Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Ja juz literowek nie poprawiam. :P A snow to nawet nie opisuje, bo wiem, ze nie lubicie horrorow ;) Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest-jutro paczki u mnie-tylko ze to bedzie chyba podwieczorek Wasz wiec nie objadajecie sie wczesniej. Interesujacych snow🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
Witam wszystkich widze ze wszyscy jesze spia no i dzis tlusty czwartek tyle ze ja zaczelam dzien nie od paczka tylko od twixa hihihi buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!!! pączek zjedzony?bo ja właśnie z sąsiadkami będę pałaszować kalorie więc i wam życzę smacznego!!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUZ DZIS ZJADLAM 2.od wtorku bolal mnie duzy palec u nogi ,tak jakbym miala nadciagnietego,a od wczoraj to ja chodzic na ta noge niemoge malo ze palcem niemoge ruszac to (niewiem jak to sie medycznie nazywa)boli mnie jaby kosc i do okolice 2 pierwszych palcow.namieszalam,ale jak tylko M wroci z pracy to musze wsiasc na rower i pojechac do przychodni bo juz niedaje rady.boje sie ze to moze byc jakas choroba rodzinna po moim tacie.brat ma dne moczanowa ale ja robilam niedawno mocz i nic niewychodzilo takiego ,cukrzycy niemam bo mialam 80 to niewiem co to moze byc niestluklam ani nic takiego niezrobilam.no nic zostaje mi czekanie. a co do tabelki to uzupelnie ja w przyszla srode jak wroce od ginekologa. czytam was ! a slyszalam ze jezeli brzuszek rosnie i go dosc dobrze widac i pepol zacznie wychodzic to znaczy ze bedzie chlopak.jesli nie dziewczynka tak slyszalam powodzenia dziewczyny i wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane baboliny❤️ nie mam czasu na nic, a jeszcze ten wyjazd do pl na glowie, ktory i cieszy i wkurza:O ja juz dzis tez po paczku mam w planie zjesc choc 3 podobno im wiecej tym lepiej ale nie pamietam jak to dokladnie szlo... pogoda u nas do dupska, przeokropnie wieje i leje! adrianek zloty chlopaczek (tfu, tfu odpukac w niemalowane:P) rosnie jak na drozdzach, spi po 10-11h, smieje sie w glos przeuroczo i ogolnie skarb nad skarbami ❤️❤️ a witam nowe panie i pozdrawiam serdecznie cala ekipe😘 czekam na wiadomosci o kolejnych ciazach:D😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty_________na dne moczanowa chorował mój tata i wiem co to jest ale żeby to wykryć to badanie robi się z krwi a nie z moczu.U mojego taty pierwsze objawy choroby to ból dużego palca u nogi.Tobie tego nie życzę ale badanie możesz sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, wlasnie wcząchnęłam pączka :) z kawą! voltare - ja też miałam mieć jak wiesz IUI i koniecznie moj gin kierowal mnie na przeciwciała, też długo czekałam, mam nadzieję, ze nie masz i tym razem się uda!! co do stymulacji przed IUI to pani mi w klinice powiedziała, ze ostatnio tak postymulowali pacjentkę, ze będzie miała czworaczki, bo w IUI to przecież nie do przewidzenia :) Jagody - masz rację zaufanie do lekarza to połowa sukcesu, więc Białystok to dobra decyzja cieszą się bardzo dobrymi opiniami!! Surfitka - ależ ta Michalinka rośnie, duża już z niej dziewczynka :) betty - daj znac jak Twoj paluszek! Justynka - ucałuj Adrianka :) i zaglądaj częściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak któraś ma ochotę to zapraszam na faworki/chrust i od razu wyjaśniam, ze nie byłam aż tak ambitna inie zrobiłam ich sama to zasługa mamy :D W końcu dzisiaj normalnie przespałam noc - żadnych koszmarów nocnych wróżących sukces czy pieniądze ;) Betty, Fasolka - paczki pyszneeee :D Justyna - wszystko się na pewno uda Wam zorganizować jak planowaliście. Ani - mam nadzieję, ze się nie zawiodę a przede wszystkim niech coś się w końcu ruszy do przodu. Malolepsza - a Ciebie gdzie znowu wcięło??? Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ujawniam, bo znowu Omega zadzoni:D:D:D:D:D:D a tak serio ciagle mam problem z netem😠co zasiade,zeby do was skrobnac to dupa blada, nic z tego, a wy sobie super wczoraj znowu poplotkowalyscie bezemnie:(coz moze w koncu zlapie Was zeby pogadac:) dzisiaj znowu ide na impreze, wicej teraz chodze w ciazy na imprezki niz wczesniej:P, w sumie to impreza zakladadowa M,. idziemy na dwie godzinki gora, bo M musi sie pokazac, taka robota...... Jagoda_____tez zaufalabym lekarzowi co do kliniki i lekarza, zawsze znajomy znajomego gina sie przyda, w moim przypadku tez tak bylo, to wlasnie moj gin mnie wyslal do Gdanska......potoczy sie juz teraz kochana, najwazniejsze,ze nie stoisz w miejscu👄 Surfitka_____czyli mamy potwierdzenie, ze w srodku buszuje na stowe Michaska, kobieto 5kg na plusie od poczatku, super wynik, nie ukrywam, ze zadroszcze........ja bede hipopotam co do czego nie mam najmniejszej watpliwosci:P Justa_____wycaluj Adrianka od ciotki, wiem, ze jestes zalatana, ale super, ze zajrzysz od czasu do czasu, juz niedlugo wizyta w Pl, domyslam sie z czego wyplywa owe wkurzenie, trzymaj sie i nie daj sie👄 Voltare_____w sumie dlugo ida wyniki z laboratorium, o lile pamietam dosc dawno juz robilas badanie, w kazdym razie szkrabek pojawilby sie przed gwiazdka, jakby IUI bylo w lutym, super:D:D:D Ani___-ty jeszcze na L4????? Aisza____zaraz biegne brzuchalek obejrzec,na pewno sie rozczule:) Fasolka, Pokemonowa, Nelcia, Omega, Rybka, Telesforka, Betty, Milka, i cala reszta po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pisze na te chrusty, chociaz zabronilam sobie slodyczy gotowa jestem dzisiaj odstapic od tego postanowienia, Jagoda Lece........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - i kto by pomyślał, ze ty się Omegi boisz ;) Nie zdecydowałam się na klinikę, którą poleca mi gin. Wczoraj za pośrednictwem koleżanki skonsultowałam się z jeszcze jednym ginem i on potwierdził, że w moim przypadku dużo lepszym wyborem jest Białystok. Tak zdecydowałam na początku jeszcze nie wiedząc, że gin mnie "spławi' ;) i tego się będę trzymać. Mam nadzieję, ze pozwoli nam to faktycznie ruszyć z miejsca bo po cichutku liczę, że może udałoby się z tym styczniem , na grudniu aż tak bardzo mi nie zależy ;) A prawda jest taka, ze miesiąc nie ważny ważne jest żeby w ogóle zajść w ciążę i ją donosić :D Miłego imprezowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda_____ja tam popieram kazda Twoja decyzje, wybadalas grunt i bardzo dobrze, teraz musi sie cos ruszyc, wiem kochana, teraz to juz niewazzne kiedy, byle rumiane, usmiechniete, donoszone i Twoje....zawsze klinika to klinika....bedzie dobrze, juz sie nie moge doczekac kiedy najpierw Ty, a pozniej nasza cala reszta pozna Twoja "Borowke".......cycki do gory, sie uda, groszek mi to podpowiada....... a zaproszenie na chrusty???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza_____fajny brzuchalek, ja ci powiem,ze moj wcale nie az tak duzo mniejszy:P........na moje oko juz jest widoczny:P:P:P:P mowie Wam bede hipoptam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - jak to gdzie - na stole???? Przecież powiedziałaś, że jedziesz to czekam ;) Wszystko mi jedno czy to będzie chłopiec czy dziewczynka oby tylko było. A cycki całkiem do góry są ;) Zwłaszcza ze dzisiaj nabyłam nowy stanik w morskim kolorze - podobno zielny to nadzieja, a morski jak się zamknie jedno oko to może być zielony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz pisze -bylam u lekarza i moj czarny scenariusz sie sprawdzil -ostry napad dny moczanowej(lekarz powiedzial ze na to wyglada,ale jeszcze dla pewnosci badanie z krwi)powiedzialam ze tata chorowal i brat juz choruje.ale nie to mnie martwi BOJE SIE O MOJE MALENSTWO CZY NA NIEGO TO NIEBEDZIE MIALO WPYWU I CZY BEDZIE ZDROWE?lekow niedostalam ze wzgledu na ciaze mam masc fastum zel i broszulke co moge czego nie.jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Ja się wpraszam na wszystkie pączki i faworki - do każdej przynajmniej na 1:D - wirtualnie, więc mogę sobie pozowlić:P Bo w realu, to kulturalnie - sztuk: 1 - ale za to z czekoladowym wkładem, który miał chyba milion kalorii!:D Trudno:P - raz do roku można, jakoś to spalę! Jagoda skoro już nie wpłynie to na Twoją decyzję, to Ci napiszę, że mój poprzedni gin też mnie do Białegostoku chciał wysłać - taka tylko różnica, że w moim przypadku w grę wchodziłoby blisko 600km w jedną stronę:( Opowiadał, że tam są możliwe jakieś nowe procedury do zastosowania i jakieś nowoczesne metody - pierwsza myśl najważniejsza - znajomości znajomościami - sentymenty sentymentami - ale liczy się moim zdaniem przede wszystkim efekt końcowy!:) Więc rób co Ci serce każe - i będzie dobrze. malolepsza - fajnie jest jak ma się na co zwalić!:P mam nadzieję, że dzisiejsza impreza nie przyczyni się do tego, że znowu Cię przez 3 dni nie będzie! co do tych moich wyników - to dzisiaj dzwoniłam i nadal ich nie ma - jest to ponoć na tyle rzadkie badanie, że wykonuje się je tylko raz na jakiś czas jak laboratorium zbierze większą liczbę próbek... Kazali dzwonić w przyszłym tygodniu - niech im będzie - byleby zdążyli przed @, bo muszę się zarejestrować na odpowiedni dzień do kliniki;) ani - a co do stymulacji - to powiem tak - jakby się trafiła trójeczka nawet za jednym zamachem, to damy radę:D i nie byłoby przynajmniej problemu w przyszłości z kolejnymi zaciążeniami;) Bo jakby miała być trójeczka ale tak oddzielnie - każde osobno, to chyba bym się mimo wszystko nie zdecydowała - raczej poprzestalibyśmy na dwójeczce:) Ale jakby los tak dopomógł i trafiło by się za jednym zamachem - to bym nawet głośno nie klęła:P Wiem, że przy IUI nie można przewidzieć ile dzieciaczków się trafi... Teraz tak po wczorajszej wypowiedzi Jagody mnie \"oświeciło\", że mój gin może i zaproponowałby tą stymulację szybciej, ale on rzeczywiście nie był pewien jak ja zareaguję na samą jego propozycję IUI... Nie wiem czy inne pary aż tak się przed tym opierają czy jak ... W takim układzie ja mu wyjadę z propozycją tej stymulacji i zobaczymy co on na to;) Betty - pisz co Ci tam lekarz wybadał 🌻 Justynka - to Ci się złote dziecko trafiło - śpi jak stary!:D Ale pamiętam że na początku nie dawał Ci spokoju - to teraz przez jakiś czas przynajmniej odetchniesz:) To chyba teraz możesz wpadać tutaj odrobinę częściej;) 😘 dla Was! Fasolka - Tobie dziękuję za pączka !:D A gdzie reszta tych smakołyków od innych psiapsiółek?:P (Telesforka - ja pamiętam wczorajsze zaproszenie;) ) nelcia - 🌻 Idę dopić moją pyszną kawkę - (pod koniec tygodnia to już osiągam 3 wielkie kubki/dziennie - i oficjalnie stwierdzam, że kawa nie odgania snu!) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę proszę - wirtualny pączek jest dla wszystkich babolek więc bez kreępacji jedzcie ile wleżie - bez martwienia się o kalorie :D a w realu zjadłam dziś 2 pączusie :P jeden tradycyjnie z dżemem, a drugi z budyniem - uwielbiam pączki z budyniem...ślinotok dostaję na samą myśl...ale niestety obżarstwo by było gdybym tak jeszcze jednego wcisnęła, zwłaszcza po pierogach ruskich, kóre mi teściowa przyniosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z angielskiego, byłam trochę wesoły Romek, bo juz dawno nie byłam no i troche byłam zaskoczona :( zjadłam drugiego pączka, no i na ten rok koniec pączków :) betty - nic się nie martw, nie bierzesz leków, które mogłyby zaszkodzić maleństwu, będzie dobrze!!! voltare - ale by było z taką trojeczką wesoło na topicu :) moj gin powiedział, ze mi też trzy zarodeczki poda jakby co, na co moj M troche kręci nosem, ale to jeszcze odległa droga... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie od wczoraj wieczorem kłuje i pobolewa mnie lewy jajnik - i tak cały dzionek dziś, nie wiecie co to może być?? nigdzie mnie nie przewiało ani nic z tych rzeczy...:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Skarby :) Smaka robicie na te paczki...ja jeszcze zadnego dzis nie zjadlam..no moze oprocz tych wurtualnych :) Dziekuje 😘 Jakis taki smutny dzien mam dzisiaj :( Nic mi sie nie chce, robota idzie pod gorke i mam wrazenie ze to syzyfowa praca... Malolepsza, ty tylko nie popij za bardzo na tej imprezce ;) Jagody, skoro odleglosc taka sama to tez bym wybrala ta \"lepsza\". Najwazniejsze ze jeden krok do przodu do posiadania rumianiutkiej Boroweczki lub Boroweczka..a moze obojga ;) Ani, pewnie ze fajnie miec dwojeczke na raz :) Ja tak sobie myslalm, ze moze...ale mojej jajniki wyprodukowaly tylko jajeczko na Michalinke :) Najwazniejsze, ze tyle chociaz zrobily :P Chociaz z drugiej strony jak patrze na bliznieta to sie zastanawiam jak ja bym sobie dala rady ....nie mowiac o trojce. Z jednym sie obawiam czy sobie dam :P Voltare 😘 Mowisz z czekolada ten paczek? ja to uwielbiam z marmoladka..a najlepiej z roza !!! telesforka, ty dzis takie masz 😘 Betty 🌻 Fasolka, na ruskie sie skusze :P Buziaki dla wszystkich niewymienionych. Wracam do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, jesli masz dłuzsze cykle, tzn ok 30 dni, to moze byc owulacja, ale specjalistką nie jestem tylko mam podejrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam dziś kalkulator dni płodnych...trochę inny niż do tej pory ...to link http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/kalkulatory,760_763.htm oto jaką dostałam diagnozę : "Twoja owulacja wypada między 26 stycznia 2008 a 30 stycznia 2008. Zajście w ciążę jest więc najbardziej prawdopodobne, jeśli współżyjesz między 24 stycznia 2008 a 31 stycznia 2008. To twoje płodne dni!" co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę w kalkulatory, pewniejszy skok tempki, a najpewniejszy monitoring, zresztą u mnie to nic się nie sprawdza bo mam niedrozne jajowody :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×