Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a w nocy spał mi łądnie, pierwsza tura do 24:30, a potem obudził się o 3;40 i spał do 5, bo się obsikał, a ja głupiutka nie zauwazyłam i tak mi się od tej godzinki przebudzał..o 6 karmienie, i o 7:30 do łóżeczka śpi do teraz, ale zaraz jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki rygor, ale wolę to jak totalny chaos i płacz na okrągło :) imprezka się udała z jednym minusem w kształcie mojego dużego okrągłego brzuszka( po tych ciastach i sałatkach) a deres pascala wcale nie taki rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Badeve to prawda,ze lepszy taki rygor niz placz na okraglo. U nas tez mniej wiecej mamy ustalone godziny karmienia i spania,ale oczywiscie z pewnymi odstepstwami.A naz maly odkad nie je w nocy to marudzi,budzi sie co chwila,nie wiem czy po prostu dac mu w nocy jednak jesc,czy poczekac jeszcze z dwa trzy dni i zobaczyc? A u nas od trzech dni leje non stop,wieje a w nocy byla burza.Dobrze,ze brat zawiozl mi Macka do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Badeve o której ksiażce mówisz, bo chyba przegapiłam. Bardzo chciałabym aby moja malutka dużo spała ale niestety. Ostatnio wogóle jest jakaś przygaszona, mało rozmawia, spoważniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam: wypiła wczoraj po wielu próbach 70 ml z butelki. Co prawda przed i po był cycuś dla załagodzenia sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote byliśmy na urodzinach pewnego dwunastolatka. Olka kiedy zobaczyła gromadkę rozkrzyczanych dzieciaków (a właściwie usłyszała) tak sie rozpłakała że do końca imprezy humoru nie było. Wczesniej tak nie reagowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anjj - Tomek też reaguje płaczem na nieznajomych. zwłaszcza na mojego brata. Robi taką podkówkę z ust i tak żałośnie płacze .... prześmiesznie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche mie tu nei było :P i nie zdążyłam nic poczytac nadrobie Beniami n oprócz mleczka dostaje kaszke malinową i zjada bardzo chetnie do picia ma 3 rózne herbatki ale najbardziej uwielbia Malinówą . odkąd podaje kaszke nie ma problemów z kupką :) i ogólnei jest radosniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja mam taki sam lezaczek tylko,ze niebieski. Anjj ja tez teraz chce kupic kszeselko do karmienia,tylko takie ze stolikiem co sie pozniej demontuje,ale jeszcze musze poczekac z 2miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Agnieszka 31 ja mam identyczny leżaczek i też jestem z niego bardzo zadowolona :) mała wręcz uwielbia w nim siedzieć i bawić się zabawkami :) ja jej tylko często zmieniam na inne żeby się za szybko nie znudziły :) Co do spania to u mnie różnie bywa - dzisiaj akurat Dominika mnie oszczędziła i spała od 22do 5 a potem o 8 pobudka :) teraz tez smacznie śpi od 13-30 bo byłyśmy na spacerku :) Badeve ty chyba masz na myśli język niemowląt prawda??? ja też mam tę książkę ale nie zrozumiałam o co chodzi z tym łatwym planem :P mogłabyś mi to wytłumaczyć???? Gosia Nicuś śliczny i dalej włoski długie ma :) niedługo bedziesz mogła mu zrobić kitkę hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jezyk niemowlat... Kiedy Ola była mała:) nawet nam sie udawało, jadła co 3 godziny moze nie o stałych porach ale jednak, poza tem niezawodne 3 ziewnięcia. Ostatnio mała bardzo mi się rozregulowała je co 2 godziny i mimo to zrobiłam sobie grafik i zaznaczałam kiedy je, śpi, czuwa i otrzymałam taką szachownicę! żadnej reguły. Ostatecznie poddałam się. Spróbuję za jakiś czas moze. Chciałam jej ustawić jakieś godziny aby było łatwiej po powrocie do pracy. Dziewczyny czy uważacie ze jeszcze teraz mogłabym kupić taki leżaczek? Na jak długo jeszcze mi wystarczy? Pytam bo tak naprawdę to dziadkowie chca małej coś kupić i podpowiedziałam im to krzesełko ale teraz już sama nie wiem :) Może lepiej tańsze np drewniane krzesełko i leżaczek zamiast droższego krzesełka :) Ale dylematy :) Ale tak to już jest przy pierwszym dziecku tak naprawdę nie wiadomo co jest dobre i praktyczne. JUż kilka razy sie przekonałam że czasami dostanie sie, kupi coś co okazuje sie całkiem bezużyteczne ale np ładnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn które są po cc - mój lekarz zapisał mi taką maść do smarowania rany CEPAN - jest to maść, którą można kupić bez recepty. Trzeba nią smarować raną 2 razy na dobę, codziennie przez conajmniej 3 miesiące. Ponoć efekty są super, sam lekarz ją stosował. Ta maść jest na wszelkie blizny, nie tylko te poporodowe. Przepraszam że taaaak długo sie nie odzywalam, ale na prawdę brak mi czasu, ciekawe czy mnie kojarzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Gratuluję dzieciaczków. Ja sama mam już 8-miesięczną córeczkę. Czas leci... A teraz mała prywata: mam do sprzedania komplet do chrztu w stanie idealnym rozmiar 74 (sukienka, kapelusz, płaszczyk, rajstopki, buciki) w cenie 110 zł. Jeśli któraś miałaby ochotę to zapraszam: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=282441625 Mój mail to md93@wp.pl Pytajcie śmiało! pozdrawiam serdecznie tip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Te linki to fotek co podalam wyzej,to jedno zdjecie to Maciek a drugie Nicolas (w tym samym wieku) Wiecie co dzisiaj w nocy znowu Nicolas od 12ej ciagle sie budzil,mialczal i juz nie wytrzymalam i o 1.40 dalam mu jesc i zadowolony usnal i obudzil sie przed 6.Czyli nasz synek potrzebuje w nocy jesc,nie bede go glodzic........i za przeproszeniem mam gdzies slowa i zalecenia lekarki. Wczoraj ugotowalam mu sama zupke i wiecie co nie ulalo mu sie pierwszy raz po czyms,bo normalnie po sloiczkach tez mu sie ulewalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anjj co do tego lezaczka to powiem Ci,ze to zalezy jak duze jest dziecko.Nasz maly wazy ponad 9kg a lezaczek jest do 9kg :( ale jak na razie lezy nadal w nim i go w nim karmie.Ale mysle,ze jeszcze z 2miesiace i bedzie za maly. Ale jesli chodzi o wytrzymalosc to wytrzyma nawet 24kg,bo moj Maciek nawet w nim sie kladzie (ostatnio nawet do lozeczka Nicoli wchodzi i na macie sie bawi),ale pozostawie to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu trochę to dziwne że lekarka \"zabroniła\" ci dawać małemu jeść w nocy. Przecież on ma tylko 4 miesiące !!!!. Może sugerowała się jego wagą! Tak na prawdę jego głownymi posiłkami jeszcze jest mleczko czyli coś co przelatuje przez żołądek pomimo, że zagęszczasz i wydaje mi się że może mu jeszcze brakować jedzonka. Lekarzom łatwo powiedzieć, a matce serce się kraje jak dzieciątko płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zastanawiam się nad leżaczkiem. Mamy co prawda huśtawkę z fisher price która ma też funkcje leżaczka do 18 kg ale oparcie jest jakoś tak niefortunnie wyprofilowane że skręca mu się główka w jedną stronę. A że Kubuś miał delikatny kręcz szyi więc tym bardziej jest to dla niego niekorzystne. Byliśmy z Kubusiem wczoraj u neurologa bo jakieś 2 tyg temu miał tak jakby napad drżenia, drgawek? Bardzo się wystraszyliśmy. Neurolog w badaniu nie stwierdziła nic niepokojącego. Wręcz przeciwnie powiedziała że bardzo ładnie się rozwija ale mamy zrobić dla pewności usg główki przezciemiączkowe i eeg. Na usg idziemy dzisiaj więc trzymajcie kciuki żeby było dobrze. Eeg mamy w następny wtorek. Piszecie o rytmie snu waszych Maluszków. Nasz Kubuś to ma spanie. W dzień lubi marudzić ale w nocy śpi od ok 21-22 do 7, 8 a nawet 9 rano, zazwyczaj bez przerwy na jedzenie lub z 1 karmieniem. Ale nawet jak go karmię to on prawie śpi więc nie ma problemu z odłożeniem do łóżeczka. Mam nadzieję że to mu się nie zmieni bo jakbym miała wstawać po kilka razy w nocy to chyba chodziłabym nieprzytomna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia tak moja lekarka stwierdzila,ze za duzo wazy (hahaha) i powiedziala,ze nie miesci sie w skali,a jak ma sie miescoc skoro jego waga urodzeniowa byla juz ponad norma,jeszcze do tego tutaj dzieci rodza sie srednio 2.800-3.200kg czyli moj przy nich to byl gigant.Ona wogole powiedziala,ze takie dziecko 4miesieczne powinno jesc 4razy dziennie.Ale nic ja mam to gdzies i sama wiem kiedy moje dziecko jest glodne i bede mu dawac tyle razy ile bedzie chcial.Maciek tez byl pulchny a ostatnio ogladalismy zdjecia jak mial poltora roku to taki grubasek (przesle Wam ktoregos dnia),a teraz je duzo,bo przychodzi z przedszkola i je obiad,pozniej zaraz kolacje,w miedzy czasie slodycze i nie jest gruby bo rosnie. A ja wlasnie myje okna sobie (mezus w domu),ale chyba na jakis spacer sie wybiezemy jak maly wstanie,bo wreszcie nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bartuś kaszle dalej. Katarek go męczy. Jutro idę z nim do kontroli. Kurcze od poniedziałku wracam do pracy. Będę tęsknić za małym. Muszę kupić elektroniczną nianię. Czy możecie mi jaką polecić. Szukam niedrogiej. Gosiafrancja - ja też myślę że nie trzeba we wszystko wierzyc co lekarze mówią. Jak mały jest głodny to trzeba mu dać jeść i tyle. Widocznie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja wszystkim sie latwo mowi tylko ze oni nie sluchaja tego placzu i marudzenia dzidziusia ,twoj Nicolas juz od poczatku potrzebuje przeciez wiecej jesc niz inne dzieci bo urodzil sie ddduuuzzzyyy chlopak teraz go juz nie przeciagniesz na mniejsze porcyjki bo jego brzusio lubi tyle ile bylo kiedys a ze kiedys bylo w nocy to go nie oszukasz tak mi sie wydaje .......wiec bedzie sie tego domagac i wcale nie wyglada na utluczonego jest taki kochany bobasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak dziewczyny mysle,nie jest on jakims ulanym dzieciaczkiem tylko po prostu jest duzy,jak Maciek jak moj maz. Molinezja o trudne beda rozstania z maluszkiem,ale bedzie dobrze.Ja mam elektroniczna nianie,ale ja ja kupilam we Francji wiec nie wiem czy w Polsce jest. A ja wczoraj bylam u gina,zrobil mi usg i z wkladka wszystko ok,tylko sznurki mi poobcinal krocej (bo mezusia ranily :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - dobre - dziecko powinno jeść 4 razy dziennie. chyba zapomniała powiedzieć że półtoraroczne a nie 4- miesięczne. Według mnie powinnaś robić tak jak uważasz w końcu Nicolas to twoje drugie dziecko. 🌼 Jeżeli chodzi o nianię to ja mam taką http://www.allegro.pl/item277258860_elektroniczna_niania_orava_24_gw_bm_3_od_dartex.html Nie kupowałam jakieś znanej marki ani drogiej bo nie było mnie na to stać a też działa (chociaż nie używam jej zbyt często).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia a czy Twoja niania tez zakloca??Bo naszej czasem sie zdarza inp.slyszymy placz dziecka,ja biegne do malego,a on spi,a pozniej sie okazuje ze to inne dziecko,kiedys np slyszalam mojego brata malego,a wiem,ze to on bo nagle ktos po Polsku w niani zaczal mowic hiihihi,a oni mieszkaja kawalek od nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja mieszkam w domku a w najbliższej okolicy nie ma żadnego dziecka czyli też żadnej niani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja rozumiem,ze moze sciagac z bliska (np.w tym samym bloku,albo obok),ale mojego brata i mnie dzieli rzeka,drzewa i wcale nie jest tak blisko,moze ona po prostu jest bardzo czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie piszę bo za bardzo nie mam cxzasu, ale za to wszystko czytam gosiafrancja, ja mam podobne doswiadczenia z lekarzami, z tej która teraz mam chyba zrezygnuję..wiecie co ? mój kuba nie ma żadnego kręczu!!! i nie wiem czy w ogóle miał...zapisała mi teraz 20 masaży,a to wszystko kosztuje, a ja pojechałam wczoraj do ortopedy z bioderkami i przy okazji popatrzył na ten rzekomy kręcz. Jest to bardzo dobry lekarz, ludzie kolejkami się do niego zapisują, maluszki na szczęście mają pierwszeństwo :) I powiedział, że nie czuje nic tzn, krótszego mięśnia, wszystko jest w porządku i masaże są niepotrzebne... powiedzcie mi, czy ta lekarka mnie nie lubi? czy po prostu taka jest ciemnota? jak mogła mnie wysyłać po tych masażystach, ile ja miałam z tym udręki, ile płaczu kubusia, ile pieniędzy nikt tak na prawdę nie wiedział, żeby kubuś miał główkę wykręconą w jeden bok- ale ona widziała, ja jej tłumaczę, że główkę ma przekręconą, bo w przychodni tam gdzie był położony, były naklejki i go ciekawiły, a ona że kręcz !!! a w bioderku nadal coś się nie wykształciło, lekarz mówi, że do 6 miesiąca jest jeszcze czas także ok, kuba ma też duże ciemiączko i to wszystko świadczy o tym, że bardzo szybko rośnie, jest duży i muszę mu podawać więcej witaminy D, nie 1 kroplę tylko 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×