Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Hejki dla wszystkich! Juz ze dwa dni probuje cokolwiek napisac i wciaz jakies problemy techniczne-tak wiec Malolepsza nic nie przeoczylas;) Ja sobie czekam na @-pewni przyjdzie jutro bo wszystko(oprocz temperatury-ktora zapominam mierzyc)wskazuje ze nadchodzi.Ale w tym cyklu sie zacielam i nie robie testu bo szkoda kasy(lepiej kupie owulacyjne)Na dodatek mama jutro leci do Polski wiec zakrecenie totalne. Pogoda zrobila sie typowo letnia-nawet w niedziele wybralismy sie do ogrodu botanicznego na spacer i nam dekolty przysmolilo-niestety od jutra znowu ma cos popadac.Jak twierdzi moj maz -Ameryka we lzach po odjezdzie tesciowej:D Ale serio mowiac to sie lubia-co mnie cieszy jak sie tak naczytam opowiesci typu zieciowie-tesciowe. Oj,Justyna widze ze Ci hormony daja w kosc-mezowi tez tyle ze jak juz dziewczyny pisaly to to co miedzy Wami powinno tez miedzy wami zostac.Ale skoro w planach podroz to pewnie troche odsapniesz. Surfitka trzymam kciuki za sliczne ,dorodne jajo. Ryba-lufa-w czarnym Ci korzystnie;) Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.... w takim razie naprawde z calego sercanie chcialabym Was zawiesc a tym bardziej kolejny raz samej siebie, ale tak na zapas to juz wypisuje sobie ziolka jakie chcialabym zeby moja mama mi wyslala z Polski bo tu niestety nie wszytkie sa do kupienia a moze one pomoga. No ale czekam cierpliwie na @ i znowu do dziela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz ty telesforka za ziolka bedziesz pila????? trzymam kciuki za ciebie, zeby ta parszywa @ nie przylazla,no!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa83
Witam Was wszystkie. Malolepsza- bylam 10 dc i zrobil mi usg dopochwowe, aby sprawdzić pracę jajników. Przepisal mi clo i powiedział, żeby przyjmować od 5 do 9 dc. I jak dostanę @ to żeby jeszcze do niego przedzwonić. Powiedział mi, że na razie nie ma takiej potrzeby, aby robić te wszystkie badania...Chyba jeszcze raz się do niego wybiorę przed wyjazdem.Myślisz, że powinnam przyjmować clo?? Pozdrawiam i życzę miłęgo wieczorku.Mnie jeszcze niestety czeka dużo nauki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa_____a powiedzial ci jakie mialas pecherzyki, tzn jaka srednica w mm???wiesz no to niby lekarz, ale powiedzial dlaczego to clo, czy tak poprostu zeby zwiekszyc szanse, w 10dc powinny juz byc pecherzyki dominujace widoczne, jak spojrzysz na usg. po prawej stronie u gory powinno byc w opisie wielkosc w mm. nie wiem Nowa moja droga, moze ja sie nie znam, ale zastanawia mnie po co clo, ale niearz lekarze daja.......a mowil o monitoringu,zeby zrobic podczas brania???? od 5dc to norma, tak zlecaja, ale po co to jak boga kocham nie iwm, ja biore, bo tr moje pecherze dziadosko male byly, rosly do 15mm tylko, ale u ciebie???? no coz, zycze powodzenia, pisz na biezaco co i jak, ja i Surfitka zeby juz na tym zjadlysmy bedziemy mialay na oku co i jak:d Telesforka______👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u lekarki. Nie wiem, co się ze mną dzieje, ale jak miałam się przygotowac to zaczęłam odpinać bluzkę i w pewnej chwili zorientowąłam się, że to nie o to chodzi :) Lekarka zmierzyła mi ciśnienie, bo chyba źle wyglądałam i moje ciśnienie wynosiło 90/40, ale nie o to chodzi, bo to nie forum dla osób z kłopotami krążenia. Po usg przepisała mi luteinę, ktorą dzisiaj zakupiłam i pierwszy raz będę stosować. Za dużo nie pytałam z uwagi na moj stan psychiczny, który obrazuje historia z bluzką. Podejrzewam, że moja gin podejrzewa :) u mnie ciąże. Ja się jej nie dziwię, bo mam tak od kilku ładnych miesięcy (za każdym razem podejrzewam). Niestety, potem nic z tych podejrzeń nie wychodzi. Na urodziny postanowiłam zrobić sobie test ciążowy. A to dokładnie za tydzień i jeden dzień. Malolepsza: ja też się nie maluję, chyba że mi coś odbije Dzięki za wszystko i też trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę tego pisac, bo się boję. Bo ja co miesiac myślę, że jestem, a potem dostaję @ i załamka. No i obawiam się, że w tym miesiącu bedzie to samo. Na razie chyba za wczesnie, żeby cokolwiek stwierdzić. Jestem w 22dc. Jak będę to NA PEWNO dam znać :) Chyba na wszystkich forach o tym napisze, nawet tych o tematyce kulinarnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by było naprawde fajne, gdyby się udało. Tak się starałam i starałam po cichutku i nic. A tu wystarczyło wejść na forum staraczek :) A tak naprawdę to moje pierwsze kontrolowane podejście. Dopiero w tym miesiącu poszlam do porządnego gin, zrobiam sobie badania. Napiszę jeszcze coś. Niedawno przeprowadzilam się i mieszkam teraz koło kliniki ginekologiczno-polożniczej. Każdego dnia przechodzę koło niej idąc do pracy i wracając. Wokół pełno sklepów z rzeczami dla dzieci, odzież ciążowa i co tylko w tym temacie może przyjść do glowy. Może to też był jakiś impuls, żeby poważnie podejść do tej sprawy? Taki bardziej podświadomy :) Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa83
Malolepsza nigdzie nie moge znalezc gdzie jest napisane ile maja pecherzyki.Pamietam jeszcze, że lekarka, która robiła mi to usg głośno komentowała, że tutaj widać pęcherzyk. Bardziej na tym usg są opisane moje jajniki.Nie wiem czy Wy też tak macie, ale ja zawsze jak już jestem u ginekologa zapominam o co miałam się zapytać, a od razu po wyjściu nie pamiętam co mi powiedział.Chyba faktycznie będę sobie spisywała na kartkę... Jeszcze raz dziękuję malolepsza za zainteresowanie. 🌼 Ryba_lufa ja również trzymam za Ciebie kciuki z całych sił i mam nadzieję, że @ nie przyjdzie.Jak tylko będziesz wiedziała od razu pisz na forum, też jestem ciekawa i mam nadzieję, że się udało. Miłej nocy .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta. Małolepsza, u nas nie ma żadnego majowego weekendu :( Dopiero pod koniec maja jest memorial day, ale tylko jeden dzień. Ameryka to taki kraj zarobasów... Jagody, co do bycia promotorką...Pewnie dla nich jesteś, jak mój promotor dla mnie :D Strasznie miło go wspominam, a pracę zaczelam pisac miesiac przed obroną i poszło na piątkę :D A sam promotor jak marzenie, 31 lat, czarujący brunet, i razem z koleżanka byłyśmy jego pierwszymi dyplomantkami. to były czasy... Telesforka, trzymam kciuki, za rybe-lufe też. Chociaż progesteron w drugiej fazie lekarze daja raczej na wywołanie @, lub podtrzymanie ewentualnej ciąży. A jak jest owu i sa staranka to ciąże można podejrzewać zawsze. Więc podejrzewajmy i trzymajmy kciuki :D Nowa, ja tez nie rozumiem po co ci clo skoro masz pęcherzyk dominujący. Można domniemywac , że owulacja nastąpi. Chociaz najlepiej sprwdzic tez po przypuszczalnej owulce. Pozdrawiam, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeszcze skrobne kilka slow-wlasnie podcielam wlosy-zaraz lzej na glowie i samopoczucie lepsze choc wlasnie to glowa chyba dzis dokucza mi najbardziej. Ryba_lufa-te zdjecia ze stopki ktora masz widzialam juz gdzies wczesniej i nawet zwrocilam uwage ze nie dosc ze cudne dzieciaki to i super porobione zdjecia-chyba ktos pasjonuje sie fotografia. @jeszcze nie ma ale przyjdzie;( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Ryba__lufa – czasami takie „znaki” jak Twoje miejsce zamieszkania są prorocze, poczekamy jeszcze tydzień i zobaczymy co z tego się wykluje ;) Ale to roztargnienie – mam na myśli bluzkę może być jednym z symptomów ciążowych. Zdjęcia dzieciaków są super :D Surfitka witaj w klubie tych co w „weekend” majowy będą pracować. Fakt u mnie prace pisze się „szybko”. Nigdy nie sprawdzam fragmentami, zawsze całość. Jak mają problem to przychodzą i pytają co z tym zrobić. Gdybym zaczęła sprawdzać na raty to nic innego bym nie robiła tylko czytała i czytała, a tak raz a dobrze, no chyba ze student jest gamoniowaty ;) to dwa :D Na razie nie narzekają. Ja sama miałam strasznego promotora, co ja się do niego nachodziłam, słowa nie sprawdził jak mu się nie stało nad głową. obiecałam sobie, że taka nigdy nie będę. Póki co dotrzymuję słowa ;) Dosyć o pracy. Telesforka – chyba Justyna nam ten ból głowy sprzedała. bo wcześniej ją napastował. Za oknem piękna pogoda (przynajmniej u mnie) a głowa „kwadratowa’ Widzę, ze zgodnie ze stopką dołączyłaś do aktywnie starających się w tym cyklu. Omega – pewnie już jesteś coraz bliżej domu. Wracaj, wracaj i melduj się na topiku. Oczywiście masz chwile na wzięcie oddechu :D Malolepsza, 🌻 Nowa 🌻 co u Was? Mimi 🌻 Justyna 🌻 Mamusie pogłaszcze brzuszki od cioci Jagody. :D Kafe zwariowało w ogóle nie mogłam wejść i poczytać co wczoraj naskrobałyście. Miłego wieczoru życzę, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki! Nie wiem co się działo z moim netem, ale nie mogłam wogóle do was napisać!! Widze, że nasza fachura malolepsza jest niezastąpiona :) i zawsze służy pomocą. Ja o pęcherzykach nic nie wiem i narazie nie będę się tym interesować (czytaj: stresować) , chyba że gin. coś zacznie w tej kwestii. Ryba trzymam kciuki może to jest właśnie TEN miesiąc :) Ja po weekendzie jestem wykończona, byli moi rodzice i teściówka, która zagościła do wieczora. I to JA musiałam ją zabawiać bo mężuś siedział w kompie. No i oczywiście później była awantura, ja sobie nieźle poryczałam i na drugi dzień byłam cała zapuchnięta :( Czasami mam naprawdę dość tego wszystkiego i myśle, że najlepiej dla nas byłoby wyjechać gdzieś daleko, np do Londynu :) A właśnie, powoli zaczynamy z M. dojrzewać do wycieczki latem (w chwilach gdy się nie kłócimy). Tak sobie myślę o Grecji... od lat wybieramy się tam, i jakoś nie możemy dotrzeć. Zawsze skusimy się na coś innego. Może doradzicie mi gdzie w Grecji jest najładniej, ale nie najdrożej? Cały czas tłumaczyłam M., że nie możemy teraz lecieć bo jak będę w ciąży to co wtedy... Ale takie myślenie chyba nie mam sensu, jak już będę w ciąży to będę taka szczęśliwa, że pewnie oleje te wycieczkę i wyślę np. mamusie, obie ;) Poczytam jeszcze inne topiki, zobacze co słychać u naszych internetowych koleżanek :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja weszłam na kafe rano i przeczytałam, co napisałyście, ale nic nie mogłam dodać, a potem to bylo już tylko gorzej. Telesforka: dziękuję Ci bardzo za wpis o zdjęciach. Ten ktoś, co pasjonuje się fotografią to właśnie ja :) Foty są w większość moje, a dzieci siostry. U mnie norma: co 5 minut jestem w ciąży, a co kolejne 5 minut - już nie. Boli mnie cała lewa strona. Czy wiecie może, jakiej wielkości powinno być ciałko żółte? Moje ma 21 mm. Fajnie by było pojechać do Grecji :) A jeszcze fajniej w trójkę może ?? Rano to myslałam, że nie wytrzymam do urodzin i postanowiłam iść na badanie krwi w piątek. Ale teraz już mi przeszlo. Poczekam. Dla aktywnie starających się 🌼 🌼 🌼 Dla oczekujących 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta🌼 Z kafe to ostatnio oszalec mozna,dawno juz do was chcialam zajrzec ale bylo napisane, ze jakas konserwacja...... Jestem dzis skonana ale i szczesliwa, bo jutro i pojutrze mam wolne...uff, znowu planuje, ze sobie pospie, ale z tymi planami to jest tak, ze jak moge troche dluzej poklezec to akurat mam oczy szeroko otwarte i nici z komarowania.....same zobaczycie jak jutro sie zjawie na kafe skoro swit:D Dzis wydzwanialam pol dnia do mojego gina, zamorduje go jutro jak w koncu odbierze, zeby nie odbierac telefonu od swojej ukochanej upierdliwej pacjentki, jutro mu nagadam, musze potwierdzic moja wizyte. 9dc, sluzu ani sladu, wyzarlam juz wszystkie kapsuly z wiesiolkiem, to albo go nie ma albo ja osleplam juz na stare lata, no coz poczekam cierpliwie i tak nie przeskocze mojego pokretnego organizmu i juz nie spiewam piesni magicznych bo glos to sobie juz przez te 9mscy calkiem zdarlam od tego zaklinania pecherzy.....e tam co bedzie, to bedzie Milka___znowu to samo, klopoty przez rodzicow, musicie to w koncu jakos zalatwic bo to cie wykonczy, ja wiem, ze ty bys napewno chciala zeby wszyscy byli zadowoleni, ale moze warto zebys ty rowniez byla zadowolona, a placz, nerwy, klotnie, nic to nie da, sprobuj spokojnie pogadac ze swoim M, to najlepszy sposob, mowi ci to stara mezatka. usmiechnij sie🌼 dla ciebie Nowa_83____bojowe zadanie dla ciebie, nauczyc sie rozmawiac z lekarzem, tzn pytac nawet o sprawy, ktore wydaja sie banalne, pytac o wszystko, przygotowywac sie do rozmowy jak do sprawdzianu w szkole, mowie ci to wazne, bedziesz miala wtedy jasnosc o co w tym chodzi, clo od nowego cyklu, mam nadzieje, ze bedziesz chodzic na monitoring, poniewaz przy stymulacji jajnikow to niezbedne, poki co, ycze ci zebys nie zdazyla wziac clo i zaszla juz w tym cyklu:D Jagoda_____jestem rozczarowana tym krotkim postem, musisz miec naprawde dosc chyba \"mowy\" pisanej, tzrymam kciuki moja droga za cibie w maju, bardzo, bardzo trzymam👄 Surfitka_____w Pl kazda okazja do wydluzonego odpoczynku wykorzystana, odkad 3 maja na czerwono az korci wziac wolny dzionek w srodku, ja juz i tak nie wiem co to sa wolne swieta, niedziele, jakos przezyje te kilka dni. jutro masz filmowanko, daj znac odrazu jak twoje pecherze......odrazu!! Telesforka______ja mam wciaz nadzieje, ratuj ten kwiecien::D:D:D Ryba__lufa_____skad ci sie wzielo tak oryginalne pseudo????? Trzymam kciuki za tem prezent za tydzien Omega_____czekam na fotki:D Justynka🌼 pewnie juz powoli szykujesz sie na Hiszpanie:D Mimi____wrzuc suwaczek prosze🌼 Pozdrawiam was wszystkie no i 👄, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba była zajęta to dopisałam lufa :) jak w piosence Lecha Janerki, ale tak naprawdę to jestem Byk. Malolepsza: w kwestiach technicznych jesteś niezawodna. W innych też ok :) Wielkie dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa83
Dobry wieczor kobietki. Malolepsza - zgadzam sie z ryba_lufa i rowniez uwazam, ze jestes niezawodna pod kazdym wzgledem.Niestety w tym cyklu nie będę się starał, bo mój partner jest na drugim końcu świata i jadę do niego dopiero pod koniec maja lub na początku czerwca.Więc clo wezmę jak już będę z nim( choć gin powiedział, żeby wziąć w tym cyklu co będzie, ale po co- skoro będę sama??).Nie miałam monitoringu cyklu, lekarz powiedział, że na razie nie jest potrzebne. Kurczę już sama nic z tego nie rozumiem, chyba pójdę jeszcze raz.Tym razem wszystko sobie zapiszę...Ach Surfitka - ja też nie mam pojęcia dlaczego on mi to przepisał, tym bardziej, że oprócz usg nie zrobił żadnych badań. Ja jestem teraz po pierwszej próbie starań i od czerwca zaczynam następne, więc jeszcze nie do końca orientuję się we wszystkim.Ale czytam, czytam i czytam...Widzę, że mieszkasz w USA. Ja też niedługo się wybieram i już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moją drugą połowę...:) Pozdrawiam Was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza – dzisiaj Ty mnie zastąpiłaś jeżeli chodzi o długość wpisu ;) Oby tak dalej. Już tłumaczę czemu tak krótko – dopadła mnie dzisiaj migrena. To jeden, poza śluzem, z ewidentnych dowodów, ze jajeczkowanie „za drzwiami”. Wytrzymałam z tym moim bólem głowy od pobudki do 19, próbowałam wszystkiego co można: wróciłam na piechotę z pracy, bo liczyłam ze się dotlenię i mi przejdzie, podrzemałam godzinkę – skutek był taki, że wstałam z jeszcze gorszym bólem głowy, napiłam się gazowanego – możecie się śmiać ale czasami pomaga, zjadłam cukierki żeby podnieść cukier – też wydaje się śmieszne ale czasami pomaga, łyknęłam paracetamol, który ostatnio kupiłam za radą Mimi i Justyny – apropos Mimi miałaś rację na migrenowy ból głowy to pomaga tyle co witamina C, jednak jak o 19 z tego bólu zaczęły się nudności i sensacje żołądkowe, to zebrałam porządną reprymendę od męża, co ja wyprawiam i grzecznie wypiłam aspirynę migrenową – 10 minut i jak nowo narodzona. Oczywiście siedzę teraz i się zastanawiam czy aby nie zaszkodzi na „ewentualna ciążę”, ale taki ból głowy zawsze wyprzedzał u mnie jajeczkowanie (przynajmniej tak było do tej pory) więc liczę na to, ze „ewentualna ciąża” to dopiero jutro lub pojutrze :D Poza tym jaki miałby maż ze mnie pożytek z takim bólem głowy ;) Tak się zastanawiam czy on tą aspirynę kazał mi wypić bo dbał o mnie czy o siebie :D :D Malolepsza co do śluzu to przecież wiesz, że czasami są go znikome ilości i „na zewnątrz” nie widać. Do kogo ja z tą mową :D:D:D Może jutro będziesz maiła więcej szczęścia do Twojego gina i coś się wyjaśni. Koniecznie napisz co on tam tym razem wymyślił? Mowy pisanej nie mam dosyć – przywlekłam kolejną prace do sprawdzenia, a na weekend mam już „zaklepane: dwie :D Cóż robić „takie czasy” oby do lipca. Milka – Ty wykup tą wycieczkę i zobaczysz, ze będziesz w ciąży. Ona Ci zrobi psikusa i przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. A jak wyślesz teściową na ten wyjazd to też będzie z korzyścią dla Was, bo nie przyjedzie w odwiedziny i będziecie mieli tydzień/dwa tylko dla siebie ;) Ryba___lufa – to jesteś kolejny zodiakalny byk, zaraz po Malolepszej :D Ja się na parametrach nie znam ale skoro nasza specjalistka topikowa mówi, że ciałko żółte ma wymiary jak najbardziej prawidłowe to może będziemy miały niespodziankę, trzymam kciuki :D Poza tym Justyna już jeździła w trójkę do Paryża, teraz pojedzie do Hiszpanii to czemu Ty miałabyś nie pojechać w trójkę do Grecji? Nie widzę przeciwwskazań ;) Telsforka – nie zapraszaj @ zbyt ochoczo, a nóż widelec zgubi Twój adres i uratuje ten nieszczęsny kwiecień. Nowa – ten czas, który dzieli Cię od drugiej połowy szybko zleci, a potem jak będzie miło, oby też owocnie :D Justyna – chyba faktycznie walizki pakujesz skoro do tej pory nie dałaś znaku życia :( A w zasadzie co Wy macie tam zamiar robić, relaksować się czy raczej zwiedzać a może jedno i drugie? Malolepsza – mam nadzieję, że tym razem mój wpis Cię usatysfakcjonował ;) Słodkich snów wszystkim życzę i sama zmykam bo mi się mąż palcem już grozi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o mnie znowu Jagoda zapomniała! ;p A ja wróciłam cała i zdrowa tylko lekko zmęczona i od razu do WAS!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro postarm się powysyłać trochę fotek. Jagódko, a może Małolepsza mi prześle Twój adres mailowy, to zdjęcia pójdą od razu i do ciebie? Jak wyrazisz zgodę... pozdrawiam, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......no i zobaczcie godzine wpisu, ze spania nici, M tak \"cichutko\" szykowal sie do pracy, ze umarlego te dzwieki na nogi to by postawily...tak wiec kawa i kafe od rana:D Jagodka_____pelna satysfakcja, no i takie twoje wpisy to ja lubie:D:D:D biedna jestes z tymi migrenami.....probowalas jakis niekonwencjonalnych metod....zagon kiedys M do masazu karku i skroni, niekiedy pomaga, a jesli nawet na migrene nie da rady to chociaz mila chwila relaksu.....[widze,ze starania w pelni:D, ja narazie abstynencja, przynajmniej do 12dc, gin ostatnio zartownis nawet kartke mi napisal kiedy moge, a kiedy nie:D, jestem troche zdenerwowana, robilam cytologie i mial byc juz wynik, a ja wciaz do tego konowala to sie dodzwonic wczoraj nie moglam, moze dzis..] Omega____zaraz wchodze na poczte, moze......beda juz jakies fotki cudowne, witaj moja droga z powrotem w rzeczywistosci:D Nwa83____no i dobrze, wez clo dopiero w cyklu kiedy bedziesz ze swoim M, wlasciwie zadnych jakis specjaliztycznych badan przed podaniem clo to sie nie wykonuje, ale moj gin najpierw probowal bez stymulacji prez 4msce, dopiero pozniej clo, obecnie jest to 4 miesiac z clo, ale .....moja droga oczywiscie zycze ci juz za pierwszym razem owocnych staran clo, jesli jednak mialabys brac dluzej, to popros jednak o monitoring owu, zeby sprawdzac na biezaco jak twoje jajniki na to reaguja, oczywiscie z tego co napisalas twoj lekarz to kompetentna fachura, ale wiesz jak my o siebie dobrze nie zadbamy to lekarze......ja tam swojego pilnuje i mi pyskuje jakbym to ja byla konowalem, oj nie ma on ze mna lekko:D:D Ryba___no witaj byku:D:D:D a jaki byk majowy czy kwietniowy????? jedno jest pewne uparte to my jestesmy:D:D:D:D Milka____Jagodka napisala ci swiete slowa, wyrusz ze swoim M w podroz, jak bedziecie sobie tak razem wypoczywac to duzo napewno sobie wyjasnicie a poza tym moze i w trojke juz wrocicie:D Mimi___co tam u ciebie????? Telesforka ______no nie trzymaj nas w takiej niepewnosci, jak @nie przyszla to rob tescior Justynka🌼 dzisiaj zapowiada sie u mnie pracowity dzionek, musze w koncu dokonczyc rozliczenie, o zgrozo musze im doplacic podatek, jeszcze jak prowadzilam dzialanosc za pozno zaplacilam zus i teraz mi zabraklo do odliczenia, nie znosze tych papierow, ale juz koniec kwietnia i mus to mus, poza tym czeka mnie jeszcze przyjemniejsza czesc dnia jade do mojej ciezarnej, jak widac na ponizszym suwaku przekroczyla polmetek, wyglada cudownie, brzusio uroczy:D z reszta Justynki brzuszek tez pieknosci:D:D:D:D dobra zajrze jeszcze przed tym jak sie wykulam z domu, chociaz nie sadze zeby ktoras wpadla tu o tak nieludzkiej porze... dziewczyny dzieki za te mile slowa, och az sie zarumienilam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Malolepsza – ja wpadłam tutaj o również nienormalnej porze, ale zaraz zmykam do pracy i jak tu wytrzymać z ciekawości czy się nasza „nocna” zmiana zza wielkiej wody odezwała. Kiedyś raz próbowałam metod niekonwencjonalnych – nie pamiętam jak to się nazywało miałam zakładana na głowę taką opaskę magnetyczną z jakimiś „super magnesami” byłam wtedy w szkole średniej wiec nie pamiętam dokładnie co to było. Mówiąc krótko, pomogło mi tyle co umarłemu kadzidło. A w ogóle jak boli mnie głowa to wszystko jest za głośno, samochody jeżdżą po ulicy zbyt głośno, ludzie rozmawiają zbyt głośno, słońce świeci zbyt jasno, skórę mam zbyt wrażliwą – nawet podanie ręki boli, wiec gdzie tu masaż? To raczej tylko i wyłącznie dla przyjemności :D Nie mam jak plan w sypialni, z tą kartką od gina to macie pełen romantyzm :( Ale czego się nie robi dla dobra sprawy. Tak jak napisałaś starania w toku zobaczymy co z ego będzie ;) Malolepsza – wyślij mojego e-maila do Omegi, bardzo proszę :) Omega – ja o Tobie myślę stale a już na pewno nie zapominam. :D A tylko raz o Tobie wczoraj wspomniałam bo chciałam Ci dać szanse na odpoczynek po długiej podróży. Rany ja bym oszalała, dwadzieścia kilka godzin w aucie. To nie dla mnie :( Dziewczynki – miłego i słonecznego dnia Wam życzę WSZYSTKIM bez wyjątku :D:D:D Do zobaczenia wieczorkiem, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×