Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witam :) Omega - z Ciebie to istny tytan pracy :) Chory M, obolały łokieć a Ty się do kuchni pchasz, wiem, wiem samo się nie zrobi ale chociaż do części prac zagoń pociechy. Malolepsza - dzięki temu, że rodzice wiedzą pewnie uniknę części głupich pytań ze strony najbliższego otoczenia. Przynajmniej na to liczę bo zupełnie się tego nie da uniknąć. Telesforka - najważniejsze, że Tobie się nic nie stało. Trochę szkoda tych wydanych na prawę pieniędzy bo można by je lepiej sporzytkować ale nie ma wyboru. Super, ze masz neta i będziesz do nas mogla zaglądać. Jak sie sprawuje nowa kanapa :) Voltare - a Ciebie kto wczoraj tak gonił, że wpadłaś jak po zapałki do apteki ;) Milka - widzisz, nie możesz znikać z topiku na dłużej bo imprezy Cię omijają. Jak tam Twoja tarczyca, leki działają? Ani - mnie mogą kłuć wszędzie byle nie w pośladek - mam uraz z dzieciństwa, a żeby było ciekawie moje przerażenie często objawia sie histerycznym atakiem śmiechu i weź takiej pacjentce wbij w igłę w siedzenie ;) Szkoda, ze do tego laparo trzeba sie przygotowywać tzn. szczepić bo jak byś poszła z zaskoczenia tak jak ja na HSG to nie byłoby czasu się bać i martwić. Zresztą wiesz, że strach ma wielkie oczy, a dzięki temu badaniu będzie wiadomo co dalej wiec nie masz wyjścia jak być dzielną dziewczynką :D My wszystkie będziemy mocno trzymały za Ciebie kciuki. Surfitka - ja się na tą komedię rodzinną piszę z wielką przyjemnością :D Jak samopoczucie? Donkichotka - ja dzięki topikowi dowiedziałam się na prawdę dużo i pomimo, że idąc do gina zachowuję się jak pacjentka z serii \"jajo mądrzejsze od kury\" to gość przynajmniej wie, że mam pojęcie (blade ale zawsze) i nie zbędzie mnie byle czym. Sylvva - jeżeli możesz to napisz dlaczego robiłaś prolaktynę z obciążeniem? Pytam dlatego ze w pierwszym profilu hormonalnym miałam PR niby w normie ale już w górnych granicach, potem robiłam drugi raz i była ok. Skoro nie ma plamień to trzymam kciuki za dwie kreseczki :D To chyba dla nas najpiękniejszy prezent na święta. Mężatka - wytrzymaj do Wigilii,to już niedługo a zrobisz rodzicom piękny prezent i będziecie potem doskonale pamiętać dzień ogłoszenia dobrej nowiny :D Mimi - na pewno sobie poradzisz jak M pójdzie do pracy, lekko nie będzie ale Natalka to mądra dziewczynka i szybko się zorientuje, ze jest sama z mamusią i żeby dać jej szansę na zrobienie czegoś w domu powinna być grzeczna. Justyna - a jak wasze przygotowania do świąt ? Będziecie je spędzać tylko we trojkę? Aisza, Nelcia - czyżby obie zajęte w kuchni i nie macie już czasu na ploteczki ? Ryba__lufa - a cóż to za straszny pomysł o pracy w święta? Moniś - Ciebie ostatnio nie widać na kafe :( Ja dzisiaj mam w planach ubranie choinki - jeszcze nie wiem czy żywa czy jak co roku sztuczna - wszystko sie rozstrzygnie po powrocie M z pracy. Jutro od rana akcja ciasto ;) Na razie oczywiście tylko suche placki. Mięso już zamarynowałam do pieczenia. Kupiłam też wszystko na sałatki. Całe szczęście, że mam z głowy zakupy w sklepach istny koszmar, zostało mi do kupienia w poniedziałek pieczywo i można świętować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam. Już wiosny sięgnęłam. Same sałatki. Małolepsza, czy nie jesteś ze wschodniej Polski - miałam na studiach koleżankę z zamojskiego i u niej por był w rodzaju żeńskim. No, ciekawe. To oczywiście z sałatki. Kupiłam bombki. Plastikowe, a wyglądają jak szklane. Muszą być plastikowe, bo szklane nie przeżyją kota na choince ;o))) Czytam dalej. Przez chwilę był dramat - zrugałyście małoletnią za \"wędrujące po prześcieradle plemniki\". A ona postanowiła odłożyć \"ruchanko\". A fe! Brzydkie słowo. Pozdrowienia świąteczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!! dzisiaj pani w laborze utoczyla 8cm krwi na badanka, znowu musialam polezec na kozetce, bo mi słaaaabo jakoś było; potem w robocie sie objadłam ciastem, bo to \"wigilia\" i te opłatki z wszystkimi ... ale, do 02.01 mam wolne!!! może trza by coś sprzątnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega_________ja bardzo lubię przedświateczny nastrój,jest wprawdzie dużo roboty ale to są jedyne świeta kiedy mi to nie przeszkadza. Jagody____ja z Aiszą jeszcze nie zaglądaliśmy do kuchni,planujemy to na jutro,dlaczego Aisza nie ma czasu na ploteczki dokładnie nie wiem ale podejrzewam że ciągle jest zajęta zakupami i pracą.A co do mnie to się przyznam, ogarneło mnie takie lenistwo że nawet nie chce mi się kompa załaczyć.Ale obiecuje poprawę;););) Dla wszystkich 👄👄👄👄👄🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja dzis krociutko, bo w biurze zamieszanie :) Zaraz cala banda spadamy na swiateczny obiad :) Musze sie tylko pochwalic, ze Kubus dostal swoj pierwszy gwiazdkowy prezent - zwierzaczka co sie rusza, piszczy i szelesci :D:D:D Pozdrawiam was serdecznie i milego wieczoru zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki z sąsiedniego topiku!!!!!!!!!! Chce Wam Wszystkim złożyć życzenia świąteczne; W Bożego Narodzenia dni urocze, Niechaj szczęściem serce gra, Niech zdrowie dobre was otoczy, I na dni przyszłości trwa. Niech te święta przyniosą wam Boże łaski, spokój, radość i dostatek wszelki, A Nowy Rok 2008 niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca. Mamusiom,by ich maleństwa rosły w zdrowiu❤️ Przyszłym mamusiom ,by pociechy ,Które noszą pod serduszkiem również rozwijały się zdrowe,nie przysparzały mamom kłopotów ,a mamusie czuły się jak najlepiej🌻 A oczekującym koleżankom ,by marzenie się spełniło i jak najszybciej spadły do drugiej tabelki. A dla nas Wszystkich-zgody między topikami i by waśnie i zwady zostały zapomniane🌻❤️ życzy Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko, dziekuje za zyczenia. Dla ciebie tez Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku :) A i spojrzlam na moj suwaczek - moje dziecko juz tak bardzo uroslo - ma takie dlugie nogi - szok !!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Oj chyba nie zdążę sobie dzisiaj z Wami dłużej posiedzieć...:( Jako że w poniedziałek okazało się mam dzień całkowicie wolny od pracy;) to postanowiliśmy z K. pojechać do jego rodziców już z samego rana i jeszcze po drodze zahaczymy o jego siostrę - chociaż ze świątecznymi życzeniami:) A zaraz zabieram się za robienie farszu do uszek. Jutro rano resztka zakupów, a potem będę je kleić. K. oczywiście już zapowiedział, że jutro trzeba auto umyć i on absolutnie nie będzie miał czasu w domu na jakiekolwiek \"ostatnie porządki\" :P Podejrzewam, że żeby się wykpić od ewentualnej roboty, to będzie je mył do samego wieczora!:P Życzeń Wam jeszcze nie składam, chociaż widzę, że się już tutaj u nas zaczyna świątecznie na topiku robić, ale przecież będę do Was co chwila przynajmniej zaglądać, więc jeszcze zdążę;) No chyba, że kafe zaś jakiś numer wywinie i nie będzie działać jak trzeba. Dobra uciekam co - może jeszcze uda mi się coś potem skrobnąć do Was:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I połowa produktów na farsz w garach, drugą idę zaraz wrzucać do gara:P A musiałam do Was po drodze zajrzeć - bo sobie przyszłam na kompa puścić jakieś świąteczne granie i walnąć sobie nastroja mobilizującego do dalszych świątecznych przygotowań:P Wprawdzie jeszcze nie kolędy tylko taka inna świąteczna muzyczka, ale się tak jakoś cieplej na duszy robi:) Jejuś - mycie auta - myciem, ale jak K. jutro nie odkopie w spiżarce choinki i nie powiesi na niej przynajmniej światełek, to mu Mikołaj podrzuci prezenta pod paprotkę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jednak jestem len smierdzacy, nic nie robie, caly czas tylko planuje,ze od jutra sie wezme:P... w sumie wigilia u rodzicow, pierwszy dzien swiat u tesciowej..... zrobie oczywscie moje popisowe dania, ale w niedziele, jutro jeszcze reszta zkupow, M polata troche z mopem zeby chate odwswiezyc i wlasciwie mozemy swietowac..... ale jak na Was patrze to zadroszcze werwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - bo tak naprawdę to planowanie jest najważniejsze - grunt to dobra organizacja pracy - bez tego ani rusz!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranny w domu, pasztety w piecu (w sumie 5) - ja to jednak porąbana jestem:P Jutro bigos i kapusta z grochem +pieczone mięsa (już przygotwane, przegrazają się), w niedzielę rybka po grecku i sernik + piernik. w poniedziałek teściówa zrobi pierogi i przygotowania zakończone. Oczywiście jutro jedziemy z młodym po choinkę, młodzież ubierze i można świętować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dinkichotka:D:D:D lektura w sam raz na święta!:D Malolepsza - jak planowanie? :P Ja Ci powiem, że ja też zaczynam właśnie dalej planować, bo mi jakoś powoli odchodzą chęci do dalszej roboty! Może mi już starczy na dzisiaj...?;) A coś Wam powiem :D K. zostawił naszą miotłę na korytarzu i chyba ktoś ją buchnął. Rany!!! XXI wiek, a co niektórzy się własnej miotły do tej pory nie dorobili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka 3+2:)) tesciowie beda jutro.... na bank nie bede miala czasu pozniej a wiec dla wszystkich i kazdej z osobna: Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego, miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z dzieci i wnuków, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niezawieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, przyjęcia do Unii Europejskiej, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie gwiazdy :) Widze, ze wszytkie w goraczce przygotowan przedswiatecznych,a przeciez do swiat jeszcze kilka dni :) Do tego czasu to wszystko zdazylabym zjesc :P No moze bez przesady, ale oczy by jadly..jak dzis, jadlabym, a na talerzu ciagle pelno bo w brzuszku miejsca malo :p Justyna, zyczonka super, wszystkiego co tam jest to nawet nie chce, bo co ja bym zrobila z zamkiem w Szkocji..a w Uni Europejskiej to juz nawet chyba jestesmy ;) ...najwazniejsze to dobre zdrowie i spelnienia marzen czego wszystkim zycze :) Voltare, i czym ty teraz bedziesz zamiatac? Buchnij sasiadowi ;) A tak na serio, kto by pomyslal, ze komus sie nawet miotla moze przydac...ja sie nauczylam, nie zostawiac niczego poza moim mieszkaniem, bo a noz znajdzie wlasciciela, ludzie sa dziwni :o Donkichotka, no bo plemniki przeciez chodza po przescieradle, maja zdolnosci teletrasportujace do komorki jajowej i wogole to cudowne stworzenia :) No i kiedys tez zaczelam czytac poczatki, a potem brak czasu..chyba kiedys znowu do tego wroce. Malolepsza, a ty nic nie rob, w tym roku sie obijaj - w koncu masz najprawdziwsze swieta i najcudowniejszy prezent pod choinke :D:D:D I kto tu mnie nazywal Niewiernym Tomaszem ????? Juz ci pisalam, ze moja niewiernosc widac, nawet dzis dostalam pierwsze glaskanko po brzuszku od obcej osoby :D:D:D:D Nelcia, wlaczyc kompa to tylko jeden guzik i juz gotowe..a pisanie z nami to przeciez sama przyjemnosc :D:D:D Ani, az 8 cm krwi? To co oni beda ci badac? Dobrze ze potem nadrobilas zapas ciastem :) Nie ma jak wigilia w robocie ;) Jagody, to musi byc super obraz jak masz dostac zastrzyk w tylek :D:D:D Wszyscy sie boja, a ty sie cieszysz :D:D:D To dopiero jest komedia..i na bank bedzie z dobrym zakonczeniem. Rybka, buziaki i super ze juz wszystko zorganizowane :) Omego, przyslij taki domowy pasztecik, mniam, mniam... :D Telesforka, grunt, ze ty cala. Wiadomo szkoda kasy, ale dobrze ze tobie nic sie nie stalo. A gdzie reszta dziewczat? Aisza, Monis, Mezatka - glaskanko :) Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32.........................10..... ...............26.12 Ryba_lufa.............32.......................12.... . ................24.12 Ani77..................31.........................7... .. ................28.12 Voltare...............30........................68.. ....................13.01 Milka..................32........................14..... .................02.01 Telesforka...........35........................13... ...................02.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28.......................16......... .............14.06.08 Aisza..............23..........................9 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................6 ......................01.08.08 mezatka...........24........................5........... .............?????? malolepsza........32........................4/5......... .. ............?????? Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Dobranoc. Wiecie co..moj maz oszalal, bawi sie zabawka dla niemowlat :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widać,z ę przygotowania świąteczne w toku cisza od rana jak makiem zasiał. Ja też dopiero znalazłam czas na kawkę. Od rana urzędowałam w kuchni ;) Voltare - no i jak M stanął na wysokości zadania i wyciągnął choinkę czy prezentów będzie szukać pod paprocią ;) Mój wczoraj dopiero po trzecim - pójdziesz po choinkę - bo oczywiście późno wrócił z pracy i nie było już kiedy jechać po żywą - pofatygował się do piwnicy. Potem już poszło sprawnie, co prawda po cichaczu musiałam przewiesić kilka bombek jak nie widział bo dla facetów to żadna różnica jak obok siebie wiszą trzy takie same bombki ;) Malolepsza - moja choinka jest złoto-czerwona :) A plan na święta mamy bardzo podobny - Wigilia u moich rodziców a pierwszy dzień jedziemy do teściowej i znajomych. Na drugi dzień świat nie mamy jeszcze planów ale myślę, że wszystko wyjdzie w praniu. Ani - a cóż to za krwiopijca Cię dopadł? Na jakie badania potrzeba aż tyle krwi? Donkichotka - proponuję wyprobować przepisy. Surfitka - przecież faceci to duże dzieci i taka zabawa zabawką dla niemowlaków to pewnie dla nich duża frajda ;) Taa widok śmiejące się histeryczki jest super :P Znajome pielęgniarki wiedzą o co chodzi a niezorientowane w temacie patrzą na mnie jak na dziwoląga. Justyna - to pewnie teściowie przywiozą trochę pyszności z kraju i pomogą w przygotowaniach. Tylko uważaj żeby Ci Adrianka zbytnio nie nauczyli nosić na rękach - bo potem oni pojadą a dziecku nie wytłumaczysz, ze nie masz tyle siły i dwóch dodatkowych par rąk ;) pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 czas wracać do kuchni bo samo nic nie chce się zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki!! wiem ze jestescie dziewczyny zle na mnie i przepraszam za takie zaniedbanie ale normanie doba ma za malo godzin dla mnie :) zakadali nam n telewizje kilka dobrych godzin pozniej okazalo sie ze trzeba jeszcze podokupywac kable i takie ta a wczesniej jeszcze trzeba bylo zadbac o zgode spoldzielni na zalozenie talerza...zakupki sprzatanko dzisiaj przyjezdxzaja rodzice i zostaja na dwa dni bo kucharzyc bedziemy ...oj dziewczyny ale jam lubie ten sajgn wokol swiat az chce sie zyc :) prezenciki dzisiaj zapakowalam takze przygotowania pelna para :) kupilam sobie jeansy ciazowe tylko mamuska musi skrocic nogawki bo ja mam oczywiscie wszytkie za dlugi - taka juz krotka jestem :) ogolnie czuje sie dobrze i coraz bardziej M czuje ze ma zone w ciazy :P:P:P:P pragne powitac nowe topikowe kolezanki Sylvia i donkichotka zostancie z nami :) to narazie tryle kochane czarownice buziolki dla was 👄 i wybaczcie mi to zaniedbanie ale tak to juz jest jak sie swieta zblizaja :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie koleżanki, ja między myciem podłóg a ścieraniem kurzy, krew oddałam na morfologię, grupę krwi, HBS, APTT, przeciwciała na żółtaczke tropikalną (sama nie wiem po co, urzekł mnie chyba marketing pielęgniarki :) Jagody - życzenia piękne :) nowe wpiszcie sie w tabelke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dzien tez uplywa na porzadkach i zaraz lecimy na zakupy :) Pozdrawiam i zycze spokojnego przedswiatecznego weekendu. Wyslalam wam maila z zyczeniami, mam nadzieje, ze wszyscy otrzymali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie i wszystkim zycze takiego Nowego Roku jak ten na ostatnim zdjeciu :) Omedze i Nelci w postaci wnuczat ;) Justynie i Mimi, moze nie w 2008, ale wtedy jak tego zapragna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane życzę wam świat pełnych miłości, radości i nadzieji na lepsze jutro. Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze wsród osób najblizszych wasym sercom. a pod choinką wymarzonych prezentów! Ps. Pierwszy dzień bez tatusia - Natalka postanowiła być grzeczną córeczką i pozwoliła mamie na przedświateczne porządki:D Była bardzo grzeczna a najbardziej podobał jej się dźwięk odkurzacza! Pozdrawiam was wszystkie moje kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie moje kochane czarwonice🌼 Zrobilam sie tak rannym ptaszkiem,ze ,mnie samej w to uwierzyc. Widze,ze wszystkie w wirze swiatecznym, w sumie wczoraj tez cos tam zrobilam, ale najwiecej to jednak M. Dzisiaj jedziemy z wizyta przedswiateczna do tesciowej, zmiana planow, bo dzieciaki wyjezdzaja, a muslimy zawiesc pake od mikolaja chrzesniaczce M, no i reszcie brygady. zajrze jeszcze na pewno pozniej. ps. malo siedze przy kompie, bo M handluje na allegro😠 milego dnia moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko się witam i znikam do obowiązków!! Malolepsza - coż to za pora :) niezły z Ciebie ptaszek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zyczonka ode mnie :) Gdy pierwszą gwiazdkę, ujrzysz na niebie, Wspomnij tych, co kochają Ciebie, Gdy pierwsza zgaśnie, a druga zabłyśnie, niech Cię aniołek, Odemnie uściśnie! Aisza 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pracusie! ;) To już chyba mój ostatni post przed wyjazdem - rano nie będę pewnie "na chodzie" w takim stopniu żeby zdążyć jeszcze odpalić kompa... Dziękuję Wam wszystkim za życzonka - te na topiku i te na maila:) Omega jakby nie to, że w tym roku o ciasto zdbała mama K. to może bym się i pokusiła na wypróbowanie Twojego przepisu:P I jeszcze raz dla Was wszystkich: Niechaj Boże Narodzenie stępi wszelkich bólów lody, niech usunie wszystkie troski, a otworzy szczęścia grody, niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szczęściem opromienia, w nadchodzącym Nowym Roku oto szczere są życzenia:) Do zobaczenia we wtorek wieczorkiem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia Świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Magicznych Świat Bożego Narodzenia życzę wam JA A przede wszystkim życzę wam spełnienia tych najskrytszych marzeń oraz tego żeby nidgy nie wygasła w was nadzieja🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×