Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

dlaczego mnożenia?????????????????????? my jesteśmy diploidalni, komórka jajowa i plemnik haploidalni to 1+1= 2 wszystko się zgadza :D Surfitka - a z jaką galaretka były te delicje bo jak malinową to 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - taaak - taka paczka delicji to i ze 20dkg potrafi zaważyć:D A Jagody to Ty z tymi komórkami nie zagniesz!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo pomnozyc..- rozmnozyc :P A galaretka byla wisniowa..teraz jest mi to obojetne z jaka, byle byly slodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Wpadam jak po ogien zeby poczytac co u Was? Aisza-no brzuchalek dosc pokazny ale do twarzy Ci w ciazy:) Surfitka-no to juz spora dziewczynka z tej Twojej coreczki.A tatus juz szykuje dubeltowke zeby chlopakow odstraszac?Bo profil ma malutka boski. Jagody-masz racje-zdaj sie na intuicje i jedz tam gdzie wolisz-bo potem nie bedziesz miala watpliwosci.No i dobrze ze gin uczciwy i oddaje Cie jak sobie juz nie radzi. Omega-jak po urodzinach?Prezenty byly? Fasolka-bocian milutki i taki jakis przyjazny.Moze przyleci? Malolepsza-skutecznie poprawilas mi wczoraj humor-do spoli z Surfitka.Dzieki dziewczyny. Ani i Voltare-trzymam kciuki za inseminacje.Voltare-do trzech razy sztuka-oby to sie sprawdzilo. Moj wlasciel domu o dziwo zgodzil sie zeby brat sprawdzil instalacje grzewcza i nawet mowi ze jesli by potrzebne byly czesci czy cos innego to on oczywiscie zaplaci.Fakt ze laski nie robi ale przynajmniej o jedna rzecz mniej do wytargowania.I nawet listwe zamontowal o ktorej jest mowa juz od miesiaca.Chyba nie bardzo mu sie podoba pomysl zebysmy sie wyprowadzili to sie uaktywnil:):):)Grunt to motywacja. A na zewnatrz wiatrzysko dzis spore-nie lubie bo sie nerwowa robie;) Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
147 gr :D:D:D:D:D ..tyle ja mam wieej na liczniku :D A Michalinki waga 285 to sprzed dwoch tygodni, dlatego pisze, ze jsli dzicko przyrasta teraz ok 50 gr na tydzien to mala wazy ok. 400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - aaaaaaaaaaaaa jak z wiśniową to ja dziękuję ;) Voltare - coś nie zrozumiałam :( Telesforka - taaa grunt to właściwa motywacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka, paczka pojedzie chyba jutro :) A co do Michalinki, postaram sie wkleic jej zdjecie na wprost..wyglada troche jak ufo :P Jutro powinno byc dostepne pod stopka..o ile sobie nie zapomne wziac zdjec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda a czego nie zrozumiałaś?:) A co ty sobie u Surfitki odpuścisz, jak tam już dawno po delicjach!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym jest ze jak UFO-bo to taki przybysz z nieznanej planety i na razie jeszcze totalna zagadka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagdoy, a delicji to juz nie ma :P:P:P:P:P Wiec nawet jakbys chciala to mozesz wpasc do mnie..ale po drodze do sklepu :D Ale goscinna jestem, nie ma co..ale mam za to pyszne cappucino z bita smietana i Ferrero Roche :P No i biore sie zaraz za obiad..kurczaka bede przyzadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam Surfitce, że jeżeli chodzi o kwestię rozmnażania i podział komórek to Cię nie zagnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany to wychodzi na to, że w ciążę zachodzi ten kto umie liczyć ;) Bo jak nie mnożenie to dzielenie, dodawani i odejmowanie - co się dziwić, ze Surfitka jest w ciąży - przecież to umysł ścisły :D Tylko coś mi się tu nie zgadza bo ja humanistką też raczej nie jestem ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że się nie zgadza, bo jakby tak było, to ja już bym też z brzuchalkiem biegała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - teraz zrozumiałam ;) Surfitka - na cappuccino zawsze mi po drodze ;) także uważaj z tym zaproszeniem bo nawet lot przez wielką wodę może mnie nie zniechęcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekroczylysmy 8000:D:D Surfitka tu w Stanach to wszyscy tacy goscinni:D:D:D:P.To i tak jak proponujesz capucino i czekoladki to jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, kiedy wychodzi na to, ze gdyby nie moj maz i jego upartosc co do czasu staranek :P:P:P to Michalinki mogloby nie byc..bo ja chcialam kiedy indziej ja produkowac, tak sobie policzylam...wiec moze trzeba tylko dodawac :) Moze jednak trzeba zdac sie na czucie i wiare ..a nie medrca szkielko i oko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu tak jak powiedziałam medycyna to nie matematyka 😠 szkoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telesforka no i jeszcze kurczaka !!!!! Jagody wpadaj :) Ja ciagle was objadam to niech bedzie ze i ja cos zrobie i was poczestuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - ale ja się właśnie zdaję na wyczucie M, no czasami trochę mu pomagam w tym wyczuciu ;) i nic, jeszcze trochę i M mnie o molestowanie posądzi ;) Telesforka - gościnność, gościnnością ale w gości to najlepiej do kogoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to nawet pasuje ze medycyna nie matematyka bo dopiero wtedy mialabym problem i zadnych szans.Chyba zeby moj M wzial sprawy w swoje rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam już dzisiaj, bo K. właśnie wraca z roboty - idę się zdać na "czucie i wiarę":D:D PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka zwracam honor:)Bo jak z kurczakiem to juz po polsku gosci przymujesz.A ja jutro Was zapraszam na domowe paczki z nadzieniem rozanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka ty nie kus, bo zamiast wyslac paczke to ci ja osobiscie przywioze :P Ale wtedy to tych paczkow moze zabraknac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - to ja się na pewno stawię :) Nie mów, ze sama będziesz te pączki robić??????? Ja jak mam kupić w sklepie to wybieram z adwokatem, rany jutro już tłusty czwartek ale ten czas leci. Szkoda,z ęw tym roku karnawał taki krótki :( Voltare - powodzenia w tym wyczuwaniu :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam bo jak maz przyjdzie z roboty glodny to bedzie jeesc wolal, a ja sie dzis jeszcze na jakies zakupki wybieram :p Trzymajcie sie i milo bylo pogawedzic..chyba musze szybciej prace konczyc zawsze by tak z wami dluzej pobyc :) No i Telesforka twoje szczescie na tej stronce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama robic nie bede-nie mam talentu do drozdzowego ciasta ale od czego mam mame?Wszystkie produkty przyszykowane-jutro beda smazone paczki.Surfitka to wpadaj-takie swieze najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do robienia dzieci to ja kiepskim doradca jestem..ja sie wczuwalam troche dlugo :o Ale powodzenia Voltare 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dziewczynki ja też robię odwrót bo rano ten okropny budzić będzie dzwonił :O ciekawe co dzisiaj mi się przyśni???? Telesforka - a Ty nie zapomnij jutro meldujesz się na topiku razem z pączkami - słowo się rzekło ;) Słodkich snów 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×