Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jagody polska logika + prywatna uczelnia = paranoja ot i cały sekret....- miłego wieczorku Jagody :) papa ajć dodałam kilka swoich zdjęć - możecie zobaczyć jak wyglądam..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda - to ja mam podobnie jeżeli chodzi o talent plastyczny - technikę lubiłam, prace ręczne też dopóki można było na nich wyszywać i dziergać na drutach - bo jak mam czas to uwielbiam takie zajęcia! Ale do plastyki zraziłam się jak mi kazali narysować w podstawówce burzę na morzu - no dajcie spokój - wg mnie wystarczyło umoczyć kartkę we wiaderku z niebieską farbą i dodać odrobinę granatu - ale pani nie była przekonana, że to faktycznie to:P:P Fasolka - dzieła na fotosiku super! A ja miałam fajnego promotora i fajnego recenzenta i sympatyczną komisję na obronie - i wszystkich ich bardzo miło wspominam! Promotor i recenzent - fakt - stały duet, ale pracę przyznam czytali, bo skupili się na paru sprawach, na które bez czytania by nie wpadli. No i pochwalili szatę graficzną, zatem musieli przynajmniej zajrzeć co było w środku. A w ramach ciekawostki to powiem Wam, że moja rodzinka o mojej obronie nie wiedziała - bo wykombinowałam sobie tak, że jak im nie powiem, to po pierwsze nie będą się za szybko denerwować, po drugie jak mi się uda to się bardziej ucieszą, że już po wszystkim, po trzecie - jakby się jednak nie udało, to nabajeruję, że nie było wolnych terminów do obrony i podejdę sobie jeszcze raz np. pół roku później, że to niby po raz pierwszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, dzieki Voltare - przynajmniej wiemy że pani Malolepsza udziela się gdzie indziej, a tu... znowu cisza. Dała rano głos na chwilkę i znowu uciekła od nas:P Chyba jednak Surfitka będzie miała co robić:P bo nam jednak ciężarnej nie wyoada przywalić, ale jak we dwie się zejdą, to może byc ciekawie... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - na inne topiki już nawet nie wchodziłam:P Surfitka - a zatem za przyzwoleniem omegi i moim - do dzieła!:P:P:P Fasolka - a ja zaraz schodzę z "dyżuru" i idę oglądać "Na Wspólnej" - wciągnęłam się i już trudno - ciężko przestać:P A potem kolacyjka dla K., spacer z psiną - moja wariatka kochana wyczuwa 10 minut wcześniej, że mężuś zaraz będzie w domu i odstawia przez te 10 minut z racji tego takie tańce, że buzia sama się do niej śmieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare w takim razie miłego wieczorku z K. i do jutra :) ja tez za godzinkę złaże z dyżuru, bo mój T. wraca do domku, trzeba działać nawet jak się nie ma figurki bociana...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety linczu nie bedzie, bo mi jednak zal jej groszka :P:P:P:P:P Moza Malolepsza mysli, ze jak sie nie bedzie odzywac, to dziecko to odziedziczy i bedzie spokojne :P:P:P Ja w kazdym razie bic nikogo nie bede, zeby nie wpajac zlych nawykow :P Fasolka, sliczne te rysunki. Moje prace pewnie w wykonaniu sa podobne do tych Jagody i Voltare - opisy sie zgadzaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo ciekawe gdzie reszta ciezarowek !!!!!!! Moze one sie odwaza, ale im tez sie nalezy..Aisza- no odezwij sie :) Nelcia tez przepadla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka - e tam zaraz lincz od razu! Może wystarczyłoby trochę ją postraszyć -tak ociupinkę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie! Malolepsza-nalezal Ci sie ochrzan ale ja wyrecze sie po sasiedzku Surfitka-bo jak ona sama napisala jak przylozy ciezarna ciezarnej to wszystko gra a ja nie bede miala nic na sumieniu;) No i Twoje slowa to balsam na moja dusze-oby Ci sie czarownico znowu sprawdzily przeczucia. Fasolka zdolna z Ciebie bestyjka:)Ja jak jeszcze bylam w POlsce sporo wyszywalam haftem krzyzykowym,robilam swetry na drutach itd a teraz sie pod tym wzgledem uwsteczniam. Omega-wszystkiego najlepszego a okazji kolejnych-nastych urodzin-samych dobrych dni i duzo milosci🌼🌼🌼 Dzis u mnie juz troszke lepiej-a to za sprawa innych problemow-kurcze zawsze cos-zmienilismy mieszkanie zewzgledu na za wysokie rachunki za grzanie to tu mi wczoraj sie nogi ugiely jak zobaczylam rachunek za gaz No i wlasciciej domu mowi ze mu tez taki czasem przychodzi-jest tylko jedno ale-on ma dwojke malych dzieci wiec musi miec znacznie cieplej w mieszkaniu a po drugie pod niego powinna byc podpieta piwnica w ktorej tez wynajmuje mieszkanko a na pewno tam nie ma osobnego licznika wiec sila rzeczy powinnien miec zawsze wyzsze rachunki niz my-wiec podejrzewam ze pewnie my placimy za grzanie lokatorki z piwnicy No ale moj brat naprawia systemy grzewcze i wentylacyjne to powiemy wlascicielowi zeby dal sprawdzic czy wszystko jest ok,jak sie zgodzi to brat to sprawdzi a jak nie to znaczy ze ma cos do ukrycia i trzeba szukac mieszkania. Tak wiec widzicei zawsze cos-jeszcze na dodatek na zewnatrz pochmurnie-no ale Malolepsza poprawila mi humor to do wszystkich sie usmiecham. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzisiaj tez nie popisalam, ale mam roboty co nie miara, no i ksiażkę skończyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - serdeczne dzieki, szczególnie za owe naście:P:P:P, ach kiedy to było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i znowu z tego wszystkiego dałabym d*py! :P Malolepsza - dzisiaj przynajmniej mam na kogo to swoje roztargnienie zwalić!:P Omega - od tego powinnam zacząć dzisiejsze "forumowanie" - życzę Ci dużo zdrówka - wyzbycia się wszelkich uciążliwych dolegliwości! A poza tym gromadki wnucząt topikowych i własnych, cierpliwości do nas i naszych humorów i jeżeli masz jeszcze jakieś dodatkowe marzenia, o których nie wiemy i nie możemy wprost życzyć ich spełnienia - to też niech Ci się spełnią - 🌻 - dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra babolki kochane - mykam poleżeć w łóżeczku i poczytać książeczke :~). Dobrej nocki, milusich snów i karaluchy pod poduchy :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wstyd ja też niedoczytałam Omega!!!!! kochana nasza, babciu topikowa! radośći, miłośći, ciepełka, wielu cudnych chwil, słońca, spełnienia wszystkich bez wyjątku marzeń, no i jeszcze wnucząt topikowych :) przynajmniej kilku :) 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo babolki :) Żyje w każdym razie jeszcze… Strasznie jestem przeziębiona i nie mogę nigdzie na miejscu usiedzieć Już sama nie wiem co mi jest Bylam wczoraj u lekarza wszystko jest ok nie robil mi usg tylko przyłożył glowice czy serduszko bije i mrugalo slicznie 🌼 Dostalam zdjatko od Monis ale fajny maly szkrabek – pamiętam jak mój dzidziolek jeszcze taki malutki był 🌼 Wysle wam dzisiaj zdjęcia mojego brzuchala – tylko proszę się nie smiac… 🌼 Pytałam wczoraj lekarza o szkole rodzenia która jest przy szpitalu powiedzial żeby zapisac się pomiedzy 24-26 tc M jest jeszcze sceptyczny ale powiedział ze dla nas wszystko także nie ma wyboru…musze isc jeszcze na konsultacje okulistyczna bo mam wade wzroku –nosze soczewki- które w ciazy gorzej toleruje szczerze mówiąc- trzeba stwierdzic czy mogę rodzic naturalnie… dal mi jeszcze raz skierowanie na usg genetyczne powiedział ze nie mam wskazan ale po 20tc powinno się je zrobic jeszcze raz bo wtedy można porzadnie przyjrzec się ukladowi krazenia - a jak mam skierowanie to nie place tylko NFZ wiec trzeba korzystac poki można 🌼 dopłacimy tylko 80zl i będzie 4D + nagranie na plytce DVD może będzie widac co miedzy nozkami jest :P W przyszłym tyg przychodza robic mi szafe zabudowana do pokoju wiec meblościanki musze się pozbyc gdzies na razie poukładać te wszystkie rzeczy wiec troche roboty jest …. W pracy jest tyle roboty ze nie wiem gdzie rece włożyć ale oddam skonczona ta pilna robote inwestorowi i jak dalej się będę zle czula to chyba wybiore się na L4 bo mam już dosc Buziolki dla moich kochanych czarownic 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:Djak ja Was poczytam, to mi sie geba od ucha do ucha usmiecha, jak jestescie takie chetne na zbiorowy lincz to zapraszam, wysluzycie sie rekoma Surfitki, a potem zapraszam cala Bande na zupke ogorkowa, ktora wlasnie pichce, bedzie palce lizac, juz widze:P ECH.....czlowiek sobie powspominal, jak super bylo sobie studiowac, jak cudowne byly nerwy przed egzaminami, jaki dreszczyk emocji przed obronna, coz......piekne czasy....zadroszcze Fasolka:) mialyscie niezly wczoraj temat wspominkowy:):):) rzeczywiscie wczoraj polatalam po innych topikach, ale jak Boga Kocham, gdziez ja bym mogla zdradzic moj ukochany topik staraczkowy, toc to piekny okres w moim zyciu kiedy was poznalam, moje wspolne dziecko z Justyna:)w zyciu sie mnie nie pozbedziecie i szans nie ma, bo mi sie wydaje,ze groszek to spokojny i malomowny to tez nie bedzie za mamusia:P jutro mialam jechac do lakarza i troche mi sie plany krzyzuja, bo laboratorium nawalilo i wyniki nie bede mala na czas, no coz zadzwonie do konowala.....moze cos wymysli po starej znajomosci, szczerze mowoac nastawilam sie juz,ze sobie jutro Groszka podgladne.....ech moze rzeczywiscie kupimy na spolke to usg, kazdej z nas to by sie przdalo:) zycze kazdej z osobna i wszytkim razem milego dnia, a wracam do zupy ogorkowej, i czekam na kazda z talerzem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to piękne słoneczne południe!:D:D:D Aisza - zdjęcie śliczne!👄 Moniś27 - masz przepełnioną skrzynkę pocztową, więc mi poczta do ciebie wróciła!:( Malolepsza - pisz częściej, bo jak, to już wiesz co cię czeka:P:P:P... telefony ode mnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochaniutkie :-) Na początek spóźnione , ale szczere życzonka urodzinkowe dla Omegi. Życzę ci wszystkiego naj naj nja i duuuuuużo wnuków :-) Malolepsza_mówisz, że bić cie chciały :p Na zupke ogórkową sie piszę, ja gotuje barszczyk czerwony także tez bardzo chętnie zapraszam , mniamniusi będzie :-) Aisza_brzusio słodziutki, no i taki sobie już duuuży, slicznie wyglądasz :-) Dla mnie każda kobieta w ciąży (nawet ze sporą nadwagą ) wygląda uroczo Mój M wczoraj zauważył, że powiększył mi sie brzuszek, nie jest kosmicznych rozmiaró, ale rzeczywiście troszkę ruszył do przodu, zrobie foteczki to wam poprzesyłam :-) Mam prezent dla wszystkich starających sie o dzidziusia :-):-):-) http://www.lomza.com/sp10/miasto/rysunki/bociany.JPG mam nadzieję, że podziała, przy okazji wiruski, co da już 100% skuteczności******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* Fasolka_śliczne rysunki. Niestety matka natura nie obdarzyła mnie takim darem, jestem antytalenciem do rysowania Gdzie podziewa sie reszta babolek??? Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do Was dziewcznki z fasolkami, gdzie wykonywałyście badania na toxoplazmoze, różyczkę i cytomegalie? w normalnym laboratorium? jaki to koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ani!! wiesz nawet nie wiem gin zaznacza mi na skierowaniu jakie badania ale w sumie tam sa same skroty i nawet nie zwracam na to uwage ostatnio wszystkie razem jakos 20zl chyba mnie kosztowaly :) dlaczego tak o nie dopytujesz?? buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Omega______spóżnione ale szczere życzenia urodzinowe wszystkiego naj naj naj najlepszego🌼🌼🌼 Moniś___zdjęcie dotarło śliczna ta twoja dzidzia cała mama:D:D:D No Aisza ślicznie wygląda ciekawie jak będzie wyglądać w lipcu:P:P:P Dzisiaj mnie poinformowała że ma większy brzuch niż tydzień temu my ja naprawdę będziemy kulać:):) Surfitka________ładny wybrałaś wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Znowu jestem w stresie..jak zawsze przed wizyta :o Wiem, ze to nic nie daje, ale juz tak mam ze boje sie o ta moja ksiezniczke :) Ale jeszcze pare godzin i ja zobacze :D:D:D:D:D:D Aisza, musze przyznac ze brzusio jak na ten tc jest duuzy :D Ja mam chyba mniejszy :P A moze raczej na pewno inny, u mnie jest tak wysoko :) No i pepek jeszcze mi nie zaczal wychodzic :) A tak wogole to jaka jest roznica w tc miedzy toba i Monis, ze piszesz, ze pamietasz jak twoj dzidziolek byl taki malutki ;) Tydzien ? ;) Zdrowiej szybciutko :) A ja sie wpraszam na barszyk do meztaki :) nelcia 🌻 Ani😘 Omega ❤️ Malolepsza, na wspomnienia cie wzielo ??? mam nadzieje, ze nas nie opuscisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, to zapraszam po 16, wtedy będą świeżutkie ziemniaczki, bo gotuje osobno. Mniam Powodzenia na wizycie u gina, i nie martw sie napewno jest wszystko w porządku, choziaż chyba każda przyszła mama bio sie o swoje maleństwo, to normalny odruch :-) Pomachaj Michalince od cioci I od razu daj znać jak było :-) Nelcia_no córuni rośnie brzusio jak na drożdżach, tylko patrzeć, jak wspomną ci się czasy z dziećiństwa Aiszy, kiedy to pomagałaś jej zawiązywać buciki :p Ale tak czy siak-sama radość patzreć jak brzusio rośnie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) mezatka u mnnie też dziś barszczyk :P ....a idzięki za ten link - zapisałam i dam sobie na pulpit ...niech pomaga :P ach...jakie wy jesteście kochane...serio w życiu nie usłyszłam tyle komplementów na temat swoich pazgrołków, no chyba że od mojego T. Kochanego, który je wiesza na ścianach w naszym mieszkaniu..:) Omega - buziaki ode mnie i spóźnione ale szczere życzenia siły, którą przeniiesiesz swe marzenia do codzienności, uśmiechu i zdrowia....(ja tu z wami od niedawna - więc jeszcze nie wszystkie daty mam w głowie)...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×