Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Justyna – ja tam obstawiam różowe śpioszki ;) Będzie panna jak malowanie – a kto tak zalotnie rączką loki poprawiał na usg :D Temperatury chyba nie będę mierzyć żeby się dodatkowo nie nakręcać. Poza tym mam jeszcze przed oczami wykład Surfitki na temat pomiarów – a że musiałabym większość zaleceń łamać wiec chyba mija się to z celem ;) Zresztą nie tak dawno Ty sama mierzyłaś temperaturę i nic nie wychodziło a jak termometr poszedł w diabły to jaki piękny prezent sobie zrobiłaś tzn. Wam :D:D:D Wiecie co ja zawsze chciałam mieć syna, a im bliżej ewentualnej ciąży to marzy mi się dziewczynka. Chociaż mój mąż jak każdy facet na początku chce syna,. A co do płci malucha Mimi to chwilowo nie mam zdania, poczekam do usg – może też loki będzie kręcić ;) No właśnie Telesforka – a co u Ciebie, odzywasz się ostatnio bardzo sporadycznie? Malolepsza – ja jeszcze muszę poczekać tydzień do wesela kuzyna. I podobnie jak Ty jakoś nie mam nastoju może to się zmieni przed samą imprezą. Na razie mam problem babski – tzn. ja nie mam co na siebie włożyć :( Nic mi się nie podoba, byłam już dwa razy na zakupach i przyszłam z niczym. O nie przepraszam mam buty i torebkę :D chciałam sobie kupić coś w miarę uniwersalnego co mogłabym jeszcze wykorzystać, a w naszych sklepach albo kiecki balowe albo jensy. Chyba skończy się na tradycyjnej małej czarnej wyciągniętej z szafy i tyle. Rozważałam jeszcze wystąpienie nago ale nie chcę robić konkurencji pannie młodej :D:D:D Co do moich papierów to Moje Drogie zbliża się powoli koniec roku akademickiego a to oznacza, że nadchodzi czas obron magisterskich. A że studenci już nie odkładają obron na plan dalszy, bo kto pierwszy ten lepszy. Bronią się w pierwszym możliwym terminie i szukają pracy albo w kraju albo za granicą to promotorzy tacy jak ja mają przechlapane bo wszystkim się spieszy. W sumie to ich rozumiem bo gdybym była na ich miejscu to też bym chciała jak najszybciej mieć to z głowy. Suma summarum czytam, poprawiam, omawiam i znowu czytam, poprawiam i omawiam. Swoim magistrantom zapowiedziałam, ze może się tak złożyć że może mnie nie być w związku ze stanem zdrowia – a inteligentne chłopaki są więc chyba załapali co mam na myśli bo żyć mi nie dają :D Jeden przed drugim się ustawiają w kolejce do sprawdzania prac. Coś jak u nas tylko cel inny ;):D:D:D A jeszcze trochę dojdzie mi zaliczenie semestru i kolokwia końcowe to już zupełnie będę miała maraton sprawdzania. I w ten właśnie sposób mija mi dzień za dniem. Do rodziców nawet nie mam czasu skoczyć :( a jak się już uda to jak po zapałki do apteki :( Ja już chcę wakacje !!!! Póki co życzę Wam słodkich snów, pa, pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - super Ci w czerni :D:D:D Popatrz jak wyglądają nasze kody suwaczków i skopiuj u siebie poczym wklej w stopkę. U góry masz preferencje i tam sie musisz zalogować a z resztą sobie napewno poradzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, jak to mozliwe, ze sie naraz tak spotkalysmy:D:D:D:D:D:D Jagoda__kiecka moja juz trzy wieksze imprezki przeszla, na szczescie nie ma szans zeby ktos w tym gronie mnie w niej widzial, wiec ide na luzie, :D:D:D, tez mialabym problem co na siebie wlozyc, ale wyluzowalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez przy okazji sobie suwak na cykl poprawilam, biedronek jeszcze nie mialam, moze owadki mi szczescie przyniosa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze mamy dokładnie ten sam pomysł ze zmianą suwaków, ciekawe czy mi suwak wyszedł. To jest zaraźliwe ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jest ok :) Jagoda tylko dwa razy na zakupach. Ja potrafię całe tygodnie chodzić. I wszystkie większe sklepy obejść, a i tak wracam do tego pierwszego, stopniowo obniżając poprzeczkę. Ja idę na wesele dopiero latem, a już się martwię co na siebie włożę :) No tak M. mnie wyrzuca. To się napisałam. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa83
Witam wszystkie staraczki.Na początku chcę Wam wszystkim życzyć powodzenia i głowy do góry.Na pewno się uda. Jestem nowa na forum. Od niedawna zaczeliśmy się zastanawiać nad dzidziusiem.Niestety pierwsza próba nie wypaliła :( I nawet nie myślałam, że będzie mi z tego powodu tak przykro... Teraz dopiero będziemy próbować w czerwcu lub lipcu :(. Moja druga połowa mieszka na drugim końcu świata :( nad czym bardzo ubolewam, ale mam nadzieję, że to już niedługo się skończy. Powiedzcie mi proszę czy przy nieregularnych cyklach ( w listopadzie odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ) lekarz może dokładnie określić moje dni płodne i jakie należy wykonać badania.Bardzo mi na tym zależy, ponieważ jak już mówiłam odległość jest przeszkodą w staraniach, a bardzo chcielibyśmy trafić na moją owulację :) a niestety nie mam możliwości latania co miesiąć ;) ... Jeszcze raz pozdrawiam Was kobitki i trzymam za Was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Nowa83_______przy niereguralnych cyklach nie jest latwo okreslic moment owu, to zalezy tez jak te cykle sa niereguralne, ile czasu trwaja, napisz cos wiecej, oczywiscie jest mozliwosc okreslenia momentu owu z dosc duza dokladnoscia przez monitoring i ocene owu, oczywiscie jest to kwestia 2,3,4 dni..radze ci troche siebie poobserwowac, tzn swoj organizm, sluzik, klucie albo brak klucia owulacyjnego, no wiesz szereg takich symntonow ktore moga swiadczyc o zblizajacej sie owu..... powodzenia:D pytaj o co chcesz, tu sa naprawde fajne dziewczyny i zawsze ci ktoras odpowie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa83
Malolepsza dziękuję za tak szybką odpowiedź... Od kilku dni siedzę na necie i czytam o ciąży...obserwuję swoje cykle odkąd przestałam brać tabletki, ale to wcale nie jest takie łatwe jak mi się wydawało...czasem nawet dwa razy w ciągu cyklu mam uczucie, że to moje dni płodne.Już trochę od tego głupieję :) . 15.XI przestałam brać tabletki antykoncepcyjne niestety w środku opakowania ( tak poradziła mi moja ginekolog, bo miałam ciągłe krwawienia- teraz żałuję, że nie skończyłam opakowania) Okres dostałam 16.XI, następny 12.XII , kolejne 8.I , 29.I , 17.II , 22.III i teraz 14.IV ( po pierwszych staraniach :( ) .Cały czas miałam nadzieję, że a nóż wrócimy we "dwójkę" do Polski .Teraz postanowiłam się troszkę bardziej do tego przygotować, ponieważ nie będziemy mieli zbyt dużo czasu...W następnym tygodniu wybiorę się do ginekologa, ale powiem szczerze, że bardzo ciężko znaleźć kogoś naprawdę kompetentnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa______poros gina o ten monitoring owulacji, po braniu tabsow warto sprawdzic jakosc owu, na usg bedzie widac jaki badz jakie sa pecherzyki, czy pekaja no i czy w zwiazku z tym z owu jest ok, jesli to bedziesz miala z glowy to ciaza to kwestia czasu, zacznij juz brac folik, czyli kwas foliowy, to niezwykle wazne, porob sobie podstwaowe badania, tzn cytologie, moze morfologie, w razie potrzby hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie cykle oprocz tego ktory trwal 21 dni, byly ok, bedzie dobrze, serio, jakbedziesz miala jakies konkretne pytania, to pytaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa83
Te badania już mam porobione , a i kwas foliowy biorę od połowy listopada.Kiedyś nie wiedział co to znaczy pragnąć mocno dzidziusia , a nawet mówiłam, że nigdy nie będę miała dzieci, a od pewnego czasu stało się to moją obsesją i największym marzeniem ...Niestety w życiu jest tak, że jak nie chcesz mieć to masz, a jak bardzo pragniesz to są problemy:( Dlatego z całego serca życzę, aby Wam się udało i nie traćmy nadzieji... I jeszcze jedno pytanko do malolepsza : niestety jescze nie przestudiowałam całego tematu (choć na pewno to zrobię) , ale wyczytałam , że dosyć długo się starasz jakieś 2 lata. I jak rezultaty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo juz postow na ten temat pisalam, wlasciwie od 9mscy jestem pod kontrola lekarza, zawsze cos tam mi znajdzie i wymysli, nietety jeszcze efektow w postaci brzusia niema ale nie trace nadzieji, masz racje to pragnienie posiadania dziecka jest nieuleczalne:D:D:D wszystkie tu jedna za druga trzymamy kciuki, ale mysle, ze dziewczyny to szybko te sprawe zalatwia, ja niestety bede musiala sie troche dluzej pomeczyc:D:D:D tobie tez moja droga zycze spelnienia tego najcudowniejszego marzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa____poczytaj sobie troche naszych postow w wolnej chwili, znajdziesz troche informacji, no i moze sie usmiechniesz, poniewaz kobitki naprawde maja poczucie humoru i czyta sie jak niezla ksiazke:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lece pospac, niestety jutro robotka czeka i dzien troche ciezki sie zapowiada, takze milej nocki ci zycze i jesli masz ochote zagladaj do nas, :D:D:D dla nas juz dzien bez topu to dzien stracony, przynajmniej dla mnie, ale mysle, ze dziewczyny tez biegna cos tu skrobnac jak tylko maja chwilke:D:D:D:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa83
Już od 1,5 godziny wdrążam się w temat.No i tak to właśnie jest, że jak za bardzo pragniesz to nici, ale jak tu nie pragnąć i nie myśleć.Przykro mi, że to tak wszystko u Ciebie przebiega i wyobrażam sobie , że żyjesz od okresu do okresu...Ja po pierwszej próbie ciągle żyłam myślą, że może się udało, choć wiem , że to nie takie łatwe i gdy dostałam okres przyznam szczerze byłam bardzo rozczarowana. A najgorsze jest to, że moja druga połowa tak starsznie chce mieć dzidziusia, że powoli czuję się obciążona psychicznie za siebie i za niego. Tłumaczyłam mu, że to nie takie proste... no mam nadzieję, że jakoś to będzi.I oczywiście za Ciebie też trzymam kciuki i nie załamuj się ... Nie jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie serdecznie! Poraz drugi zadaje swoje pytanie: mam 26 lat , regularne 28 dniowe cykle w 17 dzien cyklu kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia do konca czy moglam zajsc w ciaze? Bardzo bym tego chciala:) Prosze o odpowiedz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa83
Miłej nocki i myślę, że już niedługo będę mogła zmienić nick na stała_bywalczyni83 . Choć przyznam szczerze, że na początku nie miałam odwagi nic napisać. W niektórych tematach ludzie się tak obrzucają błotem co skutecznie zniechęca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaa__mozliwe,powodzenia,trzymam kciuki:D NOwa_____wpadaj, nie gryziemy:D:D a i blota zadnego u nas nie ma:D:D:D.......zapraszamy teraz juz naprawde pa:Dlece spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, ledwo cz łowiek zniknie na kilka dni, a już się o mnie zapomina?;) ładnie to tak? Ja buszuję po Paryżu, dzisiaj w La halle by lam, trochę kasy tam zostawiłam, ale co tam... Jutro w planach Wersal i nie wiem co jeszc ze... zobaczymy Zdjęcia podosyłam napewno, ale już nie dziś - wybaczcie, ale zmeczenie mnie dopadło ogromne. Pozdrawiam i przesyłam fkluidki z miasta miłości (może to coś da?):):):) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug moich obliczen @ powinna przyjsc 28 kwietnia. Oby nie przyszla :) Jeszcze sie odezwe... dam znac czy @ przyszla.. Paaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! No,no Milka teraz to juz prawdziwa dama w czerni z Ciebie;)ale to fajnie ze sie nie odrozniasz od reszty.Ja nadal sobie czekam na rezultaty ale na Waszym miejscu za bardzo nie liczylabym na Waszym miejscu ze wypelnie statystyki kwietniowe-objawy jak zawsze przed @chyba zeby.......no a w najgorszym razie jak Jagody moze spedzac Boze Narodzenie w domu to i ja sobie spedze Nowy Rok na miejscu:)) Jagody przejelas widze paleczke od papierow od Omegi-no coz ktos musi norme wypelniac jak nie w tym to w innym wzgledzie. Malolepsza nie zazdroszcze tak dlugiego rozstania ze swoim Szczesciem-za rozowo nie bedzie ale od tego tu jestesmy to w razie czego sluzymy dobrym slowem.Ale za to jak pozniej sie dorwiecie do roboty to malenstwo murowane w expresowym tempie. Jak widzialam zdjecie z usg Justyny to gdzies mi sie zaraz z chlopczykiem skojarzylo...ciekawe czy sie sprawdzi.Mimi a jak tam u Ciebie? Nowa-witaj-masz troche utrudniona sytuacje ale jeden cykl staran nie przesadza o problemach.Moze organizm sam potrzebuje troszke czasu zeby sie wyregulowac,natura jest czasem madrzejsza od czlowiekaBedzie dobrze. Hm.....niby taka ooptymistka ze mnie ale sama sie prejmuje,coz to tak zawsze ze latwiej jest nam komus powiedziec niz samemu wierzyc we wlasnego farta. No nic-zaraz ezus z pracy wroci to trzeba sie nim troche zajac. Buziaki dla wszystkich i tych podczytujacych i tych aktywnym👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×