Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Surfitka -kobieta na medal tyle godzin rodzilas ze pewnie nie maly prezent m strzelil za taka katorge. jak przywiezlismy mala ze szpitala to ja zglupialam i nie wiedzialam co mam robic najedzona przewinieta a sie drze :) mam nadzieje ze Twoje malenstwo nie robi takiich akcji da mamusi dojsc do siebie.pozdrowionka dla dzielnych ryba_lufa- fajnie dzieciatko sie rozwija mega szybkie tempo i wyglada jak krewetka :-) Jagody-ty chyba masz kamere zainstalowana w moim domu :) ukladam w segmencie i oglnie sprzatam,przywiezli lodowke,przyszla kolezanka i bedzie mamusia chrzestna naszej _Alicji .TO POSIEDZIALYSMY m rano mowil ze MALY w nocy buszowal ,ja mu mowie ze nie MALY tylko MALA -i po raz kolejny daje mi chyba do zrozumienia ze chcialby chyba syna( w sobote mowil ze jak sie nie uda to za trzecim razem bedzie syn ) szczena mi opadla i zaczzelam sie smiac :) ze to chyba juz nie ze mna! JA BYM MU DALA JAKBY TAK CHCIAL Z INNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie, córa miała dzisiaj swoje pierwsze zakończenie roku szkolnego, chyba byłam bardziej przejęta niż ona ale jestem dumna, bo mam wzorowego ucznia, pstrykałam foty jak odbierała dyplom i świadectwo ale coś kiepska się dzisiaj czuje i chyba pójde się położyć, przegiełam z tą szkołą tyle godz na nogach.... pozdrawiam was buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słoneczka ja padam na pyszczek - zmeczona i jakaś taka nie w sosie dziś :( Jagody__jak na ironie umiem wiele rzeczy zrobić ale jakoś nauka plecienia wianków mnie tez ominęła, bo jako dziecko biegałam z chłopakami po drzewach a moje koleżanki chodziły robić wianki - no a ja jakoś wolałam po drzewach :P ale głowa do góry - moge Ci zrobić wankową wizualizację :) http://img236.imageshack.us/img236/6820/wiankiyu2.jpg no i mocno trzymam kciuki za ciebie cobyś dobrze łapała ten brzuszek od Aiszy :D - uda sie!!!!!! zmiatam sie myć dla kazdej po 👄 przepraszam, ze dzis tak mało napisłam ale jak mówiłam na wstepie jestem padnieta dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Malolepsza, no ja tez oczekuje wersji live..ale male nasze dadza popalic ;) W kazdym razie zaproszenie do Krakowa wystawione :) No i czekajcie z Marcela jak najdluzej..kazdy dzien w brzuszku to zbawienie dla takiego maluszka, chociaz czasem mamie ciezko.. Aisza, no ja tez mialam nadzieje ze bedzie szybko i latwo..z rozwarciem na 1 cm i skrocona szyjka chodzilam przez miesiac :o Ale zycze tobie zebys szybciutko urodzila..jeszcze chwila i Bartus bedzie w pelni donoszonym dzieckiem :) Betty, na szczescie moja mala nawet jak nie spi to sobie lezy i usmiecha sie :) Ale ogolnie rzecz biorac mam nadzieje, ze bedzie sobie tak rosla :) Dzis spalam w sumie 9 h razem z nia..oczywiscie z duzymi przerwami na karmienie, bo ssak jak sie dorwie do cyca to ssie i ssie :) A moj maz przeciwienstwo twojego...jak mowa o drugim dziecku, to ja mowie ze bedziemy robic braciszka ..a on ze nie, siostrzyczke dla Ninki :) Jagody, no moj maz mnie zaskoczyl..jest strasznie dumnym mlodym tata :) Bardzo mi pomaga, robi zakupy, gotuje...pyta sie mnie dzis czy cos sie stanie i czy moze jakby jutro z tata na ryby na pare godzin wyskoczyl? Z reguly mnie tylko o ty informowal ;) W nocy jak mala zaplakala to zaraz wstal czy cos mi pomoc, pomaga mi odciagac pokarm, bo rozmiar moich piersi przekroczyl skale stanikowa i zaczely sie twarde bardzo robic. No i strasznie sie cieszy bo widzi swoje odbicie w swojej ksieznicce ;) No i ma jego wymarzone czarne wloski :P Przed porodem ze 3 razy mnie pytal czy bedzie miala czarne wloski, jakbym ja wrozka byla. ;) Monis gratuluje zdolnej cory :D Rybeczko, jak sie czujesz? Dalje senna? Oj tez tak bylo....;) Fasolka 😘. Ja tez gralam w pilke z chlopakami a nie bawilam sie lalkami..i zostalo mi do dzis, wybralam "chlopski" zawod :P Pozdrawiam was wszystkie serdecznie..no i walnelam posta, szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!:) Wow - nie wierzę, czyżbym mi przypadł w udziale zaszczyt rozpoczęcia ceremonii otwarcia dnia na kafe? Co to za spanie w sobotę do południa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Omega - chyba żartujesz???? nie dam Ci żadnej pracy do sprawdzenia, urlop to rzecz święta!!!! Nie mogę tych prac sprawdzić po łebkach bo jak tak zrobię to jeszcze te prace ze 3 razy potem będę maltretować to ja już wolę raz a dobrze :P Fasolka - no masz Ci los to nie tylko ja mam w tej kwestii wicia wianków dwie lewe ręce ;) Aisza - jak grzeczna córka posłuchaj mamy topikowej i rzucaj na wschód ;) Betty - kamerę mówisz :D Rozważę taką ewentualność ;) A co do planów M to mu powiedz \"że jaka firma taki wyrób\" kto to widział żeby z porządnej formy coś innego wyszło. Widocznie ma formę na córki ;) Moniś - jak dzisiaj samopoczucie? Z tym, że rodzice bardziej przeżywają pierwsze rozdanie świadectw swoich dzieci to masz 100% racji. Gratuluję zdolnej córki, oby tak dalej :D Surfitka - to bardzo dobrze, ze M się wlącza aktywnie w opiekę nad Ninką :D Rany przeraziłaś mnie stwierdzeniem, ze biust może przekroczyć skalę stanikową - to jest jedyna rzecz (obecnie) która mnie przeraża jeżeli chodzi o ciążę i jej następstwa :O Pewnie mój tata ma rację trzeba będzie kupić dwa berety i metr gumki :P:P:P Malolepsza - mam nadzieję, ze u Ciebie wszystko ok a milczenie to tylko efekt tego że się wylegujesz w łóżeczku? Voltare - a co tak wpadłaś jak po zapałki do apteki :P Gdyby któraś miała ochotę na botwinkę to zapraszam. Miłego dnia Wszystkim życzę i wracam do moich papierzysk 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro już dzień otwarty, to mogę spokojnie skoncentrować się na poście;) Sorrki za tak długą nieobecność, ale przez calutki tydzień nie wiedziałam w co palce wsadzić. Od poniedziałku - sprawy bankowo-uezpieczeniowo-urzędowe:P W końcu musieliśmy się zmobilizować i uporządkować parę z tych spraw. No a potem wojowaliśmy z prądem:P Jagoda - mój mąż się nazywa fachowiec od wszelkich kabelków:P, Wszystko ładnie powymieniał, popodłączał - 2 dni i wszystko świeciło z powrotem:) Jagoda, bo czegoś znowu się od Ciebie dowiedziałam:P:P:P - czyżby wianki puszczane w noc świętojańską miały jakiś wpływ na ewentualną ciążę?:D Bo jeżeli tak, to ja bardzo chętnie służę pomocą:D Serio! Ja w przeciwieństwie do Surfitki, mimo chłopskiego zawodu:P w dzieciństwie uwielbiałam laleczki, wózeczki, szmateczki itp:P:P:D i rzecz jasna w celach upiększająco-estetycznych nauczyłam się i wianki pleść:P:D Gdybyś mieszkała gdzieś w dorzeczu Odry, to byłaby nawet szansa, że mogłabym Ci coś tam spływem podrzucić i jakiś wianuszek wrzucony do mojego potoku, mogłabyś gdzieś po drodze wyłowić:D Niestety póki co musisz próbować sama:P Surfitka - nie miałam wcześniej okazji - gratuluję Ci kochana z całego serca takiej ślicznotki ❤️ - nareszcie doczekałaś się swojego skarbulka:) Nic dziwnego, że tata dumny jak paw! Wiadomo, że córeczki są tatusiowe;) A już tak długo wyczekiwane córeczki to dopiero:D moniś - gratuluję córy i jej wyników! To musi być wspaniałe uczucie, jak się idzie do szkoły i odbiera pochwały! W końcu w wielkim stopniu to Wasza zasługa, że córcia jest zdolniacha i przynosi do domu nagrody i dyplomy:) betty - Ty to niepoprawna jesteś - nie ma dnia, żebyś jakiejś roboty nie odwaliła - takiej niekoniecznie odpowiedniej dla kobiety w ciąży:P Ale skoro dobrze się czujesz i z dzidzią wszystko w porządku, to w jakimś umiarkowanym stopniu można sobie przecież pozwolić na wykonywanie lżejszych prac. A z Asi jest śliczna dziewczynka! Jeżeli i druga córa tak Ci się uda, to się kawalerów spod domu niedługo nie będziecie mogli poodganiać!:P Ja mam taką małą sąsiadkę:D 9-latkę, ale mówię Wam jaka panna!:D Strojnisia, że szkoda gadać - śmiejemy się, że już się \"męskie\" towarzystwo schodzić zaczyna - póki co to tylko gry w piłkę, badmintona i takie tam duperele, ale sąsiad sam mówi, że młoda chyba zaczyna mieć świadomość, jakie przywileje jej się należą w związku z tym iż jest dziewczynką:D:D:D i wykorzystuje to na maksa - wszystkich na podwórku ustawia po swojemu:D A z tym staraniem się o syna \"do skutku\" to uważaj, bo moja koleżanka w ten sposób doczekała się 4 sióstr:D:D:D W końcu rodzice sobie odpuścili:D omega - udanych spacerków! Wczoraj rozmawiałam z teściową i powiedziała, że w Kołobrzegu jest zimna woda - taka, że ciężko się zmobilizować choćby do zanurzenia w morzu choćby jednego palca!:P Próbowałaś jakichś prowizorycznych morskich kąpieli, czy zostawiasz to na kolejną nadmorską wyprawę? Ryba - jak na USG będzie już coś widać, to wymuś niech Ci gin jakąś fotkę pstryknie i rzucaj tutaj - popodziwiamy tą Twoją \"krewetkę\" (no wszystko już chyba było, ale takiego określenia to jeszcze na pewno nie!:D ) Malolepsza - no i super, że wróciłaś, bo już myślałam, że naobiecywałaś wsparcie i się ewakuowałaś z topiku:P Leżcie grzecznie jak najwięcej, żeby Was znowu w szpitalu nie przyszpilili! Jakby nie było zawsze w domu lepiej i człowiek nie musi się ładować tymi wszystkimi szpitalnymi rewelacjami! Pomijając już te wszystkie nieszczęścia, które wcale podbudowujące nie są! Napisz mi proszę - w jakiej postaci jest decapeptyl, bo zapomniałam gina zapytać - chodzi o to czy to są zastrzyki do samodzielnego robienia, czy muszę sobie jakiejś pielęgniarki szukać? Narazie jeszcze go nie wykupywałam, bo jest drogi jak zbój, a ja do ostatniej chwili się łudzę, że być może ten ostatni cykl będzie właśnie \"tym\":O Wykupię receptę jak dostanę @. A dzisiaj byłam w laboratorium i zrobiłam już część badań - jestem o kolejnych kilka stów lżejsza - wyniki i druga tura badań - za tydzień. Dzisiaj była w lab. bardzo konkretna pani - od razu wiedziała, gdzie mam żyły:P i obeszło się bez siniaków na szczęście;) aisza - wytrzymajcie jeszcze trochę w dwupaku:) i wiesz co - nie zamierzam zwinąć jagodzie brzuchala sprzed nosa (innego zagrożenia w przewidywanym terminie nie dostrzegam:P ) - ja już powiedziałam, że w sierpniu będę łapać - a Ty się nie zastanawiaj, tylko rzucaj w jej stronę, bo inaczej rzeczywiście będzie kobieta pracowała dniami i nocami - a niedługo sobie jeszcze na wakacjach wynajdzie do prowadzenia jakieś zajęcia \"pozalekcyjne\":P Uff - ale się napisałam (kopiuję sobie nawet co chwila, żeby mi czegoś przypadkiem nie zeżarło!:P ) Pozdrowionka dla wszystkich niewymienionych - spadam sprzątać i jakiś obiadek chłopu trza ugotować - dzisiaj kuchnia serwuje gotowany kalafiorek z tartą bułeczką - mniaaaam!:P Jest wieeelki, więc chętnych zapraszam:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - mi po prostu tyle czasu zajęło nasmarowanie tak długiego posta!:P Oczywiście z przerwami na kilka spraw które koniecznie musiały zostać w międzyczasie zrobione:P cholercia, jakoś nie mogę się zmusić do chwycenia za miotłę:P - nie ma tutaj kogoś do pomocy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baboliny kochane postanowilam napisac bo kto to wie co bedzie przez kolejne 2tyg tzn bede o was myslec, czekac na Bartusia :) i Marcelinke i wszystkie bobasy razem z wami ale moge byc obecna nieprzytomna:D moja torba spakowana:P maly spakowany w torbe taty:P ja tez musze jeszcze ciut podrzucic takze maz musi sie delikatnie mowiac ograniczyc do minimum:D omega ide w twoje slady:D poleniuchuje troche - bynajmniej taki mam plan:O jagoda no wlasnie zaczaj sie dobrze i nie jedna sesja cie ominie:P ryba :D przepisuj sie glupolku:D taka beta ze hoho:D zreszta babcia juz wnusia wkleila:D surfitka malutka jest przeslodka..ucaluj babelka pisz jak tam tatus? malolepsza wypoczywaj ile wlezie! i przemawiaj marcelinie do rozsadku:) voltare ani telesforka milka i marta wy tez nie zapominajcie o przechodnich brzuszkach! zmiana musi byc a sztafeta juz przy koncowce:D aisza no pewnie dla maluszka pewnie juz wszystko gotowe:D zycze spokojnego i krotkiego porodu🌻 monis, mezatka, betty tez pewnie juz w gotowosci, pozdrawiam dziewczyny:) fasolka, agness wy tez bedziecie mialy male wagi:D ciekawe czy takie broje jak moj:D:D a moze sie ciut pospiesza i tez 08 wyjda:D:D milla co tam u ciebie?? nelcia🌻 mimi mala slodka laleczka, cukiereczek😘 fajnie miec dziewczynke tyle fajniusich ubraneczek:D ale zeby zaraz nie bylo to odrazu pisze nienienienie jeeeeeeeeszcze nie:D nawet juz nie wiem czy kiedys.. mam jedno dziecko a wariuje jak trojka:D:D:D no i moj maly krol sie domaga zainteresowania:D postaram sie skrobnac z pl a moze jeszcze i jutro! buziole dla wszystkich i sorry ze tak to wszystko chaotycznie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
votlare no ja ewentualnie moge sie zamienic:P ja za miotle ty za moje prasowanie:P idziesz na to???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - nie ma mowy!!!! Z dwojga złego wolę miotłę i gary - prasowania to już niecierpię totalnie!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - załatwione;) - poszło - jak któraś nie dostała to krzyczeć. Ok - teraz je sobie sama pooglądam i już na serio spadam, bo nie dość, że chłop wpadnie do nieposprzątanej chaty, to jeszcze nie zastanie w niej obiadu :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ci kochana🌻 alez dzisiaj puchy:O tak to jest jak ja mam luzniej to was nie ma:( a coz sobotka w pl pewnie piekna pogoda to sobie grillujecie:) no nic milego weekendu wam zycze babole! pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! zaraz jade juz do domku od Nelci ale jeszcze zdaze naskrobac :) dzisiaj zrobilismy z M i Nelcia ostatnie zakupy dla Bartusia i dla mnie i oficjalnie moge powiedziec ze wyprawka juz zakonczona!!!!!! Kupilismy dzisiaj i lozeczko i materacyk, rozek, kocyk z ktorego mozna zrobic becik, przescieradelka itp a wczoraj jeszcze pampersy myydelko itd takze mamy juz wszystko!!!!!!!NARESZCIE! do szpitala pojde chyba jednak 30.06 w poniedzialek bo sa zawsze wypisy i wolne lozka a do tego jest ordynator i w ogole lepsi lekarze niz w weekend, a poza tym lepiej sie czlowiek w tygodniu interesuja - znam z autopsji... takze dziewczynki odliczamy odliczamy i brzuszkiem na wschod rzucamy :):):):) postaram sie odezwac jeszcze wieczorkiem jak nie padne na twarz buziole dla wszystkich i milej soboty :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie tylko na minute, wiekszosc czasu jednak leze , prztynajmnije na poczatku:D JUsta____mam nadzieje, ze bedziecie z Marcela razem urodziny obchodzic:D❤️ Voltare____decapeptyl jest bardzo prosty w uzyciu, w postaci ampulkostrzykawek, sama dasz rade bez problemu, nawet pozniej jak bedziesz brala menopur i tzreba bedzie mieszac z rozpuszczalnikiem to i tak sama dasz rade:D wstrzykujesz podskornie w brzuch, ja potem mialam taka wprawe,ze w 2 dwie sekundy to robilam, zastrzyk nic nie boli! Pozdrawiam wszystkie, jutro skrobne wiecej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - no to mi ulżyło ;) - po 2 ovitrellach wiem, że potrafię się przełamać i zrobić sobie zastrzyk. Znacznie gorzej by było z pielęgniarkami - te w naszej przychodni to są jakieś niereformowalne i kiedyś jak na początku naszej drogi brałam biogonadyl i pregnyl to żadna nie chciała mi zrobić bez skierowania zastrzyku - nawet prywatnie za odpłatnością. Nie znały tego leku (tak się przynajmniej tłumaczyły - głupie tłumaczenie) i nie pomagała nawet pieczątka gina na zleceniu...:O Miałam z nimi wówczas straszne przeprawy - tylko mi ciśnienie podniosły, bo to nóż na gardle - wszystko miało być w konkretnym dniu zrobione - ech szkoda gadać:O Z dwojga złego wolę sobie sama zastrzyki trzaskać:P Najwyżej mężuś pomoże - z podskórnymi sobie poradzę. Bałam się że się coś \"mięśniowego\" po drodze przytrafi i znowu będę miała \"bal\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje, mało piszę , bo raczej malomówna jestem, dzisiaj zrobiliśmy rundkę po salonach samochodowych, moze któraś jest zainteresowana mojaą Toyotą Yaris 2004/2005 rok, oddam w dobre ręce :) ja już wakacjuję :) w piątek idę na histeroskopię, chodzę też na akupunkturę, ponoć pomaga w IMSI, zrobię wszystko co możliwe, zeby teraz beta urosła duża... ehh dzisiaj mam imprezkę z mojej grupy z angielskiego, więc trochę się odstresuję, bo zaczyman siwe włosy znajdować :( Malolepsza - ja znowu z pytaniem, niw wiesz czy przy dlugim protokole mogę dołożyć pigulek anty? to bardzo usprawniłoby moje planowanie wakacji. no i poprawiam tabelkę: Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................20.. ....................17.07 Ani77.................31........................14...... .................16.07 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24..........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś.............27...........33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25...........31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........29...........(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25............29..........(A licja) ok. 30.08.08 Fasolka81........27...........23...........( Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30...........20...........(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30...........21............(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki - ja tylko na chwilkę u nas ok, jakoś leci, ogólnie nie dzieje się nic ciekawego , dlatego nie mam za bardzo o czym wam opowiadać.... Justyna__syneczek - boski malec! urwis czy nie ważne ze zdrowo się rozwija :D oby tak dalej, mam nadzieje że mój smyk też będzie taki :) Aisza__dbaj o siebie i Bartusia - 🌻 dla kazdej słodki buziaczek i do juterka, może sie zmobilizuję do napisania większego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani77 - nie biorę antyków - mam jechać z wynikami do kliniki dopiero w połowie lipca i od 21 dnia cyklu startujemy z decapeptylem. Też zastanawiałam się nad antykami, pytałam gina, ale twierdzi, że nie zawsze jest to praktykowane. Tłumaczył mi dlaczego, ale w nawale spraw - nie potrafię tego przytoczyć. Poszperałam w necie i rzeczywiście jest tak jak mówi - no sama popatrz - długi protokół zaczyna się od decapeptylu w 21dc: http://nieplodnosc.medigo.pl/artykul/document.php?id=1652&dalej=5 byłam spokojna, ale teraz znowu się nad tym zastanawiam... Malolepsza - na pomoc! - pamiętam, że Ty brałaś tabletki antykoncepcyjne - to jest konieczne? Wówczas doszedł by mi dodatkowy miesiąc na początku protokołu? pogubiłam się w tym - postaram się wrócić do tamtych postów, ale nie wiem czy tam podawałaś uzasadnienie dlaczego to się brać powinno. Mam robić dym mojemu doktorowi czy nie? Siedzę i przerabiam całą Internetową bazę:P, nie chcę się nakręcać i chcę podejść do tego na takim luzie jak to jest tylko możliwe. Wierzę, że wrócę z kliniki z dzidziusiem:) Ale nie chcę mieć żadnych wątpliwości, bo jak zacznę się na nich koncentrować to dupa blada! A teraz z innej beczki - dla wszystkich ewentualnie podczytujących, a mieszkających w pobliżu granicy polsko-czeskiej: szukałam różnicy w cenie decapeptylu u nas i u nich - jeszcze nie znalazłam. Znalazłam za to coś innego: http://rudaslaska.naszemiasto.pl/na_zdrowie/specjalna_artykul/531997.html i cytat z tej strony: \"Taniej o 1150 złotych! DZ porównał setki cen leków w polskich i czeskich aptekach. Najbardziej zaskoczyła nas ogromna różnica w cenie preparatu stosowanego w terapii bezpłodności. Jedna ampułka leku menopur (w Czechach ma nazwę menogon) kosztuje w Polsce 100 zł. Pełna terapia z wykorzystaniem dwudziestu ampułek pochłonie 2000 zł, a za Olzą pacjent zapłaci jedynie 850 zł! Po lek opłaca się więc jechać nawet z Gdańska!\" w poniedziałek obdzwonię okoliczne apteki i przejadę się do Czech jak sugerował gin - to jest kilka kilometrów, a zawsze lepiej, żeby została na leczenie jakaś większa rezerwa finansowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, Voltare_____protokol zawsze zaczyna sie 21 dc z decapeptylem, takze Ani chyba przedluzanie antykow nie jest dobrym pomyslem. Antyki bierze sie tylko i wylacznie dlatego,zeby w danym cyklu wyciszyc jajniki, zeby bardziej zaskoczyly na stymulacji, zwykle u dziewczyn ktore maja tendecje do torbieli, ale nie tylko, ale nic zlego sie nie dzieje, jak zaczyna sie na cyklu naturalnym i tak sie podaje decapeptyl w tym samym czasie tak jakby po owulacji, takze Voltarka luzik. z tego co ja sie orientuje w czechach sa leki tansze jakies 50% w stosunku do menopurow kupowanych w Polsce, zawsze takie zakupy trzeba ustalac z lekarzem, ale w Gdansku nigdy nie robili problemow. jeszcze wam wklejam najnowszy watek mojej invicty, dziewczyny zrobily na pierwszej stronie dobra robote do przejrzenia jeszcze raz:) http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=57359 dziewczyneczki, wiem co przezywacie, ale bedzie dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - nasz gin sam zapytał, jak adres zobaczył, czy mamy taką możliwość zakupów w Czechach, bo udałoby się nam sporo zaoszczędzić. Szukając info o tych Czechach chodziło mi właściwie o znalezienie tej różnicy żeby się zorientować o jakich kwotach jest mowa. Widać różnica spora! Ja już lecę wszystkie topiki po kolei na bocianie - każda mądra rada mile widziana, ale tylko jeszcze przez tydzień, potem nie mam zamiaru dać się zwariować - nowy cykl zaczynam na luziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - tzn. inaczej - rady mile widziane są zawsze - zwłaszcza Twoje 🌻, ale wraz z nowym cyklem odstawiam wszelkie internetowe "dochodzenia";) i nie będę się za mocno nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za powodzenie !!!! I zabierajcie po dwa brzuszki na raz ;) Jest ich duzo do przejecia :) My mialysmy ciezka noc, Ninke bolal brzuszek, chyba cos zjadlam wczoraj co jej nie posmakowalo :o dzis jest na butelce, ja robie diete ostra...i cala szczesliwa spi caly dzien. Odsypia noc ;) , ciekawe czy w nocy znowu bedzie impreza.... W fotosiku sa jej dwa nowe zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:):) dziewczyny walsnie wyslalam wam zdjecia zrobione dzisiaj :) jak ktoras nie dostala to krzyczec glosno :) lozeczko juz stoi i resztka prania zrobiona wiec teraz tylko czekac :) Surfi Ninka jest przecudowna a te wloski...cudenko dziewczynka duzo buziaczkow od ciotki Aiszy 👄👄👄 Justi matko ale ten Adrianek wyrosl serio ani sie obejrzysz a do szkoly pojdzie :P duzo buziolkow dla królewicza 👄👄👄 Mimi a moze ty podeslesz zdjecia swojej ksiezniczki ?? buziole 👄👄 Fasolka i Malolepsza glaskanko brzusiow obowiazkowe !!:D Voltare z wlasnego doswiadczenia wiem ze lepiej nie czytac zeby sie nie nakrecac...bo czasami to takie glupoty pozniej przychodza do glowy lepiej nie czytac niewiedza to skarb :D Ani chetnie bym taka yariske kupila bo mi sie strasznie podoba taka babska jest :) my mamy fiata siene ale toyota to toyota :D gdybym tylko miala prawo jazdy... dla pozostalych niewymienionych po 👄 Dobrej nocki kochane :) dobranoc pchly na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana🌼 Surfi____Ninka jest poprostu sliczna, chociaz i to slowo malo wyraza, jaki cudny z niej okruszek❤️ poczatki na pewno nie sa latwe, szczegolnie jesli chodzi o karmienie, ale z czasem dojdziesz do wprawy i nawet nie bedziesz wiedziala kiedy a ninka juz bedzie spala najedzona. Az trudno uwierzyc,ze juz jest z nami:D:D:D:D:D Voltare____doskonale cie rozumiem, nie mozna ciagle sie edukowac, sama mialam ci napisac, zebys pozniej odpuscila lekko z wiedza, za malo wiedziec zle, ale za duzo jeszcze gorzej, znajac ciebiue juz jestes wyedukowana po uszy, teraz jak przed kazdym egzaminem nalezy odpuscic!!! Ja oczyscie chetnie zsluze rada, poslalam ci numer tel na gadu, jakbys byla gdzies w jakims mijscu i targaly Toba watpliwosci DZWON:D Aisza____tez zamierzam kupic juz niedlugo lozeczko, czekam do tej magicznej daty 15 lipca i wtedy kiedy moja Marcela bedzie juz wlasciwie bezpieczna, kupuje, cos moje dziecko sie spieszy wiec niech ma wyrko jakby co:P A ty juz niedlugo bedziesz tulic, super:D:D:D:D Jagoda______puscilas wianki????? z tego co pamietam zawsze uczestniczylas w takiej formie zabawy, super:D:D:D:D Ryba_____prosimy o raport odnosnie samopoczucia, to juz obowiazek a nie przywilej zeby sie ciezrna meldowala!!!!!! Omega_____pozdrow morze w moim imieniu, zawsze bede kochac Baltyk, tam sie stal cud i pod sercem nosze corcie:D:D:D:D:D Caluje was wszystkie baardzo mocno, dla kazdej bez wyjatku po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×