Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Malolepsza, ostatnia wypowiedzia jest moja wlasna, niezle kafe oszalalo, po zegarze tylko wiem, ze i wy cos piszecie :) I to w taki dzien jak jest impreza..no chyba ze moderatorzy tez popili :P Ogromne gratulacje sklada Telesforka i pisze ze slusznie wierzyla w twa determinacje. Do niej na swiezo wyslij jeszcze jadna paczke, pod nowy adres, bo tamta sie zawieruszyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie!!! jezor mnie swierzbil ale nie smialam:)) taka radosc:) wow kochana jeszcze raz serdeczne gratuuuulacje❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Ptroche sie boje wskoczyc do tabelki:P, myslicie,ze juz moge??? za tydzien jade na pierwsze usg do Gdanska do docenta, pozniej jeszcze nastepny tydzien i znowu Gdansk zeby zobaczyc serduszko i zostane wykopana z kliniki na dobre i na cale szczescie❤️ wybaczcie,ze wciaz o sobie, tak dlugooo na to czekalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi___dzieki za tel👄 ciagle ucina posty:( pisze tyle, mam slowotok i ucina😠 dziekuje wam❤️ ps. teraz wciaz jestem u mamy, gdzie ani gadu ani skaypa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALOLEPSZA ty nasza kochana czarownico tak sie cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochana moja wreszcie sie udalo i tyle teraz nas jest zaciazonych 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 a teraz trzymanie kciukasow ze by byly blizniaki :):):):):):):):):):):):):) przepisuj sie do drugiej tabelki szybciutko :) dziewczyny zobaczcie jaki boom na dzieci naraz tyle nas zaciazonych :) surfi, ja, monis, mezatka, malolepsza matko kochana te nasze babcie omega i nelcia to normalnie rady nie daja no w kazdym razie kolan to maja za malo :) buziolki moje kochane prosze o wiecej takich newsow :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, niedawno wróciłam, a ze szczęścia Malolepszej cieszyłam się już wcześniej:P:P:P, ale nie mogłam się z Wami nowiną podzielić, bo mnie korki uziemiły na dłużej:( GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i SPADAJ CZYM PRĘDZEJ DO NIŻSZEJ TABELKI!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza nie potrafię wyrazić słowami jak bardzo się cieszę nasza kochana czarownico:D Piszę szybciutko i króciutko bo mały ssak przyssał mi się do piersi;) Jestem taka szczęśliwa niedługo każda będfzie 2w ciąży bo nasz topik na prawdę jest magiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co się dzieje, to jakiś horror. próbowałam własnie wysłac posta, to mi powiedziało, że od ostniego nie upłynęła jeszcze 1 min., mimo że pisałam godzinę temu i go oczywiście wcięło😠 co się dzieje, do diaska?????????????? sądząc, po godzinach ktoś po mnie jużnapisał, a ja wciąz jak wejde na nasz topik, to moja wypowiedź ostatnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też próbuję bez rezultatów, już mi nawet szkoda pisać, bo sieboję, że znowu mi wetnie. I jeszcze ta reklama przechodząca przez Wasze wpisy mnie wkurza 😠 Ale nie aż tak bardzo, zeby jeszczeraz nie napisac Malolepszej, jak bardzo sie cieszę. Dla Ciebie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kafe mnie dzisziaj wkurza Napisze jutro bo bardzo szaleje to kafe!!!!!!!!!!!!!! Ale napiszętylko jeszcze raz : TEN TOPIK NIE TYLKO JEST ZAKRĘCONY ALE PRZEDE WSZYSTKIM JEST MAGICZNY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze ponownie - bo wcieło mojego posta - malolepsza - serdeczne gratulacje prosto z serca ❤️ jejku straszliwie się ucieszyłam jak napisałaś ze CI się udało - dbaj o siebie kochana! buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza________moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D❤️❤️❤️ ja cały czas wierzyłam że ci się uda a jak będą bliżnieta to jeszcze lepiej ,podzielę się z Omegą.:P:P🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec sprobuje poslac posta :o Taki cudny dzien i klapa z kafeteria :( Czlowiek sie napisal, napisal i nici widac... Chaos kompletny... Topik zaczarowany..najpierw zalozycielka zaszla w ciaze, potem Mimi..i nastapil przestoj az do czasu az Justynka przekazala mi brzuszek - w dniu w ktorym rodzila ja robilam bete :) Moje wiruski poszly w swiat i jest wysyp :D:D:D:D:D:D:D Teraz jak w ciazy jest topikowa czarownica to nie ma szans, wszystkie jak jeden maz beda w ciazy..po takich wiruskach :P:P:P Do tego mamy dwie babcie kibicujace, dziewczyny uda sie nam wszystkim byc mamami !!! Malolepsza, szkoda ze cie nawet na gg nie bylo. Ale rozumiem, emocje, rodzina :) Kochana teraz bedzie juz tylko lepiej, i z moich wyliczen jak juz kiedys pisalam to jestes jeszcze sierpniowka :) Nie tworze weicej bo boje sie ze mi zezre posta.. A moze tylko tyle, ze dzis mialam problem by sie w kurtke zapiac :P Chodze w tych ciazowych spodniach i jakos nie zauwazam ze rosne, a jednak :D A liczylam ze na dluzej kurtka wystarczy :o Dobranoc czarownice, niech wam sie snia same slodkie sny 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie dosc,ze kafe wariowalo to jeszcze calkiem mi wcielo neta😭😭😭nie moglam z Wami pogadac😭 dziekuje WAM wszytkim moje wspieraczki i staraczki za serduszka i radosc, to jest cudowne,ze cieszycie sie razem ze mna❤️ teraz juz za chwilke kazda wskoczy do drugiej tabelki👄 aaaaa............moim pierwszym objawem ciazy,jest kompletna bezsennosc:P +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ps. Justi____dostalam esa o 23 z minutami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................28.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................14.......... .............14.06.08 Aisza..............23..........................9 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 malolepsza........32........................5.......................?????? Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Adrianekhttp://b1.lilypie.com/4aDsp1.png Natalkahttp://b1.lilypie.com/AFf1p1.png pojawily sie posty , ktore poznikaly wczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________data@ Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................28.12 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................14.......... .............14.06.08 Aisza..............23..........................9 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 mezatka...........24........................5........................?????? malolepsza........32........................4/5........... ............?????? Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 odwazylam sie wskoczyc nizej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki :) bylam wczoraj na zakupach i powiem wam szok ludzi tyle masakra dobrze ze rybke juz mialam wczesniej bo jakbym wczoraj w tej kolejce musiala stac to do dzisiaj by mnie nie bylo :) przy okazji wstapilam do orsaya i zaopatrzylam sie w dwie tuniki w ktorych troche pochodze bo sa luzniejsze i takie elastyczne :) prezent od mamuski na swieta :) musze sobie kupic jeszcze spodnie ciazowe z ta guma na brzuszek bo ja sie juz nie mieszcze w moje strasznie mnie cisna a o zapieciu moge zapomniec :) te spodnie straznie drogie sa i nie wiem jak dlugo w nich pochodze jak ja juz teraz tak przytylam az boje sie wazyc :) nie pisze wiecej bo wetnie posta :(:(:( zakladajac ze w ogole sie wysle .... no to tak: babcie topikowe po 👄 ciezaroweczki po glaskanku 🌼 cala reszta buziola👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tęz pragne złozyc Najszczersze życzenia Małolepsza GRATULUJE!!!!!!!! Strasznie się ciesze jak jedna po drugiej zachodzi w upragniona ciąże.Spadajcie dalej w tak szybkim tępie do drugiej tabelki. Jeszcze raz gratuluje🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 Voltare,Surfitko,Justynko M pozdrawiam:) i dla Adrianka duza👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, gdzie Ty się podziewasz? Ciężarna kobieta powinna odpoczywac, a nie latać nie wiadomo gdzie :P Buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!! ja tylko na chwilke Jagody - to badanie w roznych laboratoriach róznie się nazywa u mnie sie nazywało SPAK czy jakos tak, ale zapytaj o przeciwciała we krwi, dzien cyklu nieważny i na czczo też nie musisz być, trzymam kciuki zebys nie miala tego dziadostwa!! Malolepsza - raz jeszcze gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Malolepsza - no nieźle zawsze sądziłam, że jednym z pierwszych objawów ciąży jest senność a tu proszę - można się zdziwić.Ja myślałam, że Ty będziesz wrześniowa mama a tu się na sierpień zanosi :) Ani - dzięki, skoro nie trzeba iść na czczo i w określonym dniu to przy pierwszej wolnej okazji po świętach wybiorę się do laboratorium i może uda się zrobić z marszu to badanie ;) Na razie liczę na cud, a może @ nie przyjdzie. Mam nadzieję że admin wziął się w garść i dzisiaj kafe będzie chodziło tak jak trzeba. Strasznie mi się podoba nasza tabelka :D:D A będzie jeszcze fajniej jak te z góry z wielkim hukiem spadną na dół. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Mała nareszcie zasnęła. Mój M chyba ją przyzwyczaił do kołysania w ramionach przed snem i coś czuję, że będę miała niezłą jazdę jak on pójdzie do pracy:( Nic to jakoś damy radę. No więc babeczki moje kochane dni mijają mi na przewijaniu, karmieniu i usypianiu i jestem bardzo szczęśliwa:D Bardzo mi pomaga M wstaje do niej w nocy, przewija, ubiera, pomaga mi kapać, jest naprawdę kochany. Boje się co będzie jak pójdzie do pracy, czy dam sobie ze wszystkim radę??? Czasem wydaje mi się, że Natalka tylko w ramionach taty się uspokaja... Muszę się pochwalić, że byłam już na pierwszych zakupach ubraniowych \"po ciąży\" Tatus poradził sobie świetnie! Pewnie dlatego, ze mała cały ten czas przespała;) Dziewczynki kochane bardzo się cieszę, że nasza tabelka się zmienia i juz niedługo nie będzie staraczek, no chyba, że my z Justynka zaczniemy się starać o drugie bobo;) Malolepsza i Mężatka cieszę się z wami waszym szczęściem❤️ Pozdrawiam wszystkie i uciekam. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc A co to dziewczyny sie wkurzyly na kafe i nie pisza ? Mam nadzieje ze nastepnym razem impreza topikowa sie uda i moderatorzy nie popija zanim sie u nas rozkreci ;) Malolepsza, a moze nie mozesz spac z emocji? Ja juz tez zaczynam miec problem z zasypianiem, ale na poczatku moglabym spac ciagle :) Mimi, dasz sobie rade :) A maz super, ze tak pomaga :D Moj sie mnie pyta czy go wszystkiego naucze ;) Bo on juz by chcial kapac i wogole szykuje sie na zostanie z malenstwem w domu :P A u nas jako tako, po japonsku ;) Chyba dopada mnie jakies przeziebienie, bo katarek dokucza :( Jutro imprezka swiateczna w pracy sie szykuje :) Na razie zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×