Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

też mam urodziny w grudniu tylko 15-tego:) To dopiero kumulacja prezentów - mikołajki, urodziny, gwiazdka, a styczniu imieniny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też skończe 26 :p Gosia jaka ty tam stara :D chociaż jak kiedys się wykłucałam z chłopakami w topicu czy lepsza 15 czy 25 to wszyscy zgodnie twierdzili, że najlepsze 15 a taka po 20 to już stara zuzyta dupa :) z tym, że to ograniczeni napaleni samcy z kompleksami \"Piotrusia Pana\" :D mniejsza z tym Weszłam żeby się pochwalić , że nasz synuś dziś się przewrucił z brzuszka na plecki dwa razy :D aż sam się zdziwił co zrobił :D kurcze już nie ma mowy żeby go samego zostawiać :D Posłałam jakieś tam zdjęcia świeże z tamtego tygodnia :) A co do tych prezentów to u mnie niestety najczęsciej jest tak, że dostaje jeden w święta a po świetach to już albo kasy nie ma albo zapominają albo dostaję poprostu jeden na święta ze słowami że to juz urodzinowy, także lepiej nie mieć urodzin w okolicach świąt ;p 15 grudnia ma urdziny mój tato a 28 czyli na moje urodziny są jego imieniny a właściwie to ja się urodziłam mu w prezencie na imieniny :D Apropo prezentów co kupujecie swoim maluszkom pod poduszkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) November wszystkiego naj kochana {kwiatek] spóżnione ale szczere :) Ja mam urodziny w lutym i skończę już 29 lat :P Gosia to jesteśmy rówieśnicami :) co do zawodu to ja pracuję jako kierownik w sklepie z eksluzywną odzieżą damską :) jutro po 16 mam zadzwonić do neurologa i sie umówić na wizytę kurcze boję się,że to coś poważnego z tą moją coreczką,że nie chce tej głowki podnosic :( co do prezentów to ja na mikołaja kupuję małej zabawkę najlepiej żeby grałą i swiecila bo takie ona lubi najbardziej :) poza tym to ona ma wsystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmigło no to ja mogę polecić taką ważkę http://www.dlabobaska.pl/product_info.php/products_id/1057 kupiliśmy małemu jakieś dwa tygodnie temu i to jego najlepsza zabawka zrobiła wręcz furorę nie tylko małemu sie podoba ale każdemu kto ją zobaczy :p po przekręceniu odwłoka wydaje muzyczki zdaje się , że 12 rodzajów i ma świecące poliki do tego różne człony jej odwłoku są wykonane z różnych faktur także dziecko ma rozrywkę. W ogóle zabawki z tej firmy są fajne teraz poluję na wibrującą żabkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apik
To co ja kurcze tu między wami robię?? Buu.. Ja we wrześniu skończyłam 36... Ale pocieszam sie że pierwsze dziecko tez miałam w wieku 25 lat....Najgorsze jest to że dalej sie czuję co najwyżej na 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, troszkę nie pisałam zona mudnurowego, ja z zawodu jestem ekonomistka, a pracuję teraz jako księgowa...a z tej racji, ze mamy rodzinną firmę, pracować mogę też w domku..i na razie nie zostawiam maluszka :) urodzinki mam 3 grudnia i kończę 25....ten grudzień to też dla mnie jedyny miesiąc w którym cos świętuję, imieninki jako Ewa w wigilię.....ehhh jak te latka lecą ja już nie wiem co się dzieje, mój kuba dzisiaj w nocy to przesadził, poszedł spać o 20 a obudził się już o 21:45, potem o 23:45..następnie o 3 a później już co godzinkę...4.5...i praktycznie od 5 już nie spał a ja chodzę jak nieboszczka :(....a myślicie że on zmęczony? taki humorek miał z rana że hoho ja też już zwalam to na ząbki, ma w niektórych miejscach dziąsełka twarde, ale nie są bardzo gorące i czerwone, gorączki też nie ma...więc to chyba nie to.... aaaa 24 była pełnia i teraz też ten księżyc prawie w pełni...więc to może to...fajne tak szukać przyczyny...hehe...zawsze coś się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kuba z brzuszka na plecy przewracał się bardzo szybko ale to dlatego, że głowka ciężka i go przeważała...teraz próbuje przewracać się z plecków na brzuszek, ale dochodzi do momentu, jak leży na boczku, i tak ciągnie nóżką i rączką mocno, ale mu się nie udaje...i tak stęka przy tym w tym tygodniu szczepienie.....a w następnym chyba pojadę na to przemywanie oczek..ale odwlekam jak mogę.....:( niedzielę spędziałam fajnie...w sobotę wielkie sprtzątanie w chwilach kiedy kuba nie spał,a w niedzielę obiadek u mamuśki.mniam!!!! kurcze,osatnio mam ochotę na słodkie....nie wiem co się dzieje, musze dać sobie spokój i jeść coś zdrowszego dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maly poszedl spac wiec chwila dla mnie :D Badeve masz racje,ze nie da sie tak szybko przestawic malego niestety :( Wczoraj bylismy u brata na urodzinach i w domu bylismy o 18.50,wiec maly juz padniety,mialczacy i jak polozylam go spac to marudzil do 21ej bo byl za bardzo zmeczony :( Co do imienin to moj Nikus ma 6 grudnia,bo to przeciez Mikolaj :D Nie mam pomyslu co mu kupic,ale z pewnoscia cos kolorowego,garjacego i swiecacego :) Zona mundurowego co do zawodu to ze mnie taki scisly umysl (jestem inzynierem technologii chemicznej :P ) My weekend tez spedzilismy fjnie,bo w sobote bylismy u Pawla kolegi z pracy.On ma dwie corki (4 i 7lat)wiec Maciek mial zajecie.Byla jedna wojna,bo Maciek chcial dac buzi mlodszej,a ona nie chciala :P W niedziele bylismy u rodzicow,bo mama na weekend wyszla na przepustke,a pozniej u brata. Ja widze,ze takie wizyty i dzien poza domem to dla maluszka meczace.Wogole moj Nikus zrobil sie taki,ze ikt nie oze go wziac na rece,spojzec,tylko caly czas ja i ja.Ciagle wyciaga do mnie lapki,chce zeby go przytulac,calowac,oj widze,ze nie bedzie z nim tak latwo jak z Mackiem,ze z kazdym zostal i tak jest do tej pory.A ja chce Nikosia od wrzesnia dac do zlobka :( Az sie boje. Moj brat taki byl i wyobrazcie sobie,ze 4lata chodzil do przedszkola i 4lata dzien w dzien plakal......... Badeve a co do slodkiego to ja tez mam ochote ostatnio a to wszytsko przez Pawla,bo w czwartek (nie wiem co mu sie stalo) kupil mi takie pyszne czekoladki...........Ale od dzisiaj znowu dieta,bo do swiat musze schudnac 5kg,oj ciezki nasz los....Co prawda waze tyle co przed ciaza,tylko jest tak mam jeszcze brzuszek,ale za to widze po ubraniach,ze mam mniejsze biodra z czego jestem bardzo zadowolona :D Zona mundurowego ja nie mam zdjec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mały wczoraj dawał czadu i ostatnio też się częściej budzi w nocy niż wcześniej :/ myślałam że im starszy tym bedzie ładniej spał a tu coraz gorzej. Stwierdziłam, że teraz chodzę bardziej zmęczona niż jak się urodził. Wiecznie mam podkrążone oczy i na nic ochoty. Co do słodkości to ja też sobie ostatnio za dużo pozwalam ;p Mama mi ostatnio dała pyszne ciasta z cynamomen .. mniam :D aż grzech było nie zjeść :p A waga dalej w miejscu .. od 1,5 miesiąca nic nie schudłam już mnie to wkurza ... mało jem, ciągle z małym biegam po domu , ćwiczyłam i dupa :p a też bym chiałą jeszcze z 5 kilo w dół ... a tu święta idą :D to na pewno w przeciwną waga skoczy :D Gosia już wysyłam zdjęcia i biore sę za kończenie projektu bo jutro termin oddania :D a ja jeszcze w powijakach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona m. ja też nie mam zdjęć...czekam z niecierpliwością gosiafrancja, słodki maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka783
ach wy tu o zawodach ja jestem technikiem farmacji i pracuje w aptece a mój synek spal duzo zasnał o 20 i spal do 3 potem o 7 wstal poszalał do 9 i spi ale już widze kreci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak woidzę całkiem samodzielny , pije sam mleczko, hoho tobie to dobrze :) ale znowu się pewnie powtórzę, że z niego duży chłopak i na prawdę nie wygląda na swój wiek....gosia, czy ty aby na pewno jesteś śierpniówką heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve :P dobra maly spiewa sobie (wczoraj wydobyl z siebie taki glos i chyba mu sie podobalo bo ciagle spiewa :D ) i dam mu jakis sloiczek z owocami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia piekne maleństwo no już nie takie malenstwo :D ale super mój tez zaczyna prxytrxzymywac butle ale jeszcze nieporadnie a i juz sie smieje co chwile kurcze co za pogoda śnieg sypie jak cholera nawet nie mam jak wyjsc na spacer a ja mam jeszcze okres i czuje sie fatalnie mąz w pracy choela a ja nic prwei nie jem jak zjm ledwo zupe to cay dzien moge funkcjonowac i mam siłe i jesć mi sie nie chce i już mi zebra znać spodnie wszytkie luznme ale bius fajny ;) no ja chyba w tym tygodniu biore sie za zakupy swoiateczne prezenty bo okna mam umyte i firanki też wsszytkie zakamarki tez pomyte tylko takie codzienne sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaję stronkę ze słowami kołysanek,,,,..mi sie przydadzą bo nie znamm ani jednej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy cała rodzinką u babci na caały weekend. Był obiadek i ciasto ale co z tego :( Wy tu o słodkościach a ja mogę tylko pomarzyć :( Gosiu ja również uważam że Twój synuś nie wygląda na swój wiek :) a jakie ma udka :) moja przy nim to kruszynka Badeve czytając jak piszesz o Kubusiu widzę swoja Olkę. Od jakiegoś czasu nie je jak dawniej co 3 godz tylko co... sama nie wiem dwie to max. Śpi jak sie jej podoba.Próbowałam nawet zrobić grafik w którym zapisywałam jaj poczynania w ciagu doby ale po kilku dniach nie dopatrzyłam sie żadnej prawidłkowości. Muszę skonsultować z naszym pediatrą od kiedy można małej dawać coś innego do jedzenia gdyż niegłygo wracam do pracy :( Jesli chodzi o urodzinki :) ja mam podobnie jak Badeve 3 grudnia, tyle że 30 :( Zawód: matematyk, fizyk a od niedawna zmiana i pracuję w księgowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjj ja wiem,ze moj Nikus jest duzy.To samo z Mackiem,jemu ubrania kupuje na 8lat,a spodnie na 6 lat (bo ma po mnie krotkie nogi :P ) a w pazdzierniku skonczyl 4lata...Moj mezus jest wysoki bo ma 195cm,wiec to po nim. Wiecie co dalam dzisiaj malemu brzoskwinki ze sloiczka i chcialam dac mu pol sloiczka,ten jadl i sie cieszyl a jak skonczylam to chcialam dac mu pic,a tu placz i musialam skonczyc sloiczek.TEraz zadowolony i poszedl spac,a ja poprasuje i dokoncze wczorajszy horror,bo wieczorem sie balam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjj, fajnie razem będziemy obchodzić urodzinki :) ja cały czas zapisuję godziny snu Kubusia w dzień trzymam się twardo co 3 godzinnego karmienia i w dzień powinien malec spać mi po 1,5 godziny jednorazowo * 4 drzemki i owszem śpi, ale ostatnio po góra po 40 minut,,,,,a do niedawna w nocy spał mi przez 3 godziny, potem karmienie itd...a teraz to pisałam wyzej..istny haos !!! wyczytałam, że dziecko moze ząbkować i go dziąsła bolą, niekoniecznie musi gorączkować, w 2/3 miesiącu zaczsyna się zobkowanie ale takie \"ukryte\" dziecko pcha rączki do buzi, ślini się, staje się marudne, bo go dziąsła swędzą...a ząbki mogą się wyrżnąć dopiero za kilka miesięcy ....... prawda jest taka, że nasze maluchy mogą nam tak spać dopóki nie zaczną jeść z butelki, ale szczerze mówiąc kiedyś nakarmiłam z butli i spał mi nawet krócej....także nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pogoda dziwna. Dzisiaj padał już deszcz, śnieg, było słonecznie a teraz pochmurno i strasznie wieje. Ze spaceru nici. :-( Tomek mi teraz śpi już godzinkę a wstał o 9:40. W sobotę było szczepienie. Mały był śpiący bo właśbnie go usypiałam jak przyjechał lekarz więc płakał tak żałośnie, biedaczysko. Po szczepieniu był trochę marudny i wczoraj też Ostatnio Tomek nie chce mi jeść. Pociągnie góra 5 minut i w płacz i nie tknie się więcej. :-( lekarz kazał mi wysłać sms-ka pod koniec tygodnia czy dalej nie chce jeść bo trzeba będzie temu jakoś zaradzić. No i oczywiście ważyliśmy się. Mój ciężarek waży 7400 czyli 700 gram przez 4 tygodnie. Podobno teraz przez miesiąc teżpowinien przybrać około 700 apotem już tylko 500 gr. W końcu ma przystopować z rośnięciem bo mój kręgosłup już pada. O właśnie odnośnie mojego kręgosłupa i kości to mam brać dodatkowe witaminki i jeszcze wapno oprócz codziennego jogurtu. Mam chyba jakieś niedobory dlatego tak mnie wszystko ostatnio boli. Byliśmy wczoraj na imieninach u mojej babci. Tomek byłstrasznie marudny bo był niewyspany a na rękach nie potrafi zasnąć. Nie dał się nikomu wziąć na ręce bo wtedy strasznie płakał i nie dał się uspokoić. W grę wchodziła tylko mamusia. :-) Posiedzieliśmy więc 2 godzinki i do domku. Zrobiliśmy sobie wczoraj kilka fotek ale prześlę jak i siostra wyśle na skrzynkę. Mnie też ostatnio strasznie ciągnie do słodkiego. teraz żeby oszukać pragnienie słodkości zjadłam rozprażone jabłko. na chwilę wystarczy. :-P co do zawodu to ja jestem finansistą a pracuję w kancelarii notarialnej - i uwielbiam swoją pracę. tzn uwielbiałam bo teraz absolutnie mi się do niej nie spieszy :-P A co do latek .... w czerwcu skończyłam 26 a imieninki mam w styczniu - w dzień babci :-) Aaaaaaaaaa i jeszcze odnośnie ząbków. Pisałam wam że Tomkowi idą dwa ząbki na dole a lekarz twierdz żo to jakieś gruczoły :-P No cóż zobaczymy. a ślini się dlatego że dzieci mają nieproporconalnie duże języki i to dlatego. Dla mnie to i tak wygląda jak zęby :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spania. To odkąd usypiam Tomka w wózku to śpi mi dużo lepiej i dłużej. Nigdy wcześniej nie spał mi 2-3 godziny. chyba mu przytulniej w wózku - tylko musi być na brzuchu. Jest tylko jedna dziwna rzecz. Zawsze przebudza się po godzinie. Zarówno w ciągu dnia jak i wieczórpo kąpieli. Nie mogę go tylko wziąć na ręce bo się przebudzi tylko poklepać po pleckach lub delikatnie pobujać i dalej śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×