Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

tak teraz patrze,ze wczoraj to mi wcielo prawie calego posta😠 bylo slowo do kazdej a wyszly jakies banialuki;) Omega___kochana, dziekuje ci za tego smsa, potrzebowalam tojego racjonalengo myslenia i strasznie sie ucieszylam z tych slow👄 Ryba___no wlasnie, przeciez ustalilysmy,ze bedzie dobrze👄 Justa____dziekuje ci za telefon👄Adrianka to juz teraz moglabym zjesc bez popitki, taki slodki jest:) Surfitka____masz racje, skoro maluchy sie zagniezdzaja, moje nerwy nic im nie pomoga, potem przeciez moge sie podenerwowac:P Telesforka____mnie tez mi sie podoba wizja parki:) Jagoda.....!!!!!!!!!!!!!!! co powiedzial lekarz????????? martwimy sie, nie napisalas wczoraj ani slowa!!!!!!!!!!!1mam nadzieje,ze skrobniesz kilka slow dzisiaj Aisza___dbaj o siebie, chociaz majac u boku taka mame:).....na pewno cie dopilnuje Nelcia_🌼 Mezatka___ja tez odganiam ta france@ Ani___skoro tesknisz, to wpadaj....po co tesknic:) MIMI___🌼 bardzo Wam dziekuje,ze mnie wspieracie, zaczela sie najtrudniejsza czsec programu....CZEKANIE, nie da sie przeskoczyc nerwow, wczoraj jak odbieralam wyniki, myslalam ,ze tam z miejsca trupem padne, jestem optymistycznie nastawiona, ale moj sam optymoizm nie wystraczy, mam nadzieje,ze ta pieprzona karta sienw koncu odwroci....... za was wszystkie trzynmam kciuki👄 Voltare_____dzusiaj juz 13, jeszcze 6 dni i testujemy👄, musi sie udac, najlepiej nam OBU👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!! Surfitka- spóżnione ale szczere życzenia wszystkiego naj naj najlepszego🌼 Malolepsza -wszystko będzie dobrze nie wiesz że wiara czyni cuda :) zapomniałaś juz że w 2008 świętujemy obie i tak trzymać.Ja juz Aiszę przypilnuję aby się nie przemęczała :D.Pozdrawiam i buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - a ty co, spać nie możesz????:P:P:P Matko, 6 z minutami i już przy kompie! Dziewczyno, odpoczywaj,nabieraj sił, bliźniaki wyssią później te siły z ciebie:D:D:D:D:D Jagody - co się dzieje, że milczysz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A może gin połozył ją (Jagodę) od razu do szpitala????? Nelcia - wiutaj w gronie babć🌻 - przynajmniej osamotniona już nie jestem, a kolan więcej do sadzania naszych wirtualnych wnuków:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega____ja juz od 5 na nogach, w ogole spac nie moge, ale w ciagu dnia nadrabiam:P..... ja tez sie martwie o jagode, to nie jest do niej podobne zeby chociaz kilka slow nie skreslila, moze rzeczywiscie polozyl ja zeby gruntownie obejrzec jagoda kobieto daj znac natychmiast co i jak??????? a......i znowu bylas blisko i nie wpadlas:(......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, żebyc ty mieszkała przed... , a nie za... to byłoby łatwiej wpadać, a tak to nie po drodze:P ale nie martw się, przyjadę na chrzciny:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt przeciez to chyba tym razem mi sie strony pomylily....... obys byla dobrym prorkiem z tymi chrzcinami......zapraszam oczywiscie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ przyjadę na pewno, bo chrzciny BĘDĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza ty poranny ptaszku, kochaniutka jestem pewna że wszystko będzie dobrze, nóżki do góry i odpoczywanko!!!! buziaki dla ciebie 👄 👄 surfi kochana ogromne buuuuziaki, wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze i duuuużo miłości :) :) 🌼 🌼 🌼 aisza kochana wiem coś na temat mdłości, mnie też mdli, i to CIĄGLE!! rano, popołudniu, wieczorem, w nocy, ciągle, a na słodkie to patrzeć nie mogę!!!! za to kiszona kapustka to jest tooooo! a ja będe buczeć!!!! i to tak mocno!!! 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 a mi nikt nie przesłał zdjęć maleństw, 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o które maleństwa ci chodzi? Mimi czy Malolepszej? napisz, to ci wyslę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczynki bardzo przepraszam, ze dopiero teraz się odzywam ale nie mogłam wczoraj wejść na kafe, gg nie działało :( 😠 Surfitka - ode mnie też masz dużego buziaka urodzinowego 👄 w tej chwili mam dla Ciebie tylko jedno życzenie - spokojnej, donoszonej ciąży :D A potem drugiej....;) Kurcze, ze tez musieli się zorientować z tym gg 😠 Malolepsza - słowo daję, lanie Ci się należy!!!!Nie wolno się tak szybko poddawać, to przecież dopiero 3 doba, wszystko jeszcze może się zdarzyć. My wszystkie trzymam za Was kciuki i wierzymy, ze się uda więc Ty też się na razie nie poddawaj. Kochana masz wielkie szczęście, że mam do Ciebie daleko bo w przeciwnym razie kilka szturchańców by Ci się na pewno dostało :D A nie trzeba daleko szukać niedawno to Ty biłaś Surfitkę i proszę kolejny tydzień ciąży leci. Poza tym wydaje mi się, że miałaś też niecne zamiary wobec Aiszy i proszę kolejna ciężarówka. Także uważaj bo my Ci możemy grupowe lanie sprawić ;) Tak na wszelki wypadek oczywiście gdybyś za w czasu chciała zwątpić w swoje blastusie. Omega - no nie mogę ;) To my tu się zamartwiamy, ze Ty bidulko jesteś zawalona robotą a tu proszę imprezka goni imprezkę :D:D Kurczę to skoro tylko ja pracuję w niedzielę to chyba nie jest dobrze ;) Ryba__lufa – a nie byłoby prościej idąc na IUI wiedzieć jak wyglądają sprawy ze śluzem? Mężatka - zdążysz z tymi badaniami, spokojnie. Co za okropny wirus znowu Ci żyć nie daje ? Dużo zdrówka 🌻 Telesforka - inspekcja sobie pojechała, oczywiście miała do nas sprawę :O 8 lat małżeństwa wyzbywa ze złudzeń ;) Dziękuję za życzenia :D Nie wiem jak to zrobisz ale załóżcie net w miarę szybko bo będziesz maiła przez nas czkawkę jak co drugi dzień będziemy cię wołać do raportu ;) Mimi - niezła jesteś, skok na kafe między kaftanikiem i śpioszkami. Super że zaglądasz do nas niech Natalka rośnie. Byłam u gina, myślałam, ze umrę zanim doczekam sie do wczorajszej wizyty. Profil hormonalny „rewelacyjny” - szkoda tylko, ze robiony w 8 dniu (przynajmniej takie jest moje zdanie. FSH – 5,9 LH – 4 Prolaktyna – 12,9 (a ostatnio w 3 dc była 20, a jej poziom raczej wzrasta w kolejnych dniach) Estradiol 111 i Testosteron 0,24 ). Tak jak powiedziałam wcześniej macica dwurożna - gin twierdzi, że to częsta wada i nie przekreśla szansy na zdrową ciążę, owszem ciążę ryzyka ale tu nigdy nie ma 100% gwarancji i nawet przy prawidłowej macicy różnie bywa :( Ponieważ wczoraj miałam 14 dc to od razu gin zrobił mi usg. „Maltretował’ mnie na tym usg i za skarby świata nie widać ze ta moja macica jest dwurożna :( Z tego co wyczytałam w necie przy bardzo dużej dwurożności można to CZASAMI wykryć w badaniu usg. Poza tym w lewym jajniku pęcherzyk 21 mm, a endometrium 9,5 – coś jeszcze wspomniał o jego trzyliniowości (jeżeli dobrze zapamiętałam, za dużo nowych nazw jak na jeden raz). Drożny mam lewy jajowód :D Natomiast z prawym nie ma do końca pewności bo jest bardzo cieniutki i częściowo tak jakby zasłonięty przez strzępki jajnika i to może fałszować obraz – tak przynajmniej zrozumiałam. Plan na najbliższą przyszłość jest taki przez dwa kolejne miesiące mam nie myśleć o ciąży tylko działać. Wczoraj dostałam zalecenie, ze po drodze do domu mam kupić świece oraz szampana i wykorzystać M ile dam rady ;) Co prawda szampan zastąpiło wino ale co tam zaleceń lekarskich trzeba przestrzegać :D Mamy się teraz starać na naturalnym cyklu, ponieważ często po HSG się udaje a poza tym widać, ze jajo rośnie i na poprzednich usg było widać, że również pęka, endometrium też ok. – wyłączyć myślenie i działać ;). Jeżeli do lutego się nie uda to będziemy myśleć co dalej, w grę wchodzi nawet operacja ale to jeszcze kwestia dyskusyjna. W każdym razie ja bez konsultacji z innym ginem nie dam się kroić bo naczytałam się w necie o wielu kontrowersjach na temat plastyki macicy. Także mój gin tym razem nie był już taki narwany jak ostatnio i nie kładł mnie do szpitala. Natomiast bardzo dopytywał czy bolało - bo wie pani ja starałem się jak mogłem żeby było delikatnie ale to nie zawsze wychodzi - przejął się chłopina. Dziewczynki co myślicie o tych moich wynikach i wczorajszym usg – wg was może być? Co prawda wierzę ginowi ale niezależna opinia też się przyda. Uciekam bo muszę pojechać do rodziców, będę wieczorkiem. Nota bene pierwsza rzecz po wejściu do domu to sprawdzenie czy kafe działa :D Wyrzucam suwak owulacyjny, gin kazał się pozbyć również termometru bo co to za frajda jak człowiek wieczorem się zastanawia jaka rano będzie miał temperaturę i niech się dzieje wola nieba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko - kamień z serca, że się odezwałaś! Czyli gin nie przedstawił ci czarnego scenariusza, a to już dobrze. Także teraz wyłacz myslenie, wrzuć na luz, zajmij się świętami, prezentami itd. itp. i oczywiście WSZYSTKO CZERWONE:P i do dzieła!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___no nareszcie, bo ja tu od zmyslow odchodze, scenariusz jaki przedstawil ci gin jest calkiem dobry, no wlasnie, nieraz na usg widac dwuroznosc, dlatego tez mnie zdziwiklo, ze nigdy wczesniej nikt ci na ten temat nic nie powiedzial...hm.....pecherzyk masz super, endo tez calkiem niezle, wiec grzech tego nie wykorzystac.....czyli co...szampan i czerwone swiece i moze jeszcze byc wrzesniowka....do dziela......❤️ no a ja ...no coz lekko panikuje do soboty juz coraz blizej, powinno juz byc wszystko jasne, narazie to biore 36 lutein dziennie, opakowanie na dzien mi nie wystarcza, cyce mam jak przedmuchane balony na sylwestra, puchne, ze cho cho....ale,zeby tylko dziecina chciala, chcialy....ze mna zostac, moge i sobie 70 lutein wkladac dziennie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Malolepsza_no nie poznaje cię!!! Co tak panikujesz, przecież wszystko będzie dobrze. Nie wymiekaj bo jeszcze stracisz u nas autorytet twardej babki :P Jagódka_życzę powodzenia w starankach ;-) MIMI JA TEŻ CHCĘ ZDJĘCIA!!! OMEGA JAK MOŻESZ WYSŁAĆ TO JA TEŻ POPROSZĘ BO KTOŚ ZAPOMNIAŁ O MNIE 😭 SURFITKA a ode mnie spóźnione, ale szczere życzonka, samych słodkich chwil i słonka na niebie i uroczego a przede wszystkim zdrowego bobaska 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️ Aisza, Moniś_zazdroszczę wam tych mdłości :-) Moja @ jeszcze sie nie pojawiła, ale podejrzewam, że pojawi sie jutro lub pojutrze :P A wirusek dalej mnie trzyma, ja nie wiem co sie ze mną dzieje, od poniedziałku mam biegunkę (ale taką spokojną) ale za brzuch mnie boli :-( Pozdrawiam resztę dziewczynek, papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyny zapomniałam o czerwonym 😭😭😭😭 i co teraz będzie :( A tak poważnie gin nie ma zwyczaju straszyć, z czarną wersją zawsze zdążymy. Przynajmniej tak było do tej pory. A nóż widelec się uda - czasami trzeba być naiwnym ;) W każdym razie trochę mnie wczoraj podbudował, a co ma być to i tak będzie. Omega - masz rację będę myśleć o świętach :D Pierwsze przygotowania już poczynione tzn. byłam na odprawie u rodziców i dostałam swoja działkę do zrobienia. Słowo daje moje rodzeństwo potrafi się ustawić - rozjechało się po kraju i przyjeżdża na gotowe :) Malolepsza - w takim razie czekamy na sobotę. Bierzesz iście końską dawkę tej luteiny ;) Ale to nie ważne, ważny jest efekt. Mężatka - czyżby grypa żołądkowa Cię dopadła? Biorę się za listę zakupów bo to co się dzieje teraz w sklepach to o zawrót głowy może przyprawić. Zechcę jutro zrobić z grubsza spożywcze zakupy świąteczne tzn. to co może poleżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega-dziękuję że przyjełaś mnie do swojego grona, co dwie babcie to nie jedna i mam nadzieje że \" wnuków\" będzie nam przybywać.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Qrcze nie mogę się ostatnio wyrobić z czasem! Wpadam się tylko przywitać i obiecuję jutro posiedzieć dłużej - K. idzie na popołudniu do pracy - komp i wieczór będą należały do mnie!:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! No ja juz przedostatni dzien przy kompie bo potem to nie wiadomo jak szybko-dzis moj M zeby zlikwidowac ten telfon i przelozyc go na inny adres siedzial 40 minut ze sluchawka przy uchu-Stany pod tym wzgledem sa chyba nawet gorsze niz Polska, Jakby co to przez smska dam znac Surfitce co u mnie i mam nadzieje ze jakby co dostane od Ciebie Surfitko wiesci o Malolepszej. Ha ,ustawiam tak wszystko jakbym sie na wojne wybierala:D Dzis dzwonilismy do nowego wlasciciela mieszkania i mowimy ze sprowadzamy sie w sobote a on na to ze bedzie sie musial w takim razxie pospieszyc-cos mam zle przeczucia ze sie nie pos[ieszy z malowaniem a swieta za pasem. Pogoda pod psem i to jeszcze jakims takim wyjatkowo brzydkim:)Najpierw padal snieg,potem padal marznacy deszcz teraz pada jakis taki miks tego co wczesniej. Dziewczyny sorki ze nie pisze do kazdej z osobna ale siedze wlasnei w papierzyskach-patrze co do wyrzucenia i jeszcze mam troche roboty. Buzki dla wszystkich i czekam na dobre wiesci od testujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza zapadła????? Jedynie Jagoda jest usprawiedliwiona:P:P:P Nelcia - my babcie musimy się trzymac razem:D:D:D dopisz się do tabelki, albo jak chchesz to ja cię dopiszę, boś ty już nasza:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, stronka moja! Telesforka, wracaj szybko do nas! Miłej przeprowadzki, meblowania, rozpakowywania itd. itp.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, a co tu takie pustki? Witam Jagody, no to kamien, duzy kamien z serca i nie ma co, jak gin w ciebie wierzy ;) Ja tez wierze, dlatego koniec wyczekiwania @ i pisania o jej objawach :P Malolepsza, duuzy buziak ze specjalna wkladka fluidkow . Glowa do gory 😘😘😘 Przepraszam ze nie pisze do kazdej z osobna , ale wszystkie serdecznie caluje i pozdrawiam. 😘😘😘😘😘 U nas w miare dobrze, dzidzia jest grzeczna, czasem tylko cos pokuje w brzuchu, no i zaczynaja mnie bolec plecy w pracy od siedzenia :( Wiec staram sie chodzic jak najwiecej. Ale ciesze sie ze czas w miare szybko leci, niedlugo swieta. Trzymam kciuki o te obiecane prezenty pod choinke dla was i duuuzo podwojnych kresek na testach :) Zmykam bo ze mnie 😴 , ale bardziej najpierw kolacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak to jest jak sie pisze posta 25 min :P Telesforka, no pewnie ze bede cie informowac na bierzaco :) Masz jak w banku :) I sie zbieraj z ta przeprowadzka...kurcze sama sobie przypominam jakzesmy spali u taty na dmuchanym materacu a tu sie super z malowaniem 3 dni cackal i na koniec nie pomalowal, tylko zamalowal brudy i slady po gwozdziach :O Ale przynajmniej bylismy na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega bądz taka dobra i wpisz mnie do tabelki❤️.Masz racje musimy się trzymać razem bo jak zaczną się \"sypać wnuczęta\" to będzie dużo roboty:D:D.dla wszystkich👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze, wedle życzenia:D Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................28.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................14.......... .............14.06.08 Aisza..............23..........................7 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Malolepsza______9.XII ET___testy__HCG 15, 19.XII 🌻Adrianekhttp://b1.lilypie.com/4aDsp1.png 🌻Natalkahttp://b1.lilypie.com/AFf1p1.png Śpioszki - wita was nowy dzionek!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Omega - jakie śpioszki?? Nie wiem jak pozostałym ale mi kafe znowu chodzi jak chce :( Nelcia - na razie jest dwoje wnucząt i to i dwie babcie są mile widziane :D Tym bardziej, że sprawa jest rozwojowa i jak wnucząt zacznie wkrótce przybywać a wtedy każda para rąk i kolan się przyda. Telesforka - mam dokładnie taką samą pogodę jak u Ciebie. Rano była piękna zima a im dalej tym gorzej :O Surfitka –pomimo, ze u mnie już dawno po 14 to Ciebie nie ma na gg :( Co za donosicielstwo w tych Stanach 😠 Ryba__lufa - jak tam po igłach w brzuchu? Malolepsza - czyżby Ciebie ogarnęło szaleństwo zakupowe i biegasz od rana po sklepach? Mimi – kiedy wybieracie się na pierwszy spacer z Natalką? Voltare – skoro dzisiaj komp jest tylko Twój to jakiś mega post się należy ;) Zaraz muszę się zbierać i pojechać do gina odebrać moją legitymację ubezpieczeniową. W sumie to nie miałabym nic przeciwka gdyby gin mi ją przywiózł do domu ;) Marzenie.......:D:D:D Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌼 strasznie boje sie jutrzejszego dnia, nie moge jakos z siebie wykrzesac optymizmu, boje sie,ze jutro runa w gruzach te piekne mysli i pragnienie, ktore jeszcze dzisiaj posiadam. wlasciewie jutzrejasza beta powie wszystko, pozdrawiam was wszystkie bez wyjatku i wybaczcie,ze jestem malo rozmowna, z reszta jakis chyba czas, bo ogolnie jakas cisza na kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem!:) Malolepsza! Bez względu na to, że zaraz zaczną Cię dziewczyny bronić, jako, że przyjęło się, że kobiety w ciąży są nietykalne - dostaniesz mega lanie i myślę, że nie tylko ode mnie! Jak czytam takie posty wychodzące spod paluszków topikowej naczelnej optmistki, to od razu i mnie dopada pesymizm! Pamiętaj, że moje szanse to tylko 15%, a jak czytam, że Ty przy swoim prawie \"pewniaku\" się dołujesz to wobec tego w co ja mam wierzyć i czy w ogóle jeszcze mogę wierzyć? Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki - ne denerwuj się, nie zamartwiaj na zapas - sama mówiłaś, że będzie dobrze - no to przecież musi być dobrze!:) 🌻🌻🌻🌻🌻 dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×