Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.......4800?....56........Kraków.......Bartek SoldeLuna.....29.07.07.....2890(ok.7)......53(58).... Warszawa....Dawid Józef pluszka.....31.07.2007.......3500 (ok6,5kg)..60 ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(7.33kg)..54.5(63cm)...Francja.....Nico las Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(4600)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (6kg).......54.(62).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r....4.000........57....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(5500)...53(57)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007.....3600 (5100)....56........Łódź......Beniamin ankakoza.....24.08.2007......3680.........53....Wrocław. .....Jakub badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 5kg)........58.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200.....51.....Łobe z........Filip karneolka.... 29. 08. 2007.....4250........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(3880).....50..Warszawa ..Michalina smiglo7...... 05.09.2007......4150......59.......Wrocław......Dominika pluszka.....31.07.2007.......3500 (ok6,5kg)..60 ...Rypin..... Szymo sol, bardzo mi przykro ,że masz takie zmartwienia, ale najważniejsze, ze tato bedzie przy was...a reszta jakoś się ułoży...też sie tego obawiam, że kiedyś przyjdzie czas kiedy moi rodzice zaczną chorować...na razie mam wrażenie ,że oni zawsze będą..takie myślenie dziecka, ale tak jest..dopóki coś się nie stanie wydaje się nam że jesteśmy wieczni......bedzie dobrze, zobaczysz u mnie kubuś drugi dzień na masażach, drze się jak cholera jakby mu niewiadomo co robili...a jak wychodzę to starsze panie patrzą z politowaniem na niego, że taki malutki a musi tak cierpieć..a on ma tyko delikatnie szyjkę masowaną hihi nie zapeszam ale coś się mój kubuś uspokoił i to tak od razu- od niedzieli...śpi 2 razy dziennie( jeszcze niedawno w ogóle nie spał) usypia tylko przy cycu,.... arbuzka- czasami daję mu herbatkę uspokajająco z hipp( melisa, lipa i cos tam jeszcze) bo ty też miałąś przeboje z małym..i nie wiem czy nadal nie masz na spacerku o dziwo śpi jak aniołek..jestem w ciężkim szoku bo nigdy mi nie spał...więc chodzę i nabijam kilometry..bo nie moge się nacieszyć jak mi łądnie śpi........ale nie chwalę :) ale wieczory stają się ciężki...wczoraj zasnął o ok 22:30 i rzucał się jakby coś mu nie pasowało..też tak mają wasze niunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jeszcze nie miesiaczkuje ale ja to jestem sto lat za wami :P wczoraj bylysmy u ortopedy i mala miala usg bioderek i wszystko jest ok :) na kontrol mamy przyjsc dopiero jak mala bedzie miec okolo 20 miesiecy :) kurcze nie wiem jak mam mala nauczyc zasypac :( jak ja wykapoiemy o 7 to ona potrafi do 22 lub 23 siedziec ciagle na cycu i nie spac tzn. drzemie lekko ale wystarczy ze chce ja w lozeczku polozyc to juz jest krzyk :( na weekend jade do Karpacza z mala do siostry w odwiedziny :) Dominiczka sobie pooddycha swiezym powietrzem :) jak wroce to powysylam wam zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jualianna29
a ja bylam dzisiaj u gina na kontroli i dostalam tabletki dla babeczek karmiacych, tylko tak sie zagadalysmy, ze zapomnialam podpytac jak to sie bierze, ale pewnie bedzie jakas instrukcja obslugi w pudelku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jualianna29
a ja bylam dzisiaj u gina na kontroli i dostalam tabletki dla babeczek karmiacych, tylko tak sie zagadalysmy, ze zapomnialam podpytac jak to sie bierze, ale pewnie bedzie jakas instrukcja obslugi w pudelku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj trzeba sobie jakoś radzić w życiu. hihihi Właśnie wrzuciłam Tomcia do wózeczka (tzn. do fotelika i włożyłam na koło) i woże go tylko nogami (ćwiczę nogi i spalam zbędne kalorie) i jeszcze siedzę na internecie. Spacerek dzisiaj zaliczyliśmy, obiadek ugotowany, wszystko poprasowane więc się relaksujemy i czekamy na tatusia i mężusia w jednym. :-D na razie nie uzupełniam tabelki o wagę bo ważyliśmy się3 tygodnie temu i jest trochę niaktualna (czuję to w kręgosłupie) a następne ważenie przy szczepieniu czyli za 2 tygodnie o ile nie dostanie ospy. :-( Staram sięgo nosić coraz mniej na rękach bo nie mam siły. Wkładam go do nosidła albo wózka, łóżeczko go parzy - nie wiem czemu, lubi leżeć na przewijaku tylko wtedy muszę go pilnować żeby nie spadł i w miarę lubi nasze łóżko, zwłaszcza w nocy. Właśnie usnęła mi perełka. :-) tylko śi jak zając, lekki szelest i już się budzi, dlatego jedynym na to lekarstwem jest suszarka i radio głośno włąćzone (o ile nie idą wiadomości). Oj urozmajcenie mam z tym synem. Odnośnie okresu to położna mówiła mi żebym się nieprzestraszyła bo pierwsza miesiączka może być bardzo obfita i dłuższa. Ale na razie mi to nie grozi :-D Sol mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Trzymaj się mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo ja też mam problem z odłożeniem tomcia do łóżeczka. zasypia mi przy jedzeniu, tylko ja go jeszcze muszę odbićc bo mu się ulewa ostatnio bardzo więc wtedy mi się budzi no i czasem jest jazda bo nie chce usnąć. Ostatnio kładę go na kocyku i zawijam jak wrożek (bo w rożek już mi się nie mieści), włączam suszarkę (bo szum usypia nie tyko jego ale i mężą - hihihi) i wtedy go karmię. Jak już poje, odbije mu się i śpi to delikatnie wkładam go do łóżeczka i jeszcze delikatnie klepię po pupie. Suszarka oczywiście cały czas idzie. potem jak my idziemy spać to wyłączamy suszarkę. Śpi tak z 3-4 godziny. niestety później jak się budzi to ja nie mam siły na taką zabawę więc biorę go do łóżka i tam się karmimy i śpimy. Takim sposobem Tomek jest wyspany i najedzony i my też wyspani :-)wiem że źle robię biorąc go do łóżka bo go do tego przyzwyczaiłam ale trudno, na razie to jest jedyna metoda na sen całej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo to witaj w klubie, moj mały tez tak właśnie zasypia..wczoraj to wisiał na cycu, pił, lekko usypiał, a jak go kładliśmy do łóżeczko to od razu się budzi...a potem jeszcze moje zdenerwowanie, bo tato do mnie zadzwonił po 22 i obudził mi kubusia- bo chiał się zapytacz o coś z księgowości..zero wyobraźni...jak go opieprzyłam, że o której to niby do mnie dzwoni..nie mógł poczekać do rana??? on to tylko tą firmą żyje...ma już te swoje 62 lata ale powiem wam, że zazwyczaj nie pomyśli o mnie kubusiu- tylko firma najważniejsza, bo jak to on mówi- nas żywi...i moj mąż też wraca z pracy o19 ( firma rodzinna hehe) a wychodzi przed 8..i w soboty pracuje także powiem wam że czasami mam dość tego wszystkiego jestem na siebie zła, ze podjełam się pracy dalszej na macierzynskiem..ja dla siebie czasu nie mam a muszę jeszcze prowadzi ksiegowość...ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Benio też miał problem ze spaniem w łózezku jak był na cycu bo był notorycznie głodny i jak przeszliśmy na butle to ok zjada co swoje i odpada a dziś po szczepieniu to slkarb spi je i troche sie pobawił na macie i znów spi no może faktycznie to po porodzie dłuższ miesiączka a taką mam ochote na meża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia, ja też czasami biore małego do łóżka, ale ostatnio przestałąm, bo ja się nie wysypiam...jestem w takim pół snie i czuwam, więc wolę go nakarmić a potem położć do łóżeczka raz moj marcin smiał się, ze chciał sie kolo mnie polożyć( bo spie w pokoiku kubusia) a ja przez sen krzyknęłam żeby uważał, bo kubuś ze mną śpi...a marcin wziął go wcześniej położył do łóżeczka- i powiem wam że nie pamietam tego, żebym tak mowiła- to swiadczy o tym jaki mam sen jak z nim spie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio jak spi z nami to ja też nie funkcjonuje w następny dzień i ciśągle czuwam w łózku i też kiedyś sie wydarłam zeby uważął choć synek już dawno spał u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) masażystka dzisiaj powiedziała, że kubuś bedzie wysokim facetem...bo może szczuplutki to on jest( wszyscy co go widzą -mówią\"..o jaki on malutki, jaka kruszynka....\" ale on już am prawie 5 kg!!! tyle że długi jest i śpioszki muszę zmienić na większy rozmiar hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Widzę, że się dzisiaj rozpisałyście :-) Mój szkrabek ma straszny katarek i kaszelek. Jutro mieliśmy mieć szczepienie ale chyba przez to nici z tego. Myślałam, że zawału w nocy dostanę, sama byłam z nim i on nagle zaczął tak ciągnąć tym noskiem i biedaczek nie mógł, bo miał cały zapchany, próbowałam odciągnąć ale nic nie szło, wkropiłam mu wodę morską, nakarmilam i położyłam koło siebie w łóżku na poduszce, bo słyszałam, żeby kłaść w takim wypadku pod kątem 30 stopni. Potem się budzę a on śpi w poprzek na łóżku, zjechał w dół. Dobrze, że się na brzuch nie przewrócił. Chyba za twardo spałam. Po południu mu ten katarek znika ale teraz znowu się zaczyna. Chyba musiał się na dworze przeziębić albo w niedzielę byliśmy u mojej babci i może tam. Biedaczek. Chyba dzisiaj nie zasnę w nocy boję się, że się udusi. jutro go zwazymy to sie dopisze. pewnie juz ponad 6 kg wazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia jakie masz nosidelko,wiem ze pytam o to drugi raz;-( ale chcialabym jakie niedrogie i sprawdzone kupic i zeby dalo sie w nim nosic dziecko przed soba ale tak ze dziecko swoimi pleckami dotyka naszej klatki i brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, rzaqdko ostatnio zagladam, bo moje malenstwo coraz mniej spi w dzien - teraz tez mam go na rekach wioec krotko... bylisdmy u ortopedy wreszcie i wg niego wszystko ok. na usg idziemy 8 listopada, co nam sie jakos cudownie udalo, bo zapisy byly juz na grudzien... do gina jestem zapisana na 22 paz, dzien pozniej z malym do pediatry, moze na szczepienie... moj maz w rozjazdach, ale to na razie ostatni chociaz wczoraj sie dowiedzialam, ze chce w listopadzie jechac do bulgarii w interesach... i to dowiedzialam sie sluchajac jego rozmowy z jakims bulgarem - fajnie :o a co do spania - maly glownie spi ze mna - moze i niedobrze, ale ktorejs nocy zmeczylam sie na siedzaco i stwierdzam, ze wole spac z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka on ma problem z jednym oczkiem caly czas, ropieje mu ale nie mial katarku, ja myślę, że to przeziębienie bo i kaszelek mial w nocy. Pluszka ja nie wiem o nosidelkach nic bo nie mam. Dziewczyny na brzuszkach znalazły link o szczepionkach, wyprodukowali serię zlych tych 5w1. Sprawdzcie sobie czy oby nie z tej serii miałyście podane maluszkom. Sol znalazła taki link: http://www.baybus.net/printview.php?t=14063&start=30&sid=80d6ba71c570a6059206134c35bdd842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pluszka wejdz sobie na allegro i wpisz nosidełko. Ja wybrałam sobie tam. Jest duży wybór i różne ceny. http://www.allegro.pl/item251707764_nosidelko_sam_baby_by_4_baby.html ja mam takie. Teraz zachorowałam na chustę więc kolezanka ma mi uszyc taka wiązaną. Ja dziś miałam wieczór piekności :) Byłam u siebie w pracy i szefowa zrobiła mi mikrodermabrazje. W niedziele mam chrziny wiec musze jakos wyglądać hehe. Fajnie było tak sobie poleżeć i się zrelaksować. :) Mały śpi, ale też mam z nim czasem problem z usypiamniem. Płacze mi i się pręży jak jest spiacy. Głaszczę go wtedy i bujam w lezaczku aż w koncu usypia. Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codzi o te serie szczepionek 5 w 1: Wazne! chodzi o serie szczepionki GSK Infarix DTPa-IPV 0,5ml , fiolka z proszkiem HIB o numerze serii A20CA334B oraz Wstrzymana została kolejna seria szczepionki Infanrix IPV+HIB! Decyzja GIF o numerze 72/WS/2007 wstrzymuje w obrocie szczepionkę INFANRIX IPV+HIB o numerze serii A20CA315E a takze seria: A20CA365A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezjo tez patrzylam na to nosidelko ale nie ma tam zdjecia jak dziecko jest przed mama ale pleckami do mamy daje sie dziecko tak w nim ulozyc czy nie jest ono przytosowane do takiego noszenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.......4800?....56........Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.......Zuzanna SoldeLuna.....29.07.07.....2890(ok.7)......53(58).... Warszawa....Dawid Józef pluszka.....31.07.2007.......3500 (ok6,5kg)..60 ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(7.33kg)..54.5(63cm)...Francja.....Nico las Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(4600)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (6kg).......54.(62).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r....4.000........57....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(5500)...53(57)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007.....3600 (5100)....56........Łódź......Beniamin ankakoza.....24.08.2007......3680.........53....Wrocław. .....Jakub badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 5kg)........58.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200.....51.....Łobe z........Filip karneolka.... 29. 08. 2007.....4250........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(3880).....50..Warszawa ..Michalina smiglo7...... 05.09.2007......4150......59.......Wrocław......Dominika pluszka.....31.07.2007.......3500 (ok6,5kg)..60 ...Rypin..... Szymo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Jestem w szoku moja córka właśnie sama się uśpiła w łóżeczku- właśnie poszłam zobaczyc co ona juz chwilae tak sama cicho lezy a ona possała swoją rączkę( bez smoczka!!) i teraz śpi:-))) Na kupy zaczełam rano podawać mojej córce lactulosum -syrop. Pół łyżeczki do herbatki koperkowej. Dzisiaj zrobiła bez płaczu- właąsnie pijąc ta herbatke. Bedeve mam nadzieje że Kuba zostanie taki spokojny i da ci troche odetchnąc.Może mu te masaże służą... Dziewczyny ale juz tyle mamy za sobą - teraz bedzie juz tylko lepiej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 31 - zobaczyłam w tabelce ze jesteś z Leżajska. Ja co prawda teraz mieszkam w Białymstoku ale z Brzózy królewskiej pochodzą moi Rodzice a w Leżajsku mam dużo rodzinki i brałam ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Arbuska to super,ze Twoje szczescie usnelo samo w lozeczku :) Oby tak dalej Badeve oby te masaze naprawde pomogly Twojemu Kubusiowi. A mi sie chyba zaczyna okres,ale cos nie tak bo dzisiaj jest 21dzien cyklu ????? hmmmm ale mam jakies brazwe plamienia,a tak zawsze okres mi sie zaczynal. A moj maluszek wczoraj wieczorem byl marudny i o 7ej juz musialam go wykapac i od razu pozsedl spac.Dzisiaj tezcaly dzien spi,tylko budzi sie na jedzenie polezy troche i musze z powrotem klasc go do lozeczka,bo juz ma nerwa bo jest spiacy :) :) A ja prasuje,troche siedze na internecie,a pozniej musze znalezc jakis przepis na torta,bo w niedziele Macius ma urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pluszka - nie da się go tak nosic jak chcesz. Ale z tego co wiem to duży jest wybór na allegro. Poszukaj bo wiem że były takie tylko droższe. Gosiafrancja - Ja mam w niedziele chrzciny więc też bede robić tort. Mam przepis na orzechowy. Już go kiedyś robiłam i był pyszny, tylko na masę potrzrebuję przepis może znasz jakiś dobry? Byle by lekka była bo nie lubię tych ciężkich mas tortowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (ok5)....53(56)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna SoldeLuna.....29.07.07.....2890(ok.7)......53(58).... Warszawa....Dawid Józef pluszka.....31.07.2007.......3500 (ok6,5kg)..60 ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(7.33kg)..54.5(63cm)...Francja.....Nico las Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(4600)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (6kg).......54.(62).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r....4.000........57....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(5500)...53(57)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007.....3600 (5100)....56........Łódź......Beniamin ankakoza.....24.08.2007......3680.........53....Wrocław. .....Jakub badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 5kg)........58.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200.....51.....Łobe z........Filip karneolka.... 29. 08. 2007.....4250........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(3880).....50..Warszawa ..Michalina smiglo7...... 05.09.2007......4150......59.......Wrocław......Dominika pluszka.....31.07.2007.......3500 (ok6,5kg)..60 ...Rypin..... Szymo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja jak cos znajde to Ci napisze,bo ja tez nigdy nie robie ciezkich ms tortowych,tylko budyniowe,ale teraz chcialam zrobic smietanowa.Ale szczeze powiem,ze nie jestem super w tortch bo zawsze moja mama robila,ale tym roku chce zrobic sama :) A jak robisz orzechowego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×