Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Gość tylko go jej nie sprzątnij
sprzed nosa wiadomo, krysys wieku sredniego, zmiana partnerki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie młodociane:P życzę ci takich zębow jak my mamy :P bialutkie, rowniutkie jak perły. Coż stac nas na delikatną korektę urody, pieniadze zobowiązują ....:P Tobie to na razie tylko \"gryzaczek\" pozostaje, a może nawet i tego na razie nie masz. Bo niby skąd z kieszeni tatusia :P :D:D:D:D a zły zgryz, to przecież męką młodziutkich, ach zapomniałam jeszcze o pryszczach i innych takich dziwnych sprawach :P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak tam twoja
atrofia pochwy SOFInko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia38 :D dołączam się ( moja ulubiona muzyka ) Wspominałam dziś nawet bywanie kiedyś na koncertach i niezapomniane moje ulubione glany i czerwone sznurówki ;) tytoń mam nadzieję, że będzie również smakowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaa smitty,dobrej nocki, mój mąż też lubi gotować , mam z nim fajnie ,ja tylko obiadki w sobote i w niedziele, i musze przyznać nikt w tedy nie grymasi i doceniają ...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtedy piszemy razem
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety połowicy przeważnie nigdy nie ma w domu a jak już jest to wykończona i śpi tak że musimy radzić sobie sami czyli dwie dziewczyny sunia i ja i jeszcze zostawić coś dla zmęczonej kobiety ale w sobote podobno ma być w domu i będzie gofry robiła sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tenpomarańczowy pewno ma wątpliwości , bo mowi coś nie wyraźnie...;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja połowa zaraz wraca z pracy. Idę szykować kolację, co by nie narzekał, że kafe ważniejsze :D Spokojnej nocki życzę wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już już staruchy
do spania! lekarz wam nie zalecił odpoczynku? to juz nie ten wiek, żeby po 22.00 siedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonia---moja połowa jest bardzo daleko do domu:-( Z prozą życia codziennego muszę się zmagać sama.Zazdroszczę tym wszystkim ,którzy co noc kładą się do łóżka obok swojego kochania:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta dzięki - mój syn też gra na gitarze basowej , właśnie kupił nową, odziedziczył zamilowania po mamusi... Zahirek to jest nas dwie , cieszę się , a glany cóż teraz tylko mi sie podobaja ...wspomnienia..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D niemożliwe czyzby w szkole w koncu anatomii zaczęli lepiej uczyc ?;) a może na jakimś topiku dla niewyzytych podłapałas słowko istotko\" mysląca inaczej\";) hahahahahha najsmieszniejsze, ze my wiemy coś o naszym wieku, a ty będziesz tylko gdybac i probowac się domyslać:P a ciebie i tak wiek dogoni, szkoda tylko, ze i w tak młodym wieku jesteś juz taka jędzowata, to wspólczuję tych nastepnych lat :D:D:D:D:D jędza z kompleksami do potęgi n :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś Ty w tym wieku jeszcze był/a w stanie o tej porze siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Perl---i nie smuć się tak.Pomarz sobie,że w środę wygrasz 4mln.I wtedy zaszalejesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już już staruchy
tylko nie zapomnijcie nagrzać termoforów (już nawet nie proponuję poduszek elektrycznych, w końcu macie taaaki sentyment do zamierzchłych czasów młodości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chopie---gratuluję wiedzy:-D Poduszki elektryczne to my znamy od dziecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkimśpiochom dobranoc życzę , a malolatom 25 na du... i może zmądrzeją? SOFInka nie denerwuj sie nie warto, weź to i schowaj do kosza na śmieci,,haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już już staruchy
z ruskich bazarów zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×