Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam Was cieplutko!!! mam niewiele czasu , więc od razu : mam za mala gondolke - takie gówienko z maxi cosi- no i cóz , trzeba kupic cos wiekszego /uzywane/zeby przejechac zime i stad moje pytanie- jakie wymiary gondolki sa potrzebne, zeby zmiescic dziecko/od 2i pol miesiaca/ w kombinezonie i spiworek? czy 36 szer na 80 dł wystarczy? błagam o podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinamalina moja gondolka ma tak mniej więcej 42 cm szerokości i 82 długości (właśnie mierzyłam). Specjalnie kupowałam wózek większy bo wiedziałam, że trzeba będzie obskoczyć całą zimę i powiem ci szczerze jeszcze trochę i Tomek mi się nie zmieści bo ma już 70 cm a może ciut więcej. Jak go kładę spać w domu we wózku na brzuszku to jak wyciągnie palce u stóp to już jest prawie na cały wózek. Śmiejemy się z mężem że mu wytniemy dziury na nogi bo jest taki długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko!!! mam niewiele czasu , więc od razu : mam za mala gondolke - takie gówienko z maxi cosi- no i cóz , trzeba kupic cos wiekszego /uzywane/zeby przejechac zime i stad moje pytanie- jakie wymiary gondolki sa potrzebne, zeby zmiescic dziecko/od 2i pol miesiaca/ w kombinezonie i spiworek? czy 36 szer na 80 dł wystarczy? błagam o podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia wózek fajny a ja mam pytanie bo nie pamietam jak to sie robi spirytus 70 stopniowy jak mam ciwiartke spirytusu 95 to ile wody kurcze nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halinamalina tak na prawdę nasze dzieci już nie bardzo będą chciały jeździć na leżąco - przyjamniej mój syn nie chce i podkładam mu małą podusię i jeździmy na półsiedząco (tak jak w foteliku) więc miejsca jeszcze jest trochę. Myślę więc, że powinno wystarczyć zresztą chyba nie ma większych wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Pójde po niedzieli może po ten debirdat, narazie mam nadzieję, że pomoże to gripe water, dzisiaj znowu dzien bez kolek. Dzięki Bogu. Od razu inne dziecko. Gada, uśmiecha sie, az przyjemnie popatrzeć. Ale on teraz znacznie mniej kupek robi niż kiedyś, więc nie wiem, czy to ma coś z tym wspólnego, bo mniej wiecej od tego czasu ma te kolki. Wgole kupki jego sa ciagle wodniste, zero grudek. Moja kumpela tez karmi piersia i jej mala ma juz takie twardawe grudki w kale, ale ona mowi, ze to dlatego ze wszystko je a ja ciagle ta dieta matki karmiacej niestety. I dziwi mnie, ze skoro czasem nie robi kupki ok 10 godzin i potem prezy sie zeby zrobic, to wydaje mi sie, ze ma za twarda a tu znowu chlast woda prawie. Badeve ja dzisiaj zarejestrowalam malego na 19 grudnia na przetykanie kanalika. Caly czas mam nadzieje, ze masaże pomogą ale ciagle jest łza w oczku i ropieje. Moja okulistka powiedziala, ze te krople nic nie pomoga, one sa przeciwbakteryjne i skoro jedne nie pomogly to nie ma co dawac nastepnych i nastepnych. Masuj na nosku gdzie jest ten kanalik w gore i w dol po 5 razy, moze akurat u Ciebie sie przepcha Kubusiowi. Pytałam lekarki jak to wyglada, to mowila, ze to wlasnie wyglada tylko strasznie, ale dziecko bolu nie czuje bo ma znieczulenie miejscowe takie. I trwa krótko. Często nie wpuszczaja rodziców na takie zabiegi. Ja juz sie boje i jak pisze o tym to mi sie plakac chce. Agunia dzieki za rady 🌻 i zazdroszczę smażonego schaboszczaka. Gosia ❤️ współczuje bólu głowy. Dosyć że człowiek nie wyspany to jeszcze sie męczy. Dobrze, ze mąż cię wyręczył. A ja zjadlam kawał babki. Ojj bedzie moze rewolucja. Ale kiedys jadlam i bylo ok, a kolki to ma nawet jak nic nie jem. Z tego strachu, ze to przez moje żarcie te meczarnie, ostatnio prawie nic nie jadłam i chyba albo przez to albo przez te nerwy juz sama nie wiem, mam coraz mnie pokarmu. Kurcze musze sie jakos wzmocnic, bo nie chce go stracic. Narazie wypilam jedno karmi, ale nie wiem czy to pomaga czy nie. A Agunia ja jak na zakupy wychodze to tez co chwile mysle, co z malym. Ale trzeba wyjsc z domu bo zwariujemy. Co do pieluch to ja używam narazie huggiesow 3 ale tez juz sa troche przyciasne chyba. Niedlugo kupie 4 na spróbowanie. Halina malina ja kupilam Roana Marite bo wydawalo mi sie ze ma najwieksza gondole z wszystkich wozkow i moj maly teraz to juz tez tak w sam raz prawie, bo kombinezonik doszedl i caly wozek wypchany. Chcialam kupic spiwor jeszcze, bo czuje, ze niedugo trzeba bedzie spacerowke chyba używać. Śpiwór wsadzę opatulę bo nózki są w spacerówce otwarte to bedzie dluzsze. Noo ale mam nadzieje ze jeszcze troche nim pojezdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mam doła ostatnio. :-( Mąż mnie wkurza o teściowej nie wspomnę. :-( :-( :-( dobrze, że mam Tomka bo chyba bym zwariowała. Mam nadzieję, że to chwilowe bo nie wiem jak długo wytrzymam. ale pięknie nas dzisiaj zasypało. Jest po prostu cudnie. Jest tylko jeden problem - mam jeszcze letnie opony w samochodzie bo nie mam jak podjechać a mąż nie ma czasu. czyli jestem dzisiaj uwięziona w domku. Jedyne co mnie wkurza w tej pogodzie jesienno zimowej to to, że trzeba wózek za każdym razem wynosić i potem czyścić. Normalnie odniechcewa się wychodzić zwłaszcza, że jak teraz jest już zimno to nie spaceruje się już 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a kiedy wracacie do pracy??? Bo jak pomyślę, że macierzyński mi się kończy to mnie przerażenie bierze. Pójdę na jakiś czas na wychowawczy tylko to oznacza brak gotówki i nie wiem czy damy radę bo teraz już jest ciężko. Myślałam żeby wrócić do pracy gdzieś koło września jak Tomek będziemiał rok. Ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dzisiaj zostawilam Macka w domu,bo Nicolas przeziebiony i nie chce z nim wychodzic az kataek nie minie.Ale juz jest lepiej.Teraz leza moi chlopcy i ogladaja bajke :) A mezus zaspal do pracy,wyzywal rano (oczywiscie nie na mnie) Ja go budzilam a on juz wstaje,wstaje,noi nie wstal....... Agunia to fakt ze najlepiej z dzieckiem byc w domu do tych 2-3lat,ale przy polskich realiach czasem to niemozliwe niestety :( Ja chce isc do pracy od wrzesnia,a Nicolas do zlobka,tez serce mnie boli na sama mysl,ale takie jest zycie. A wczoraj po poludniu dzwonila do mnie pani i mowi,ze jest wolny dom i czy sie zgadzamy :) Oczywiscie jak dostaniemy papiery to mozemy zrezygnowac jak nam sie nie bedzie podobac.Ale zalety sa nastepujace 1 dom 2 ogrod,garaz,pokoj wiecej niz teraz 3 czynsz praktycznie taki sam 4 to bedzie juz praktycznie nasze i w przyszlosci bedziemy mogli wykupic,i bede mogla zrobic w srodku co bede chciala :) Do tej pory nie wierze,bo od roku skladam gdzie popadnie podania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie ma to jak mieć dom. Nigdy w życiu nie mieszkałam w mieszkaniu więc tak na prawdę nie mam porównania ale ja lubię przestrzeń. Ogród mam tylko nie mam na niego czasu, nieststy a tak lubiłam sobie pogrzebać. Super, że masz możliwość przeprowadzenia się i życzę, żeby domek ci się spodobał. A jak u was za śniegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ze sniegiem jest tak.W 2005 roku spadl snieg pierwszy raz od 15lat tu gdzie mieszkam.Padal caly dzien a pozniej bylo pelno blota,bo za cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia a co do domu,to ja mieszkalam i w bloku i w domu,teraz mieszkamy w bloku,bznadzieja,musisz liczyc sie,ze pod Toba i obok ktos mieszka,do tego ja nie mam balkonu i mieszkam na 3pietrze,wiec porazka kompletna.A tak chociaz mozna dzieci na dwor wypuscic a nie siedza w domu i sie nudza.I wogole dom to dom,fakt,ze nie jest to dom wolnostojacy,tylko szeregowce,alezawsze to dom a nie blok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a co twojemu szkrabowi ????/ hej ja dzis nie nie tylko dziś od kilku dni chodze zakrecona jak bąk w tulipanie o bożym świecie zapominam mały już ok katarek minął dziś ma dzien spiocha jak wstał o 4 to o 7 kupa i potem szybko spac i do 10 spał potem od 14 do tej pory a co tam u was cicho jakoąś śmiglo co sie z tobą dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jak tu duzo napisalyscie ja ostatnio nie pisalam bo mi system sie zawalil w kompie.Ja strasznie narzekam na swoj wozek ale następny kupie juz spacerowy i chce leciutki moze slyszalyscie o jakims fajnym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszka Nicolas ma katarek a do tego marudzi,wydaje mi sie,ze to zabki (ma dwie biale keski na dole ) ale zobaczmy Agnieszka a jaki masz wozek? Ja teraz mam chicco CT02 (spacerowka z fotelikiem).Teraz uzywam samej spacerowki i bardzo jestem zadowolona.Moge siedzenie obnizyc do poziomu lezacego,do tego bardzo fajnie sie ja prowadzi,ma kretne kola (jedna reka skrecisz o 360° a le jak idziesz prosto nie skreca na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystko ok,juz dzisiaj lepiej,tylko zgubilam to do wysysania gilow kurcze zapomnialam jak to sie nazywa) normalnie wczoraj wieczorem mi wsiaklo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisalam Wam,ze od 2 tygodni mamy pod nami nowych sasiadow.Po trzech dniach przyszli sie przedstawi i powiedziec co im przeszkadza i sluchajcie 1 to,ze w nocy ktos chodzi po mieszkaniu i nie moga spac (robie dziecku jesc) 2 zebym zmienila sobie kapcie bo za bardzo slychac 3 Maciek zeby tak nie biegal i glosno sie nie bawil (on z predszkola wraca o 17ej a spac idzie o 19.30) 4 zeby nasze dziecko tak nie plakalo 5glosno zebysmy nie sluchali muzyki 6 zebysmy kupil sobie przylepce do krzesel 7 zeby Pawel rano ciszej schodzil po schodach Mam pytanie czy ktos ma lepszych sasiadow ode mnie :P Dzisiaj tez przyszla bo Maciek byl w domu,wiec troche mnie ponioslo,wiec chyba juz nie przyjdzie wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×