Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Mężatka____masz rację nie pomyślałam o tym że przypomni mi się dzieciństwo Aiszy i bedziemy musieli jej wiazać sznurowadła.Ale wiesz niech będzie gruba grunt że wszystko będzie w porządku i dzidzia urodzi się zdrowa.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toxo, rozyczke i cytomegalie trzeba przed ciążą a jako że istnieje prawdopodobieństwo ze IVF się uda :) to muszę zrobić przed programem, a zapomniałam zapytać czy to w zwykłym labolatorium, czy w klinice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia dzzięki Kochana :) kilka miłych słów a człowiekowi robi się normalnie tak miło, że brak słów.... nie żebym była niedowartościowana, mój T. stale to robi :)...ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia dzzięki Kochana :) kilka miłych słów a człowiekowi robi się normalnie tak miło, że brak słów.... nie żebym była niedowartościowana, mój T. stale to robi :)...ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno, zadzwonie jutro do doktorka, malolepsza? znow Cie wywiało? jak tam wyszły dzisiaj Wasze zupki? u mnie znowu cattering :) kompletnie mnie to L4 rozleniwiło, a co gorsza się kończy :( ale to zleciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - choć spóźnione to szczere życzenia urodzinowe - spokoju, spokoju i jeszcze raz spokoju 👄 a przy tym duuużo zdrówka bo to się przyda przy całej armii wnucząt ;) Aisza - eeeeeeee nie przesadzaj brzusio słodki, też bym taki chciała. Ja dzisiaj miałam wariacki dzień. Po pracy M wyciągnął mnie z własnej i nie przymuszonej woli na zakupy - efekt: kurtka i 3 pary spodni - oczywiście dla niego. Ja natomiast kupiłam sobie jak stwierdził M - kolejne błyskotki :D Znalazłam takie piękne czarne korale ze nie mogłam ich zostawić w sklepie ;) W nagrodę poszliśmy do włoskiej knajpki na obiad. A przed chwilą wróciłam z wizyty u gina, o dziwo weszłam bez czekania przed mną była tylko jedna pacjentka. Gin długo się drapał w głowę i w końcu stwierdził, że on tu chyba już niewiele jest w stanie pomóc, skoro się uparłam i nie chcę zajść w ciążę naturalnie ;) Dowcipniś. Zapytał o moje zdanie na temat IUI? Bo on do niczego nie może mnie zmusić, może jedynie sugerować a decyzja należy do nas. Tak ze mną rozmawiał jakby się bał, ze się oburzę na to co on proponuje i jestem jakaś wielką przeciwniczką wspomagania rozrodu???? Także musimy z M zadecydować, którą klinikę wybrać bo gin mi trochę namieszał. Byliśmy zdecydowani na Białystok a on nam polecił swojego kolegę , który jednocześnie pracuje w lubelskiej klinice. Opinie na temat wymienionej przez niego kliniki są bardzo różne, często niepochlebne ale gin zasugerował, ze na pewno będzie taniej niż w Białymstoku i on w oparciu o moje wyniki jest przekonany, że IUI wystarczy - jasnowidz czy co??? To co mnie skłania do zaproponowanego przez niego lekarza to fakt, że pracują razem a jednak przez te wszystkie lata gin zasłużył sobie na zaufanie i gdybym musiała się położyć w do szpitala to zawsze dwóch \"znajomych\" lekarzy. Mówię wam mam taki mętlik w głowie jak nigdy. Muszę jeszcze poszperać w necie i poszukać informacji na temat tego lekarza bo jakoś nie trafiłam do tej pory na jedną wzmiankę o nim, wszyscy piszą o innych lekarzach z tej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - nie szperaj, bo to zawsze się zle konczy a często klinki robią sobie bardzo zły marketing, tak to juz jest ze nikt nie ma samych pozytywnych opinii, a konkurencja nie spi, jesli ufasz swojemu lekarzowi to się nie wahaj, mam i ja nicami nie spałam przed wyborem kliniki, zresztą ciągle nie podjełam ostatecznej decyzji, zresztą IUI, to nie jest taki duzy koszt i nie obciąza tak organizmu, mimo wszystko to spore wyzwanie. tzrymam kciuki!!! za trafny wybór, masz teraz do myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - znalazłam tylko jedną jedyną opinię na temat wskazanego gina, całe szczęście pozytywną. Tak sobie myślę - w necie stale powtarzają się nazwiska tych samych "cudotwórców" - z tego wniosek mają masę pacjentek i mało czasu, wiec może faktycznie lepiej wybrać gina mniej 'medialnego" i to chyba jest jakiś argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Banda! Jagoda no to dylemat - ja tam podjęłam decyzję taką, że póki rozmawiamy o IUI to zostajemy przy Opolu, a jak w razie czego będzie musiało dojść do in vitro, to wówczas obawiam się dylematów podobnych do Twoich... Widzę, że mój doktor się stara, ponadto działają dopiero od kilku lat i zależy im na statystykach, więc się bardzo do tych zabiegów przykładają i mają w miarę zadowalające rezultaty... Z drugiej strony może kogoś właśnie bardziej znanego? Sama nie wiem. Bo ten ktoś "bardziej znany" może odwalić zwyczajną "masówkę" i się zbytnio nie przyłożyć do zabiegu, a potem stwierdzić po prostu - "zdarza się"... ani77 - a nie mówiłam przed laparoskopią, że w nagrodę za poddanie się zabiegowi otrzymasz bosko-długie L4 z którego aż żal będzie wracać do roboty?:P Fasolka sympatyczna kobietka jesteś to co się dziwisz, że komplementy zbierasz?:P :) Omega - Walentynki bardzo "na miejscu":D:D:D aisza - brzusio całkiem całkiem:D Fajniusi - obowiązkowe głaskanko 🖐️ (A żeby się te wredne babyjagi nie śmiały:P - kup sobie wcześniej buciki na rzepy albo klapki - niedługo wiosna - będą jak znalazł:D:D:D) Surfitka - jak po podglądankach?:) mężatka - bociany boskie - i to od razu taaakie stado:D No to nie ma mocnych - na wiosnę muszą coś podrzucić...:D malolepsza - tak sobie myślę, że już chyba dawno skończyłaś tą ogórkową - może jakiś wieczorny pościk?:) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formaa2oo8
zapraszamy na nowe forum ciaza i nie tylko :) www.macierzynstwo.xad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - a kiedy podchodzisz do IUI, masz juz jakis termin? do jagódki mam to samo pytanie, moze nie będzie mi się tak wlekło jak będziemy razem \"tych\" dni wyczekiwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani - ja jestem póki co po 2 IUI - zależało mi na tym aby były jak najszybciej, więc były. A teraz ochłonęłam - cały czas czekam na wyniki na te nieszczęsne przeciwciała - jeżeli wyjdzie ok i nie będę ich miała - wówczas termin IUI wypadnie mi w następnym cyklu mniej więcej 15-18 luty. Spróbuję może namówić gina na dodatkową stymulację - narazie ponieważ wyniki były dobre jechaliśmy na naturalnym cyklu. Ale im więcej pęcherzyków tym większa szansa - może się uda. Narazie dzwonię codzień do laboratorium, ale póki co cisza...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i racja...nie mówiłam, że jest inaczej....bocianki u mnie na pulpicie są więc może coś podrzucą...:) a tu coś specjalnie dla WAS moje drogie dziewczynki :) niech też zadziała :P słodziutkich senków wszystkim - nie wymieniam bo strasznie dużo nas tutaj ale jak wszystkim to wiadomo :) ide się myc, położyć i obejrzę \"Katyń\" z moim T. ...a potem wiadomo...:) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - bocian boski i coś mi się wydaje, ze nawet w moją stronę leci ;) Mi się Katyń podobał, aczkolwiek myślę, ze większe wrażenie robi na osobach, które straciły kogoś na wschodzie. Voltare - owszem dylemat jest wielki bo w sumie człowiek nie che żeby ktoś się na nim uczył tylko chcemy efektu. Ani - jak nic się nie przesunie to kolejna @ powinna przyjść 22 lutego a 23 witaj Białegostoku ;) Jednak doszliśmy z M do wniosku, ze nie pojedziemy do gina, którego polecił mi mój gin. Nie jestem do jego propozycji przekonana a przecież nas optymizm i zaufanie w stosunku do lekarza to połowa sukcesu. A chciałam powiedzieć, że dzisiaj śniło mi się, ze pływam w basenie a to wg sennika jest zapowiedzią nowych, korzystnych znajomości, które będą pomocne w uzyskaniu wysokiego awansu ;) Co mnie te sny umęczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda - no awans, pieniądze - jakoś te sny się tak wiążą ze sobą, że coś w tym być musi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - taaaa awans na pacjentkę kliniki a pieniądze to w ich kasie zostawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co to jednak ulga podjąć decyzję, stres pojawi się pewnie przed samą wizytą - czy aby na pewno dobrze wybraliśmy. Ale medycyna to nie matematyka tu nie ma, ze 2+2 = 4 zawsze coś nas może zaskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jestesmy :) U nas wszystko dobrze, usg trwalo krociutko bo tylko cos tam domierzyli, sprawdzili serduszko policzyli paluszki( jest 10 u raczek i 10 u nozek :) ) 2 tygodnie temu mala wazyla 285 gr, teraz nie sprawdzali :) Jest juz duza dziewczynka i znowu cos kombinuje w moim brzuszu ;) U gina normalnie, waga +5 kg od poczatku ciazy :o , cisnienie w normie ( lepsze niz przed ciaza). Mam kierowanie do dermatologa bo mam straszne syfki i sie pytalam co z tym zrobic. Jagody, a ja ci powiem jak ja wybralam...wlasnie z polecenia mojego gina wybralam klinike. A tam dzwoniac powiedzialam tylko, ze chce lekarza mezczyzne..po prostu zdalam sie na lut szczescia. I widac tym razem dopisalo :) Nawet raz nie popatrzylam w statystyki czy opisy lekarzy..zawsze znajdzie sie ktos kto napisze zle !!! Jakbym byla w Polsce i miala wybierac klinike na pewno wybralalbym Krakow..chociaz nie ma tam ani jednej z tych \"renomowanych\" krajowych...Ale zrob najlepiej to co serce podpowie :) fasolka, bocianek boski :) Voltare 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - ja do jednej i drugiej klinik mam taka samą odległość, więc w zasadzie wszystko zależy od tego w którą stronę kierownicą skręcę ;) Przed wizytą u gina byłam nastawiona na Białystok i mam nadzieję, że się nie zawiodę. No Michasia pięknie rośnie, oby tak dalej :D 👄 dla małej panienki i dla mamusi też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - podsumujmy: szczęście+awans+kasa:D:D:D Surfitka - Wow - maleńka już nie jest taka maleńka!:D Obowiązkowe głaskanko dla brzusia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie, bedzie ciaza u was wszystkich :) A malenka sbie musi wazyc skoro tak mocno juz daje sie we znaki ;) teraz pewnie juz kolo 400 gr :) ZZwlaszczapo tej paczce delicji ktora pochlonelam przed chwila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze byscie jeszcze cos tak pomnozyly...bo dzicko to chyba wynik mnozenia a nie dodawania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×