Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

bonia :) no i dobrze, bo nie nadążam. A jeszcze mam taką fajną książkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądaczka to jesteśmy razem, które myślą że są matkami do ... Ale nie martw sie zaopatrzyłam sie w książkę Jak rozmawiać z nastolatkami... także damy radę. Koleżanki z kafe , które mają już to za soba pomogą, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tam staruchy dzisiaj
u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty a gdzie znalazłas tych 4 pancernych???????? wieki całe tego nie widziałam, ale pamiętam ze muzyka była niezła :) No jasne tyton godzillą się zachwyca, normalka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak : czy sie ma 17 czy 40 , to zawód miłosny jednakowo boli, i czasami trzeba odchorować , ale żeby było lżej , to Was czytam - weselej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty ja też mam fajną książkę ale tu jest tak gwarno, że nie moge odejść od komp. SOFInka to ty pisałaś o muzyce klasycznej? Ja też lubię ale na codzień słucham...no nie zgadniecie (i tu mam o czym chociaż rozmawiać z synem) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D hehehe pryszczate małolactwo się pokazało??????? :P:P:P zyzby kompleksy przylazło leczyć ?;) kozetka dla sfrustrowanych w innym pokoju :P żebyś ty slonko wygladała(ało) tak jak my :D:D:D:D to bys nie musiało tu włazic :P do książek do ksiazek i nauki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno zjem co innego do jutra wytrzymam mam \"nadzienie\" kobiety poradźcie co kupić 12-sto letniej panience pod choinkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądaczka po 40stce
i co tam staruchy ano słychać tylko twoje ucho nie dosłyszy nie ta częstotliwość;) smitty i to mnie pociesza że nie jestem wyjątkiem:) tytoń wbij w gogle ja zawsze tam wynajduje najlepsze przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl - nie smuć się , wiem że to tylko słowa ale co zrobić takie jest życie , czyli...każdy dopowie sobie sam. Ja tez przeżyłam swego czasu zawód i to z osobą która jest teraz MM, ale nigdy jednak tego nie zapomniałm chociaz to było jeszcze przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, trochę was poczytałam i też uważam ,że zycie dla mnie się dopiero zaczyna , szukam kogoś na resztę dni Nie mam krytzysu a wręcz przeciwnie dopiero teraz wiem czego chcę i co w życiu się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądaczka po 40stce
kosmetyki takie specjalne dla młodej damy sa i toniki i kremiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa bonia38 nic nie mowię, na dyskoteki jeszcze często chadzam a po drugie siostrzenica mnie katuje ........więc jestem na bieżąco. Ale w domu preferuję zdecydowanie klasykę, a Bach i Haendel zawsze będzie dla mnie natidotum na wszystkie smutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoń a niech tam ! podzieliłam się z Yogim- podzielę i z Tobą; uwaga ! rzucam roladę ! uwaga ! rzucam serniczek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość credka.
Dołączam się do 40 bo niedługo będe miała urodziny ,ale chciałam zapytać czy któras jest juz babcią ?? bo właśnie wczoraj moja 39 -letnia koleżanka została nią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyton - polecam aparat cyfrowy, jezeli nie ma, to oszaleje z radosci, teraz naprawdę mozna kupic w dobrej cenie, całkiem niezły sprzęt. Wiem bo sama mam siostrzenicę 11 letnią, no i własnie zakupiłam jej sprzęcik za 399 pln. Fajne cacuszko, nieduze a jakie fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imer perl kojarzy mi się z perełką ---perełko nie smuć się:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość credka.
uważam, że to wiek doskonały na zostanie babcią, w końcu zycie powoli dobiega końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imer hejka!!! Tytoń jak już tak chcesz to ci powiem ale to tajemnica hahaha;);) rock i metal to mój żywioł... smitty też złapałam kawałek dzięki, pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne grono 🖐️ tytoń 🌻 spóżniłam się, ale może przyda się na jutro :) Przepis, z którego robiliśmy w domu gofry, były mniamusne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
credka witaj :) proponuję też zmienic \"futerał\" na czarny;) no coż mi do babci daleko, za poźno zaczełam :P :D:D:D:D potomka na razie ma tylko 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ! credka ale teraz zapodałaś :) chwilowo nikt sie nie przyznał :) ja teoretycznie mogłabym być- moja córcia -23 latka, ale jeszcze nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×