Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Czołem! No i wreszcie się na kafe chyba poprawiło-chodzi jak burza!;) U mnie dzisiaj 6 dzień, więc mnie dzisiaj wzięła nieodparta chęć na zrobienie testu, ale zaraz mi się malolepsza przypomniała i nie chcąc być posądzoną o testomanię:P póki co sobie odpuściłam:D Malolpsza - staram się nie myśleć o tym. Podchodzę do tego dużo spokojniej jak poprzednio - staram się zająć myśli czymś innym - w pracy jest to trochę łatwiejsze, w domu siedzę do wieczora przy garach, a potem tylko kąpiel i bety i....uffff...kolejny dzionek za nami:) Ale i tak jak się zapomnę to zaczynam wyczuwać u siebie setki objawów ciążowych:P - kłucie w brzuchu, śluzu na oko ze 3 razy więcej niż normalnie... Ale zdaję sobie sprawę, że różnie być może, więc się nie nakręcam. A Ty jutro pierwszy raz na betę - tak?:) No to być może czegoś się już dowiemy:) Dawaj znać od razu!:) mimi - nie dziwota, że nie możesz się oderwać od Natalki - masz śliczną córcię i opiekowanie się nią to na pewno czysta przyjemność:) Też tak chcę! Ale jeszcze troszkę...;) Justyna - aleś Ty bojowo nastawiona! Mam nadzieję, że odeszły Ci już chęci do bicia mimi!:) 🌻 dla Was:) Jagoda:) - Jak po \"inspekcji\"?:P Ale Ty jesteś podejrzliwie nastawiona do szwagierki:D Może się stęskniła po prostu za Wami;) A co do porannego wstawania, to ja się nawet nie wypowiadam - co drugi tydzień dzielimy rano z K. autko i przez to, że on zaczyna pracę godzinę szybciej, ja też muszę się godzinę szybciej zwlec z łóżka - jeny nie wyobrażasz sobie jakie to dla mnie poświęcenie! ;) mężatka - jak@? Mam nadzieję, że w dalszym ciągu nieobecna;) - dawaj znać:)! Surfitka - Ty również się odzywaj - zasiałaś ziarno niepokoju i pozwalasz, żebyśmy się niepokoiły... Jak tam Wasze zdrówko?:) Mam nadzieję, że już wszystko wróciło do normy:) Ryba - Ty też dawaj znać jak Ci dzisiaj poszło na badankach! Te igły nie brzmią za przyjemnie, ale grunt, że pomaga! Ja się chyba po tym nieszczęsnym duphastonie będę musiała zapisać na jakieś igły na odchudzanie - czuję się taka napompowana jak piłka!:P nelcia - u nas normalnie pierwszy wpis na stronce zwiastuje rychłe zaciążenie:P Ale jeżeli o Ciebie chodzi - to pomyśl sobie coś bardzo, bardzo przyjemnego i teraz już nie ma bata, żeby po tym wpisie Ci się nie udało:) aisza - a Ty co - znowu dzisiaj \"nadzorujesz\"?:P Telesforka - spakowana? Omega - się przepracowywać nie należy - zwłaszcza w długie jesienno-zimowe wieczory warto sobie czasem zaserwować chwilę przyjemności - na przykład kafe;) Buziaki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka - spokojnie - tą pierwszą część badań się robi między 3-5 dniem cyklu, więc jak 3 wypadnie (tfu, tfu - oby nie miało co wypadać) w sobotę to 5 w poniedziałek i zdążysz:) Ja pochwaliłam kafe za to, że w ogólę mogę tutaj wejść bo ostatnio to różnie z tym było, a godziny faktycznie dziwne...:O;) nelcia - no ja Ci bynajmniej nie życzę zaciążenia, tylko spełnienia jakiegoś innego fajnego marzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane! Strasznie mocno Was przepraszam ze nie pisze ale wlasciwie siedze juz miedzy paczkami i tylko patrze czy duzo jeszcze.Zapowiedzialam mezowi, ze jak teraz sie bede przeprowadzac to albo juz do wlasnego domku ,albo do POlski bo nie cierpie tego robic.A i potem ciezko mi jest sie przyzwyczaic do nowego miejsca.Tak wiec-gonie do pracy,potem pakuje,potem do szkoly i wracam i padam.Oczywiscie w miedzy czasie czytam co tam u Was, ale na pisanie brakuje juz czasu-nie chce pisac \"na odwal\"-lubie pomyslec nad tym a teraz nie bardzo moge:( Malolepsza-te Twoje dzieci-to chyba dziewczynka-ta gladsza i chlopiec taki bardziej pomarszczony;)Trzymam kciuki. Voltare-moze wlasnie jak nie analizujesz to sie uda?Oby tak!!! Surfitka-mam nadzieje ze z Kubusiem wszystko ok i brzuch przestal Cie ciagnac. Nelcia-witaj-zaraz lepiej sie pisze imiennie niz jak mama Aiszy:) Aisza-glaszcz brzuchalka ile sie da i niech malenstwo rosnie.I nie badz uparciuchem w kwestii sprzatania. Jagody-co powiedzial gin o rozkach?No i jak inspekcja?Moj maz jak chcial teraz zeby szwagier nam pomogl w przeprowadzce to dzwonil do nego specjalnie w poniedzialek do pracy zeby uniknac kazan siostry:D Justyna-zdjecia Adrianka no i oczywiscie sam Adrianek super. Mimi-coreczka taki pysiolek do zchrupania.Ucaluj szkrabka. Mezatka-zycze zebys nie musiala sie zastanawiac gdzie zrobis zbadania i zeby ta wredna @ sie nie pojawila. Rybka a co u Ciebie? Omega nie mozna tak wiecznie pracowac. Monis-jak sie czujesz? Ja juz bym chciala sprzatac mieszkanko na swieta a tymczasem tam malowanie itd az nie moglismy zawozic tam rzeczy.No ale od czwartku pomalu ruszamy. Potem od weekendu moge sie nie odzwyac jakis czas bo nie wiem jak szybko bede miala internet.No ale do soboty jeszcze troche czasu jest. Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-mnie wprawdzie zaciążenie nie grozi choć niewiadomo,przed piędziesiątką też się zdarzają wpadki,ale ja wolę zostać babcią niż mama .Więc pomyślę o czymś bardzo przyjemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Voltare_ powodzonka 🌼 i trzymam kciuki i za maloloeszą też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie @ brak ( i oby tak dalej) chociaż szczerze powiem , że jak ta franca ma zamiar sie pojawić to niech sie pojawi najpóźniej jutro!!! bo jeśli dostane np. w czwartek lub piątek to mój 3 dzień cyklu przypadnie na sobotę lub niedzielę i z moich badań lipa , gdzie ja badania w weekend zrobię!!! Pozdrawiam was po kolei Justynka Mimi Milka Jagody dla każdej po buziaku 👄 i po 🌼 Aisza Moniś Omega Telesforka Surfitka Ani mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam Papapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za godzina wyskoczyła przy wpisach, przecież dopiero 21.10!!! Voltare_chyba za wczas pochwaliłaś kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol dnia nie mialam netu, a drugie nie moglm wejsc na kafe:( teraz ju zjestem tak zmeczona ,ze smigam spac:) trzymajcie kciukasy za jutro👄oby beta drgnela choc odrobine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza.Moje kciuki juz masz-jutro po pracy pedem smigam do komputerka sprawdzic jak Twoja beta .Zycze ogromniastego wyniku jak na blizniaki przystalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brzusio przestalo ciagnac, to byla chwilowa niedyspozycja :) Za to w pracy mam szlaban na neta :P A co gorsza na gg :( Trzeba sie czaic ile wlezie a i tak nie wiadomo kto kolo ciebie siedzi :( Niby wszyscy tacy mili a donoszenie to ulubione zajecie niektorych :o Kochaniutkie pozdrawiam was wszystkie i kazda z osobna :) Sle fluidki, kto chce niech lapie :) Pewnie czesc juz nie skorzysta ;) I zmykam bo padam ze zmeczenia i glodu :D PS Malolepsza, nie wiem ile tej bety ma juz byc ale trzymam kciuki zeby byla jak najwieksza :) I podoba mi sie wizja Telesforki - chlopczyk i dziewczynka..a tobie chyba jeszcze bardziej :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! Miło mi, że uznałyście, iż jestem taaaaaaaaaaaaaaaaka zapracowana, a ja pi prostu... balowałam. W weekend były imieniny mojego M, więc sobota i niedziela - imprezki imeninowe:) W poniedziałek wybralismy się do Krakowa, wrócdiłam wieczorem padnięta, we wtorek odwiedziłam imieninowo moją mamę prawie 200 km ode mnie (Malolepsza 🖐️) i znowu wróciłam wieczorem. Dopiero teraz przeczytałam zaległości i jestem na bieżąco. Malolepsza - i jak wyniki???????????????????????????????????????????? Surfitko - Kraków cały i zdrowy:P, a pizza bezowa u Wentzla jak zawsze pyszna:D Jagódko - diablico, dzis godzina W???? a poza tym ja z reguły NIE pracuję w niedziele (no chyba żeby:P) Mimi - Natlka jest boska:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dla całej reszty po 👄 a teraz muszę popracować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na chwilke. Surfitka skarbie zycze ci spelnienia tych jeszcze nie spelnionych marzen....zebys juz zawsze byla radosna i szczesliwa, ten 8 pazdziernika to byl przelomowy dzien kochana....wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek moja droga👄👄👄 wyniki I werfikacji nie sa najlepsze, nadzieja oczywsice jest...czekam na tel z kliniki, narazie ide sie polzozyc, bo chwilowo to mam naprawde dosyc...trzymajcie sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknie za Wami... musiałam więc sprawdzić przynajmniej co u Malolepszej, kochana myślami jestem z Tobą i ciągle zaciskam pięści, bynajmniej nie z nerwów :-) trzymam mooooooocno kciuki!!!! kapie mi z nosa, więc ide do łóżka, zeby nikogo nie zarazić dziewczynki myślę o Was cieplutko, wszak mam gorączkę :) Mimi - słodziutka Natalka, słodziutka jak aniołek Voltare Ryba Surfitka Justynka Aisz Milka!! Telesforka Omega Jagódka Moniś Mężatka dla Was wszystkich 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza ciągle myslę o tobie🌻 mocno trzymam kciuki!!! Dla pozostałych po 🌻 Uciekam do mojego skarba❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! Malolepsza - trzymam za Ciebie kciuki - Boże jak ja bym chciała, żeby Ci się udało! ❤️ Nie miej takich złych myśli - wszak dzisiaj rano to nawet jeszcze pełne 3 doby od transferu nie minęły. Może za szybko ta beta była i nie zdążyła skoczyć... Trzymaj się dzielnie - myślami i serduchem jestem cały czas z Tobą!!! 🌻 Surfitka - Ty masz dzisiaj urodzinki? (Malolepsza sypnęła;) ) Wobec tego życzę Ci dalszej bezproblemowej ciąży, a potem zdrowego ślicznego maleństwa i wszystkiego naj, naj, naj 🌻 - dla Ciebie:) Serio Cię podkapowali, że siedzisz w pracy na necie? Ale słyszałam już od wielu znajomych, że w innych krajach to właśnie tak jest. To tylko w Polsce na klasówkach daje się ściągać, na studiach pomaga się sobie na ćwiczeniach albo examach. W innych krajach typu Anglia, Niemcy, USA - często gęsto kolega z ławki obok uważany jest za konkurencję więc nie należy mu pomagać, żeby przypadkiem nie okazał się lepszy Buziaki dla wszystkich - lecę się jakoś rozgrzać, bo coś mi dzisiaj wyjątkowo zimno! Mam nadzieję, że to nie żadne choróbsko! Pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko z okazji urodzinek życzę Ci wszystkiego co tylko sobie zamarzysz a przede wszystkim zdrowego, ślicznego bobaska🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Uciekam prasować-mała księżniczka śpi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi troche puscily emocje:P dziewczyny jakie to jest napiecie, moj Boze a ja myslalam,ze ze mnie taka cwaniara:Psama przeciez wam mowilam,ze ta pierwsza weryfikacja to jeszcze o niczym nie swiadczy, a dlama sie wkrecic glowie jak dziecko, jest dopiero 8 dni po zaplodnieiu, wiec moze jeszcze jeszce nie byc bety:P dostalam tel z invicty, dawka luteiny do 36 tabletek dziennie, lekarz mnie troche uspokoil, wyniki I weryfikacjii E2__5384___wyhodowalam niezla sciolke, Estrofen mam zmiejszony Prog___19,2 HCG??????? MImi____super ,ze zagladasz, ucaluj Natalke👄 Nelcia__🌼 Aisza🌼 Monis_🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dzisiaj juz w robocie, więc tylko na chwilę. Przede wszystkim, cały czas denerwuję się za Ciebie Malolepsza, więc Ty możesz spokojnie czekać na skok tej bety, który zapewne nastąpi. Kiedy bedziesz na gadu? Surfitka, mimo że to Twoje urodziny to życzenia dla Was dwojga. Spokojnej ciaży, łatwego porodu i jak najmniej stresów w przyszłości. Dbaj o siebie i maleństwo 🌼 ❤️ Ani, kuruj się 🌼 Omega, ale Cię nosi po całej Polsce 🖐️ Telesforka, Tobie też by się odpoczynek przydał. Moja Chinka ostatnio mówi, że teraz absolutnie nie mogę zajść w ciazę, bo jestem zbyt wyczerpana :O Postanowiłam, że do końca grudnia do niej chodzę i się pożegnamy, jak takie bzdury będzie gadać. Acha, styków jeszcze nie zrobiłam, bo jeszcze nie miałam owu we wtorek, a teraz to już nie mam czasu 😠 A zresztą, to na razie i tak nic nie zmienia. Postanowiłam i tak starać się do końca roku naturalnie, a potem ewentualnie inseminacja. Na razie muszę kończyć i zabrać siedo pracy, bo za chwilę chcę iść do domu. Pozdrawiam i dla wszystkich przesyłam ❤️ i buziaki👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weicie,ze nie chce mi wejsc wynik bety, czary jakies czy jak:P, beta ponizej jednego, lekarz mowi,ze bete sie robi po to zeby na pierszej weryfikacji sprawdzic jak sie rozklada Hcg po podaniu pregnylu, wiec jeszcze nie oznacza zagniezdzania i tego sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka! Wszystkiego naj,naj a przede wszystkim spokojnych kolejnych miesiecy ciazy i urodzenia zdrowego i cudownego dziecka🌼🌼 Malolepsza ja wciaz trzymam za Ciebie kciuki. Mimi ucaluj ksiezniczke. Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu, nic nie wiedziałam :-O Surfitka, sto lat, sto lat i najsłodszego, zdrowiutkiego, cudnego maluszka!!! i jeszcze wszystkiego najnajnajnajnajlepsiejszego!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi wszystkiego najlepszego kochana spelnienia marzen zdrowego i pieknego dzieciaczka ci zycze 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza nie martw sie na zapas zobaczysz kochana jaka bedzie piekna druga beta :) trzymam kciukasy i wierze ze ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczynki ze sie tak nie odzywam ale kiepskawo sie czulam przy tej pogodzie :( a dzisiaj M myl okna wiec nadzor musial byc :P:P dzisiaj zaczal sie 8 tydzien i powiem szczerze myslalam ze nie dojade do pracy... matko ale mnie mdlilo ledwo wytrzymalam tragedia ogolnie...no wiec dolegliwosci ciazowe mi sie nasilaja :) padam juz troche z nog jutro sie odezwe w piatek mnie nie bedzie bo ide na impreze z pracy niestety w moim wydaniu bezalkoholowa :P buziolki dla wszystkich i dobranoc kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze tabeleczke zaktualizuje :):):):):) Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................28.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................67.. ....................19.12 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................14.......... .............14.06.08 Aisza..............23..........................8 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała A oto moje kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Malolepsza______9.XII ET___testy__HCG12,15,19.XII Adrianekhttp://b1.lilypie.com/4aDsp1.png Natalkahttp://b1.lilypie.com/AFf1p1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - dla ciebie cały bukiet 🌻 i wszystkiego naj,naj, naj... Malolepsza - tak jak pisałam w smsie - będzie ok! Musi się udać, a to że disiaj niska beta - nie przejmuj się, jest zdecydowanie za wcześnie! Byłam wczoraj koło ciebie:) i cały czas myśli krążyły wokól ciebie:D:D:D, a poza tym TY, topikowa optymistka, antyteściara - skąd te smutki? I to całkiem niepotrzebne??? Telesforka - pogratuluj koleżance przeslicznego synusia:D:D:D, dzięki za życzenia świąteczne, dla ciebie też najlepsze życzenia, no i oczywiście, żeby spełniło się Twoje najwieksze marzenie:D:D:D Rybko - pracusiu - dzisiaj mi się Twój szef z W-wy snił:P:P:P i we śnie mu o Tobie mówiłam, żeby cię choć trochę z pracy odciążył... może się na jawie spełni:P:P:P Aisza - to już po zwolnieniu? A może weź następne? Po co się meczyć w trakcie dojazdów... Jagody - co gin pwiedział na twoją diablicę??? Po chyba już po wizycie jesteś? Macie jakies wieści od Nowej i Agness? Przepadły dziewczyny... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, slicznie dziekuje za cudowne zyczenia :) Jestescie kochane i kazdej z was rowniez zycze wszystkiego najlepszego :) Malolepsza, kochana nie martw sie i nie denerwuj bo jak to mnie uczylas - to nie sluzy dzidziusiowi. A ty chcesz przeciez aby z toba zostal :) Ja nadal wierze ze tak bedzie i wkrotce beta troszeczke sie podniesie :) a potem lawinowo w gore :D:D:D:D:D Voltare, no tak ktos doniosl, albo po prostu zauwazyl ktos wyzej postawiony :o...siedze w dosc pechowym miejscu i kazdy kto wchodzi do firmy widzi moj ekran na wstepie :( Wiec musze teraz bardziej sie czaic, i tak was podczytuje !, z pisaniem gorzej bo mi klawiatura strasznie stuka. :p Omego, mysle ze pozdrowilas Krakow ode mnie :) Aisza dzidzia szybciutko teraz rosnie :) Rybka, a moze chinka ma troszke racji? Zmeczenie tez nie sprzyja zachodzeniu, niestety :( Moze nie czujesz bo sie przyzwyczailas, ale moze pora zmniejszyc troche obroty. Mimi, buziaki dla ksiezniczki :) Justynka, a ty pocaluj krolewicza :) Ani, wracaj do zdrowia, ech te katary . 🌻 Jagodka???? 😘 Nelcia, fajnie ze jestes z nami 🌻 Telesforka, powodzenia z pudlami . Nie zazdroszcze. Mezatka, oby @ nie przychodzila z wiadomego powodu, a jak ma sobie tak nie przychodzic bo lubi, to pora ja postraszyc, niech sobie nie robi z ciebie jaj. :) Pozdrawiam serdecznie 😘😘😘😘😘😘😘😘 Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×