Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

dobranoc Gienku nie zaniedbuj niewiasty:) pamiętaj gumiaki w kąt, mucha pod szyję i dbaj o swoją niewiastę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofinko, może ja jestem staromodna albo co, ale..... Nic mi nie zastąpi lektury trzymanej w dłoniach. Na dobrą sprawę, mając internet, człowiek nie potrzebuje słowników, encyklopedii itd, a ja kupuję i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladaczka a ty gdzie, zostan smitty też naimiętnie czytałam kinga i mastertona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu 🌼 dla Ciebie specjalnie, żeś godnie reprezentował męski ród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franiu Zapiski...super, też polecam na dobry humorek, a i żonę dbasz no no no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty ja tak samo, szelest kartek, mozna ułozyć się a takiej czy innej pozycji echhhhhh ale z drugiej strony tyle fajnych rzeczy mozna znalezc w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dla tych co już muszą iść i .. dla tych co też muszą a nie idą ...jak ja;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a jaką książkę czytałyście najwięcej razy? Jaką zabrałybyście na bezludną wyspę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tak najpiękniejsza jest komdia ludzka balzaka mozna czytac i czytac albo portret doriana greya i o jezu ile tego jest pięknych wspaniałych ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............... Czyżby ludzie po czterdziestce chodzili spać z kurami ;) ? :D Prosze potraktować te słowa jako żarcik................. :D Cosik wydaje mi się, że znam pare osób z Waszego grona, więc skusiłam sie tu napisać. Witam wszystkich, Jestem kobietą po czterdziestych urodzinach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola witaj tu chyba ni e chodzi o kury :) po prostu każdy robi, jak mu pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj viola, nie wiem, nie wiem, jak tam z kurami, ja się dopiero rozkręcam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale ja też już spadam Ale dziewuszki, jutro też jest dzień, jak mawiała Scarlett :) Dobranocki wszem i wobec . Kolorowych snów 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt - może te kury to niezbyt trafne określenie - naprawdę nie miam nic żłego na myśli i nie chciałam nikogo urazić --------[bije sie w pierś]. W ramach przeprosin przyjmijcie 🌻🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty uwazaj na te papierzyska, aby ciebie nie zasypało nimi;) dobranoc smitty :) viola no to chodż na rożen, opowiadaj o sobie, co uwazasz za stosowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIOLA wzajemnie z kwiatkami witamy:) 🌻 ja co prawda od niedawna dopiero od wczoraj, ale juz się zadomowiłam na tytonia topiku, hehehehe mało powiedziane ....rozpanoszyłam się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ......................samotna ............. no nie całkiem, bo mam uroczego 18-stoletniego synka. Pracuję i uwielbiam wszelkiego rodzaju kontakty z ludźmi. Sporo udzielałam sie na pewnym topiku, ale cosik ostatnio wywiało nam ludzi :( - boleje nad tym bardzo, gdyż jestem teraz bezdomna ;) i lekko osamotniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×