Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Betty - co nie doczyta to zmyśli :P:P ale dobrych życzeń nigdy za dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ malolepsza--------nie dostałam fotki:(:( Jagody---------- nie ma sprawy wymyje ci okna tylko daj namiary gdzie mieszkasz zebym długo nie musiałam szukać :P:P:P:P Agness-----------moje gratulacje🌼🌼🌼my sie jeszcze nie znamy ale mam nadzieje ze sie poznamy lepiej.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam nawet jakby była blondynką to i tak ją kocham najbardziej na świecie! Malolepsza io inne przyszłe mamy dam wam kilka rad:P prosto od świeżutkiej mamuśki: - prałam przez pierwsze trzy miesiace w jelpie, potem w vizirze sensitive i nigdy nic jej nie było:) -wanienka najprostsza-miałam fisher price przez jeden dzień BEZNADZIEJA -kosmetyki tylko nivea, a na początku oilatum lub oilan (tańsza wersja, równie dobra) -do dupki linomag rewelacja! sudocrem równie dobry -pieluszki testowałam wszystkie najlepsze pampersy -z ręcznego laktatora nie byłam zadowolona, natomiast polecam elektryczny Baby Ono kosztuje ok120 zł -fridę odradzam, ale może to tylko moja Natalka jej nienawidzi, toleruje natomiast gruszkę Surfitka kojec boski! Kończę babeczki i służę radą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Juz wszystko opisuje ;) W styczniu miałam ostatnią @ i w lutym jak gdyby nigdy nic wypatruje az przyjdzie... Piersiaki bolą normalnie jak przed a tu ani widu ani słychu... Prawie dwa tygodnie po terminie spodziweanej @ (piersiaki nadal bolą) myśle robie test !! I oczom nie wierze dwie grube krechy !!! Az się poryczałam z radośći i zaczełam piszczeć !!! Szok chyba ze 100 raazy patrzyłam na test i nie mogłam uwierzyć !! Gdy robiłam test mój małżonek był w pracy. Aby się upewnić na 100% pomyślalam że powtórze test następnego ranka. I tak też zrobiłam i ponownie dwie grube krechy znów poryczałam się ze szczęścia :) Wiecie zawsze miałam takie pragnienie aby \" w pewien \"sposób powiedzieć ukochanemu że zostanie tatusiem. Jak tylko pojawio się pragnienie dzidziusia przypommiało mi się że widziałam kiedyś taką reklamę w tv kope lat temu,zakochałam sie w tym pomyśle, juz opisuje... Zrobiłam to tak : Kupiłam i zapakowałam w piękne pudełeczko z kokardą malusieńkie buciczki i te dwa testy....... Gdy tylko mój małżonek wrócił z pracy wręczyłam mu pudełeczko !!!! Dziewczyny jego radość była nie do opisania !!! Aż się popłakał, chyba z 10 razy pytał czy to prawda ❤️ cały czas widze tą sytuacje... Coś niesamowitego :) :) :) A pózniej wizyta u doktora i pierwszy raz zobaczyliśmy fasoleczkę !!!! Boziu co za wspaniałe uczucie !!!! Od jakiegoś 7-8 tygodnia poczułam sie fatalnie nudności i okropne wymioty po kilka kilkanaśccie razy w ciągu dnia, masakra !! Doszło do tego że chodziłam do pracy i wracałam po 2-3 godzinach do domu a po jakimś czasie przeszłam na zwolnienie lekarskie i jestem na nim do dziś. Dopiero teraz od ponad 3 tygodni mogę powiedzieć że normalnie no w miarę normalnie funkcjonuje. A tak to wcześniej praktycznie cały czas leżałam w łóżku osłabiona przeklętymi wymiotami sporo straciłam na wadze.... Ale teraz czuję się znacznie lepiej i nawet apetyt mi dopisuje :) Piękne uczucie zobaczuć jak dzidziuś się rusza macha nóżkami i rączkami. Wspaniałe uczucie mieć świadomość że nosisz pod ❤️nowe życie !!!!!! Więc teraz sreca mam dwa ❤️❤️... Wspaniałe uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny badzo dziękuję za miłe słowa !!!! Pozdrawiam Was wszystkie i wiem że Wam też się uda !!!!!!!! Pozdrawiam i buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - fotki boskie, wyglądasz cudnie:D:D:D:D:D Mimi - i jak, udało się???? Betty- a co ja mam powiedzieć o wieku??? Ja to dopiero stara jestem:P:P:P Milka, Agness - bardzo podoba mi się, że znowu codziennie piszecie, tak trzymajcie!!!!! Dzewczynki, odezwę się dopiero w poniedziałek, tak więc życze miłego weekendu 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa, no i oczywiście MILLA zostaje po raz kolejny wezwana do zameldowania się!!!!!!!!!!!!!!!!! Kobieto, żyjesz???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tez nie mam czasu - sorry ale to nie wina malucha tym razem :P agness gratuluuuuuuuuuuuuuuje❤️ omega dzieki kochana za super wiadomosci🌻 jedziemy do pl za 5 tyg stad moja nieobecnosc-zakupy :D jagoda wanienki przerabialam 3 czy 4 nie pamietam, FISHER PRICE - delikatnie mowiac gowno na maxa!!!!!!!!!!! 1.jakas beznadziejna przegrodka na srodku wanienki ze dziecka nie polozysz, 2. za plytka, 3. lezaczek jak sie zapnie za wysoko i dzidzia marznie!!! nastepnie kupilam w mothercare i lezaczek sie do niej nie zmiescil!!!!!!!! w koncu kupilam najzwyklejsza duza w tesco i jest REWELACJA! jakby co to pytajcie o wszystko, praktyka czyni mistrza ;) moj rozrabiaka narobil po same pachy ale tak solidnie ze musialam go pod prysznic wsadzic a ten bidulek tak mi sie wystraszyl ze chcial wyskakiwac z wanny i to doslownie!!! zlapal sie za ranty i sie podnosil, jak go odciagnelam i dalej mylam to sie na mnie uwiesil i wydawal dziwne dzwieki zeby go tylko wyjac:O:O:O:O no tak mi bylo go szkoda ze szok:O:O:O ale wieczorem kapiel w wanience i bylo ok:) napisze wiecej jutro musze lecec😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna moja mała tez tak robi pod prysznicem:) Omega pan bardzo miły, kazał Cię pozdrowić. Pieniądze pozyczyłam nam mama, ale i tak bardo dziękuję za pomoc🌻 Malolepsza a ja zdjęć nie dostałam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, czyli jak rozumiem - też wam odmówili???? Ale w sumie skoro macie kaskę (niech zyją mamy:D) to wszystko skończyło sie ok. Za pozdrowienia dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! malolepszaa-ja nie dostalam zdjec :( omega3--dobra juz nie bede narzekala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Mimi, Nelcia, Betty___ładuje Wam fotki:d, nie wiem dlaczego nie doszly ale wczoraj poimprezowałam, wrocilam prawie o polnocy,a ze zawsze o tej porze spie dopiero zobaczylam jaka Marcela noca jest aktywna:P Bylo warto, pycha szaszlyczki, skrzydelka w miodzie, salateczki, suroweczki, piwko powachałam tylko, ale jeszcze mi nie pachnie:D Milego dnia:D a dziewczyny foty poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o pięknym, słonecznym poranku :-) Do męża Mimi__no cóż ciotka mężatka palła głupotę-no skąd mogłam wiedzieć, że tata jest brunetem :-) :-) :-) Ale nie przejmuj sie dzieciom ciemnieją włoski, tak więc za parę miesięcy napewno Natalka z blondynki zmieni się w brunetkę :-) (i to bez farbowania) :-) Malolepsza__no to mi zrobiłaś smaka na te szaszłyczki, mniam. Na szczęście też nam się szykuje dzisiaj grill, ale podejrzewam że na szaszłyczki to nie mogę liczyć :p Ale dobre i kiełbaski :-) A fotki rewelacja, nie wiem czemu nazywasz sie foczką-chociaż urocze określenie. Ładnie sobie wyglądasz, w końcu w ciąży jesteś :-)Brzusio najfajniejszy :-) Oj Marcelinka będzie miała powodzenie jak odziedziczy urodę po mamusi. Jakby coś to mam już dla niej kawalera :-) Co prawda jeszcze sie nie urodził :p ale już rośnie :-) Jagody__jak dzisiaj dzionek?? Mnie przeszło spanie, może dlatego że pogoda ładniejsza niż wczoraj :-) Pozdrawiam wszystkie niewymienione staraczki i ciężarówki i oczywiście nasze babcie topikowe, miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka___kto wie, moze nasze dzieci postanowia w jednym dniu:P:P:P:P:P:Pale bylyby jaja:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie nadal nie doszly zdiecia,chyba zabladzily sie na jakims skrzyżowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey babolki !! Ale dziś pospałam hooo hooo Zazwyczaj budzę sie po 8 a dziś otwieram oko a tu 9.32 !!!! A co mi tam heheeheeee ;) ;) ;) Dziś mój małżonek w pracy no jutro zresztą też ;( Za oknem piękne słonko :) i pewnie wybiorę się na pogaduchy z kumpelami i na jakiś spacerek :) Widzę że u Was kroją sie griliki.... jakieś dwa tygodnie temu miałam straszną ochotkę na kiełbaskę i zrobiliśmy małego grila. Tak pojadłam i chyba z łakomstwa pochorowałam sie póżniej :( I teraz to nawet sam zapach z grila mi przeszkadza... Ale co tam taki urok, mój się smieję że dzidzia wybredna :) Małolepsza a gdzie fotki dla mnie :( ??? Surfitka kojec super az mi sie oko zaświeciło !! Pozdrowionka :) Omega ciesze się że nosisz ten wisior heheheee Pozdrowionka dla wszystkich i po 🌼 buziaki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesac babolki🖐️ malolepsza dziekuje za fotki fryzurka super,a brzusio słodki jednym słowem ładnie wygladasz pogoda u nas super ,jest cieplutko nic tylko grillowac:D:D:D:D Dla wszystkich 👄👄👄 przyjemnej soboty i niedzieli Jutro sie nie zamelduje bo ide na komunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lale! mimi uff to dobrze bo do tej pory mi go szkoda, a dzis to :O, obudzil sie o 6 rano z placzem, moj naturalnie nie slyszy😡 poszlam do niego wzielam go na opka i mowie mu slodkie slowka, a ten biedulinka tak sie mocno we mnie wtulil tak jak kiedys jak mial z miesiac i sobie zasnal❤️❤️ powedrowalam z nim do nas do wyrka (choc to blad!:P) polozylam na moja podusie i spalismy sobie tak w trojke do 8:) a teraz to juz moj normalny rozrabiaka :D a surfi, jagoda ja chcialam dzis meza z malym zostawic na caly dzien, a tu prosze moj juz w robocie od 2h bo przypomnialo mu sie ze musi cos pilnie dokonczyc!😡 ciekawe co? a jutro to nie bo chce jechac kupic malemu nowy fotelik...a sama nie dam rady:O aga a gdzie tu masz to slonko? podzielilabys sie w london chmury i deszcz!:O malolepsza no wiesz jak mozesz mnie tak terroryzowac?????? a wiecie co umowa nam sie na chate konczy (nie wiem gdzie ten rok:P) i powiedzialam kobicie ze ok zastaniemy pod warunkiem ze wymieni okna, i wczoraj byla wymierzyc:D:D jeszcze jedno, sorry ja chyba przeginam z tym pisaniem ostatnio ale nie mam do kogo - serio... wczoraj tez byla taka nieformalna nasza rocznica, spotkanie, pierwsze buzi ble, ble ble, niby nic takiego no ale:) w zwiazku z tym, obejrzelismy gwaizdy tancza na lodzie, moj gadl z 1,5h ze starymi przez skypa, od deski do deski przejrzal moto allegro i jeszcze mial jakies waty do mnie o moje komentarze co do rozmowy z tesciami...jak romantycznie prawda? dzis zwrocilam mu na to uwage na co uslyszalam : ty przeciez tez nie zrobilas nic w tym kierunku! no, to to by bylo na tyle buziolki moje drogie do napisania, miluchnego dnia😘 a i tak sobie mysle ze wiem skad tyle lesbijek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUsta___podsumowanie mnie rozwallilo:D:D:D:D:D:Dtakie chlopy, niue zawsze przywiazuja uwage do tego do czego my przywiazujemy:( Agness____przesle fotki jak bede w domu, zmienilam maila i straciłam kontakty, ale nadrobie Tymczasem jem obiadek u mamy, kurczaczek po wiedensku i mloda kapustka, pychotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj m przez pierwsze 3 miesiace wszystko prawie robil przy malej,potem mu sie odechcialo. a jak pozniej mala plakala to mnie tylko pukal zebym wstala a mnie to tak wkurzalo ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mamy pierwszy zabek!!!!!!!!! :D:D:D wylazi na dole! dawlam malemu banana, zaczal mi sie ciut krztusic wlozylam mu palucha zeby wyciagnac co nieco, choc wiem ze on udaje bo to nawet nie kawalki a skrobany lyzeczka, i tak przy wyciaganiu cos mi zajechalo paznokiec, postukalam lyzeczka i jest!:D:D:D slicznie brzeka:D:D:D betty pierwsze 3 miechy to chyba cud!!!! malolepsza :P no tak mi przylazlo do glowy, masz racje te gamonie to ciezko zalapuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaa
Atmosphere, Diva Fashion, Troll, Bershka, West One, Oasis, Sister Point i wiele innych... zapraszam na moje aukcje - markowe ciuszki i dodatki od złotówki http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php ?uid=6034775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Justys, no tak to z tymi chlopami jest :) Oni wogole nie pamietaja zadnych dat ani swiat..my za 2 dni mamy nieformalna rocznice ;);):) i zobaczymy czy wogole bedzie pamietal :P Ostatnio zlapalam go na tym ze nie ma pojecia kiedy sie urodzilam, pamieta ze w grudniu , bo on tez , ale nic wiecej. Nawet nie ma pojecia w ktorym roku. Tacy juz sa... No i jestem strasznie ciekawa jak ( czy? ) bedzie sie zajmowal mala, na razie jest kochany i bardzo mi pomaga, sprzata, wiesza pranie, nosi zakupy :) Malolepsza, a prosilam o skrzydelko i co ??? I nie ma :( A tak na serio ciesze sie ze imprezka sie udala i dziewczyny wrocily do domu zadowolone :) Jak ja tesknie za polskim grillem, pocieszam sie ze jeszcze rok :P Agness, ale cudownie ze znowu jestes :) No a z tymi datami z fasolka toscie trafily :D:D:D A co do kojca, to mam nadzieje, ze bedzie sie sprawowal dobrze i wystarczy na kilka pierwszych miesiecy :) Betty, dostalam od tesciowej taki komplecik jak te co wklejalas, tylko czteroczesciowy, bez bodziaka, koloru kremowego. Fajne to :) Pozdrawiam was serdecznie, wszystkim niewymienionym sle duzego 😘. Ja odebralam wczoraj walizke z Polski, znowu mam sterte ubranek do prania :P Ale duzo dostalam od siostry, a tesciowa przyslala juz na troche wieksze dziecko :) Po za tym w koncu dostalam rozek. Jak ja bym chciala aby juz w nim pojawila sie Nina. Co do kosmetykow, kupilam Oilatum w Polsce, oraz Penaten do pupy. Tutaj planuje kupic Welede. Butelki mam Nuka i Aventu. Tez jestem ciekawa ktore beda lepsze :) Pieluszki na razie kupilam Huggies bo maja wyciecie na pepuszek, ale nastepne planuje kupowac Pampersy. Tez slyszalam ze sa najlepsze. A co do wanienki, kolezanka z pracy mnie ostrzegla przed Fisherem i wszelikimi profilowanymi :P Wiec kupilam zwykla. gleboka wanienke -uwaga - Made in Poland- i zoltego misia z gabki na dno :D A to ze wanienka z Polski zobaczylam dopiero w domu :) Dziewczyny czym myjecie dzidzie? Chodzi mi o myjke, gabke czy cos jeszcze innego? A i dostalam tetrowki, jakie one cienkie - Telesforke na drugim brzegu rzeki widac ;) - jak pamietam dawniej tetra byla troche grubsza, ale to juz wszyscy narzekaja na to :o No nic, bede uzywac co jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja korzystam ze z rana nie ma mezusia i sprzatam troszke,poza tym robie przeglad ciuchow-zimowe ida do pudla a letnie znowu do szafy-jak ja to lubie-choc pewnie nieraz jeszcze ten upal da sie we znaki.No i jak to przy takich porzadkach-pralka chodzi na okraglo.Wczoraj lalo jak z cebra dzis piekna pogoda wiec bedzie schlo super.Tu zazwyczaj wszyscy maja suszarki do prania ale powiem Wam ze nie ma jak to wysuszone naturalnie ciuchy-nie sa tak\"zbite\" i jakby sfilcowane.Wszystkie znaki na niebie wskazuja na nadchodzaco @ ale coz-takie jest zycie.Dzis moje dziecko chrzestne konczy 18 lat,choc ladne mi dziecko:)wiekszy sporo ode mnie.Jutro wiec pewnie imprezka. Surfitka-to jak tak spogladasz przez ta tetre to wlasnie Ci pomachalam -widzialas?;)A co do kosmetykow dla dzieci slyszalam bardzo dobre opinie o Aveeno dla niemowlaczkow-sa naturalne i nie wywoluja podraznien. Agness-fajnie to pomyslalas z powiadomieniem meza ale ja znajac siebie pewnie bym nie wytrzymala i juz natychmiast bym mowila. Justyna-podsumowanie super-moj jeszcze daty pamieta ale my w miare mlodzi stazem to nie zapewniam na ile starczy mu zapalu;)Pierwsza kupka do nocnika,pierwszy zabek-milowe kroki-gratulacje. Malolepsza-ciaza Ci pasuje-pieknie wygladasz. Mimi-tatus Natalki pogodzil sie juz z tym ze z niej blondyneczka\"po tatusiu:):):):)???Ucaluj szkrabka. Nelcia-udanej imprezki. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka, tez o tym slyszalam, ze Avenoo. Ale ja za niecaly rok planuje wracac do Polski, a tej marki nie ma w Polsce, a nie wiem czy chce eksperymentowac ze zmianami. Zoabcze. Weleda to tez bardzo dobry produkt, niemiecki, naturalny, wiec sprobuje zestaw startowy :) A u mnie sie sznurki skonczyly i jade do pralni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A u nas z dzisiejszego grilla kicha - była za to imprezka domowa, bo gdzieś trzeba było dojeść to co się zdążyło przed burzą pogrilować:P Surfitka - a nie mówiłam, że jeszcze do porodu będziesz miała co prać i prasować?:P Justyna - Co do dat - u nas niedługo rocznica całkiem formalna;) - rocznica ślubu - ciekawe czy moje szczęście po 6 latach małżeństwa jeszcze pamięta którego to dnia ślubował mi posłuszeństwo:P aż do śmierci:D Bo o innych datach to już nie ma żadnych szans aby bez przypominania pamiętał - ostatnio poszliśmy do mojej babci na urodziny, a moje kochanie zagadało się na podwórku z kuzynem, po czym wszedł do domu, przywitał się, a o złożeniu życzeń zapomniał. Mówił, że pamiętał, ale jakbym mu cichaczem nie przypomniała to nie wiem czy by sobie przypomniał po co przyszedł:P malolepsza - brzusio uroczy, fryzurka extra - u ciebie o ile Marcela będzie blondynką to przynajmniej nie będzie jak u Mimi wątpliwości po kim:P Mimi pochwal się co za tą kaskę kupujecie/kupiliście:) A propos "dojrzałego wieku" - ja jak (niedawno:P ) skończyłam 21 lat to się poryczałam, że jestem już taka stara dupa a nie mam chłopa :P (byłam wtedy sama), kasy, mam za to tyły na studiach:P bo uczyć mi się nie chce a wszystko dookoła sprzysięga się przeciwko mnie:P:P:P . Jak to przez jedyne 10 lat potrafi się człowiekowi wszystko odmienić;) Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać kolejnych 10 na dzidzia:P Pozdrowionka i po 🌻 dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Melduję się grzecznie z rana zanim ktoś mnie wywoła do raportu :D wczoraj pracowałam a wieczorem wybrałyśmy się koleżanką na noc muzeów i jakoś tak zleciało :P Omega - miłego leniuchowania weekendowego :D Voltare - 10 lat to kawał czasu, czasami w ciągu miesiąca wszystko potrafi stanąć na głowie. Wypluj te słowa, że masz 10 lat czekać na dziecko!!!! Agness - sposób na powiedzenie M bardzo fajny, tylko ja bym nie wytrzymała :D Także podziwiam. Moja siostra też w tym tygodniu zaczęła odczuwać objawy ciążowe, czuje sie do tego stopnia źle, ze poszła na L4. Najlepiej jest jej jak leży w łóżku wszelkie próby podniesienia głowy kończą się w łazience :P Malolepsza - fryzura jak dla mnie bomba :D No tak M do pracy a mamusia na imprezki ;) Nelcia - doszlam do wniosku, ze takiej pogody żal na mycie okien, trzeba korzystać ze słoneczka i wypoczywać. Poza tym gdzieżbym śmiała gonić Cię przez pół Polski żeby mi okna myć ;) Mimi - widzę, że i Ty się przychylasz do negatywnej opinii o wanience fishera. Jedyne co w niej \"fajne\' to ładnie wygląda na zdjęciu - bo nie widziałam na żywo więc trudno mi coś powiedzieć. Justyna, Mimi - a jakie jest Wasze zdania na temat huśtawek dla maluchów? O ile takie macie? Wsze dzieci już są samodzielnie siedzące wiec jak najbardziej mogą z takiego gadżetu korzystać. Justyna - super, ze wpadniecie do kraju, już się pewnie nie możesz doczekać. Nie mówiąc o tym, ze dziadkowie bardzo czekają na Adrianka :D Wow pierwszy ząbek :D Gratulacje ❤️ Mój M ma w komórce powpisywane wszelkie daty rocznic bez tego by przepadł :P Mężatka - spanie mi przeszło ale w zamian dostałam ból głowy. Z dwojga złego wolę już być senna :P Widzę, ze zaczęłaś wybierać synowe :D Taaaa a potem jak przyjdzie co do czego to będziesz kijem gonić wszystkie panny :D:D Betty - trzy miesiące opieki nad maleństwem to i tak sporo, znam takich tatusiów, że własnego dziecka na ręce nie biorą aż samodzielnie nie siedzi. Niby nie chcą mu krzywdy zrobić :P Surfitka - widzę, ze wszystko masz zapięte na ostatni guzik, nic tylko czekać aż Ninka postanowi się przywitać z mamusią po tej stronie brzuszka :D Telesforka - mój chrześniak co prawda skończył w tym roku 13 lat ale już zaczyna na mnie patrzeć z góry. Także jak osiągnie pełnoletniość to będę mu musiała kazać siadać, ze by nie zadzierać głowy do góry w czasie rozmowy :P:P Milka, Milla, Ryba__lufa, Aisza, Moniś, Fasolka po 🌻 Słonecznej niedzieli wszystkim życzę, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jagoda - wcale nie będzie słonecznie - deszcz leje jak oszalały! I to tak, że porobiły się jakieś zakłócenia i nie mam sygnału z cyfry - tak więc dzisiaj nie ma telewizji, aż się uspokoi - nie wiem jak to działa, ale przy dużych ulewach zawsze tak jest. Za to życzę Wam wszystkim przynajmniej słonecznego nastroju!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×