Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Dla wszystkich dziewczynek: Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli gdy Stary Rok w Nowy się zamieni przyjmij gorące me życzenia niech się Ci spełnią wszystkie marzenia. z okazji Świąt Bożego Narodzenia 🌼🌼🌼 Nelcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Wiem ze strasznie malo teraz pisze ale to z powodu zaganiania-dzis dopiero teraz usiadlam na chwilke przed kompem ale zaraz zmykam spac-jutro pewnie tez nie bedzie lepiej.Jak zwykle obiecuje ze sie poprawie:) W te Swieta Narodzenia Panskiego zycze Wam i sobie aby kazda z nas doznala cudu narodzin ,spelnienia marzen,milosci wszechobecnej i oby codzienne troski nie przeslonily nam raodsci z tego co juz mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane!!! życzę Wam i ja wszystkiego najwspanialszego, cieplutkich, radosnych, pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku żebyśmy wszystkie cieszyły się zdrowymi, pięknymi maleństwami i żeby wszystkie inne sprawy miały uporządkowane i poukładane!!! Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo zasiadziecie do wigilijnych stolow, wiec pragne zlozyc Wam zyczenia: Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane. duzo szczescia i spelnienia tego najpiekniejszego marzenia, zebysmy wszystkie w przyszlym roku pisaly posta na kafe z zyczeniami, juz z naszymi pociechami. Wesolych Swiat❤️ ps. staram sie malo siedziec przy kompie, przynajmniej narazie, stad taka absencja, sciskam Was wszystkie mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. wszystkim :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! ja tylko zktualizuje tabelke i znikam - poajwie sie po swietach :) buziolki Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................28.12 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................16......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................10 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 mezatka...........24........................5........... .............?????? malolepsza........32........................4/5......... .. ............?????? Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, no wlasnie pusciutko. Rozumiem ze wszyscy swietuja i jutro posypia sie wpisy jak minely swieta :) U mnie juz minely, jestem w pracy :( Byly wyjatkowo krotkie, zwlaszcza, ze nawet w wigilie musialam pracowac. Na szczescie krocej, ale zawsze. Czujemy sie nie za fajnie, chcialabym spac..rozleniwilam sie w te swieta. Moj maz przygotowal wigilie i swieta :) Ja mu tylko troszke pomoglam. Mam dziwne klucia w brzuszku, troche sie niepokoje. Za tydzien juz mam wizyte u gina to sie dowiem, o co chodzi. Zycze wesolej koncowki swiat i do poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zaktualizowalam tabelkę :( nic dodać Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................16......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................10 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 mezatka...........24........................5........... .............?????? malolepsza........32........................4/5......... .. ............?????? Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ani - witam w klubie mnie dzisiaj dopadła ta franca 😠 Ryba__lufa - a może Ty miałaś trochę więcej szczęścia i dostałaś piękny prezent na święta? Malolepsza - nie podoba mi się ten pomysł ograniczenia kontaktów z komputerem bo to oznacza również mniej Ciebie na kafe :( Justyna, Mimi - jak pierwsze święta Waszych maluszków? Pozdrawiam WSZYSTKIE 👄 świątecznie i idę poleżeć bo kręgosłup mi daje popalić :( Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........................24.01 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................16......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................10 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 mezatka...........24........................5........... .............?????? malolepsza........32........................4/5......... .. ............?????? Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A co tu taka cisza? Jagody, Ani przykro mi :( Wierze, ze 2008 rok bedzie dla was szczesliwy :) A gdzie reszta dziewczyn? malolepsza, Aisza, Mezatka, Monis - meldowac sie. Jak sie maja malenstwa? justynka i Mimi, a wasze dzieci byly grzeczne i dostaly prezenty pod choinke? ;) U nas bez zmian, czuje sie fatalnie :( Przemeczona, niewyspana ( chociaz spie duzo) ..mam wrazenie, ze kazdy dzien to ogromna walka. Pogoda smutna, nie moge doczekac sie wiosny :) Pozdrawiam, 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo? surfitka - obyś miała rację :) Jagody - witaj w klubie a gdzie reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Oj jako widzę, że wszystkie świętowałyście pełną parą!;) Ciiisza tutaj, aż w uszach piszczy! Rany jak boli taki powrót do pracy po takim \"urlopie\":P Ale jeszcze tylko jutro i kolejna laba przede mną!:D Aż do środy - jak bosko! Surfitka - miejmy nadzieję, że taki szaro-bury nastrój jest tylko przejściowy i szybko wrócisz do pełnej formy! A może właśnie dzidzia potrzebuje troszkę więcej ciepełka, wypoczynku i ... lenistwa?;) Niby się mówi, że organizm sam daje znaki czego mu potrzeba, aby zachodziła w nim jako taka równowaga - może i u Ciebie domaga się odpoczynku:) A każdy dzień... to może nie tyle walka co kolejny kroczek do wymarzonego celu - obyś te kroczki pokonała jak najszybciej i z jak najmniejszym wysiłkiem:) Głaskanko dla maleństwa! malolepsza - a ta Twoja cisza to nie jest spowodowana przypadkiem ty, że jakoś teraz miałaś jechać w odwiedziny do swojego gdańskiego docenta?;) To nie przypadkiem dzisiaj miało być? Wydaje mi się, że chyba tak skoro jeszcze nie zaszczyciłaś nas swoim postem;) No i Ile dzidziusiów pan docent wypatrzył?:) Cały czas trzymam OBA kciuki - po jednym za każdego bąbelka! 🖐️:)🖐️ jagoda, ani - :( - no ale mam nadzieję, że już stoisz w styczniowej kolejce! Nie ma to jak zająć sobie od razu odpowiednią pozycję!:) Ryba - a u Ciebie so słychać? Jak tam - było testowanie w święta? justynka, mimi - co to nie chwalicie się co Mikołaj przyniosł maleństwom?! Na pewno największe paki były przeznaczone właśnie dla nich!:) Telesforka - i jak - wyrobiłaś się z porządkami przed świętami?;) Komp widzę na chodzie, to reszta pewnie już też poza walizkami:) aisza, moniś, mężatka - głaskanko dla dzidziusiów ;)🖐️ nelcia, omega - koniec świętowania i jedzenia! :P - wracać i się zameldować chociaż!;) milka 🌻 Buziaki 😘 dla wszystkich i miłego wieczora życzę:) PS. Malolepsza, no Ty się serio nie wygłupiaj aż z takimi ograniczeniami \"postowania\" (patrz - Justynka i Mimi pisały do nas przez całą ciążę i zobacz jakie maleństwa dorodne się porodziły po tych wszystkich życzeniach od topikowych ciotek!;) ) Pisz co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki! Cisza tutaj straszna ale mam nadzieje ze niedlugo wszystko wroci do normy :) no ostatnio czuje sie fatalnie w Wigilie myslalam ze juz z lozka nie wstane tak jakos slabos ie czulam a do tego ten bol glowy juz troche przytylam i jestem przerazona ze tak szybko po mnie widac ciaze - juz chodze w spodniach ciazowych i tunikach ale i tak widac mamuska z mezem sie smieja ze tak na wiosne to mnie kulac beda tak bede wygladac:( mtko jak ja dotrwam te lipca jak w 10tc juz widac brzuszek ??? :(:(:(:( jestem przerazona szczerze mowiac i to nie wina swiat bo juz od jakiegos czasu tak mam a wy dziewczynki jak tam swieta?jak nasze dwa male bobaski?mamuski pochwalic sie :) buziolki dla wszystkich psiapsiolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) przeslalam wam moje zdjecie zrobione doslownie 5 min temu - nie sugerujcie sie zegarem na scianie jakis miesiac temu wysiadla bateria i zawsze zapomne kupic :) i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, fajowo wygladasz :D Rzeczywiscie brzusio widac, ale to powod do dumy przeciez :) Ja tez wam musze w koncu zrobic zdjecie mego brzuchalka. Ale w sumie przybylo mi 5 cm od poczatku ciazy w pasie i jakies 2-3 kg na wadze. Voltare, pewnie masz racje, ze potrzeba odpoczynku, ale ja naprawde duzo odpoczywam :O Oprocz pracy prawie nic nie robie..maz sprzata, gotuje - kochany jest :) A jak na razie o zwolnieniu z pracy musze zapomniec - troche inne maja tu podejscie niz w PL :O Po prostu trzeba miec ciaze zagrozona by isc na zwolnienie :( Odpoczne przez weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - ja nie dostałam fotek:( Podeślijcie mi któraś - plisssss:) Surfitka - to masz kochanego tego męża - przy dzidzi pewnie będzie śmigał z jeszcze większą ochotą;) malolepsza - no co Ty? To normalnie aż do Ciebie niepodobne...:P Weź coś napisz bo ja zaraz muszę iść spać i się nie dowiem - byłaś w tym Gdańsku czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się zamelduję! Ja też już pracowita pszczólka jestem i własnie skończyłam pracę na dzisiaj:P Malolepsza - ty nasza gadułko - odezwij się! Bez ciebie taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka tu cisza, że ola Boga:P:P:P Aisza - zdjęcie świetne, dziekuję:D Jagody, Ani - łapcie wiruski i bez smutasków tylko! Rok 2008 jest dla WAS!!!!! Ryba - wychyń głowę znad papierów!:) Surfi - u nas też szaro, mglisto,ale za to mroźnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, to nie ma reguly z tymi brzuszkami. Mi najbardziej urosl brzusio w 12 tc. Od tamtej pory prawie nie zauwazam zmian. A dzidzio chyba rosnie... Kazda kobieta ma inaczej. Moja siostra byla szczupla i brala slub w 16 tc i nikt nie mial bladego pojecia ze jest w ciazy - calkowicie nic nie bylo widac. A brzusio wyskoczyl jej dopiero gdzies w 6 miesiacu. Po prostu zalezy jak sie dzidzia ulozyla i jaki sie ma uklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się________choć po tych świętach nic mi się nie chce. oj ale przytyła ta Moja Córuś oj!!!! przytyła,. chyba faktycznie na wiosnę bedziemy ja kulać.:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - tak sobie ukradkiem myślę, że może i u Ciebie 2 dzidzie zamieszkały:P:D że brzuchalek tak rozpędu nabrał do wzrostu:P Bo w zasadzie co Ty tam widziałaś na USG - bąbelka - bo ciąża była za wczesna, żeby coś więcej zobaczyć. Ale jeden bąbelek też potrafi się czasem ładnie podzielić na dwa całkiem oddzielne bąbelki;) Nie to, żebym krakała, ale kiedy masz kolejne USG?;) Malolepsza - mam nadzieję, że masz jakiś konkretny powód dzisiejszej nieobecności! Przez Ciebie zaśpię do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aisza_normalnie szok, jak na 10tydz to niezły brzucholek, chciałabym cię zobaczyć w 9 miesiącu . Ale trzeba przyznać-wyglądasz uroczo 🌼 Malolepsza_a co u ciebie??? Święta minęły trochę za szybko, przydałyby się te dwa dni wolne teraz na odpoczynek po tych świętach :-) Moje maleństwo sobie rośnie. Nie cuję się źle ale i nie czujęsię dobrze. Pamiętacie jak wam mówiłam że mam biegunkę, zauważyłam że po niektórych potrawach dalej ją mam I często chodzę senna. Ale tak poz tym jest wporządku. Już się nie mogę doczekać następnej wizyty. Jagody, Ani szkoda, że ta franca @ przylazła do was ale najważniejsze jest to żeby nie stracić nadziei. Rok 2008 to rok przestępny i może wtedy zrobicie wieeeelkie buuum i wszystkie będziemy chodzić z brzusiami ;-) Szczerze wam tego życzę 🌼 Pozdrawiam resztę dziewczynek 🌼 Idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×