Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość Pailinka
czekamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska31
witam! Ponawiam pytanie: czy ja sie w koncu zakocham?? Moja data urodzenia 31 07 1981, prosze o karty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubelka
czy nasz zwiazek przetrwa 17.08.83 , on: 05.01. 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam wszystkich serdecznie. 14:14 malgosia23 witam 3em Oeil mam pytanie dotyczace mojego zycia uczuciowego. Chodzi o to ze rozstalam sie z chlopakiem na ktorym mi bardzo zalezy czy on bedzie staral sie do mnie wrocic?Co moglo byc powodem rozstania (nie podal zadnego powodu)?i czy poznam kogos w kim sie zakocham?Czy jednak dane nam bedzie do siebie wrocic Pozdrawim jego data 10.10.1980 moja 10.03.1984 ----- On musi pozałatwiać jakies sprawy urzędowe, których dla niego będzie dobrym rozstrzygnięciem i wróci do Ciebie. zbudujecie mocne uczucie, ale teraz oboje musicie pokonac przeszkody Ty czekasz, on załatwia sprawy. Ale pojawi sie inny facet z bogactwem uczuć, z reszta z wzajemnością, ai Ty dokonasz wyboru. ____________________________________ 17:38 ***AnGeL*** Dobry dzien Bardzo dziekuje za odpisanie na mojego posta Jesli to jest mozliwe to mam jeszcze jedno pyt. Czy moze ten zwiazek ma jakies szanse? ja 04.08.1983 a On 20.08.1982. Zaznaczam iz jestesmy ze soba prawie 3 lata.Bywalo roznie hehe ,jak to w zwiazakch Prosze io odp.i zycze milego dzionka . ---- Nie bardzo wiem, o co mnie pytałaś poprzednio. Ten związek z facetem którego podajesz date urodzenia ma szansę na urzeczywistnienie, czyli pomyśle małżeństwo. ________________________________________ 18:57 Pailinka CZesc kochana 3em Oeil, ja tez mam takie malutkie pytanko ktore mnie bardzo nurtuje,a od ktorego moze zalezec cale moje dalsze zycie. jestem z facetem ktory mnie bardzo kocha, ale z moimi uczuciami do niego to jest roznie, ja traktuje go bardziej jako przyjaciela niz mezczyzne swojego zycia (jego data to 11.02.1976). Czy uda sie nam ? Czy mi sie uda? Druga sprawa, jest moj ex, ktory od 2 lat nie daje mi spokoju, a o ktorym jednak wciaz mysle, ale wiem ze nie mozemy byc razem, bo wiem ze zycie sobie z nim zmarnuje. (jego data 06.08.1981) Poradz przy ktorym mi lepiej bedzie,i na kotrego sie zdecydowac, zebym byla wreszcie szczesliwa. Moja data 29.03.1983 ---- Twój ex zeruje na Twych uczuciach, zadając Ci tylko cierpienie, miłości nie ma i do Ciebie wrócić nie ma żadnego zamiaru. Co prawda stoi na rozdrożu i kręcą go przypadkowe spotkania i sex, ale to nic poważnego. Przyjaciel rzeczywiście darzy Cię goracym uczuciem. Mozecie utworzyć szczęśliwy związek, ale Ty w tym żwiązku nie jesteś zainteresowana sexem. Tarot radzi Ci nie rób nic na siłę. Daj sie prowadzic losowi. ________________________________________________ 18:58 AgaD.26 Mam na imię Agnieszka, urodziłam się17.06.1981. Jestem ciekawa co będzie się działo w najbliższym czasie w moim życiu osobistym i zawodowym. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam. 19:55 *up* --- Pragniesz gorącego uczucia i ono nadejdzie. Do 3m-cy. Twoja praca oceniana jest jako monotonna, mało płatna, jako cięzki jałowo trud.. U przyszłości masz szansę na usamodzielnienie się. _____________________________________________ 20:03 Kwiatuszek Rosalindy Moja data urodzenia 3.07.1990 czy znajde chłopaka w te wakacje? --- Przykro mo, ale nie. Nie bój się, bo ralacje nie są zawsze takie same. ____________________________________________ 09:20 kaska31 witam! Ponawiam pytanie: czy ja sie w koncu zakocham?? Moja data urodzenia 31 07 1981, prosze o karty. Pozdrawiam. --- Przejściowe niepowodzenia do końca roku. Twoja miłość będzie egoistyczna. _____________________________________________ 11:12 bubelka czy nasz zwiazek przetrwa 17.08.83 , on: 05.01. 83 ------ Karty mówią o jakims romansie i wyborze między dwoma partnerami. Pewnych spraw nie da sie przyspieszyć, o żwiązku/jego przetrwaniu na razie zdać sie musisz na los. __________________________________________ Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em Oeil -- witay:) Dziekuje za odpisanie:) Ech tlyko czy te wrozby sie sprawdza? czas pokaze:P pozdrawiam:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska31
dziękuje za odpowiedź:) prosiłabym Cię jednak o sprecyzowanie, w sensie czy przejściowe kłopoty mam rozumieć, że do końca roku nikogo nie poznam? i co znaczy, że moja miłość będzie egoistyczna? ja, On....?? (data urodzenia 31 07 1981) bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil
11:08 kaska31 dziękuje za odpowiedź prosiłabym Cię jednak o sprecyzowanie, w sensie czy przejściowe kłopoty mam rozumieć, że do końca roku nikogo nie poznam? i co znaczy, że moja miłość będzie egoistyczna? ja, On....?? (data urodzenia 31 07 1981) bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawi -------- Karty nie mówią tak dokładnie, tym bardziej, że danych mam nie wiele, a moze i sama nie umiem ich dobrze odczytać. Przejsciowe kłopoty z uczuciami do facetów lub nimi samymi. Nie wiem czy jestes w jakimś zwiazku. ja nie wchodzę w intymność ludzi by dopytywać karty co jest w danym momencie życia osobistego u pytajacego. Ja pytam o co wy mnie pytacie i tak karty odpowiadają. Egoistyczne uczucie, a więc chcesz ich wyłączności. Nie wiem może trafi Ci się facet po przejściach i nie nie będzie zdecydowany czy wrócić, czy np. zostac z Tobą. Ty bedziesz pragnąć tej wyłączności. może byc szreg innych sytuacji, jakich nie wiem, ale wiem, ze one bedą Ci sie pojawiac i taki problem bedziesz mieć. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil
10:14 ***AnGeL*** 3em Oeil -- witay Dziekuje za odpisanie Ech tlyko czy te wrozby sie sprawdza? czas pokaze pozdrawiam Kartyww skazuja na zdarzenia jakie możemy spotkac na swej drodze, ale to my budujemy nasz los i od nas zalezy jak wykorzystamy tę wiedzę. Np. jesli pojawi sie problem jakis w Twoim związku, a TY powiesz, olewam, bo i tak będzie dobrze, to uwiesz, ze może być xle. Wrózba pokazała najbliższą przyszłość, a jesli nie bedziemy budować jej wg. naszych planów, to szybko zmieni bieg, a wtedy, gdy zapytam kart pokżą dalszą nowa inną przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em oeil -- no tak,wiem wiem ale jednak jest jakis strach i to odwieczne zapytanie \"co przyniesie przyszlosc\". Ech ja tak zawze mowie i to jest tak jak by moje motto zyciowe \"W gwiazdach jest wszystko zapisane i co ma być to będzie:D\" i \"nic sie nie dzieje bez powodu\":D pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
pojawil sie ktos w moim zyciu czy to bedzie ta jedyna? (21.08.1973)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do kochanej wrozki
Czy uda mi się skonczyc studia za rok, czy beda jakies problemy? moja data ur. 24.07.1984 :) pozdrawiam [kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska31
3em Oeil - jeszcze raz dziękuje za poświęcony czas:) chociaż mało pocieszające jest to co mi wyszło w tych kartach:( Ps. Jestem sama i najbardziej zależało mi właśnie na odpowiedzi kiedy ten stan się zmieni a tu ......... no cóż! Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pailinka
Dziekuje ci kochana Wrozeczko :) Szczerze to bardzo mi pomoglas:)przynajmniej dalas mi duzo do myslenia. Ale mam pytanko jeszcze jedno- czy wiazac sie z przyjacielem (jego data 11.2.1976)moja 29.03.1983, bede szczesliwa? Z gory dziekuje i nie bede juz meczyc :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pailinka
i jeszcze chce zaptac dolaczajac do moejgo wczesniejszego pytanka- czy ja mu bede w stanie odwazjemnic to uczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaa
witaj... Anka 11.02.83 bardzo proszę napisz mi ja się przedstawia moja przyszłość jeśli chodzi o uczucia.Z góry bardzo Ci dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arti artek
ponawiam pytanie? czy to kobieta z którą bęę szczęśliwy i dam jej szczęście, moja przyszła Zona? Witaj, zostałem pominięty, pozwolę sobie jescze raz zadać pytanie, które wklwjam poniżej. Pozdr. witam poprosze o wróżbę, urodziłem się 23 kwietnia 1974r. Co bedzie z moim rozwodem, czy żona ma kogoś, czy będzue robiła problemy, jestem zdecydowany, jak długo potrwa sprawa? Czy będę z kobietą, z któą sie spotykam od roku, czy bedziemy szczęśliwi, czy ona naprawdę mnie kocha. Dziękuję i pozdrawiam. ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;; TWOJA ODP: Proces masz przegrany. Sprawa potrwa najdłużej do 3 m-cy od dziś. Co do kobiety masz błedny osad. W gre wchodza dzieci. Ona kocha Cię. artiartek bardzo dziękuję mam jeszcze jedno pytanie, czy ta Kobieta będzie moją żoną, jeśli tak to kiedy, jak sprawy finansowe, włąsny biznes, dzieci??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubelka
masz niezwykle umiejetnosci 3em Oeil, co do mojej wrozby, pytanie bylo rzeczywiscie na wyrost, bo nie mozna mowic o zwiazku, to raczej romans, bo mam stalego chlopaka. Czy karty mowia cos wiecej o tym wyborze? ja urodzilam sie 17.08.83, moj chlopak 17. 03.82, a chlopak ktory obecnie pojawil sie w moim zyciu 05.01.83 dziekuje Ci za kazda informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska31
Witam! to znowu ja:D mam jeszcze jedną prośbę. Jeżeli możesz to bardzo rroszę o ponowne postawienie kart i w miarę możliwości udzielenie odpowiedzi na pytanie: kiedy we mnie ktos się zakocha? z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska31
moja data urodzenia: 31 07 1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam pytanie czy dobrze postąpiłam że nie dałam mu kolejnej szansy:( i kiedy to przestanie boleć...?? data urodzenia:13.07.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina81
witam Cie wróżko!! moje pytanie dotyczy uczuć, a dokładniej czy poznam kogoś w tym roku? moja data urodzenia: 05 11 1981 z góry dziękuje, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepa
witam. Moje pytanie dotyczy sytuacji finansowej (jakas praca) oraz tego czy bede miala jeszcze dziecko? oja data urodzenia 21 10 1978 dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. jak potoczy sie moje zycie uczuciowe? za jaki okres czasu bede mogla spodziewac sie dziecka? Czy bede miec problemy materialne? Moja data urodzin to 05.07.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialaaa
kochana wrózko, ja mam pytanie, czy On mnie kocha? moja data 24.07.1984, jego 07.09.1978 :) pozdrawiam i z gory dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×