Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witajcie🌼 Surfi____dzieki za tabelke, jestes kochana, z tym cukrem to sa jakies jaja, mierzylam co diwe godziny przez 24h i raz bylo tylko rowne 100, tak prawie caly czas kolo 90, ale na diete na pewno przejde👄 Fasolka____nie rozumiem Twojej szwagierkinie potrafi chociaz troche sie postarac, kazdej normalnej dzioweczynie zalezy,zeby stowrzyc pozytywne relacje z rodzina chlopaka tymbardziej jak sie wspolnie mieszka, chyba juz taki \"chory\" typ, ale dobrze,ze to ty z nia rozmawiasz a nie mam albo babcia, bo moglaby to to odebrac jako napasc, najlepiej byloby gdyby sie wyprowadzili i zamieszkali osobno, wtedy brat przekonalby sie gdzie jest pies pogrzebany, a swoja droga nie denerwuj sie, teraz dzidzius jest najwazniejszy:D Milla - CH -> Jagody, Surfitka, Malolepszaa DZ - > Milla, Mężatka ======================== Fasolka - CH -> Milla DZ - > Mężatka, Jagody, Surfitka, Fasolka,Malolpeszaa pozdrawiam i caluje wszystkiw moje wiedzmy z rana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka-doskonale Cie rozumiem,u mnie w rodzinie tez rzadzi brata dziewczyna. z tym ze ty masz na tyle dobrze ze mozesz to powiedziec ,bo ja juz nie! w tym stanie nie powinnas sie tak denerwowac ale wiem ze to niejest mozliwe stac i bezczynnie patrzec na krzywde najblizszych. ja teraz sie tak zastanawiam czy jak bedziemy u taty na cmentarzu czy mam wchodzic do mamy do domu czy nie?w sumie nieche sie juz klucic ze wzgledu na dziecko ale z mila checia bym jeszcze cos wygarnela. bedac tam w domu czuje jakby byl obcy gorzej niz w gosciach.moze lepiej bym sie czula jakby mieli osobne wejscie a nie przez mamy dom. mamie juz kilka razy mowilam zeby zalatwila sprawy spatkowe bo on nawet jesli juz cos to nic nieda-mama mowila ze jak by ona umarla to z jej ubezpieczenia pieniedzmi mamy sie podzielic bo piotrek jest wymieniony. wie jakie sa miedzy nami relacje i nic z tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku. Co do tabelki: Milla - CH -> Jagody, Surfitka, Malolepszaa DZ - > Milla, Mężatka, Martuniadiablica ======================== Fasolka - CH -> Milla, Martuniadiablica DZ - > Mężatka, Jagody, Surfitka, Fasolka,Malolpeszaa Milla - oscyluje to taka właśnie niewiadoma. Swoją drogą chyba ne ten cykl zaprzestaliśmy starań - od dwóch dni chodzą po domu dwie furie, a wczoraj totalne obrażenie, więc jak wiecie z fochów dzieci nie ma. Ciekawe kiedy nam przejdzie:/ No to buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinistre
Nasza dzidzia wczoraj ujawniła swoją płeć! :) Dziewczynka :] Tak się cieszę, zawsze chciałam mieć córeczkę, mąż zresztą też. Teraz robimy burzę mózgu, jakie imię jej nadać. Kalina brzmi ślicznie. Poza tym gin nam kazał pzrestać brać Folik i zacząć łykać feminatal metafolin. Warto wiedzieć, bo się lepiej przyswaja, niż normalny kw foliowy. Te upały mnie zabijają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla77 No super z ciebie laseczka i jak pięknie wyglądasz w ciąży ale muszę powiedzieć że jak na 18 tydzień to duży troszkę ale najważniejsze że dzidzia ma się dobrze. A wiesz co tam u Ciebie już siedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia333- duży brzuszek bo 3 ciąża...i plus 6 kg. 13 tego w piątek mam usg , jeszcze nie znam płci malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to parkę już masz. Ja obstawiam że będzie chłopiec bo pięknie wyglądasz no ale oczywiście mogę się mylić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla___ja od dawna jestem fanka Twojej urody:D:D:Dja tez na tym etapie mialam taki brzuszek, teraz musze trzasnac w 7 mscu, wlasciwie jak na moje duzo sie nie powiekszyl, tez jestem ciekwa coi tam w srodku?? Rybka____👄????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza, wiem pamiętam twoje zdjęcia z 19 tc...slicznie wyglądałaś , więc czekamy na kolejne fotki!czyli nie koniecznie brzuch będzie mi rósł dużo więcej teraz, pociesyłaś mnie. Lekark ateż mnie dołuje że duży brzuch, domniema nawet że ciaża większa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie skonczy remoncik pokoju to ja dodam Wam swoje zdiecia.-jak je zrobie. a tak wogole to od dzis jestem bez lodowlki bo nasza stara sie rozkraczyla -i kolejny wydatek i skad to brac te pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Nie nadaję się do życia 😭 Dowiedziałam się dzisiaj, że moja siostra już nie jest w ciąży, poszła na usg w 12 tygodniu i okazało się, ze serduszko nie bije. Wg badań przestało bić w 9 tyg. Jest mi strasznie smutno i źle a więc wybaczcie ale muszę się pozbierać. Dla każdej po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zapomniałam obstawić u Milli, ale nadrabiam:P Milla - CH -> Jagody, Surfitka, Malolepszaa, Fasolka DZ - > Milla, Mężatka, Martuniadiablica ======================== Fasolka - CH -> Milla, Martuniadiablica DZ - > Mężatka, Jagody, Surfitka, Fasolka, Malolpeszaa już wróciłam z kursu, fajnie jest i jestem zadwolona, że sie zapisałam na niego. wczoraj popadałao u nas i moje stopy doszły do siebie po ochłodzeniu :) i 3 krotnym moczeniu w wodzie z solami...w tej chwili na termometrze jest 24 stopnie ale słonce nie parzy i jest przyjemnie :) jak dla mnie taka pogoda może być przez cały czerwiec lipiec i sierpień :P narazie nie mam zdjęcia bardzo aktualnego ale jak zrobie to dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz dojrzałam jakie sa powiązania a to wszystko dzięki naszej klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wsciekla! dzwonie do przychodni zapytac sie czy gin bedzie 9 czy 11 czerwca a tamta baba mi mowi ze bedzie chyba za 2 tyg i mam jeszcze dzwonic wieczorem bo dzisiaj ich poinformuje kiedy przyjmuje. fajnie 12 mam-echo serca a mial mi wypisac skierowanie do 13 mam -zwolnienie a i musi mi wypisac papiery do zusu. recepty i teraz bede chyba musiala znalesc innego gin i na pewno sie nie obedzie bez wizyty prywatnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słonka:) Jagoda - bardzo mi przykro:( Trzymajcie się:O Betty - wiesz co - czasem ręce opadają jak się coś próbuje załatwić na NFZ...:O Sama zdążyłam doświadczyć tego ile się trzeba nachodzić, jak się pewne koszty chce ominąć i ile się trzeba naprosić, żeby otrzymać skierowanie na jakiekolwiek badanie:O Ja się już poddałam - wolę się sprężyć i raz na jakiś czas iść prywatnie - nie powinno tak być, ale różnica w podejściu do pacjenta jest olbrzymia. Nagle lekarz jest w stanie Ci wytłumaczyć najbardziej skomplikowane zagadnienie, rozwiać wszelkie wątpliwości itp. Fasolka - niektórzy ludzie są niereformowalni:O Ale mam nadzieję, że brat w miarę szybko przejrzy na oczy. A może zaproponuj mamie i babci \"współpracę\" - mama będzie zapraszała babcię przez jakiś czas np. na obiady, tak, żeby \"bratowa\" po powrocie do domu zastała raz czy drugi pustą kuchnię i lodówkę. Albo babcia ugotuje dla siebie i dokładnie posprząta po sobie przed powrotem młodych. Wiesz co - moim skromnym zdaniem żaden normalny facet, który wychował się w normalnej rodzinie, w której panowały normalne międzyludzkie stosunki i zasady nie zniesie dłuższego czasu bez ciepłego obiadu, w zasyfionym mieszkaniu. Po pewnym czasie albo sam zacznie sprzątać, albo nie wierzę, że nie zasugeruje swojej przyszłej być może żonie, że jego wyobrażenia na temat prawidłowego modelu rodziny są nieco inne. Wiem, że przeważnie pudłuję, ale co mi tam;) : Milla - CH -> Jagody, Surfitka, Malolepszaa, Fasolka DZ - > Milla, Mężatka, Martuniadiablica, voltare ======================== Fasolka - CH -> Milla, Martuniadiablica, voltare DZ - > Mężatka, Jagody, Surfitka, Fasolka, Malolpeszaa Milla - ale z Ciebie laseczka;) Malolepsza - jednorazowy pomiar cukru potraktuj z dystansem. Poziom cukru może się podnieść od zwykłego stresu, albo od tego, że ma się nie dokładnie umyte ręce przed pomiarem, albo od tego, że zbyt \"maltretujesz\" palec przed ukłuciem i jeszcze jest kilkadziesiąt innych powodów - wiem, bo mam w rodzinie przypadek cukrzycowy - robisz np. pięć pomiarów pod rząd w krótkim odstępie czasu i masz pięć różnych wyników - od \"zdrowego\" do \"chorego\". Sama się bawiłam kiedyś glukometrem z ciekawości - w kilka minut miałam kilka różnych wyników od 70 do 100. Tak, że obserwuj, ale się na zapas nie zamartwiaj:) 😘 dla każdej z osobna! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×