazane z toba, pijesz piwo wieczorami no to usiadz z nim przy kompie na chwile i napisz chocby jak minal dzien, (nie boj sie kaczora:P) a facet to facet dziwne te stworzenia, z nimi zle bez nich jeszcze gorzej... odgrazam sie mojemu co 2 dzien ze zostawie go z malym samego na miesiac to mnie zrozumie i doceni! a i tak tego nie zrobie bo mi dziecka szkoda. surfi to pij kochana, pij i nie stresuj sie, bedzie ok, aisza porod to okropnosc jak dla mnie ale na pewno dasz rade i nie bedzie zle, teraz sa na szczescie znieczulenia i rodzisz w polsce! malolepsza slodkie jestescie:) rybka❤️ dla kazdej 😘🌻 maly nadal spi...cos mu sie pokrecilo, a moze to pogoda? brzydko jak cholera! leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollga8444
Dlaczego jak zawsze przegladam ogolne forum to zamiast staraczka czytam sr acz ka?? Nie wiem czemu Aha i dolaczam do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dzis juz jakos spokojniejsza jestem. Jeszcze nie jest zle, jakby bylo natychmiast daliby mi zwolnienie z pracy, w koncu ciagle wody w normie, tyle ze nisko. Czyli taki stan alarmowy ;) Ninka jeszcze potrzebuje 2 tyg by byc dzieckiem donoszonym i wczoraj nawet spakowalam ja do szpitala :) Aisza, dobrze, ze wszystko sie uklada :) ty tez wkrotce juz bedziesz go tulic do siebie :) Justynko, a ja bym zostawila na jeden pelny dzien z tatusiem. W koncu to jego synek, to krzywdy mu nie zrobi :) telesforka, kiedy twoja mama wraca? Bo moja juz dzisiaj :) tyle ze z mojej to nie ma takiego pozytku jak z twojej :P Moja nie gotuje, nie sprzata, tylko narzeka :P Malolepsza, no to nowy fryz to sie zdjecia prosza :) Mama i brzusio :P Tez planowalam isc, ale w sumie rozmyslilam sie, lepiej moc zwiazac klaki przy malenstwie chyba. Pozdrawiam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) niedawno wrocilam z usg no i nie bylo widac zarodka pecherzyk piekny duzy ale zarodka brak kazali przyjsc za 2 tyg dziwi mnie tylko to wszystko i troche sie stresuje bo od ostatniej@ minelo dokladnie 7 tyg i 2 dni i jak moze nie byc widac zarodka czy to mozliwe a czytalam jeszcze o pustym jaju plodowym i az sie boje :( pozdrawiam napiszcie cos bo sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale pogoda, wprost marzenie :D:D Aż się nie chce do domu wracać nie mówiąc o pracy :P Omega - wici rozpuszczone ale czy będzie z tego jakiś pożytek to trudno powiedzieć, zobaczymy. Słoneczko - Ty nie czytaj bo osiwiejesz przez dwa kolejne tygodnie. Nie wiesz kiedy było zapłodnienie, może to faktycznie za wcześnie na zarodek. Aisza miała podobny problem i proszę za 1,5 miesiąca zostanie mamą. Surfitka - no to dobrze, że nastrój Ci się poprawił. Gdyby było źle to wywoływaliby poród, także nie pozostaje Ci nic innego jak pić i czekać na sygnał od Ninki :D Malolepsza - ja też powtarzam włosy nie głowa odrosną :P ale jakąś fotkę mogłabyś pstryknąć - pooceniamy ;) Justyna - jedna z moich koleżanek wychowała sobie M przez zostawienie go z córką na 1 dzień. Co prawda sama w tym czasie o mały włos nie osiwiała czy aby dziecku nie dzieje się krzywda ale wszystkim to wyszło na dobre a zwłaszcza jej M. Już nie marudzi, że to czy tamto nie zrobione, ze tylko zupa na obiad itd. A swoją drogą niezły maraton masz przy tym swoim synu :D Mimi - miesiąc u takiego malucha to bardzo dużo, i to jest dla mnie niesamowite :) Nelcia - jak możesz to zacznij ode mnie ;) Bo jak tak pięknie słoneczko świeci to wszystko na oknach widać :P Telesforka - a ja myślę, że jak tak będziemy myśleć o IUI to nie ma szans żeby się powiodło :( Trzeba zmienić podejście do sprawy, tylko niech ktoś mi powie JAK?????? ;) Sama wiem po sobie, ze niby nie myślę a mimo wszystko gdzieś sie po głowie kołacze - który to dc, jak tam śluz itd. Dobrze, ze z pomiarów tempki się wyleczyłam :P Co ma być to będzie, mojej siostrze udało się w pierwszym podejściu a ja się staram i staram i na tym się kończy. A jeszcze wczoraj się okazało, że na 75% z nici z IUI w lipcu dopiero sierpień wchodzi w grę. nawet denerwować mi się nie chcę bo to wszystko nie zależy ode mnie, gdybym miała jakikolwiek wpływ na pewne sprawy to już dawno byłabym mamą :D Pożyjemy, zobaczymy. Aisza - nie ma jak babskie plotki :D Pewnie połowę firmy piekły uszy tak gadałyście ;) Rany to już 8 miesiąc??? Niewiarygodne po prostu jak ten czas leci. Buziaki dla nie wymienionych 👄, idę korzystać z popołudniowego słońca, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie !! Mam nadzieję ze choc część z Was mnie jeszcze pamięta :) Długo do Was nie zaglądalam ani nie pisałam... Jak widzę spooooro u Was pozmieniało się ( no zresztą u mnie też) i sporo nowych staraczek przybyo. Dziewczyny drogie to tak na szybkiego co u mnie :) Jak wiecie po tym jak się dowiedzieliśmy że ja i mój mężulek jesteśmy zdrowi wrzuciliśmy na luz i to totalnie ;) Kalendarze i obliczenia poszły won i tylko myśl co ma być to będzie skoro jesteśmy zdrowi to kiedyś w końcu musi się udać... Tak nam mijały dni, tygodnie żyjąc bez presji i obliczeń rozkoszując się sobą wzajemnie ;) A co !! Dziewczyny nie pomyślałabym wcześniej że tak sie odstresuje odsunę od siebie wszystko to co mnie trapiło i te myśli może teraz !!!!! naprawdę dałam sobie na luz... I muszę powiedzieć że moje podejście do całej tej sprawy zaowocowało !!!! Dziewczyny jestem w 17 tygodniu ciąży :) :) :) :) :) HUUURRRAAAA udało się !!!!!! Pózniej opisze jak się dowiedziałam i o samopoczuciu !!! Kochane, jesteśmy tacy szczęsliwi :) Pozdrawiam Was Kochaniutkie i trzymam za Was kciuki :) I dla każdej po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Agness, GRATULACJE :D Szkoda tylko , ze tak pozno sie chwalisz :) No i opisuj wszystko od poczatku. Ale to sa super wiesci. Jeszcze jakby sie Nowa odezwala ze juz ma dzidziusia to wogole byloby super :) jagody, masz racje. Sadze, ze jakby bylo zle to by mnie polozyli, albo wywolywali porod. Ale skoro dali mi jeszcze co najmniej tydzien i nie zabronili pracowac, nie ma tragedii. A ty co, jednak dziewczynkowe brzuszki ci sie marza? Malolepszej i Betty?? Ja wciaz mam nadzieje ze uda sie wam wczesniej niz w sierpniu i nie bedzie trzeba zadnych IUI czy tym bardziej IVF. Telesforka, ty sie szykuj do lapania, bo to tylko przez rzeke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja już straciłam nadzieję, że się jeszcze odezwiesz, a tu proszę - od razu walisz z grubej rury!!:D:D:D:D:D:D:D świetnie, cudnie:D:D:D:D:D:D:D:D:D Co spojrzę na wisior, to od razu na myśl mi przychodziłaś, i pisałam, upominałam, a ta 4 miechy w ciązy i dopiero pisze! Masz szczęscie, że ciężarnych nie biję, bo klapsa byś oberwała! Jak nic wpisuj się do drugiej tabelki!!!! I pisz do nas zdecydowanie częściej!!!!!!!!!!!!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega melduje się posłusznie :) :) malolepsza kochana prześlij mi namiary żebym mogła cię odnaleźć na naszej klasie 🌼 a co do pyszności to ja się wczoraj skusiłam na arbuza po prostu nie mogłam się powstrzymać :) :) objadłam się jak .... ;) ;) a potem nie mogłam się ruszyć! aisza słonko to już 8msc, ja też już niedługo będe miała 8msc, my jesteśmy podobnie w ciąży, zobacz jak ten czas leci niedawno 2 kreski, a tu już za chwile finał!!!!!!!! Justyna to są wspaniałe uroki macierzyństwa ;) :) :) :) a może faktycznie zostawić skarba z tatusiem, a niech się troche zajmie potomkiem to mu się zaraz poglądy zmienią i nie martw się, nic im nie będzie :) :) zobaczysz 2 lub 3 godz wystarczą, a ty idz do fryzjera lub kosmetyczki, na ploteczki (zobacz jak Aiszy to dobrze zrobiło), zrób coś dla siebie, zadowolona mama to radosny dzidziuś :) Telesforka uszy, głowa i cała reszta do góry!!! 🌼 🌼 dla ciebie Surfitka nie denerwuj się kochana, ciąża wysoko, dzidzia zdrowa, dużo pij i jak najwięcej leż, wszystko będzie dobrze, buziaczki 👄 pozdrawiam was moje kochane, dla wszystkich niewymienionych 🌼 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness ty babo jedna;) trza było wcześniej się chwalić! GRATULUJĘ kochana!!!!!! A ja się dziś wkurwiłam jak nie wiem co przepraszam za słownictwo ale nie mogę ująć tego inaczej. Chcieliśmy kupić z M samochód, a ponieważ wszystkie oszczędności mamy zamrożone na funduszu (nie opłaca nam się go likwidować) chcielismy wzziąść kredyt. I co się okazało? Choć mamy zdolność kredytową do 200 tyś to nie dadzą nam zasranych 30 bo kiedyś spóźniłam się ze spłatą raty-100zł! Normalnie nie mogę, brak mi słów...Trudno na razie mamy czym jeżdzić. Mała dziś aniołek, pięć godzin siedziałyśmy w parku. Od wczoraj szaleje, tzn. zrobiła się bardzo ruchliwa i teraz na moment nie mogę jej zostawić, kojec muszę kupić jak nic. Justyna ja tak samo karmię małą - wszystko dookoła jest w zupie! Mój M przynajmniej raz na tydzień zostaje z małą na pare ładnych godzin i nie narzeka! Zagoń tego swojego chłopa! Aisza ja coś czuję, że wybierzesz opcję zdjęcia szwu:) Ja bym tak zrobiła, bo bardzo chciałam urodzić wcześniej. Ale wiadomo dzidziuś najważniejszy! Surfitko masz rację jakby było bardzo źle to byś dostała zwolnienie. Buziaki 👄 Malolepsza faktycznie jak Natalka się rodziła to Marcelinka powstawała. Super, już nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczymy. A ty kochana wcinaj i niczego sobie nie żałuj! Słoneczko na pewno wszystko jest dobrze. o mała krzyczy. buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jakie grzeczne córeczki:P:P:P jedna po drugiej się meldują:D:D:D:D:D tak trzymac panienki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i specjalnie dla Agness tabelkę przybliżam. Dopisuj się kobieto!!!!! Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................26......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........24......................... .24.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................18....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness moje gratulacje 🌻 🌻 🌻 i potwierdza sie reguła :) Luzik... tyle, że ja (my) jeszcze etapu z badaniami nie zakończyłam, no ale powoli... całuski dla wszystkich babolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness - to jest wiadomość miesiąca :D:D Wielkie, wielkie gratulacje ❤️ I mam nadzieję, ze tym razem już nie zaginiesz bez wieści.Pisz kochana co u Was :D Milka - Ty byś chciała wszystko na raz i badani i luz, nie ma lekko wszystko ma swój czas ;) Mimi - a co oni powariowali w tych bankach????? czyżby mieli suuuuper wielką kolejkę kredytobiorców, że zaczynjaą wybrzydzać? Do nas ostatnio dzwonili i się napraszali żebyśmy wzięli u nich kredyt bo jakiś czas temu zrobiliśmy wycieczkę po bankach i wywiad kto da nam lepszy kredyt :P Wywiad zrobiliśmy i oczywiście wybraliśmy najkorzystniejszą dla nas ofertę. Pewnie wskaźniki udzielania kredytów spadły i szukają chętnych. Niech zmienią warunki na korzystniejsze to nie będą musieli robić nagonek, potrzebujący sami ich znajdą ;). A może zwrócić sie do innego banku? Surfitka - aja bym się wcale nie zdziwiła gdyby Nowa zawitała ponownie na topiku i na dodatek z dzieckiem na ręku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachane moje !!!! Dzieki wielkie :) Jutro postaram się opisać wszystko jak tylko dorwe chwilkę :) Trzymajcie się zdrowo i miłego wieczorka :) BUZIAKI dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................26......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........24......................... .24.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................18....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Agness28.........30.........................18..................????..19.10.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Fasolko widzę ze mamy ten sam termin HURRRA Coś niesamowitego Pozdrawiem Cie cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Ja juz po pracy-jeszcze do szkolki i dzien z glowy.Wlasnie gotuje jakis obiadek,robie pranie i jeszcze probuje cos napisac do Was-to sie nazywa podzielnosc uwagi:) Surfitka-moja mama przylatuje na poczatku czerwca-fakt pomaga mi ogromnie i dobrze ja miec tu,choc przyznam ze troszke odsapnac od siebie tez niezle. Agness-GRATULACJE!!!!!!🌼🌼 choc jak inne dziewczyny powiem ze jestes okropny babolek-tyle tygodnie i dopiero teraz sie chwalisz-no ale jak to mowia lepiej pozno jak wcale. Aisza-ja tez bym wybrala te opcje co ty-zdjac szewek jak dziecko donoszone i czekac dopiero na akcje a nie denerwowac sie zeby zdazyc ze wszystkim.Ale ten czas leci. Justyna- wspolczuje dnia ale ten lobuziak wynagradza Ci pewnie take dni z nawiazka. Mimi-glupota z ta odmowa kredytu. Malolepsza ja wiem ze to niecierpliwosc ale czasem juz brak sily na usmiech. Milka🌼 Monis-poglaskaj brzuszek. Fasolka🌼 No dobra,lece do obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - spróbujcie w Volkswagen Banku - sa baaaaardzo elastyczni i specjalizują się w kredytach samochodowych i mają normalne podejście do klienta. Powodzenia, a i odbierz maila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×