Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Omega - dzięki:) Ja to wszystko wiem, ale jak się to wszystko po raz kolejny obserwuje u siebie, to się chce po prostu ryczeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare___kochana, narazie spokojnie, plamienia jeszcze nie przekreslaja szansy, spokojnie, czekamy, jeszcze tylko ten pieprzony wtorek, trzymam kciuki za ciebie, narazie postaraj sie nie denerwowac👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____bez paniki!!! kochana, wiem,ze to bardzo trudne, akurat wiem to bardzo dobrze, ale trzeba zachowac spokoj, franca jeszcze nie przyszla, a to najwazniejsze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i się rozkleiłam na dobre 😭 idę coś posprzątać może mi przejdzie! Zajrzę potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____babo kochana, doskonale cie rozumiem, oprocz tego,ze znowu idziesz posprzatac:P czekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wiem jestem konfident, nie poczekałam na was do środy :-( 🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼 JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SĄ DWIE KRESKI!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Już dzisiaj powiedziałam Aiszy że się o nią upominacie i dostanie burę za to że sie do was nieodzywa. Dzisiaj robiła świąteczne zakupy (prezenty) ale mam nadzieję że się póżniej odezwie. Dziewczyny do środy już niedaleko i wierzę że będą trzy wspaniałe wiadomości:D:D:D Dla wszystkich🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I WAM TEŻ SIĘ UDA ZOBACZYCIE!!! TEN TOPIK JEST NAPRAWDĘ JAKIS MAGICZNY!!! NORMALNIE JESTEM SZCZĘŚLIWA MAM NADZIEJĘ TYLKO, ŻE TEST SIĘ NIE POMYLIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezatka - GRATULACJE !!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Super wiesci :) Votare - nie martw sie. Wierze, ze ten organizm cie tylko oszukuje i to tylko takie starszenie to plamienie :) Musi ci sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka - po raz kolejny powtórzę znamienne \"a nie mówiłam\"?;) 🌻🌻🌻 GRATULUJĘ!!! 🌻🌻🌻 Dawaj - przepisuj się szybciutko do drugiej tabelki:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEZATKA!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 wlasnie mama mi zadzwonilaq!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochana tak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dbaj o siebie moja droga dbaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz mozesz juz swietowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochane teraz nie mam czasu ale odezwe sie bardzo poznym wieczorkiem!!!!!!!!!!! nie zapomnialam o was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! narqa!!!!!!! ale jazda!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka, wszystko świetnie, 🌻GRATULACJE🌻, tylko dlaczego zaburzyłas ciąg????:P:P:P miało być 3x3 i co????:P:P:P No chyba że w środe zrobisz betę, to ci pospiech zostanie wybaczony:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka - i wyszło, ze ja Cię zniechęcałam a tu takie dobre wiadomości ;) :D Gratulacje 👄 :D:D:D Bardzo ładnie zaczął się nam tydzień. Wg Ciebie będziesz wrześniówką czy jeszcze na sierpień się załapałaś? Malolepsza - oj chyba jeszcze trudniej będzie doczekać środy ;) Voltare - kurcze :( a może to tylko fałszywy alarm? Aisza - solidne lanie Ci się należy, gdyby nie super wieści to pewnie jeszcze byś milczała ;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybliżam tabelkę, żeby daleko nie szukać:D Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................28.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................14.......... .............14.06.08 Aisza..............23..........................7 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Malolepsza______9.XII ET___testy__HCG 15, 19.XII 🌻 Adrianekhttp://b1.lilypie.com/4aDsp1.png 🌻 Natalkahttp://b1.lilypie.com/AFf1p1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu, zła wersja, teraz będzie lepiej: Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................28.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................14.......... .............14.06.08 Aisza..............23..........................7 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Malolepsza______9.XII ET___testy__HCG 19.XII 🌻 Adrianekhttp://b1.lilypie.com/4aDsp1.png 🌻 Natalkahttp://b1.lilypie.com/AFf1p1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrzę na naszą tabelkę i już niedługo ciężarówek będzie więcej niż staraczek :D Ale tak ma być !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to gdzie sie podziewa Malolepsza? Kobieto niech wraca Ci mowa bo jest co świętować i jakieś hura by sie przydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki że mnie wspierałyscie i że wierzyłyscie we mnie 🌼 Zobaczycie w środę czekaja nas kolejne dobre wieści :-):-):-) Zapisałam się już na środę do gina (w sumie to sie bezczelnie wbiłam w kolejke) bo chcę iść jeszcze przed świętami :-) Ale sie ciesze mówię wam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!!! przepraszam ze was tak zaniedbalam... lanie w dupsko mi sie nalezy :) ale chcialam nadmienic ze ciezarnych sie nie bije...:P:P w piatek imprezka w sobote spotkanie i w niedziele tez a dzisiaj latalam za prezentami dla rodzicow i tesciow i tak jakos zeszlo acha omega za kazdym razem wklejasz zla tabelke... :P ja ja poprawilam jak zaczal mi sie 8 tydz ale ty jakas starawa znalazlas i zaczelas ja wklejac :) nie bede jej aktualizowac - dopiero w srode bo zacznie sie 9 tydz... matko ale ten czas leci\' mimi natalka przecudowna ucaluj ode mnie 🌼 malolepsza trzymam kciukasy za srode beda bliznieta jaks ie patrzy :) voltare nie przejmuj sie u ciebie tez bedzie dobrze tylko sie kochana nie stresuj bo sama wiem jak stres szkodzi... dla pozostalych nie wymienionych buziolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany boskie, jakie cudowne wiadomosci:D:D:D:D:D:D:D:D Mezatka___moje gratulacje❤️❤️❤️❤️❤️teraz tylko spokojnej ciazy,HURA!!!!!!!!!!!strasznie sie ciesze, naprawde, super nowina, piekny prezent na gwiazdke, slij wiruski natychmiast, pozarazamy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, wkleiłam pierwszą dostepną jaką znalazłam na ostatnich stronkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślę wiruski *********************************🌼******************************🌼************************************************🌼*************************🌼*******************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udalo sie:D, cos ostanio przsladuje mnie ta numerologia...... Mezatka, swietuj dzisjaj, to jest najpiekniejsza chwila w zyciu kobiety, dowiedziec sie,ze jest sie w ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×