Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................16......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................10 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 mezatka...........24........................6,5........... .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................4/5......... .. ............?????? Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momencik kochane :) na usg . 04.12 juz widzialam dzidziusia :) i wazna informacja pojedynczy pecherzyk ciazowy pojedynczy zarodek :) wyslalam wam wtedy zdjatka fasolki :) hmmm w 9 miesiacu to ja siebie tez nie chce widziec ale chyba nie bede miala wyboru :P:P:P:P mowilam wam ze groznie wygladam :) a ty surfi tez taki brzuszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomnialam napisac usg 10.01.2008 wiec niedlugo :) a na dwie dzidzie to malolepsza ma monopol :) dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! No ja juz rozpakowana ale zeby tu zabami rzucalo to juz sie nie przeprowadzam w najblizszym czasie-mam dosc. Samochod wciaz w naprawie-jestem uziemiona na razie-dobra woadomosc to ta ze znajomy meza zrobi nam go za pol ceny -wiec tak tragicznie nie jest. Swieta minely szybciutko-wigilia-jeden dzien i po krzyku-dobrze ze juz niedlugo Nowy Rok.Na Wigilie bylismy u mojego bata,ale dzo szykowalysmy w domu z mama zeby tam wziac ze soba,a potem w pierwszy dzien my przyjmowalismy rodzinke-moja i mojego M.Bylo milo i cieplo.Ale zauwazylam jedna rzecz-o ile w zeszlym roku zyczenia byly glownie o dzieciatku to w tym roku oprocz mojej mamy tylko moja bratowa odwazyla sie nam zyczyc zeby sie udalo i malenstwo sie pojawilo.Pozostali omijali temat a ja czulam sie tak jakby tak troszke polozyli na nas kreske-to mozna porownac do tego ze ciezko choremu na raka glupio jest zyczyc 100 lat. Choc co ja pisze,przeciez sama powolutku zaczynam tracic nadzieje i pomimi ze ogromnie sie ciesze jak ktorejs z Was sie udaje to mysle-oho niedlugo sama tu zostane. No ale dosc narzekania-co ma byc to bedzie. Buzki dla wszystkich.Zaraz sprawdze czy mam zdejcia od Aiszy bo jeszcze nie zdazylam zajrzec na poczte. Malolepsza-bierz przyklad z MImi i Justyny-dzieciaczki super a one byly z nami czesto.;) Glaszcie brzuszki. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Czarownice🌼 przez Swieta zagladalam, ale cisza byla jak makiem zasial, wiec nie chcialam macic tej ciszy swoim gadaniem:P Jagoda___straszliwa franca z @ zeby w swieta przychodzic, powtorze slowa Surfi, rok 2008 musi byc owocny i koniec❤️ Ani___uszki do gory, bedzie dobrze jestes coraz blizej, 👄 Surfitka____kochana u nas tez nikt tak na zwolnienie nie puszcza w \"zdrowej\" ciazy,troche trzeba zakreic zeby na to zwolnienie pojsc, na szczescie nikt nie robi az tak wielkich problemow. Powinnyscie z Kubusiem troche poleniuchowac, a Wy pracujecie i w wigillie i II dzien swiat, o rany boskie kochana👄 no i wkoncu wyslij fotke brzusia❤️ Voltare____👄nie mylilas sie wczoraj bylam w Gdansku, podroz koszmar, po drodze bylo mnostwo kolizji:(karetki jezdzily jak oszalale, niektorzy kierowcy nie maja za grosz wyobrazni, w dodatku jezdza jak rajdowcy z dziecmi w fotelikach, az sie noz w kieszeni otwiera, mam nadzieje,ze mialas przespana nocke i nie zaklocilam ci spokoju👄 Aisza____zaraz zobacze jak tam wyglada brzusio, jesli cie to pocieszy cos mi sie wydaje,ze ja tez bede sie kulac w tej ciazy, bo juz od samego poczatku puchne, najwazniejsze zeby wszystko bylo dobrze🌼 Mezatka, Rybka, Telesforka, Omega, Nelcia, mnOnis, Mimi, Justynka❤️ Nic nie wiem na sto procent a juz mialam nadzieje,ze sie dowiem, docent znalazl pecherzyk ciazowy jeden duzy 8mm, drugi malenki i nawet go nie zmierzyl, zaklada,ze bedzie ciaza pojedyncza, ale jeszcze wszystko moze sie zdarzyc i drugi babelek moze ruszyc, za tydzien jade zobaczyc serduszko❤️jak na ten etap jest w szystko w porzadku, beta grubo powyzej 2tysiecy. Przyznam Wam sie,ze mam starcha, ale chyba jak kazda, od samego poczatku czuje sie odpowiedzialnosc za to malenstwo i czlowiek sie martwi,zeby wszystko bylo w porzadku. z Objawow ciazowych to wszystkie jak na@:Pplus mega rozdraznienie, ja sila spokoju, hahaha, mam nerwy i lzy na wierzchu, ach te hormony. :P A poza tym, to jeszcze nie potrafie uwierzyc, chociaz zauwazylam,ze coraz czesciej odruchowo robie rzeczy z mysla o malenstwu a nie o sobie, nie jestem juz sama i to ono jest najwazniejsze i to jest naprawde cudowne i piekne❤️ Kazda tego doswiadczy, na pewno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................16......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................10 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 mezatka...........24........................6,5......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................6......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!przepraszam ze sie tak zadko sie odzywam,ale praca dom i niemam sily.mam pewne watpliwosci i moze wy mi w tym pomozecie.otoz od 5-10 dc bralam clostilbyget od 11 dc-czesto stosunki 10 dni przed miesiaczka przez 5 dni luteina i teraz juz 14 dni minelo a ja niemam miesiaczki wczoraj robilam test ale negatyw!niewiem czy jest jakas jeszcze szansa ze moge byc w ciazy?po luteinie zazwyczaj mialam na 3-4 dzien max a tu 14 i nic to dobrze ze niemam ale czy jest szansa ze jest dzidzius?chcialam isc do lekarza ale musze czekac do nowego roku bo nigdzie nieprzyjmuje gin.to miala byc moja ostatnia szansa przed laparoskopia i jak sie teraz nieudalo to szpital!prosze dziewczyny piszcie co o tym myslicie?pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!przepraszam ze sie tak zadko sie odzywam,ale praca dom i niemam sily.mam pewne watpliwosci i moze wy mi w tym pomozecie.otoz od 5-10 dc bralam clostilbyget od 11 dc-czesto stosunki 10 dni przed miesiaczka przez 5 dni luteina i teraz juz 14 dni minelo a ja niemam miesiaczki wczoraj robilam test ale negatyw!niewiem czy jest jakas jeszcze szansa ze moge byc w ciazy?po luteinie zazwyczaj mialam na 3-4 dzien max a tu 14 i nic to dobrze ze niemam ale czy jest szansa ze jest dzidzius?chcialam isc do lekarza ale musze czekac do nowego roku bo nigdzie nieprzyjmuje gin.to miala byc moja ostatnia szansa przed laparoskopia i jak sie teraz nieudalo to szpital!prosze dziewczyny piszcie co o tym myslicie?pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie coś się ruszyło na topicu, już myślalam, ze umiera :( telesforka - a kysz ze złymi myślami, zobaczysz już niedługo, musi się udać nawet ja w to wierzę a raczej pesymistka ze mnie, więc głowa do gory!! Malolepsza - może ten malutki jeszcze się obudzi i nas zaskoczy :) miałabyś podwójne szczęście!! Betty - poczekaj jeszcze kilka dni i zrób betę, nie mam innego pomysłu, może dziewczyny coś więcej poradzą, którego masz laparo? zmykam coś posprzątać po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakarz powiedzial ze jak teraz sie nie uda to da mi skierowanie do szpit na laparoskopie wiec jeszcze nic niejest zalatwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani___🖐️ Betty____po pierwsze witaj🌼 po drugie napisz ktory masz dzien cyklu i jak dlugo od odstawienia luteiny, nie ma@? 14 dni????od odstawienia??, no i od ktorego dnia cyklu bierzesz luetine?? moim zdaniem powinnas pojsc na bete, badanie jest wiarygodne i bedziesz miala sto procent pewnosci, poza tym jesli mierzysz tempetature to 18 wyzsza z rzedu daje nadzieje,zycze ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Malolepsza, no nareszcie. Bardzo sie ciesze, ze wszystko gra i bedzie gralo !!!! Ciagle ci to powtarzam i mam nadzieje, ze w koncu mi w to uwierzysz :) Juz malenka duszyczka ( a moze dwie) rosnie i trzeba robic wszystko by sobie w spokoju rosla :) Wiec dbaj o siebie kochana :) A co ze mna? Cos mi jest, nie czuje sie dobrze niestety. Boli mnie glowa i nic mi sie nie chce. Do tego meczy mnie katar poranny juz od dluzszego czasu, juz pytalam gina to powiedzial, ze powietrze za suche. Kupilam nawilzacz ale niewiele pomaga. Zdjecie zrobie w weekend, bo w tygodniu po prostu padam :o Nie mysle o niczym, tylko chce zamknac oczy i spac. Koniec smecenia. Co do dzidzi mysle, ze ona ma sie chyba dosc dobrze i mam wrazenie, ze zaczynam ja czuc - bardzo delikatne przelewanie w brzuszku, jakas rybka jakby dotykala ogonkiem i zdarzylo sie to juz kilka razy. Szczegolnie po jedzonku :D Aisza co do brzuszka to trudno mi ocenic. Ja mam inna budowe niz ty. Ze mnie \"kawal baby\" bylo przed ciaza i teraz w sumie brzusio rosnie, ale nie jest sterczaca pileczka jak u ciebie. ;) Raczej rozklada sie rownomiernie i bardziej wyglada jakbym \"znowu\" przytyla niz ze jestem w ciazy. Zreszta wysle zdjecia jak je w koncu zrobie to same ocenicie :) Pozdrawiam serdecznie i do poklikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................17......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................10 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 mezatka...........24........................6,5......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................6......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja sie tylko melduję i idę odpoczywać. Do pracy ide dopiero za rok (02.01.2008 :p ) więc trochę poodpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Nie mam kiedy się do was odezwać bo małą chyba dopadły kolki:( W noc przed Wigilią wogóle nie spała, a do tego byłam sama bo M na noc w pracy:( Całą noc ja nosiłam na rękach i bujałam, a ona i tak krzyczała w niebogłosy. Dziś była położna ale nic konkretnego nie powiedziała. Kupiłam małej dzis kropelki moze coś pomogą. Jagody przykro mi z powodu @ Malolepsza nawet nie wiesz jak się cieszę-kochana wszystko bedzie dobrze a ty teraz dbaj o Was❤️ Telesforko nareszcie się odezwałaś:D Surfi mnie też bardzo chciało się spać przez pierwsze trzy miesiące ciąży. Śpij ile wlezie bo jak dzidzia będzie na świecie to nie pośpisz, chociaż życzę ci z całego serca żeby była grzeczna. Aisza ja nie dostałam fotek:(:( Dziewczynki podeślijcie mi zdjęcie Aiszy. Co do świąt Natalki to w Wigilię bylismy u teściowej-mała całą przespała. Ma już całą reklamówkę zabawek ale na razie nie zwraca na nie uwagi. Pozdrawiam wszystkie niewymienione i uciekam. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka, to skoro masz wolne to pisz wiecej :) Mimi, ja wiem, ze w ciazy chce sie spac i czuje sie zmeczenie. Ale mnie dopada czarnowidztwo i ubzduralam sobie ze to ma zwiazek z poziomem cukru w moim przypadku :o I to juz dawno nie jest I trymestr, za tydzien zaczynam 5 miesiac ciazy. A Natalka jest grzeczna dziewczynka przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko jak ten czas szybko leci! Faktycznie przecież to juz drugi trymestr, ale wiesz nie ma reguły. Lekarz powinien dać ci skierowanie na obciążenie gluzkozą, nie pamietam w którym miesiącu robiłam to badanie. a przede wszystki nie zamartwiaj się bo wszystko jest dobrze:D Buźki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko jak ten czas szybko leci! Faktycznie przecież to juz drugi trymestr, ale wiesz nie ma reguły. Lekarz powinien dać ci skierowanie na obciążenie gluzkozą, nie pamietam w którym miesiącu robiłam to badanie. a przede wszystki nie zamartwiaj się bo wszystko jest dobrze:D Buźki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę, dręczy mnie bolesna @ no i jak to w takich sytuacjach - ból istnienia ale uprzedzałam ze ja z tych pesymistycznych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - zdjęcie Aiszy do ciebie poleciało:D Witam, ja skonana dzisiaj - za kiewrowcę cały dzień robiłam, no i męża w końcu męża na spacer wyprowadziłam, bo w domu pie.....lca dostawał:P:P:P chory chłop to gorzej niż chora trójka dzieci:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, drugi raz z rzędu strona moja - czyżbym w końcu w totka miała trafić coś więcej niż ostatnio?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj leci czas, leci :) Mimi, twoja cora zaraz bedzie miec miesiac a Adrian 3. Omega, jak juz cos wygralas to moze juz wykorzystalas limit szczescia :P Moj tesciu juz dwa razy trafil piatke...a jakby trafl 6 to moze by nam sprawil jakis fajny prezencik :D Oczywiscie Omego zycze Ci spelnienia marzen i niech te stronki ci go przyniosa szczescie :) A gdzie sa wszyscy? Wieczor i taka cisza !!!! U mnie w pracy kota nie ma juz to myszy grasuja :P:P:P Ale nie ma was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi____👄i otoz uroki macierzynstwa, sa i tu nieprzespane noce, ale znajac ciebie to i tak jestes super szczesliwa❤️ no i pieknie sobie poradzilas nawet bedac sama w domu❤️ Surfitka____kochana juz napisalam na gadu, jest wszystko w porzadku, ksiazkowo i tego sie trzymam i tego jestem pewna, kubus sobie plywa bezpiecznie w brzuszku👄 Jagoda____zaczynam sie o Ciebie martwic, swieta siwtami ale dzisiaj to juz po swietach i zadnego porzadnego posta:( dzisiaj prostowalam zanmieszanie ze zwolnieniem, nie chcieli mi pensji wyplacic, bo zwolnienie z kliniki nie doszlo przez dwa tygodnie, no to sie dzisiaj nagimnastykowalam, wiszac na telefonie z zusem i klinika, ja juz im dziekuje za przesylanie zwolnienia poczta, od jutra biore zwolnieni od mojego starego poczciwego gina, bede mogla sobie osobiscie odebrac,bez zadnych hecy:P w ogloe to mam troche klopotow ze zdrowiem w rodzince, stad tak mnie malo na kafe:(mam nadzieje,ze to sie wyprostuje jak najszybciej, bo naprawde sie martwie, chodzi o brata i tate,nie bede sie tu rozpisywac o co chodzi ale narazie to nie jest fajnie, zawsze cos, takie zycie juz caluje wszystkie bez wyjatku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza-teraz mam 35 dc.od odstawienia luteiny jest 15 dzien/luteine bralam od 15 dnia cyklu.2 stycznia ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dziewczynki słonko świeci, taaaaka piekna pogoda! Wstawać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstałam :-) Wyspałąm się za wszystkie czasy :-) Posprzątałam już nawet troszkę a teraz biorę sie za gotowanie jakiegoś obiadku :-) Pozdrawiam A pogoda....piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje psiapsiółki, pewnie już sie nie pojawie na topiku, bo rodzinka przyjeżdża, dlatego już teraz chcę Wam złożyć życzenia Niech Nowy Rok 2008 przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią nich dorzuci garść nowych, bo tylko one nadają życiu sens. Dla wszystkich i każdej z osobna malolepsza 😘 ❤️ jagody 😘 ❤️ voltare 😘 ❤️ surfitka 😘 ❤️ Telesforka 😘 ❤️ ryba_lufa 😘 ❤️ Omega 😘 ❤️ Ani77 😘 ❤️ Aisza 😘 ❤️ Justyna 😘 ❤️ Mimi 😘 ❤️ Moniś 😘 ❤️ Mężatka 😘 ❤️ Nelcia 😘 ❤️ Ania 😘 ❤️ agness 😘 ❤️ Szczęśliwego Nowego Roku , bawcie się szampańsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widze, że (poza bykiem ;) ) nie pożyczyłam Betty Betty-83 dla Ciebie duży 😘 i duże ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×