Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

jagoda - ja to sobie mogę o łamaniu praw pogadać!:P K. tylko ma problemy z trafieniem na odpowiedni topik (celowo go do ulubionych nie wsadziłam:P ) ale jak go coś najdzie, to marudzi, żeby mu poszukać!:D Surfitka - to niezły plan może być - teraz sama sobie zrobisz jeden prezencik, a potem pod koniec ciąży zacznij delikatnie wspominać mężowi o rodzinnej tradycji kupowania pierścionków z koralem - od takiego nadmiaru głowa nie boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, w sumie racja..teraz moze kolczyki sobie spraiwe, a potem po narodzinach babla maz sie szarpnie i dokupi pierscionek, wisiorek i branzoletke :) I komplecik gotowy :D:D:D:D:D Jagody i ja mam cos ze sroki :P Uwielbiam swiecidelka :) Chociaz podobno dla sroki czym bardziej sie blyszczy tym lepsze, a dla mnie niekoniecznie. A czerwony koral jest boski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojeszcze macie propozycję na sałatkę na wigilię: sledzie pokroić w kostkę, do tego oczywiście ugotowane jajka, cebulka i pokrojone w kostkę marynowane grzybki, no i majonez:P, też pychotka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlejcie mi jak Boga kocham bo sie bzdur w necie naczytalam i jestem teraz na siebie wsciekla, a tak zawsze Wam glowe susze, zeby glupotow za chiny ludowe nie czytac i sama madrala sie naczytalam Ryba___ no ja tez cie zawsze wygladam jak siade, ale widac ostanio cos nie mamy szcescia,zeby sie zlapac:( ja tam mysle, ze zrobisz wszystko zeby uciec od choinki, a wiemy obie,ze jedynym ratunkiem jest piekna ciaza, najlepiej juz zaraz! Jagoda____zawsze mam problem zeby dochowac tajemnicy jaki prezent zrobilam, male totrury i spiewam jak nut, w tym roku sobie przysoieglam,ze nie pisne ani slowa, pomyslu nie mam, ale cos tam mojemu M sie nalezy, bo grzeczny byl caly rok:P Surfitka_____dziekuje za pogawdeke, postawilas mnie do pionu👄 Voltare____mnie ciagnie caly czas jak na@, cycki tez bola, ale to wszystko mega dawki luteiny biore 36 tabletek dziennie, to dziwne by bylo jakby mnie cycki od tego nie bolaly....juz kolejny dzien za nami👄 Nelcia___no fakt napisz cos o sobie:) Omega___jutro na pewno zrobie jakas salatke, jak sie w kuchni czyms zajme to moze jakies glupoty mi po glowie nie beda chodzic:P Mezatka____w sumie bardzo bym chciala zeby to w Twoim przypadku byla ciaza, jesli jednak nie, to natychmiats lec zrob wszystkie badania, bo faktycznie te cykle sa dosc niereguralne, Ani____odwagi, bedzie dobrze Monis, Aisza, telesforka, Mimi< Justa< Aisza po 🌼 mam nadzieje,ze dzisiejsza nocke przespie jak kamien, w ogole to juz bym cchiala zeby to jutro byla ta pieprzona sroda milej nocki moje wiedzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaispirowała mnie reklama z boczku i wykorzystałam swoją znizke w sephorze i mam prezent....! dla siebie :( ciągle brak mi prezentu dla M, mamy, teściowej :( dobranocka dziewczynki, zmeczyły mnie te zapachy malolepsza!! nadal trzymam kciukasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ładne rzeczy - stara pracuje a młode śpią!!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Omega - nie doceniasz nas, my wszystkie od ran w pracy byłyśmy a niektóre jeszcze pewnie są. Apropos śledzi do sałatki to maja być takie normalne solone? Surfitka - to jest bardzo dobry plan :) Piszac, że lubię wszystko co się świeci miałam na myśli prostą biżuterię - przecież od dawna wiadomo co jest najlepszym przyjacielem kobiety ;) Malolepsza - mądry Polak po szkodzie, żebyś nie czytała to trzeba by odciąć Cię od neta. Prawda jest taka że czasami szukając pozytywnych informacji trafiamy na jakieś koszmary. Najlepszy prezent dla M już masz w środę musisz tylko dostać potwierdzenie :D Ja myślę, ze w tym momencie nic tak M nie ucieszy jak ciąża. Voltare - masz rację boli źle, nie boli jeszcze gorzej. Jedna z moich koleżanek od zawsze powtarza, ze nie ma nic gorszego niż zaplanowana ciąża wystarczy, że nas coś zakuje i już sie zamartwiamy czy aby wszystko w porządku. Mężatka - popieram to co napisała Malolepsza trzeba sprawdzić skąd ta nieregularność cykli. W Twoim wypadku to trochę jak gra w ruletkę bo nigdy nie wiadomo kiedy są \"właściwe\" dni. Ani - czyli jeden prezent z głowy :) Może jak się wybierzesz na zakupy to przy okazji coś w oko wpadnie. Telesforka - pewnie wciąż na walizkach ale mam nadzieję, ze już w nowym mieszkanku. Aisza - Ty chyba dalej na imprezce bo znaku życia nie dajesz. Mimi - jak się ma Natalka, przesypia noce czy znowu macie trudne chwile. Milka - a Ty chyba już całkiem o nas zapomniałaś 😭 Justyna, Ryba__lufa, Nelcia, Moniś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, do sałatki mają być matyjasy solone bez oleju. Jak a bardzo słone, to przez godzinkę wymocz je w mleku z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wysłałam wam zdjątka Natalki. Czytam na bieżąco ale nie mam czasu na pisanie. Mała ostatnie noce ładnie przespała, z newsów to odpadł jej wczoraj pępek:D Trzymam mocno kciuki za Malolepszą, Voltare i Mężatkę! Pozostałe ściskam bardzo mocno🌻 Uciekam prasować buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi____Natalka jest przeslodka, a jaki tatus zaangazowany, az milo popatrzec, slicznie razem wygladacie:) siedze cicho jak mysz pod miotla, niech tylko jutro minie i bedzie juz ta sroda, pewnie wtedy mowa mi powroci:) caluje was wszystkie razem i kazda z osobna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mimi, Natalka jest tak slodka, ze nie mam slow :) A widok taty zajmujacego sie malym skarbem zwala z nog. Mala cudowna ksiezniczka :D:D:D:D:D Niemozliwe zeby malolpesza zaniemowila...no chyba ze to ciaza na ciebie tak wplywa to wybaczone :P Jagodka 😘 Zmykam bo mnie w robocie powiesza ;) za gadanie na necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - nie powiesza bo mieliby dwie osoby na sumieniu :D Mimi - ja też taką chcę :D 😭 Malolepsza - Ty lepiej z nami pogadaj zamiast masz w necie głupoty czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___ ja juz glupotow w necie nie czytam:Pdziekuje, juz mialam nerwy jak sie naczytalam, teraz staram sie myslec pozytywnie, czekam na srode, jak zobacze,ze beta wzrosla, zrobimy topikowa imprezke, narazie to sie boje jeszcze cieszyc. Surfitka____👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za miłe słowa❤️ Wy też juz niedługo będziecie tuliły wasze skarby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolinki :-) Ale miałam dzień_ siedzę sobie w pracy a tu nagle czuję, że mi mokro, no myślę sobie nic tylko ta @ przylazła, poszłam do łazienki, a tu jakiś taki biały, grudkowaty śluz-no tak sporawo go było, matko powiedzcie mi co to jest? Voltare _nie ma sprawy :-) Jesli nie dostanę @ do środy robię test (a właściwie to robimy) no zobaczymy co z tego wyjdzie :) Malolepsza_już niedługo wielkie testowanie , a co tam zaszalejmy we trzy :-) Ale by była radość :-) Co do moich cykli to one zawsze były nieregularne, ale ja od 4 miesięcy biorę ten duphaston i tylko przez dwa pierwsze cykle dostałam @ prawidłowo, więc nie wiem co ze mną jest nie tak :-( w kazdym bądź razie w najblizszym czasie sie to wyjaśni Mimi_ja oczywiście zdjątek małej Natalki nie dostałam :-( gdyby ktoś mógł to uśmiecham się w jego strone, żeby mi podesłał, a oto ten uśmiech :-) Pozdrawiam resztę babolinek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie co sie dzieje z Aiszą-tak poszalał na imprezie że przez 3 dni dochodzi do siebie?? Nelcia przypomnij jej że czekamy na wieści od niej co tam u niej słychać :-) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mnie wywala z kafe Zapomniałabym!!! O zlaniu tyłka malolepszej za czytanie głupot w necie, żeby to ostatni raz było!!! Odezwę się później,papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka wysyłam raz jeszcze zdjatka. co do sluzu to nie chcę zapeszać ale ja tak miałam w pierwszych miesiącach ciąży. Rób test kochana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka, dzieki za zdjątka Mimi_ mała jest śliczna, a i tatuś jak dzielnie ubiera córunie-sama radośc patrzeć na takie zdjęcia (ja też chcę!!!) Co do tesu, nie chce sie nakręcac, bo juz nie raz się nakreciałm a potem wieelkie rozcarowanie przy robieniu testu, ale przyznaję się że mam nieodpartą chęć zrobienia testu (i chyba gdybym go miała w domu to niezawahałabym sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka:D zamiast testu zrób w środę z dziewczynami betę i będzie potrójne świętowanie, a wiadomo, że 3 dziewczyny x 3 testy = 9 (bo dziewiątka musi być:P:P:P) a taki biały śluz jest jednym z objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meżatka - nawet nie probuj ;) zgodnie z teorią Omegi w środę zrobisz betę a reszty już nie będę dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Jagódka sprowadziła mnie na ziemie :-) Najgorsze jest to że ja po prostu nie chce sie kolejny raz rozczarować, moja @ spóźnia sie co cykl, więc może teraz jej tez odbiło i postanowiła pospóźniać sie dłużej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Normalnie zaczynam mieć dzisiaj doła! 😭 Brzuchal zaczął boleć jak na @, rano w pracy miałam jakieś plamienia, teraz niby chwilowo nie mam, ale i tak nie potrafię wykrzesać z siebie ani grama optymizmu! Czuję, że znowu będzie kicha! I całe święta do bani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, nie chcę cię nakręcać, ale poczytaj pare miesięcy do tyłu jakie objawy miała Surfitka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×