Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja cukrzycy nie mam, synek pewnie po tatusiu jest taki duzy. Lekarka sama jak spojrzała na mojego meza to domysliła sie po kim mały tak rośnie. Ja z natury jestem mała i filigranowa, a w rodzinie mojego meża wszyscy są prawie 2-metrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sokratynka to tak samo jak moj maz,prawie dwa metry,a ja 1.65 i nasz pierwszy syn po mezu tez jest duzy jak na swoj wiek,moze jednak drugi w mamusie sie wrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze troche popracowac. Do oonca tego tygodnia zamierzam pozamykac wszystkie sprawy w pracy i od poniedziałku ide na zwolnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokratynko to sobie zaczniesz odpoczywac!!!! Ja na szczescie nie musze prasowac rzeczy dla maluszka.Moja mam wszystkie wziela,wygotowala,wyprala i powiedziala,ze mi poprasuje.KOchana Kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soldeluna----byłam na wizycie u znajomej gin,opowiedziałam jej o tych podejrzeniach odnośnie cukrzycy, pokazałam pomiary,a ona ze to nic że są cukry takie niskie bo cukrzyca jest napewno.Wkurzyłam sie troche bo już dosłownie zbaraniałam:( Tak jakby obciążenie glukozą było wyrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja sokratynka witajcie w klubie wysokich mężów :) ja też jestem a raczej byłam filigranową osóbką, która ma 158 cm wzrostu i ważyłam 43 kg a mój mąż ma prawie 190 cm słyszała właśnie, że tacy faceci szukają niskich kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macro a jaki masz poziom cukrów po posiłkach i na czczo ?? bo ja od tygodnia też dowiedziałam się , że mam cukrzycę ciężarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo moj maz ma 1.95 wzrostu... obra uciekam prasowac,bo ide i dojsc nie moge do teski do prasowania hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smigło----ja mam na czczo różnie-raz 65,76,dziś rano 81 .Po posiłkach 1godzinę najwięcej 121 a po 2 godz 99.85,59.Mi lekarz zalecił 4 pomiary dziennie-na czczo,po śniadaniu,po obiedzie i kolacji 2ha po zjedzeniu:)a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mierzyć cukier na czczo po 3 głównych posiłkach 1 godzinę i o 21 i teraz właśnie zmierzyłam sobie cukier po śniadaniou i tak się wkurzyłam :( zjadłam to co zwykle i cukier skocvzył mi do 147 brrrrrrrrrr i bądź tu mądry :( wczoraj jak zjadłam loda mialam zaledwie po 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja już sama nie wiem jak to jest u mnie,normalnie szok,aj i weź bądź tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jak macie skurcze to was boli??? Bo mnie tak jakby twardniał brzuszek, tak się napina (jakbym miała za mało sóry) ale nic (na razie) nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam kochane ze co do tych kg dzieci to jest roznie bo moje pierwsze dziecko wazylo i to dziewczynka 4150 i dlugosc 58 cm a caly czas wychodzilo mniej teraz tez moje nie jest specjalnie kolosem a zobaczymy jakie sie urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i moj mąz tez ma wzrostu 192cm a ja jestem mala zaledwie 161cm no i urodzilam pierwszego kolosa a teraz wole urodzic male dzidzi mieszczące sie w normach bo naprawde dziewczyny zaplacilam wysoką cene tym pierwszym dzieckim bo boli mnie od tej pory kręgoslu bardzo wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia 81 mi też tak czasem brzuszek twardnieje, ale moj lekarz powiedział, że poprostu macica się juz powoli przygotowuje.. Takich skórczy nie może być więcej jak 10 na dobe także zaobserwoj jak często sie pojawiają. Moja dzidzia cos dzisiaj mało się rusza i znowu mam stracha normalnie juz powoli wymiekam przez te ruchy :( no i zauwazyłam wczoraj, że czuję ją bardzo nisko jak nigdy i każdy jej ruch nie był dla mnie przyjemny bo zazwyczaj kopała w pęcherz.... Nie wiem czy sie tak przekreciła czy co, bo jak do tej pory to czułam ja wysoko pod zebrami nieraz a teraz tak niziutko.... Mam nadzieje ze wszystko jest dobrze. W środe mam wizyte u lekarza i mam nadzieje ze do tego czasu bedzie ok i sie uspokoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja już po wizycie jestem:) lekarz zrobił mi ekspresowe usg bo miałam niedawno robione w szpitalu( w poniedziałek) i się uspokoiłam jeżeli chodzi o ruchy :) też miałam shizo , że mała za rzadko się rusza a ona po prostu przez upały częściej śpi :) następna wizyta za 2 tygodnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo to super ze wszystko ok. To Ty już masz wizyty co 2 tygodnie? Ja idę w przyszły piątek i zobaczę, czy też. Gdzieś czytałam, że w ostatnim miesiącu wizyty są nawet co tydzień. Ja też już się nie mogę doczekać usg, ciekawa jestem jak tam mały. Dzisiaj z nudów wzięłam się za pranie pościeli i pieluch. Jutro poprasuję, popakuję w worki, mam nadzieję, że się nie zakurzą. A Wy jak pierzecie rzeczy dla maluszka to dodajecie jakiegoś specjalnego płynu do płukania? Bo ja wyprałam w Lubeli, a dodałam płynu niby takiego delikatnego, ale nie za dużo. Nie wiem czy to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza ja tak będę już chodzić do gina :) a co do płukania rzeczy to słyszłam, że niewolno płukać w żadnym płynie tylko w samej wodzie i to dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radziłabym wypłukać jednak bo takie płyny mogą uczulać dzieciaczka tak samo jak kosmetyki, z którymi trzeba na początku bardzo oszczędnie :) a ja jeszcze nic nie mam ani kupionego a co dopiero popranego :( ale na początku lipca z mężem jedziemy do bajki na zakupy i tam wszystko kupimy oprócz pościeli bo zamawiamy na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko czy któraś z was jest z Białegostoku?Może zamierzacie rodzić u Arciszewskich lub na Parkowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo dla mnie za niski. A schylać się co chwilę, to raczej odpada. Obydwoje jesteśmy wysocy. Ja pozostaję przy Roanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro, ja jestem z białegostoku i zamierzam rodzić na parkowej. Długo nie mogłam się zdecydować gdzie rodzić ale przekonała mnie kuzynka która rodziła na parkowej w kwietniu tego roku. Była bardzo zadowolona. Ale pewnie jak ma być dobrze to wszędzie będzie:) A może chodzisz do szkoły rodzenia na warszawską? Może się tam spotykamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najpierw zaktualizuje tabelke kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............32... 04 .08...+10...córeczka (Zuzia)Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........32... 04 .08...+10...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........32...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Kasiaka............28....wielkopolskie.......30......... 11.08 /04.08...+4kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........31.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......30....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......31......19.08... +10,3...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........30.....19.08...+7 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......28... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........31.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08...+10 Agnieszka31.........31....podkarpackie........29.. ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......27.... .26.08...+5 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........29....Wrocław.... .....28......26.08...+15...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....28....... 28.08......+13...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007....+13.....sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
November Rain, nie martw sie na zapas. Napisane obserwowac w kierunku, a nie ze rozpoznano. Wiesz z tym usg, terminami i wymiarami to jest chyba bardziej skomplikowane niz nam sie wydaje. Ja pamietam, ze z moja cora byla caly czas jazda, bo z wagi wychodzila bardzi ciezka (urodzila sie prawie 4 kg, to nie jest jakies super gigantyczne osiagniecie) poza tym wg kosci udowej byla od poczatku 4 tyg do przodu (i tak jest do dzis, jest wysoka ale u nas nikt nie jest niski wiec po kim ona ma byc mala) brzuch miala 3 tyg do przodu a glowke na granicy terminu czyli 3 tyg roznicy. Do tego termin porodu z usg wychodzil mi 3 tyg wczesniejszy. DO tego jeszcze od 7 msc nie mialam szyjki i mialam rozwarcie najpierw na 1 potem na 2 palce. Pod koniec 8 msc stwierdzili jeszcze malowodzie i wlasciwie pozostalo sie juz tylko zastrzelic. I wiesz co, urodzilam zdrowa, fajna core, ze slodka proporcjonalna glowka, z nogami do samej ziemi. Powiem wiecej przy porodzie okazalo sie ze tych wod to jest calkiem sporo tylko ich nie mogli dojrzec na usg, a jesli chodzi o termin to urodzilam 2 tyg po terminie z miesiaczki po wywolaniu. Teraz jest podobnie z ta roznica, ze chlopak jest dlugi, duzy, ma duzy brzuch i leb jak sklep. Wszystko ma wielkie. Tylko tutaj troszke inaczej podchodza do tego, uwazaja, ze jak my jestesmy duzi, a poza tym z cora bylo podobnie to nie wszczynaja takiego alarmu. Zreszta sytuacja jest teraz podobna - termin z om mam na 22.08, z usg na 30.07. Mam juz rozwarcie i skrocona szyjke. Ale dociagne i tym razem. Moze nie az tak dlugo, ale do terminu na pewno. Zreszta musze w to wierzyc, bo dlaczego ma byc zle. Zreszta ja nie mam zadnych objawow, wszystkie te informacje to od gina mam. Ja nie czuje zadnych skurczy, a nie rozwierania wiec.... Mam sie oszczedzac (hihi, latwo powiedziec przy 2 letniej paniennce), nic nie nosic i nie chodzic po schodach (to akurat najlatwiejsze, bo nie mam schodow). SoldeLuna - to trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tu mąż Ani-Marek. Ania trafiła do szpitala z powodu wysokiego cisnienia. Narazie jest na obserwacji i jesli mimo przyjmowanych leków nic nie da sie zrobic to jedynym rozwiazaniem w sierpniu będzie cesarka. Mamy nadzieje ze jednak będzie ok. Pzdrawiam Wszystkie Mamusie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×