Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

malolepsza bo tu zaraz umre z ciekawosci i zniecierpliwienia.... odezwij sie buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie zobaczylam :) czyli nie tylko ja sie niecierpliwie :D Malolepsza wystawia nas nas niezla probe..a Kubus to paluszkami juz nie moze ruszac z trzymania kciukow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza, jeszcze nawet butów nie sciagnełam, zasiadam a Ciebie nie ma, daj znac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - myślałam, ze się spóźnię na imprezkę topikową a tu cisza :( Daj znać jak wyniki bo się naprawdę martwimy :( Omega - może Ty coś wiesz tylko już wczoraj zapowiedziałaś, ze będziesz odcięta od neta więc nie możesz się z nami podzielić nowiną Voltare - powiem Ci, ze ja po tym wszystkim co naczytałam się w necie (wiem, wiem zaraz mi wszystkie dacie popalić) zastanawiam się czy nie zrobić na własną rękę przeciwciał plemnikowych. A zawsze to jakaś wiadomość bo jeżeli mam to paskudztwo w krwi a może mieć też mąż to bez leczenia się nie obędzie :( Może to u Was jest przyczyną, ze IUI się nie udaje??? Bo przecież IUI śluz omija a niestety krwi się nie da ominąć :( Wczoraj miałam poważną rozmowę z rodzicami. Zaczęło się od informacji, ze moja kuzynka jest w ciąży i nie było łatwo bo długo się leczyła i kiedy w końcu my bo czas ucieka itd - nie muszę wam zresztą mówić te argumenty słyszałyście pewnie wile razy.Doszłam wiec do wniosku, ze trzeba jednak rodzicom powiedzieć, ze jest problem z moją ciążą bo oni coraz częściej się dopytują, przy różnych okazjach życzą sobie wnuków a tak przynajmniej wszystko będzie jasne. Tata jak to facet wysłuchał i przyjął wszystko do wiadomości bez zbędnego okazywania emocji,natomiast mama bardzo się zmartwiła. Jak już mnie wypytała co i jak to podsumowała to, ze ona zachodziła w ciążę ledwie tata jej dotknął a my się staramy i nic z tego ;) W każdym razie sytuacja jest jasna, wiedzą, że dzieci nie ma dlatego ze my nie chcemy tylko są trudności od nas nie zależne. Powiem szczerze, że trochę mi ulżyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda no i dobrze ze rodzice wiedza! nie dziwie sie ze ci ulzylo, nie jedna z nas pisala o \"klopotliwych\" pytaniach...i to dobijajace NIE CHCECIE???? jak czlowiek niczego bardziej nie pragnie... mam nadzieje ze juz w krotce wszystkie bedziecie mamusiami, i tak ostatnio topik bije rekordy:) i oby tak dalej:) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu Malolepsza wciąż nie dotarla?! ja się już martwię :( Jagody - ja też robiłam przeciwciała p/plemnikowe we krwi, lekarz powiedział ze to rzadka przypadłość, ale zrobić kazał, na wynik czeka się 2 tyg. bardzo się denerwowałam, bo jak mi powiedział nie ma wówczas szans na IUI. Zrób sobie, dla własnego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane Najdrozsze czarwonice, Najkochansze pod sloncem, bardziej kochanych nie ma na swiecie, bylyscie i jestescie:D:D:D Bardzo niesmialo wysylam+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Beta 134 dzownil gdansk i uslyszalam, gratuluje jest Pani w ciazy dziewczyny jestem w ciazy, nie potrafie w to uwierzyc, naprawde nie potrafie, dziekuje,ze ze caly czas mnie wspieralyscie i we mnie wierzylylyscie, dzieki wam bylo to wszytko prostsze, Jestem zawsze dla Was.......i zawsze bede, jesli ja jestm w ciazy to zanczy,ze za chwile beda wszystkie❤️ dziekuje Wam moje kochane❤️ ps. jestem u rodzicow i tu nie mam gadu, bede w domu gdzies za dwie, trzy godzinki:) takze na pewno na forum bede zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALOLEPSZA SERDECZNE GRATULACJE 🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄]👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄]👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄]👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄 Ten topik jest naprawdę jakis magiczny Ale super malolepsza, wspaniałe wieści!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Z tego wszystkiego wczoraj zapomniałam poprawić tabelki: Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................28.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................14.......... .............14.06.08 Aisza..............23..........................9 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Malolepsza______9.XII ET___testy__HCG 19.XII Adrianekhttp://b1.lilypie.com/4aDsp1.png Natalkahttp://b1.lilypie.com/AFf1p1.png malolepsza - to ja gonię z pracy, bo myślę, że się nawet na koniec impressski nie załapię a tymczasem tutaj cisza jak makiem zasiał! No co się dzieje? Pisz nam tutaj zaraz! Czyżbyś się odważyła świętować bez naszej obecności?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wow suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper malolepsza, tak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mówiłam nie ma lepszej metody na ciążę jak tylko potencjalnej ciężarnej parę razy lanie sprawić :D:D:D:D Malolepsza - strasznie się cieszę, normalnie łezki mi się zakręciły 😭 Od dzisiaj będzie już tylko lepiej :D A jeszcze jak się okaże, że to ciąża bliźniacza to dopiero będzie radość. Wielkie gratulacje ❤️ M i rodzice pewnie przeszczęśliwy ? Meżatka - piękne te 5,5 tygodnia :) Zrobiłaś M i sobie, rodzicom najcudowniejszy prezent na święta. Voltare - kochana Tobie w końcu też się uda, wierzę w to mocno, przecież nasze starania muszą mieć szczęśliwy finał. Ani - na to badanie idzie się na czczo i chyba dzień cyklu nie jest ważny, bo jeżeli te paskudy są to nic im nie zaszkodzi. To badanie dokładnie tak się nazywa - przeciwciała przeciw plemnikom czy jest jakaś mądra inna nazwa? Dziewczyny mamy dwie ciąże na sierpień, Malolepsza to już pewnie wrześniówka to jeszcze któraś do pary by się przydała :D Zawsze we dwie to raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest???????????????????????????????????? gdzie jest post Malolepszej z 18.13- wiem, ze noszę okulary ale bez przesady - jaja jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda - i dobrze, że powiedziałaś rodzicom. Nasi wiedzą od początku i przynajmniej nie słyszymy z ich strony uciążliwych pytań. Tylko boli mnie to, że moi zamiast dodawać mi otuchy, że będzie dobrze podchodzą do tego trochę tak jakby po tak długim okresie nie dowierzali, że może się udać. Szlag mnie trafia - zakazałam K. zdawania im z czegokolwiek rlacji! Z wizyt u lekarza, z jego diagnoz, ze wszystkiego - im mniej wiedzą tym okazuje się, że jest lepiej. Oni się nie martwią (a może i martwią, ale jak nie znają szczegółów to może chociaż trochę mniej), a ja przy okazji mniej denerwuję. Mama mówi, że niepotrzebnie duszę to w sobie. Ale ja wcale nie duszę - mam Was i cieszę się, że mogę się tutaj wyżalić kiedy trzeba. Co mi z tego, że ja jej o wszystkim opowiem ze szczegółami - dopiero będzie się martwić - przecież ona o połowie z tych przyczyn niepłodności nie ma najmniejszego pojęcia! Zacznę jej sypać pojęciami, to już całkiem będzie totalna załamka. Jagoda - i wiesz co - ja Cię nie \"zjadę\" za te przeciwciała - co więcej - niby gin twierdzi, że one definitywnie nie przekreślają szans na ciążę, ale ja tam mu nie wierzę do końca, nikomu już w tej kwestii do końca nie wierzę i sama zrobię te przeciwciała. Jak będą - to fakttycznie bez sensu są te IUI - szkoda czasu i kasy - lepiej od razu na ivf postawić. Surfitka - oj chciałabym wierzyć, że nie jestem tym wyjątkiem z medycznego punktu widzenia, którego nie da się wyleczyć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisów mężatki też nie ma 😠 prośba do moderatora - ODDAWAJ POSTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO NA TWOIM MIEJSCU NIE CHCIAŁABYM BYĆ JAK SIĘ TYLE BAB WŚCIEKNIE 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E !!!!!!!! Strasznie sie ciesze :D:D:D:D:D:D:D:D:D Mezatka, 5 i pol tygodnia to 6 tc :) Super ze widzialas juz serduszko :) A ile ma fasolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - chyba tylko ja byłam wybrańcem losu i udało mi się przeczytać Twój post. Ale dzięki temu dziewczyny się dowiedziały, ze ta cisza z Twojej strony to tylko dobre wiadomości :D Ech ulżyło mi :D:D:D:D Omega, Nelcia - nie chcę was martwić ale urlop w tym roku to na początek lipca co najwyżej możecie planować bo potem jak sie wnuczęta sypną to będziecie miały pełne ręce roboty :D:D:D Wiecie jaki jest jeszcze jeden plus tego, że rodzice wiedzą nie będę musiała wymyślać bzdurnych powodów czemu nie chce z nimi w święta się winka napić :D Voltare - rodzice pewnie bardzo chcieliby nam pomoc tylko nie bardzo potrafią - te nazwy, metody to dla nich inny świat - jeszcze całkiem niedawno dla mnie też był. Jak Surfitka pierwszy raz rzuciła hasało PCO to musiałam w necie poszperać,a teraz proszę PCO, HSG, IUI wszystko oczywiste. Poza tym masz rację wiedzieć muszą ale tyle ile jest konieczne za duża wiedza (patrz. czytanie info w necie ;)) czasami ma na nas zły wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie pogadałam sama ze sobą :D:D Ciekawe czy moje posty też wytną??? NIE RADZĘ 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a gdzie jest moj post:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( ale mi przykro:(:(:(:(:(:( tak bardzo pragnelam sie z wami tym podzielic i wam podziekowac, a tu jest skasowane:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - to w końcu gratulować Ci już oficjalnie czy nie?:P:P:P No napisz sama, że się udało:P Przeczytałam wpis Jagody:D:D:D Ale może byś tak sama ogłosiła skoro już tutaj jesteś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde granda z tym kafe, o co chodzi, z tymi postami godzinami i wycietymi gadkami, nikt tego nie knserwuje czy co, sa takie problemy, nawet nie moge sobie z Wami pogadsac normalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Beta 134:) w tym poscie wyzej , ktorego nie wiedac dziekowalamWam wszystkim za Wasza obecnosc, bo bez Was byloby trudniej, a tak bylo duzo latwiej i jesli mnie sie udalo, tzn ze jestem w ciazy to juz nie ma zadnej watpliwoscie,ze kazdej sie uda i zawsze bede z Wami👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - się aż wzruszyłam z tego wszystkiego, chociaż po wpisie Jagody już wiedziałam, że Ci się udało, ale cieszę się, że słyszę to od Ciebie, że Ty się cieszysz i bardzo, bardzo gorąco Ci gratuluję!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 i teraz jeszcze tylko trzymam kciuki, żebyś na najbliższym USG ujrzała dwa bąbelki i usłyszała oba serduszka! ❤️ GRATULACJE! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____👄jestecie kochane, naprawde, bez was bylabym jak witka na wietrze, ale przez wasze wsparice dalam rade to przejsc jak Dab Bartek. I dlatego wiem i nawet powiem wiecej jestm o tym gleboko przekonana, ze niedlugo dolaczysz Ty, Ryba, Jagoda< telesforka. Ani< milka..... naprawde tak wlasnie sie stanie znowu niesmialo++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ swiezutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przepisuj się Babo do drugiej tabelki! Już chyba po testowaniu, nie?!:D:D:D:D:D:D Łapię te fluidki, a nuż co z tego wyniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×