Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

To ja chyba swojego bociana oddam w dobre rece :P Tylko ze w Polsce zostal...i moze dlatego tez w Polsce do mnie paczka doszla ;) Aniola nie mam ani jednego...natomiast mam kilka slonikow na szczescie ..oczywiscie z traba do gory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka ja chyba pochowam te anioły....a słoników też mam kika z trąbą do góry :) skierowaną w stronę okna, bo słyszałam że tak przynoszą szczęscie...ale nie wiem...a TY jak masz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze słonikami też lipa :P - też mam kilka i nic! A bociana nie mam ani jednego - może trzeba jakiegoś sprowadzić do domu;) Wiecie co moja mądra psina właśnie zrobiła? Ja sobie siedzę na kompie i \"kursuję\" między kafe a allegro - oglądałam sobie nawiasem mówiąc aukcje ze zwierzakami. Nagle słyszę zawodzenie... a za chwilę mój rudzielec przylatuje uradowany jak nie wiem! Miałam kółko \"hula hop\" - ostatnio nieco w odstawkę poszło i moje słoneczko się do niego dorwało i przegryzło go na pół - dosłownie. Wiedziałam, że coś się święci, bo dziwnie długo spokój był, ale przez myśl mi nie przyszło, że do łba jej wpadnie coś takiego! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jak sie trafi i jak na polce ladnie wygladaja ;) ALe uprzedzam po otrzymaniu bociana dwie kreski pojawily sie dopiero po dwoch latach !!! Wiec nie wiem czy jestem jakims dobrm przykladem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki u tej mojej koleżanki dzidzia pojawiła się po 2 miesiącach....od momentu dostania bociana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jest jakaś szansa i na podniesienie morali w sypialni i na "Fasolkę" :) tylko jakby to zrobić żeby dostać takiego bocianka ??? ....bo ona mówła, że go trzeba dostać a nie samemu kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któras wiadomości od Malolepszej??? jesli się do jutra nie odezwie - dzwonię do niej, bo zaczyna mnie martwić jej tak długie milczenie:(:P(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam nr telefonu a na gg jej nie ma :( To nie w jej zwyczaju tak długo się nie odzywać. Mam nadzieję, że u niej wszystko ok, tfu, tfu oczywiście, że tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega - dzwoń! I to z samego rana! Zważywszy na to, że już dawno powinna się po urodzinowej imprezce zameldować - jest zrozumiałe, że nawet nie powinna się zdenerwować jak jej zrobisz pobudkę! Sama już zamierzałam na naszej klasie sprawdzić czy malolepsza nie podała tam nieopatrznie numeru telefonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - Ty to masz pomysły, od razu widać, ze umysł analityczny - ja na to nie wpadłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - jeżeli jej nieobecność jest spowodowana zwyczajnym lenistwem to opierdziel ją i to zdrowo za takie numery z brakiem codziennych meldunków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Zmieniam tabelke-nic dodac nic ujac.Martwie sie o Malolepsza i wszystkie Was pozdrawiam-ide sobie pomarudzic sama do siebie:( Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................21......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................15 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 BETTY 83..........24.........................8.................... .ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - zawsze lepiej jest pomarudzić komuś 👄 Dziewczynki spokojnej nocy Wam życzę i uciekam pod prysznic, mam nadzieję,z ę senne koszmary z dwóch ostatnich nocy były ostatnimi i dzisiaj w końcu się wyśpię 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody wiem ze lepiej komus(i bardziej pomaga) ale z Nowym Rokiem postanowilam byc mniej upierdliwa(ciekawe na jak dlugo mi zapalu starczy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - jest niewskazane duszenie w sobie emocji - lepiej czasem walnąć pięścią w stół, rozbić ze 2 talerze:P albo wymarudzić się na forum niż dostać z nerwów wrzodów na żołądku:P:P:P Dobranoc! 💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................21......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................15 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 BETTY 83..........24.........................8.................... .ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Aktualizuje tabelke :-) malolepsza, odezwij sie!!! Omega dzwoniłaś może do niej??? Pozdrawiam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, a pewno że dzwoniłam!:D Malolpesza zyje, ma się dobrze i sama się potem będzie tłumaczyć:P:P:P A ja znowu o rok starsza:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega_____❤️❤️❤️❤️nie o rok starsza tylko o rok madrzejasza👄wszytkiego najpiekniejszego Ale mi wstyd:( nic mnie nie usprawiedliwia,ze nie dalam znaku zycia, ani fakt, ze mialam blokade lacza w zwiazku ze zmiana dostawcy, ani fakt,ze M rozszalal sie z robota i nie dopuszczal mnie do MOJEGO jakby nie bylo kompa, ani fakt,ze Groszek sie uparl zeby mi troche podokuczac i meczyl mnie mdlosciami i tylko pozycja pion byla w stanie go przekonac:P Jestescie kochane,ze sie o mnie martwilyscie, ja rownie mocno sie bym o was martwila tymbardziej ze taka gadula jak ja czesto nie zamyka buzi:Ppo krotce....w czwartek do lekarza, bede wiedziala wiecej apropo Groszka..... teraz nadrobie zaleglosci zeby byc na biezaco...... Omega_____w sumie telefon byl bardzo mily, jesli bedziesz do mnie dzwonic za kazdym moim zniknieciem to chyba oplaca sie znikac:P:P:Pbylo milo cie uslyszec:) dobra a teraz patrze co u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ja już wczoraj chciałam dzwonić, ale stwierdziłam że prawie 23 to cię budzić nie będę, zresztą masz mój wpis na gg z około tej godziny:P ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze dzisiaj stronka moja - czyli coś w tym musi być:P:P:P mądrzejsza powiadasz? chyba jednak starsza:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka_____zebys ty kochana wiedziala jakie ja mam sny:P:Pto tak apropos dzieciakow, kore ci sie snia, juz kilka razy jak jestem w ciazy snilo mi sie,ze jestem w kosmosie, wyprawa z serii "Podroze Pana Kleksa"jak opowiadam to M to ubaw po pachy....przykro mi z powodu tej francowatej@jak ja jej nie nawidze, ost w serii snow katastroficznych snilo mi sie,ze przyszla do mnie😭 trzeba zaczac znowu czarowac, teraz razem z Groszkiem, zeby juz zadna podla@ franca coie nie nachodzila Telesforka____a ja mam przeczucie,ze u ciebie sie w koncu ruszy, nie pytaj slad wiem, poprostu czuje pzrez skore:) Voltare___a wiesz,ze przeszlo mi przez mysl zostawic nr tel na naszej klasie:P:P:P:P, to jest dopiero dobry sposob poszukiwan, lepszy niz interpol Surfitka___fajowy wozek:):):)podoba mi sie.....ja mam juz tez wybrany, pokazywalam ci z reszta, zawsze maryzlam,ze jak w koncu bede w ciazy to wlasnie ten kupuie czekam jeszcze na plec i bedzie albo w kwiatki, albo gladki, tez nie czaje dlaczego robia czarne wozki!!!!!!bo ze jest seria skorzana, no to co innego:P:P:P naprawde milo mi dziewczynki,ze sie martiwlyscie, tzn przykro mi,ze sie martwilyscie, ale milo,ze pamietajcie o starej Malolepszej:) Justa, Mimi, Mezatka, Aisza, Monis, Nelcia, sloneczko, Fasolka, Pokemonowa, Don Kochotka,Betty po 🌼 a tak na marginesie, to ja myslalam,ze mam mega zaleglosci....a tu zaledwie dwie stronki:( milego dnia kochane babyjagi❤️ Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________data@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................21......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................15 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................11........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................8.................... .ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Malolepsza - lanie Ci się należy jak nic!!!!;) Już wiem przez kogo ten siwy włos co go ostatnio znalazłam :O Taaa sny mam ostatnio rewelacyjne - dzisiaj np. miałam wszy :P Co prawda M się nie zmartwił bo stwierdził, ze to pieniądze. Nie bardzo wiem skąd one niby mają sie wziąć ale co tam, no chyba ze chodzi o wypłatę, którą dostanę 1 lutego. Voltare - chyba wygadanie się przynosi najmniej szkód, zastawy stołowej trochę szkoda, pięść i mebel też można sobie uszkodzić i tylko kolejny kłopot a jak człowiek wyrzuci z siebie złość to od razu mu lżej. Pozdrawiam wszystkie serdecznie i wracam do moich papierzysk 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc No to kamien z serca :) Malolepsza, wiem ze ciezarnych sie nie bije, ale jak ciezarna ciezarnej przywali to bedzie wybaczone..szczegolnie jak ta druga ta pierwsza denerwuje nieobecnoscia. Nawet ja mialam do ciebie dzwonic !!!! :P A my juz jutro idziemy sie ogladac znowu :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Malolepsza - w związku z zaistniałą sytuacją manto Ci się należy jak nie wiem - chociaż smsa do Omego trzeba było wystukać - a nie, żeby się tutaj wszyscy przez Ciebie denerwowali!:P I masz szczęście, że tego telefonu na "naszej klasie" nie podałaś:P:P:P Ja Cię bić nie zamierzam, ale Surfitka - jak słusznie zauważyła - nie musi mieć przed tym żadnych oporów!:P Surfitka - to które to już USG (z tych 3 obowiązkowych;) ) ? Też by Ci się przydał prywatny aparacik do tego celu - może razem z Telesforką drugą spółkę w tej dziedzinie założycie? ;) Jagoda - a ten siwy włos to jesteś pewna, że przez Malolepszą, a nie np. przez wiedzę Twoich studentów?:P Chociaż właściwie ja nie pracuję ze studentami a też już znalazłam pojedyncze siwe - musowo trzeba je w takim razie farbować i tyle - bo rozumiem, żebym miała ze 20 lat więcej, ale siwieć w wieku 30 lat to przegięcie!:P A niektórzy mają takie geny, że do 50-tki i lepiej zostają w swoim kolorze... Ciekawe po kim ja takie siwe geny odziedziczyłam...:O po 😘 dla każdej po kolei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, no przydalby mi sie taki aparacik..chyba wejde z wami w spolke :P:P:P Szczegolnie, ze oni tutaj to sobie licza...za genetyczne w 13 tc przyszlo mi 700$...co jest okolo 1700 zl :P Na szczescie mam ubezpieczyciela :D Ale jak sobie lekarze tak zycza i mala sie kreci i uklada tak by sie jej nie dalo podgladanac to co mam zrobic...w sumie to cd. tego obowiazkowego drugiego ;) A siwe wlosy moja siostra miala majac 25 lat... Moj mezus juz ma pojedyncze...A ja sie modle zeby miec ten gen po babci, zmarla majac 91 lat i jeszcze nie miala wszystkich wlosow siwych. A tez slyszalam Jagodko, ze wszy to na kase sie snia..moze zagraj w Lotto..sprawisz nam w prezencie topikowy sprzet do usg :P:P:P A my sie juz nauczymy jak go obslugiwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×