Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Omega, chyba dmuchać na zimne :D 🖐️ Poważnie, to muszę wybrać sobie jeden autoprytet i mu zaufać, bo z kim rozmawiam, to inne zdanie. A skoro dzięki lekarzowi (jakby nie było ma w tym swój duży udział) jestem w tej ciąży, to postanowiłam go słuchać. Wiesz, można leżeć plackiem w domu, można chuchać i dmuchać (na zimne również) i nie doczekać porodu, a można uprawiać sporty ekstremalne i normalnie urodzić. Ja nie mam zamiaru przeginać. To zwykły wypoczynek w hotelu nad morzem. Bez szaleństw. Będę przysyłać foty z widokami :P Słyszałam dziś niezła historyjkę. Koleżanka, która niedawno urodziła, postanowiła pierwszy raz wyjść wieczorem i zostawiła dziecko z mężęm. Wychodziła na trzy-cztery godziny, więc zostawiła kilka pieluszek w szufladzie, powiedziałm co i jak i mąż rozpoczął opiekę nad dzieckiem :) Podobno pieluszki skończyły mu się po trzech godzinach, bo z nadgorliwości zmieniał co 15 minut (przecież jego dziecko nie bedzie leżało w mokrej :) ) Jako że nie wiedział, gdzie jego żona przechowuje duże paczki, postanowił zastosowac tradycyjną pieluszkę tetrową. Do tej pory jednak miał do czynienia jedynie z pampersami, więc wykombinował: złożył pieluszkę tetrową w prostokąt, włożył dziecku gdzie należy i obkleił taśmą klejącą naokoło. Koleżanka wróciła do domu i się załamała, jak zobaczyła to super rozwiązanie. Tym bardziej, że kupa niestety wylądowała obok :D Przesyłam buziaki i wracam do pracy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Rybka____robcie czeste przerwy w podrozy, nie dluzej niz trzy godziny i uwazaj na siebie, uwazaj co jesz i gdzie, uwazaj na zarcie z knajpy, na wode i takie tam inne ale bardzo wazne pierdoly, my sie poprostu o ciebie martwimy👄👄👄 ja od pobytu w szpitalu mam zakaz kremow, a raczej smarowania brzucha, bo masowanie wywoluje skurcze, ale cycki sobie nadal smaruje i sie zastanawiam, gdzie mi sie to mleko zmiesci, bo naparwde malutko mi sie powiekszyly....hm....moze sie zdziwie:P a wrazliwosc na zapachy, norma:D:D:D:D ja mialam odrzut od paierosow, jak gdzies poczulam odrazu ladowalam przy bialym uchu:P Omega_____jeszcze troche ci laby zostalo❤️super ze mieliscie pogode:D Martunia____👄 Don kichotka____moze bys nas tak odwiedzila, cale wieki cie juz nie czytalam!!!!!! Surfi_____no prosze jaka juniorka zarloczna, to super ze ma apetyt, ja tez sobie kupilam butelke, narazie sie zarzekam ,ze jej nie uzyje, ale znajac zycie:P:P:P:P:Pprzeciez tez nie bede dziecka glodzic jak w cyckach bedzie pusto, wtedy dopiero bylabym wyrodna matka👄👄 Jagoda_____fakt koncowka latem nie jest najprzyjemniejsza, wczoraj normalnie sie rozplywalam, a nosa z domu nie wystawilam, dzisiaj przynajmniej jest czym oddychac, ...takze kochana wystawiaj rece na sierpnia, tym sposobem urodzisz na wiosne, najlepszy czas na rozwiazanie👄 Ani_____jak sie toczy program??? Voltareka____????? caluje mocno cala bande i lece w poziomy:P:P:P:P a...... zaczelam 8 miesiac:D:D:D:D jutro ide do diabetologa, bo cukier mi skacze, a naparwde trzymam diete, zobaczymy co poradzi! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybko, a ja cie popieram, chociaz sama balam sie jechac nawet w odwiedziny do wujka do Zakopca :o Moj gin dzieki ktoremu mam Ninke tez uwazal, ze jak ciaza jest zdrowa to spokojnie sie utrzyma i zadne latanie samolotem czy dluzsze podroze jej nie zaszkodza. Ale sluchaj sie rad Malolepszej, czesto odpoczywajcie, bo jednak taka podroz jest bardzo meczaca. Ale ciaza to nie choroba, ja pracowalam do konca, chodzilam na zakupy, spacery bo dobrze sie czulam. Rozumiem ze jak cos sie dzieje zlego to trzeba o siebie i dzidzia dbac, ale jak sie dobrze czujesz, nie plamisz, tzn. ze wszystko dobrze i fasolek rosnie :D Malolepsza, a z cyckami to sie zdziwisz jak cie zaskocza ;) Przynajmniej ja sie zdziwilalm, szczegolnie jak przezywalam nawal, ze moga byc takie duze :P Teraz juz sa OK :D No i niedobrze, ze cukier skacze, mi sprawdzali w szpitalu i wygladalo na to ze sie paskuda cofla :D Ale ostateczny test bede miec na kontroli u gina..jeszcze 5 tygodni a juz sie nie moge doczekac ;) :P A i mala moja dala dzis pospac :) Spalysmy prawie 6h pod rzad, po czym zjadla i jeszcze 3h spala, ja 2 :) Wiec modle sie tylko o to by jej takie nocki zostaly :) Ale, ciiii...nie zapeszam, bo wczoraj nie spala prawie wogole od 11 do 18, az podalam jej herbatke z kopru, zrobila kupke i od razu sie lepiej zrobilo :) Martunia diablica, trzymam kciuki z staranka, skoro jajniczki daja o sobie znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie znoszę czerwca i lipca w pracy, niby fajnie bo zaczyna się lato ale mam wtedy takie urwanie głowy, ze nie wiem w co ręce włożyć :( Ledwie żyję. Milla - Ty może zapytaj M czy on jest przekonany, ze chce obronić tą pracę ? Bo może nie ma świadomości ile przybędzie mu obowiązków :P Do tej pory po zakończonej sesji robiłam tylko to co było mi potrzebne do rozwoju naukowego o ile mi sie chciało bo wiadomo wysokie temperatury generalnie sprzyjają wypoczynkowi a teraz mam magistrantów + recenzje i jak powszechnie wiadomo wszyscy wszystko zostawiają na ostatni moment i wtedy strasznie im się śpieszy :( Surfitka - córcia wynagradza Ci ciężki poród i dlatego jest taka grzeczna :D Dzisiaj wracając do domu spotkałam koleżankę z pracy była akurat na spacerze z 4-miesięcznym synkiem, cudny chłopczyk a jaki pogodny. Rozmawiałyśmy chwilę a mały cały czas do nas \"mówił\" a przy tym się jeszcze uśmiechał :D Cudo po prostu. Malolepsza - czyżbyś skreśliła moja szanse na przejecie brzucha od Aiszy, że karzesz mi się ustawiać na sierpień???? O Ty niedobra :( Ale coś mi się wydaje, ze masz rację i @ przylezie przynajmniej wszystko na to wskazuje. A co terminu porodu to tak naprawdę mam w nosie upały, najważniejsze zajść w ciążę, spokojnie ją donosić i szczęśliwie urodzić zdrowe dziecko. Ryba__lufa - musisz się czuć przekonana do decyzji, którą podjęłaś, jeżeli czujesz się na siłach jechać, jedź i baw się dobrze :D A fotki to obowiązkowo będziesz usiała pokazać, poza tym jakiś mały elaborat po długiej nieobecności też będzie mile widziany :P Faceci i ich opieka nad dzieckiem :D W sumie najważniejsze żeby chcieli nie ma się co przejmować takim wpadkami z czasem się nauczą ;) Moniś - nic dziwnego, ze krocze boli pewnie mały już pięknie ustawiony i przygotowany do podroży :D Co prawda niech się jeszcze za bardzo nie śpieszy bo w sumie to kolejka obowiązuje i na każdego przyjdzie jego pora :D Omega - wracaj koniecznie i postaw swoje dzieci do pionu bo my jak się okazuje nie mamy na e-siostry wpływu, przepadły jak kamień w wodę :( Telesforka - a Ty zapowiadałaś, ze jak mama przyjedzie to będziesz maiła dla nas więcej czasu i co????? obiecanki cacanki :( Martunia - koniecznie daj temu jaju szansę :D Betty - no i jak akcja remontowa ruszyła??? Pozdrawiam serdecznie wszystkie zwłaszcza te niewymienione 👄 i zmykam do roboty bo do tej pory byłam w pracy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) A ja chyba teraz będę wpadać na krócej, przynajmniej póki jest ładna pogoda - muszę nadrobić zaległości na działce;) Pogoda sprawiła że wszystkie zielska rosną jak najęte - szkoda, że cała jadalna reszta trochę wolniej;) Uczciwie powiem, że zazdroszczę tym wszystkim, którzy się nad jakąkolwiek wodą wczasują (omega :P🖐️ ) albo wczasować będą (ryba ;) 🖐️ )- ja mój tegoroczny urlop przeznaczam w całości na wiadomo co (póki co nie chcę brać L4), ale później to sobie odbiję z nawiązką;) Buziaczki dla wszystkich obecnych i nieobecnych! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór babeczki! U mnie nic ciekawego się nie dzieje , dlatego też mało sie udzielam ale mam dla was niespodziankę - maciuś w sieci:-) http://pl.youtube.com/watch?v=_eAcaquvghA zobaczcie mojego skarbka:-) Kupiliśmy już całą wyprawkę ubraniową , do tego moja koleżanka przyjechała i przywiozła ubranka po córeczce która teraz ma 6 - mcy. Różowe mi się nie przydadzą ale powybieram trochę. Mamy już wózek!kupiliśmy te peg perego na allegro , na razie gondolka z torbą wystarczy. Cena była jak darmo bo używany. później zastanowimy sie czy dokupić siedzisko czy zmienić cały wózek na większego dzieciaczka. oprócz ubranek mam tez już błekitny rożek, kocyk i pierluszki tetrowe.czyli zostały duże sprzęty takie jak wanienki, łóżeczka itd. Fotelik tez dostaniemy od koleżanki! Przez to że w domu jest juz dużo rzeczy Maciusia to chciałabym już żeby była jesień :-) Jagody - mój m ma zapał ale oczywiście w ten upał nie jest lekko. Niestety już jest w komisjach gdy sa obrony także wiem o czym mówisz. Ma tez ciagle spóźnialskich z wpisami ..taka praca. Omega - zazdoszcze tego pięknego widoku! Ryba Lufa - odwazna babeczko, i dobrze , jedź na wakacje! ja już mam taki duży brzuszek że nie wyobrazam sobie jazdy samochodem i plaży...dlatego łap chwile póki jesteś jeszcze swoich rozmiarów tylko dbaj o siebie podwójnie. Aisza - jakieś wieści od Ciebie? jak się czujesz? dni cykają , odliczasz już na pewno! betty - brzuszek duży i ładny, ładne zdjęcie! łóżeczko jak stoi to aż niecierpliwośc zżera co? Martusia - cieszę się że jesteś ! dzisaj proponuję sprawdzoną receptę na baby:-) kino+ kolacja+ masaż + sex..winko tez może być. No w koncu dziecko na wakacjach to szalejcie!Trzymam kciuki! a robota to głupota - ile razy mam Ci mówić , nie przejmuj się! zmykam na bazerek po czereśnie...nie przeżyję bez nich! całuję wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla_____wzruszylam sie jak zobaczylam Maciusia i to jego \"udko\" takie to schrupania, wrzuc filmik do stopki bedziemy mogly czesciej podziwiac Twojego synka:D pokaz link jaki wozek kupilas tez mysle o pre prego albo bebe confort, narazie tylko gondoli Surfi____to masz anioleczka, ale jak porzespala 6 godzin znaczy ze byla najedzona i szczesliwa, oby tak dalej, tfu tfu zeby nie zapeszac👄 Voltare_____i tego ci wlasnie zycze, zebys sobie pozniej spokojnie odpczela, jak juz sie uda Jagodka____jasne,ze lap Aiszy, ale jakby co oferuje ci sierpniowe, w tym moj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-tak remont w akcji,mam nadzieje ze mi sie chlopina nie wykonczy. dzis juz nic nie robilam od poludnia pobolewa mnie w dole brzucha jak chodze i mi sie tak cos wydaje ale nie jestem pewna ze mi sie brzuch opuscil ze mam takjakby wiecej miejsca pod piersiami-ale pewnie mi sie wydaje. milla77-masz racje ze kusi ,kusi mnie tez do kupowania ubranek i innych rzeczy ale m sprowadza mnie na ziemie ze jeszcze zdazy sie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej z rana! malolepsza - ja chciałam kupić bebecar icon albo vector lub peg perego young caravell i udało się. Vector i icon jednak jest za cięzki. wklejam jaki kupiłam - jest w kolorze kawy...no ale taki tylko był do wzięcia... http://www.bobowozki.pl/product_info.php?manufacturers_id=15&products_id=652 Ja go kupiłam na allegro za 550:-) z torbą która warta jest w sklepie 200zł. Spacerówke kupię później.Także to jest dobre rozwiązanie , wyszukac wózek marzen nawet jak jest mega drogi a potem polowac na allegro ! Betty - ja tez zawsze tak mówiłam , ale w poprzedniej ciąży wylądowałam 1 i pół miesiąca przed terminem w szpitalu i nic już kupic sama nie mogłam. 5 lat temu nie miałam laptopa i internetu żeby sobie lekką ręka ze szpitala on line kupować. Także teraz mam plan że do konca sierpnia wszystko będzie czekało. Mój syneczek jest większy już o tydzien, na pwno nie dociągnę do terminu. 12 października mam skończony 37 tc i tego się trzymam:-)) ps; zjadłam wczoraj te czereśnie i nocy nie przespałam tak mnie bolał brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jade na echo serca dzidziolka i bede wiedziala jaki moj szkrab jest duzy.od tych remontow cos mnie pobolewa w dole brzucha-takie klucie jak chodze i czuje ciagniecie brzucha w dol a tak wogole to niewiem czy mi sie wydaje czy nie ale brzuch chyba mam nizej ale raczej mi sie wydaje dzisiaj kupojemy foteli tylko szczerze mowiac niewiem ktory czy ten http://allegro.pl/item386355518_fotelik_gucio_0_13_kg_wyprzedaz_w_cenach_hurtu_.html czy ten http://allegro.pl/item385459126_fotelik_grapi_maxi_safe_0_13_kg_5_kolorow_od_ss.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam na wesoło: W poczekalni siedziala kobieta z dzieckiem na reku i czekala na doktora. Gdy ten wreszcie przyszedl, zbadal dziecko, zwazyl je i stwierdzil, ze bobas wazy znacznie ponizej normy. - Dziecko jest karmione piersia czy z butelki? - spytal lekarz - Piersia - odpowiedziala kobieta - W takim razie prosze sie rozebrac od pasa w gore. Kobieta rozebrala sie i doktor zaczal uciskac jej piersi. Przez chwile je ugniatal, masowal kolistymi ruchami dloni, kilka razy uszczypnal sutki. Gdy skonczyl szczegolowe badanie, kazal kobiecie sie ubrac i powiedzial: - Nic dziwnego, ze dziecko ma niedowage. Pani nie ma mleka! - Wiem - odpowiedziala - jestem jego babcia, ale ciesze sie, ze przyszlam. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowna dieta francuska:P:P:P:P -Sniadanie: seks i keks -Obiad: keks i seks -Kolacja: tylko seks Jeśli po tygodniu waga nie spadnie ...odstawic keks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ale miałam dzisiaj fajny egzamin magisterski :D:D Wyobraźcie sobie, ze do egzaminu przystępował chłopak, który pochodzi z Podhala i przyszedł ubrany w kompletny strój góralski :D :D Tylko ciupagi mu brakowało :P W kazdym razie za samą postawę mnie odwieczną fankę wszystkiego co ludowe zdobył już w drzwiach :D:D Dziekan był w szoku bo ma bardzo długi staż pracy a do tej pory ani jeden student nie odważył się tak wystąpić przed komisją. A jak na naszą prośbę odpowiadał gwarą to dopiero była zabawa. Ubawiłam się strasznie bo \"przełożenie\" nazewnictwa fachowego na gwarę czasami dziwnie brzmiało i trzeba było \'tłumaczyć\" ale obrona była super, aż żal że się skończyła :O Tak mi rano poprawiło to humor, ze nikt mi go nie był w stanie zepsuć, nawet studenci z problemami :P:P:P Milla - bardzo podoba mi się wózek, który wybrałaś a kolor w tym wszystkim nie jest najważniejszy. Voltare - a jak tak Twoje papryfiutki, będzie coś z nich? Malolepsza - z tego co pamiętam na Marcelinę to się Voltare szykuje :D Ale gdyby jednak z Aisza nic nie wyszło to też się ustawiam w kolejkę sierpniową :D Wepchnę się a co tam :P:P Omega - wszystko co dobre szybko się kończy :( Niestety pora wracać ale skoro sypiesz dowcipami to znaczy, ze wypoczęłaś a to najważniejsze. Betty -kobieto odpocznij trochę bo dzidziuś jeszcze powinien trochę w brzuszku pomieszkać. Ja jeżeli chodzi o foteliki to nie podpowiem bo mam zerowe doświadczenie w tym względzie :( Pozdrawiam wszystkie serdecznie i w pozytywnym nastroju zmykam pisać recenzje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda_____ale mialas odwaznego studenta, czasami warto troche rozluznic komisje, a przy okazji jak sie ma wiedze, to taki zart jest napawde super:D:D:D:D Milla____ wozeczek jest booski:D, tez poluje teraz na bebe confotr, licytacja dopiero sie zaczela, ale nie powiem ostrze sobie zeby betty____uwazaj na siebie, ja ci powiem,ze tez mam wrazenie,z emi sie brzuch opuscil, nie wiem ile w tym prawdy i ile wkrecania, ale pewnie i jedno i drugie. w kazdym razie odpusc juz z tym sprzataniem🌼 Bylam u diabetologa, z 45 min obgadywalysmy nasza robote, bo tak sie sklada,ze pracujemy razem, parwie 10 min szpital w ktorym lezalam, bo znamy wszystkich lekarzy, dopiero pozniej na koniec z pania doktor postanowilysmy zajac sie cukrzyca:D:D:D skonczylo sie na insulinie, ost nawet mi po kromce chleba skakalo do 150, chcoiaz na poczatku na diecie wskazania byly dobre, gora 11o.....wiec doszla do wniosku,ze przeciez nie moge glodowac, i narazie male dawki po 2 jedn przed posilkami glownymi, i powiem Wam, ze sie ciesze, w koncu moglam zjesc troche czeresni, i w ogole zjesc jak czlowiek, zobaczymy jak to bedzie dalej, w kazdym razie zrobienie sobie zastrzyku to dla mnie bulka z maslem w dodatku ampulko strzykawki, loozik:D lo matko!!!!!hahahaha moj krolik wywalil/la sobie miske z zarciem na glowe i tak siedzi teraz z ta miska, czasami sie zastanawiam czy ona jest normalna:D:D:D:D:D:D milego dnia zycze wszsytkim wiedzmom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, odmelduje sie po nieprzespanej nocy..juz nie bede jej chwalic jak znowu da mi pospac :P Kto to widzial, zeby babel na cycku przez 5 godzin prawie wisial i ciagle glodny..usnela na 2,5 h i znowu jesc..dalam flache, bo cycki pustkami zaswiecily w koncu. Polog to strasznie trudna sprawa w stosunku do ciazy jak dla mnie. Czlowiek czuje sie kompletnie zmeczony, odlaczony od swiata, nie wiem jak sobie z tym wszystkim radzic, nie mam apetytu i ciagle chce mi sie plakac, o bzdure :o Juz nie wpsominajac, o laktacji, ktora ulozyc jest bardzo ciezko... Malolepsza, moze i dobrze z ta insulina, grunt zeby Marcelinka byla zdrowa, i cukier trzeba miec koniecznie pod kontrola. Jagody, a to ci sie udala obrona. Mam nadzieje, ze piatka byla :) Milla, wozio urocze. Betty, uwazaj na siebie i dzidzie i napawde nie forsuj sie tak. Omego, seks, jak seks..nie dla psa kielbasa na razie :P Zmykam, ide sie polozyc. Pozdrawiam, buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babolki w ten piekny dzionek :):) powiem wam dziewczyny mam coraz dziwniejsze sny :) dzisiaj snilo mi sie ze wody mi odeszly a ja nawet torby nie mialam spakowanej a M nie chcieli z pracy puscic zeby mnie zawiozl...matko jakie to bylo realistyczne jak sie obudzialm to pierwsze co na brzuch i przescieradlo spojrzalam i odetchnelam z ulga :D poniedzialek zbliza sie juz wielkimi krokami i zaczynam sie coraz bardziej bac, ale z drugiej strony ten 9 miesiac jest straszny i chce juz pozbyc sie tych wszystkich okropnych dolegliwosci ciazowych sa dni ze jestem bardzo rozdrazniona tak mam juz dosc ze wiecznie mnie cos boli i jeszcze musze pamietac o tabletkach: 6:00 fenoterol,staveran,dopegyt 12:00 fenoterol,staveran,feminatal N 14:00 dopegyt 18:00 fenoterol,staveran 22:00 dopegyt 24:00 fenoterol,staveran i tak w kolko :(:(:( jutro przyjezdza do mnie Nelcia wiec pewnei humor bede miec lepszy, wczoraj bylam u niej i zafundowalam sobie krotsze wlosy - chyba sie troche fryzjerka zapomniala i teraz mam tak strasznie krotko...no ale na poprawe humoru Nelcia zabrala mnie na lody :):):):) nie ma to jak mamuska :D Surfit domyslam sie ze jest ci ciezko, pociesz sie tym ze niedlugo bede w tej samej sytuacji i chyba pologu bardziej sie boje niz porodu...no ale to sie kochana wszytsko unormuje wiec glowa do gory przezylas 9miesiecy to 6 tygodni przezyjesz oczywiscie z nasza pomoca :D:D:D:D:D:D:D:D:D Malolepsza dobrze ze juz sytuacja opanowana :D:D jeszcze tylko troszke i koniec tych niedogodnosci przytulimy swoje malenstwa i zapomnimy o trudach ciazy :D:D Jagoda powiem szczerze ze fajnie ze komisja tak dobrze zareagowala na nietypowego studenta :D znajac zycie u mnie na uczelni by tak latwo nie bylo...strasznie konserwatyni sa 🌼 Milla fajny wozeczek :) kolor tez nie jest zly wiec jest oki kochana :) trzeba lapac okazje jak sie da :D Betty uwazaj z tym ciagnieciem brzucha! wtedy od razu sie poloz albo chociaz usiadz bo u mnie tez sie tak zaczynalo i widziasz jak jest ... nie forsuj sie kochana i daj spokoj z remontem! M da sobie rade przeciez :D Omega 👄 Voltare 👄 dla calej reszty niewymienionych miliony 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi____kochna to normalne, ze polog nie jest przyjemny i chociaz nigdy go nie przezywalam, to sobie mozna wyobrazic jak ciezki jest powrot organizmu do stanu sprzed ciazy too jak powrot z wilekiej podrozy....zobaczysz,ze w krotce wszystko sie ureguluje i z karminiem i humorem, ach te nasze hormony👄 narazie testuje dawki insuliny, przed obiadem dalam chyba za malo, ech, zoabzcymy Aisza____juz niedlugo bedziesz tulic Bartusia👄i o wszystkim zapomnisz👄 tez mam fajny harmonbogram 8_eutyrox, insulina 9 luteina, magnez 12.30 insulina 18_insulina 21 luteina i magnez w sumie pikus, najgorszy problem sprawia mi pamietanie zeby brac:P:P:P myslalam,ze w krew mi wejdzie ale gdzie tam, potem jeszcze pol dnia mysle, czy na pewno wzielam:D:D:D:D:D:Dach ta ciaza ale......modle sie zeby wytrwac do konca 37tc wiec do 5 sierpnia ale...mama mi dzis kupila sukienke dzinsowa i powiem Wam, ze jak prawdziwa baba, humor mi sie poprawil:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie robie dziewczyny leze i tylko pozmywalam i ugotowalam szybki obiad. jutro jak bede na echo serca to zobaczymy czy wszystko wporzadku. jak leze na plecach to nie moge sie przekrecic na bok bo mnie pobolewa dol brzucha tak jakby miesnie jak leze na boku to mniej.jest tak duszno ze nie mam sily na nic.dywan juz m powiedzial ze wypierze.meble bedzie musial tez sam wniesc choc nie sa ciezkie bo to Asi segmencik maly. dzieciatko ma tak ze jeden dzien ma aktywny dzien leniuchowania i znow dzien aktywny tak od paru dni.-wczoraj to juz myslalam ze glowa (czy nozkami) zaraz wyjdzie tak sie malenstwo pchalo. przepraszam ze nie pisze do kazdej osobno ale padam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam jeszcze nadmorsko, ale jutro już powrót:(:(:( Malolepsza - babo zajrzyj na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mały mnie dzis obudził kopniakami o godzinie 6 rano :P wiercipięta... ale potem dosnęłam jeszcze godzinkę :) mówią ze jak w ciąży tak i po porodzie, tak więc wg. tego schematu czekają mnie wczesne pobudki :P mam do was pytanie : czy wam w ciązy czasem leci krew z nosa? bo mi sie to zdarzyło już 3 razy pod wieczór i to w dni kiedy była naprawde duchota i parnota na dworze...:( tak jak dziś krew nie leci długo tylko troszkę ale zawsze to już coś, bo mnie nigdy nie leciała krew z nosa nawet jak sie uderzyłam a teraz jakoś ni stad ni zowąd mi leci :( cisnienie mam w normie i nic sie złego nie dzieje.... czy to moze byc z upałów? czy moze ze zmeczenia? czy co ? Jagody - to ciekawa taka obrona w niecodziennym wykonaniu :) - ale nie na kazdej uczelni by to przeszło niestety Milla _- ja tez pomalutku kupuje rzeczy - zastanawiam sie tylko nad ciuszkami - mam kilka sztuk ale wciaz malutko - ale sie wstrzymuje bo moze dostane troszke rzeczy od kuzyna mojego M. po jego synku - który teraz ma 7 miesiecy...- ale np. łożeczko już mam, kocyk i jedna bitelke aventu, ale to i tak mało...:P trzeba jeszcze tyle kupić ale pki co nie siedze tyle na allegro - poczekam jak mi sie kurs skończy buziaczki dla kazdej z was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, zmieniłam stopkę a jutro wrzucę link do fotobloga, którego założyłam do dokumentowania ciąży :) na razie mam zdjęcia czterech testów (ale żeby nie było nudno układam różne scenerie :P ) i zdjęcie wyników bety :D jutro mam nadzieję dostać fotę z usg. Niestety mam jakiś dziwny limit i mogę wrzucać dwa zdjęcia dziennie, jedno testowe wrzuciłam mojej siostrzenicy. Wejście na fotobloga jest na hasło, które prześlę Wam mailem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak pisze chaotycznie, ale właśnie mam dwa garnki na ogniu i muszę spadać do kuchni. Przesyłam buziaki i pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka81 -tez tak mialam ,a najczesciej jak oprozniam nos_ czyli smarkam :) ale nie az tak silnie zeby przecież krew leciala ,a wczoraj to mi z 2 dziurek leciala na raz -ale mysle ze to przez te duchoty i zmeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty__no w zasadzie mnie też to sie zdarzyło jak smarnęłam - a biorąc pod uwagę fakt, że nigdy w życiu mi nie leciała krew z nosa to sie zaniepokoiłam...ale skoro Ty też to doświadczasz więc znaczy ze to sie zdarza w ciązy a zwłaszcza w upały i jak sie jest zmeczonym.... tak jak u mnie dziś....niby bardzo sie nie meczyłam - bo kurs tylko a potem na miasto sie przeszłam z M. - ale to też niedaleko poszliśmy bo tylko do jubilera wybrać pierścionek zaręczynowy :) - no iwłąsnie jak wróciłam poczułam ze mi cos siedzi jakby w dziurce jednej i smrknełam a tu krew mi poszła... no nic.... rybeńka___bardzo dobry pomysł z tym foblogiem z przebiegu ciązy :) ide przekąsić kanapke z serem i pomidorem duszno nadal u mnie mimo że teraz pada deszcz okno mam na szerokosc otwarte a parno okropnie - ni ksztyny wiaterku nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Fasolka - ja niestety mam krwawienie z nosa i z dziąseł cały czas.Najcześciej jak musze wysmarkać nos, przekrwienie w ciąży to normalka.Widze że ty tez sama sobie wybierasz pierścionek zaręczynowy:-) Ja mam pytanie do Was o śluz w ciąży, ostatnio brałam jakieś globulki przez 11 dni, teraz mam śluz taki jak płodny, czy to normalne?Czytałam że powienien być białawy? Rybka - dziś Twój wielki dzień- popłynie łez ze zruszenia, daj znać jak wrócisz z usg. Aisza - jeszcze tylko 4 dni!! ale fajnie, jak sie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabeleczka 🌻 staraczki 🌻 Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................20.. ....................17.07 Ani77.................31........................14...... .................16.07 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 🌻 Ciężarówki 🌻 Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24..........36 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś.............27...........34...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25...........31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........31...........(Marcelin ka)ok. 26.08. 08 BETTY83.........25............31.....................(Al icja). 30.08.08 Fasolka81........27...........24...........( Gabriel)...19.10.08 Agness28.........30...........20...........(Rafał, Roksana)..19.10.08 milla77............30...........22............(Maci uś)........02.11.08 Babcie topikowe ❤️ Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ ❤️A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki ❤️ Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina .......................3490................16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Milla_____nie musi ciagle byc bialy, ujscie masz juz dawno zaczopowane, tez mialam taki sluz jakby bialko kurze, moim zdaniem nie ma powodow do niepokoju wstalam rano z takim bolem kregoslupa, ze ledwo chodze, nie wiem czy to kolejny etap rozciagania wiezadel, czy spalam jakos po chinsku,ze mnie tak zlamalo, a nawet sie porozciagac nie moge jak na rehabilitantke przystalo, bo mam zakaz przeciez takiego ruchu, ech ciaza to potrafi byc wesola:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza____dopiero fotki obejrzlam, ale fajowo wygladasz, a Nelcia ja ladnie wyszla, tylko moglaby sie troche bardziej usmiechnac:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×