Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Gość i potem się dziwić
że baby około 40-tki maja taką nadwagę! gofry, serniczki, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochani , komu w droge .... ide spac wstaje o 5 bede jutro kolo 21 to cos skrobne trzymajcie sie milutko ,milej zabawy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero kupiliśmy minolte z6 to ma być coś mniej kosztownego od babci bo ja to już wiem co ona chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytoń - jest ok - a ja raczej kamień niż perełkę przypominam , ale dzięks !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyton co do prezentu dla dziewczynki to raczej malo wiem , ale zależy też ile możesz wydać? Jeżeli nie za dużo to może jakąś fikuśną pidżamkę? albo szlafroczek (ja lubię do dziś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek niby fajny ale moja kumpela ma jeszcze 4.5 letnie dziecko a tu wnusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no założyłam czarne futro.... \"perl\" głowa do góry , \"tytoń\" 12 lotka , kosmetyki ,fajny ciuszek to już ten wiek,że lalki przestają już interesować hei imer, oczywiście ,że czujemy się super,mnie wiek nie przeszkadza ,a zresztą zawsze sobie powtarzam ,że zestarzeje się z godnością ...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Widzę że topik się rozrasta :D pozdrawiam wszystkich 🌻🌻🌻niech te małolaty sobie nie myślą że życie na 40 się kończy ale zaczyna... może nie w temacie ...ale co tam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zahirek witaj :) Perełko nie przejmuj się, czas leczy wszystkie rany. No własnie tylko potrzebny jest specjalny zegarek, coby szybciej chodził, i szybciej przyszło zapomnienie. Trzymaj się Perełko, jeszcze znajdziesz własciwego poławiacza pereł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądaczka jesteś czarna... a co do babci to oj niiieeeeeeeee... mam nadzieje że jeszcze nie.... chociaż koleżanka ktora ma też 38 at już zostanie lada dzień. w tym mogę jeszcze poczekać🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyton raczej od nadwaga od ciezkich portfeli:P skąd malołatom wiedziec o tym, portfel pełen doswiadczen i przeżyć o jakich małolaty mogą tylko pomarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biżuteria w wieku 40 lat
??? hahahah tylko na zębach!! nie ma to jak koronki i uzupełnienia, ot cała wasza bizuteria! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zahirku 🌻 witaj poproszę przepis na jutro i tak będę się bawił w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę,że towarzystwo się nam rozszalało:-)Chyba faktycznie jutro będę musiala zrobić jakieś notatki,bo coś nie teges z pamięcią u mnie:-Dod roku kupuję Bilobil i lipa:-) zawsze zapomnę:-) Tytoń---a te gofry to sam będziesz robił?Połowica ci nie zrobi jak się przymilisz ładnie? Pisalyście o \"4pancernych\".Przypomniało mi się jak jakieś trzy lata temu zrobiliśmy sobie maraton z m i wypożyczyliśmy wszystkie części.W jednej jest jak Gustlik smaży jajecznicę w jakimś zamczysku.Tak nam narobiło to smaka,że M o 23pojechał do sklepu po jajka.I jedliśmy tą jajecznicę o 24 oglądając dalej.:-) Niezłe świry z nas. Bonia( chyba dobrze pamiętam)---Mój M też słucha tej oszalalej muzyki:-DNosił nawet kiedyś długie włosy i gral w kapeli rokowej na gitarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoń masz racje...haha,mnie to już tak boli szyja od tych sznurów pereł..haha witam reszte pań ,tak nas tu dużo że nie nadążam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho, ho, ale się zagęściło :) toteż z czystym sumieniem (że nie zostawiam nikogo samego) mogę Was pożegnać życzę wszystkim kolorowych snów :) dla Perl specjalny buziaczek do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyton moze torebka, albo jakies fajne gadzety do komorki, dziewczyny to lubią. Są teraz fajne komplety niedrogie dla dziewczynek nastolatek w Sephorze, mozna naprawdę dobrac coś ciekawego i niedrogiego. A po drugie dziewczyny tam swietnie zapakują, więc prezent wygląda bardzo efektownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytońku czy ty zawsze sam robisz jakieś pyszności w domku? to ja też poproszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minolta z6 to wyjątkowo
brzydki aparat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×