Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość anjj
Witam wszystkie sierpniowe mamusie oraz ich pociechy. Od jakiegos czasu (właściwie już w ciaży) obserwuję Wasze poczynania:) Moja córeczka ma na imie Ola, urodziła sie 8 sierpnia siłami natury, 3700g, 57cm. Włoski już raz jej wyszły ale teraz znowu robi sie malutki placek z tyłu :) Pozdrawiam!!! http://www.bobasy.pl/anjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale super zdjęcia dziewczyny. Gosia Twój kawaler to wygląda na wielkoluda, superowe to zdjęcie na wersalce jak siedzi. Extra. November dzieki za odpowiedź w sprawie ćwiczeń. We wtorek idziemy do neurologa, zobaczymy co powie. Zdięcia superowe, fajny ten Twój szkrabek. Smiglo ty też widzę na garnku :-) Dominika coraz większa, już pewnie dogania mojego Kubolka. Widzę, że wrzuciłaś zdjęcie jak sobie razem leżą, super. Po chrzcinach wpadam do Ciebie :-) Anjj witaj wśród nas. TEż przejrzałam zdjęcia, śliczna Oleńka jest. Gratulacje, szkoda, że wcześniej nie pisałaś z nami. I długa się urodziła i jak na dziewczynkę to duża. My w niedzielę chrzciny mamy, jak ja bym chciała, żeby mały grzecznie spał w kościele. Gosia a Ty się nie zadręczaj, przecież mamą jesteś superową, to sie zdarza, że maluszki płaczą, co ja mam powiedziec jak ma kolki to godzina płaczu, chociaż teraz po tym gripe watre odpukać 3 dni ciszy. Oby tak dalej, od razu inne dziecko. A mój szkrab teraz śpi po spacerk jeszcze w wózku, chociaz juz sie powoli widze przebudza. Jak tak śpi to az za nim tęsknię, dziwne to, ale bym juz go chciala na rece wziasc ponosic. Jejku jak ja bez niego wytrzymam jak trzeba bedzie pojsc do pracy. Agunia a ty dbaj o siebie, wiem, ze fajnie sie mowi, bo sama jeszcze badan nie zrobilam, ale u ciebie widze nie ciekawie, takze chociaz mocz i krew zrób sobie, moze witaminki ci jakies da i wrócisz do formy. A mi zaczely lecieć włosy. Normalnie są wszędzie. A biorę cały czas Elevit, ale tak to jest jak sie karmi. i kosci mnie bola. Jakis stary uraz w kostce sie ujawnił. Oj wysysają z nas maluchy co najlepsze, ale niech im na zdrowie, niech rosną duże i szczęsliwe. O !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjj - a skąd dokładnie jesteś bo w opisie na bobasach jest napisane że z podlaskiego. Pytam bo sama jestem z Białegostoku:) A Oleńka przecudna Pozdrawiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjj
Mama-i-ja my mieszkamy w Łomży niby niedaleko ale na spacerki to razem nie pochodzimy :) Odnośnie karmienia piersia to niewątpliwa korzyścia było zrzucenie moich 26 kg które wskoczyły w ciazy i jeszcze dodatkowo 5. Czy jeśli sie skończy karmić to waga wróci?mogłaby nie wracać :) Olka tez często płacze ostatnio moze trochę mniej ale przez pierwsze 2 miesiace było strasznie. Teraz jest trochę lepiej ale nie należy do tych wiecznie uśmiechniętych maluchów, moze to i dobrze bo wtedy jej uśmiech bardziej cieszy :) jak już w końcu sie pojawia :) Ankakoza a ja myślałam, że wszystkie sierpniowe mamy juz dawno po badaniach sama zrobiłam we wtorek i aż było mi wstyd pójść do lekarza ale się odważyłam :) Gosiu Twój synek jest niesamowity!! On często tak siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anjj Jeszcze nie zdazylam obejzec zdjec Twojej ksieznikczki ale zaraz to zrobie. Jesli chodzi o Nikusia to zadko go sadzam,ale on sam sie siluje i czasem dla swietego spokoju to robie. Ja wlasie polozylam sie z moimi chlopakami i przysnelam.....Nikus juz zmeczony ale jeszcze musi troche wytrzymac.Maciek mu spiewa :) November ale Cyrylek juz duzy chlopiec 🌼 Smiglo Twoja Dominiczka tez fajna dziewczynka i wcale nie taka malutka. Ankakoza jak ogladalam zdjecia Smiglo to tak mi znajomo wygladal ten chlopiec kolo niej,a to Twoj Kubus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjj ja u ginekologa bylam rowno po 6 tygodnach ale przydalo by sie zrobic jeszcze krew i mocz jakieś, bo hemoglobinę czuje mam małą, jakas anemiczna sie zrobilam haha. G Gosia tak to mój Kubuś podrywał Dominikę hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja trochę się pochwalę swoim szkrabem: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b708e2a7a988fff0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e56adccb6b4a6e59.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90ddf5accc54661e.html Myszka spacerki to podstawa. Mój tez zawsze na spacerku śpi a i po pokima sobie w wózku przy otwartym balkonie także zawsze coś się uda zrobić w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza boski Kubus i te wloski hihihi,ale chociaz mu nie stercza jak mojemu.Ja nie wiem co mam juz zrobic,ciagle po kapieli mu je przylizuje a i tak stoja zawsze....................... Dobra ide sie kapac i spac. Papatki 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza ale przystojniak z Twojego synusia, a ta czuprynka... :) Ja dziś mam \"depresję\" gdyż muszę zdecydować kto bedzie opiekował sie małą, gdy wróce do pracy, a sama myśl że zostawię ją sama... Dlaczego ten macierzyński taki krótki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) anjj witaj :) dzieki dziewczyny za mile slowa :) a sniegu tyle bylo Myszko w Karpaczu jak teraz bylam tydzien u siostry :) co do karmienia i wagi to niestety nie chudne :( po porodzie ubylo mi 10 kg a dalej mam okolo 10 na plusie i waga od okolo 1,5 miesiaca stoi a wrecz mam wrazenie, ze tyje :( lekarka mi mowila, ze tak tez moze byc niestety , tym bardziej ,ze jem wszystko nawet kotlety i malej nic nie jest a ciagle chodze glodna :P od poniedzialku jestem na diecie no i cwicze juz 3 tydzien ale nie widze efektow tzn. nic mi w pasie nie ubylo caly czas mam brzuszek jak na poczatku ciazy a skora wcale nie jest na nim flakowata , wrecz napieta i caly czas mam go twardego (moze to wzdecia??) musze przejsc sie do lekarza - internisty bo i tak musze zrobic jeszcze badania zeby wykluczyc cukrzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj podobno ostatni dzień ładnej pogody więc byliśmy rano na spacerku. Tomek spał godzinę, potem wróciliśmy pojadł, pobawił się godzinkę i znów śpi - ponad 2 godziny. Przynajmniej w między czasie upiekłam ciasto babci na imieniny, przygotowałam obiad i poprasowałam, jeszcze tylko muszę zrobić masę, ale to przy następnym spaniu. Jutro przychodzi lekarz i będziemy się szczepić :-( czyli jutrzejszy dzień mam z głowy bo pewnie mały znowu będzie słaby i marudny. czeka mnie więc jeszcze dzisiaj sprzątanie całego domku. :-( Dziewczyny Dzieciaczki macie piękne 🌼 i tak na prawdę mimo, że wszystkie mają w granicach 3 miesięcy to są bardzo poważne. W niedzielę siostra zrobi zdjęcie małemu to prześlę w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudłąm dużo ale ja nie jem prwie nic jak zjem na śniadanie płatki to koło 13 zjem rybke albo warzywa gotowane i to koniec jedzenia i dalej chudne ale mam przez to czasem zaparcia :P byłam na sp[aedrku 2,5 godziny i po spacerku mały szalał w łóżeczku machał rączkmami i nóżkami nad karuzelą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiafrancja sliczny twoj malutki i duzy jak cos , a Smiglo7 jaka fajna panna poprostu super.ja ostatnio nie pisalam bo zakladam aparat na dolne zęby i musialam wyrwac zęba na dole do aparatu i boli mnie teraz cos mam jakies powiklania:( A co do mojego malego to musze sie pochwalic ze maly idzie spac ok 21 a wstaje o 6 rano potem zje i spi jeszcze do 8 rano takze nie jest zle przynajmniej pod tym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka super,ze sie odezwalas :) ale twoj synus sie zmienil :) a jakie duze oczka ma :) i jaki grzeczny daje mamie pospac :) chociaz ja na swoja nie narzekam bo tez daje mi sie wyspac :) Myszka tui masz linka : http://www.allegro.pl/item270921747_lezaczek_bujaczek_do_18_kg_audio_mp_3_nowosc.html bardzo fajny ten lezaczek tylko szkoda,ze sie nie buja ale wart jest ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że tak będzie człowiek raz w życiu kończy 23 lata, a od męża nic poza \"wszystkiego najlepszego\" idę się do mojego szyneczka ;) przytulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
November wszystkiego najlepszego 🌼 🌼 🌼 kiedy to ja mialam 23lata............. A ja juz na nogach,jak zwykle,Maciek tez juz nie spi,mezus karmi malego,a ja pije kawke :D Mam zamiar rano z Mackiem podjechac do fryzjera (moja mama jest fryzjerka,mimo,ze nie pracuje w zawodzie to chlopakowa zawsze obcina,ale teraz nie moze przez chorobe) Mama wyszla na dwa dni na przepustke,tylko na kroplowke musi chodzic. My dzisiaj jedziemy do Pawla kolegi,mam ,nadzieje,ze jego zona jakas w porzadku :) Agnieszka Twoj malec tez rosnie jak na drozdzach :) I tak ladnie spi,moj niestety chodzi spac przed siodma,nie wiem co zrobic,zeby chodzil pozniej spac.Moze macie jakis pomysl? Przez o tez dwa razy je w nocy (tylko,ze od paru dni nie daje mu kaszki) Aha a m juz wiemy co bylo Nikusiowi (tylko nie smiejcie sie prosze)Ktos go zauroczyl :( Tak samo mielismy z Mackiem i przyszla nasza sasiadka i go oduroczyla.Ja zrobilam to samo z malym teraz i ..... jak reka odjal........ Dobra uciekam. Zycze Wam milej soboty.Odpoczywajcie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocza_mama
a jak sie oduracza/odurocza dziecko ??? powaznie pytam, bo chcialabym znac niezawodny sposob. dzieki z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
November wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. 🌼🌼🌼🌼🌼 Ja jak miałam 23 lata to wychodziłam zamąż. Wczoraj śmialiśmy się z mężem bo rok temu 22 lub 23 listopada powstał Tomaszek. i pomyśleć że rok temu był teraz kilkoma komórkami. Oj leci ten czas ... Wczoraj sprzątałam do 22 a dzisiaj czekamy na lekarza. Tomcio drzemie. Wczoraj w ciągu dnia strasznie dużo spał - w sumie 6 godzin w tym raz 3 godziny ciągne i poszedł spać o 19:30. Ale nie chwalę go bo wtedy zawsze mi jakiegoś psikusa robi, łobuziak mały. Uwielbiam jak się budzi rano, otwiera te swoje wielkie oczęta, uśmiecha się do mnie i zaczyna gadać. :-D Po prostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novemberrain 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 wszystkiego najlepszego kochana!!! A mężem się nie przejmuj, no tacy oni są....moje urodzinki też nedługo, ehhh ja za to kończę 25 latek, ćwierć wieku...starowinka ze mne :) Gosiafrancja, nie wiem czy uda si się przestawic maluszka, a jesli chcesz go przestawić, to bardzo powoli...w jednym tygodniu kładź go 10 minut później, potem tak co tydzień,...i powinno byc ok...ja mojego chciałam drastycznie przestawić żeby wstawał godzinkę później ale niestety nie udało się...przypłaciłam to tygodniem płaczu :( a mój też się budzi 2 razy w nocy- z tej racji, że karmię piersią,a twój się budzi bo głodny!!! Taki duży chłopak musi dużo jeść :)...ja jak wstanę w nocy to pomysle zawsze sobie, że dzięki temu napełniam pusty brzuszek i od razu inaczej te moje karmienia wyglądają...w ogóle jak karmię piersią, to jestem w takim błogim stanie, mogłabym patrzec na kubusia godzinami ja ssie pierś...wygląda tak, jakby to robił 20 lat- taki jest w tym dobry :) chyba żeczywiście hormony szczęścia się wydzielają podczas karmienia :) a wczoraj skręcał mężulek do późna w nocy mebelki, a niedługo przyjdzie nowa kanapa http://www.allegro.pl/item261509069_zestaw_lido_kanapa_2_fotele_.html taką wybraliśmy..mnie się zawsze marzyła kremowa kanapa...ehhh pieniążków na chrzciny dostaliśmy,a z tej racji że maluch ma wszystko co potrzeba fundneliśmy sobie kanapkę :) i mebelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SoldeLuna
zmieniłaś wózek czy mi sie zdaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pisałam- różowa gondola była po straszej córce i używałamjej jako kołyski w domu. Mam czarno-beżową spacerówkę (o czym też już pisałam) i nawyjezdzch ona rbi za wózeklub łóżeczko dla małego. A na spacery wychodzez wózkiem bliźniaczm,gdzie dzieci siedzą jedno za drugim o czym też już pisałam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novebr wszystkiego najlepszego :) och wspomnienia my rok temu dokładnie 25 listopada poczeliśmy Beniamina tak w nocy :D ach wczoraj barabara a dziś mam okres i jak by świnie pocieli czuje sie strasznie a jestem sam męża nie ma mąły spi badave kiedy urodzinki ???? ja w tm roku 24 latka skonczzyłam :P ale ja mam za to w grudniu imieniny i Beniamin też ma imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Dawno mnie nie było ale nawet nie mam kiedy usiasc przed kompa. mały coraz bardziej absorbujący a i pracy mam dużo. terminy gonią muszę pokończyć projekty a tak mi się nie chce siadać do roboty że szok.. co chwile sobie coś wyszukuję, żeby tylko odwlec robotę ;p np teraz :D dobrze , że mam pracę w domu bo nie wyobrażam sobie zostawić takiego małego synusia komuś pod opiekę :D November spóżnione ale wszystkiego naj naj naj!!!! U nas maluch się zrobił ostatnimi czasy marudny, ciągle pakuje piąstki do bużki nieraz z taką złością że aż ma całe czerwone. W nocy częściej się budzi i co chwilę domaga się cyca. Popije i zasypia. Nie wiem czy to zęby czy taka poprostu kolej rzeczy. Z nowości zaczoł używać obydwu rąk naraz. Łapie ładnie zabawki w obie rączki, bawi się swoimi rączkami i łączy je na wysokości lini środkowej klatki piersiowej (co jest ponoć charakterystyczne dla 4 miesiąca). 3 razy udało mu sie zaśmiać na głos póki co to raczej dalej rozdziawia całą japkę bez dzwięków. Zaczyna przekręcać się na boki aczkolwiek jeszcze nieporadnie :) Pffff wracam do pracy :p straszne ... a tak swoją drogą jestem ciekawa kim wy jesteście z zawodu ? albo gdzie pacujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×