Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

no nie wiem, co jest z tymi porannymi kupkami...no biedak się męczy, pręży( na szczęście jeszzce nie płacze)....ojj chyba powiedziane w złą godzinę ...i nic z tego nie wychodzi....spróbowałam termometru i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj, dziewczyny, podziwiam was ,,,ja to marzę, żeby w domku u nas wszystko się unormowało, a to wszystko jeszcze takie nieuporzadkowane, płacz malucha non stop, ciągle jakieś problemy ...dziś w nocy na przykłąd nam się klamka w nowym oknie zespuła i spałam w innym pokoju z maluszkiem...była wielka rewolucja w nocy...i zawsze coś...o o seksie na razie nie myślę..o niby kiedy? wieczorem marzę o tym by się przytulić do poduszki....ale codziennie mój kochany maż przytula mnie i całuje..jest na prawdę wyrozumiały..wiem ,że to wszystko się unormuje,, a wtedy zafunduje mu niesamowitą noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve-moj maly tez stęka i pomimo ze robi raczej kupy reguralnie i często to ciągle stęka nad nową jednak sztuczne mleko to sztuczne dziecko sobie tak nie radzi jak z naturalnym ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski mamuski wiecie co tak prawie wszystkjie piszecie o pr oblemach z kupkami u maluchow a u mnie na odwrot bo to ja bez activi nie poradzilabym sobie za zadne skarby i naprawde podziwiam was z tym sexem bo ja narazie po dojsciu do lozka wieczorem nie pamietam jak druga noge wciagam i wogole jeszcze tez mi leci cos tam i jak narazie brak ochoty bo musze jeszcze do ginki mojej po jakies tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze sie zabezpieczyc jakos napewno nie bede ryzykowac bo wiecej dzieci nie planuje wystarczy dwojka to bylo moje zalozenie.teraz zajmuje sie tez szkolą ,szukaniem poządnej pracy w zawodzie no wiec 2 maluszki mi wystarczy.Niewiem wlasnie jaką antykoncepcje zastosowac,tabletki niby dobre ale zle sie po nich czulam,moze plaster tego jeszcze nie znam narazie mam inne problemy jak wy hehhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzka1
witam! Ja juz siły nie mam ...chyba pójde z małą do lekarza- te jej stękania i pręzenia się mnie wykończą. Budzi się z płaczem. Dzisiaj kolejna noc nieprzespana . Mała budziła się co godz.Może to nie kolki? Nic jej nie pomaga . Kupiłam esputicon i też nic( wcześniej infacol)Zmieniłam mleko na Hypoalergiczne. Boże jak ona się napłacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzka1-musisz jakos to wytrzymac po 3 miesiacach minie samo no coz tak czasami bywa nawet dosc czesto u maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki ale ten czas szybko leci:) ostatnio wpadł mi artykuł z dziecięcej gazetki na temat szczepień. No i mam dylemat w 2-gim miesiacu jest szczepienie i mam problem jakie wziąć-państwowe czyli chyba 2 ukłucia w 1dzień czy skojarzona szczepionka za ok160zł?Lekarze namawiają do tych kupowanych niby mniej bólu ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzka1
ale już za każdym razem trzeba kupowac szczepionke. No a 160 to za 1 szczepionke to za dużo - jak jest ich 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macro- gratuluję pociechy bo jeszcze nie zdążyłam:) Już wczoraj pisałam na temat szczepienia w 6 tyg bo własnie wczoraj szczepiliśmy Kubusia. My zdecydowalismy się na tą skojarzoną czyli 1 wkłucie za 160 zł (Infanrix hexa). Ponoć dzieci lepiej czują się po szczepieniu tą skojarzoną. Odpukać mogę to potwierdzić bo Kubusiowi nic się nie działo, żadnego odczynu, gorączki, marudzenia itp. A i tak przy jednym wkłuciu krzyczał wniebogłosy. Dwa wkłucia są za 120 zł bo osobo jest wtedy wzw. Bezpłatnie są 3 wkłucia. Co do seksu to mi ginekolog na kontroli po niespełna 6 tyg od porodu powiedział żeby jeszcze odczekać do 8 tygodni, bo tyle trwa połóg i nie ma co się spieszyć mimo że jest wszysko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzka - nie za każdym razem 160 zł. Za drugim razem płaci się 120zł bo nie ma wzw, za trzecim razem 110 zł i potem jeszcze raz 160zł. Co nie zmienia faktu że jest to dużo pieniędzy ale nasz Kubuś wystarczająco wycierpiał się już na Chirurgii Dziecięcej więc chcieliśmy mu zaoszczędzić kolejnych cierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama-i-ja ---dzieki za gratulacje:) aha z tego co dobrze kumam to są 3 szczepionki płatne w odstepach 6tyg?a masz może wyszczególnienia od czego są to szczepionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A my jesteśmy już szczęśliwi - tzn ja i Cyrylko - znów jemy z piersi i życie ma sens :D W zamrażalniku ok. litra mojego mleka - będzie na zaś. Dzisiaj teściowa do mnie wpadła i wreszcie moje mieszkanie nie przypomina, jakbyśmy się niedawno wprowadzili - zlikwidowałyśmy pudełka... Teraz wygląda tylko jakbym była trochę nieporządna :) Jeszcze trochę posprzątam, a potem pójdziemy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też temat szczepionek aktualny, bo idziemy na szczepienie we wtorek. Jeszcze nie rozmawialiśmy z mężem, jaki wariant wybierzemy, ale chyba też bedziemy chcieli zaoszczędzić Cyrylkowi cierpień - w piątek będzie miał znów pobieraną krew, a we wtorek kolejne kłucie... Moje maleństwo niestety dalej żółte. Jutro idziemy na badania. Zastanawiam się, co tym razem nam wyjdzie, czy chociaż trochę się ta bilirubina obniżyła przez tą rozłąkę z piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my sobie z mężeem słodko poczynamy i nic mnie nie boli a na razie zabezpieczamy sie prezerwatywa :( a do gina mam isc we wtorek i bede brała tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie byłam u gina, ale jak zadzwoniłam tak gdzie zawsze chodzę, to mi powiedzieli, że 17 wrzesnia zaczynają zapisy na październik... Więc chyba będę musiała pójśc gdzies prywatnie, może do doktora Araba, u którego byłam na początku ciąży :D jakkolwiek mojemu mężowi nie przypadł on do gustu... tylko nie wiem, co z zabezpieczaniem... nie chcę brać tabletek, już się nabrałam i uważam, że to nic dobrego... chyba kupię sobie bioself...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, moze Wy doświadczone coś poradzicie... otóz od 3 dni mam plamienia albo bardzooo skąpy okres sama nie wiem co to dokładnie jest dzisiaj jest moj 30 dc... moje ostatnie cykle były dosc nieregularne... 35, 29 dni... myslalam ze okres sie zaczyna a tu 3 dzien i nic dalej to samo pobolewa mnie przy tym troche brzuch... czy myslicie że to moze byc objaw ciąży,...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - bioself to jest takie urządzenie, które na podstawie temperatury w pochwie \"ustala dni płodne, dni największej płodności, jak i dni niepłodne\"... Zapamiętuje pomiary z 365 dni. Oczywiście wymaga systematycznego stosowania i nie jest tani, ale ma większą skuteczność niż prezerwatywa i porównywalną do antykoncepcji hormonalnej... Z tego co czytałam z wypowiedzi użytkowniczek, to ciąż nieplanowanych po nim nie było, ale producent twierdzi, że ma skuteczność 95-98%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzka głowa do góry ja mam to samo i parę innych dziewczynn z tego forum...prawdopodobnie do zaparcia, kolki i na to nic nie poradzimy..musimy próbować różnych sposobów: suszarką po brzuszku, masaż kolanka do brzuszka itd..nic innego nam nie zostaje jak mieć cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkajakich czopków używasz dla maluszka na zatwardzenia i wzdęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka zazdroszcze ci, ze to twoje zycie jest tak fajnie poukładane, ja myslałam,ze tez tak dam rade, ale niestety...jest zupełnie na odwrót :( zaciskam tylko zeby zeby mały nie odczuł mojego smutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke bo mala nie spi bylam na sciagnieciu szwow i niestety nie udalo sie :( strasznie mnie bolalo i wylam z bolu poza tym zrobils mi sie jakas faldka nie wiem skad :( mam przyjsc za dwa tygodnie zdjac te cholerne szwy :( teraz mam dola bo blizna wyglada strasznie brzuch mam jakbym byla w 4 miesiacu i zalapalam znowu dola :( uciekam bo mala marudzi dzieki za info w sprawie witamin i szczepień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Mój mały zasnął więc korzystam by skrobnąć coś na kafe :) My z mężem jak narazie to się nie seksujemy, ale piesczoty jak nabardzie hehe... Muszę najpierw iść do gin po jakąś antykoncepcje. Może tabletki? Hmm zobacze co mi doradzi. Za tydzień Bartuś skonczy dwa miesiące, ale ten czas leci... Zrobiła mu się ciemieniucha na główce i na brwiach. Czytałam żeby nie smarować oliwką tylko jakąś maścią ciemieniuszką. Muszę wybrać się do apteki. Czy Waszym maluchom też się zrobiła? Jak sobie z nią radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7-jeszcze zniknie Ci brzucholek,ja moze niemam duzego ale jednak mam po 3 miesiecy wszystko nam poznika na to trzbea czasu takze sie nie stresuj,,nie moglas siągnąc swow hmm dziwne mi mama siągnela nie szla do lekarza i nic nie bolalo gorzej przeszlam sam bol zaraz po CC..teraz juz dobrze chociaz czuje jeszcze troszke.moj maly ciągle ma zatkany lekko nosek niby nie jest wogole chory a jednak ma i juz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie kochane. Ja chora :( z nosa mi leci,gardlo mnie boli,kaszle :( mam nadzieje,ze malego nie zaraze Badeve wspolczuje Ci,ze tak maluszek placze,ale mam nadzieje,ze wszystko sie i u Ciebie pouklada. Smiglo ja nadal nie mam zdjec Twojej malutkiej :( Dziwne,ze nie mogli zdjac Ci zszow.Ja po cesarce mialam taki jeden dlugi szew,ale tez mnie bolalo zdjecie Moj maluszek tez dalej ma problem z kupka,brzusek go boli jak zje.Bylam dzisiaj w aptece bo wiem ze to od mleka.Dala mi pani mleko NOVALAC transit+,ktore jest wlasnie na bole brzucha,zatwardzenie.Mam mu je dawac przez caly dzien,nastepnego dnia mleko normalne i moge dwie butelki Novalac.Jesli znowu bedzie problem trzeba zmienic mleko.Tej firmy jest tez normalne mleko i pani w aptece powiedziala,ze raczej nie slyszy sie,zeby byly jakies sensacje po tym mleczku wiec zobaczymy.A to mleko tylko mozna kupic w aptece. Jesli chodzi o seksik to z mezusiem probowalismy po 3.5 tygodnia ale sie nie udalo bo mnie cos bolalo :P Ale juz teraz jest ok i chyba lepiej niz przed :) Ja do lekarza ide 25.09 i tez zastanawiam sie nad antykoncepcja.Nigdy nic nie stosowalismy,zawsze stosunek przerywany i mamy dwojeczke dzieci zaplanowanych,ale taka odwazna nie jestem i trzeciego nie planuje :) Zastanawiam sie nad wkladka albo tabletkami.Pomozcie mi bo ja jestem zielona w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja- ja tez mam taki problem jak ty z antykoncepcją kiedys bardzo dawno stosowalam chwile tabletki niby jakos bylo ale nie mialam wogole ochoty na sex po nich ,potem nic nie stosowalam a tez mam dwoje dzieci zaplanowanych ale nie bede ryzykowac bo zawsze kiedys mozna wpasc .Dlatego teraz sie zastanawiam co stosowac moze spirale bo nie trzeba o niczym pamietac ponoc teraz te spirale nowej generacji są bardzo dobre i delikatne hmm musze poradzic sie lekarza. Co do mleka to daj znac czy cos malemu sie poprawilo drogie ono jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 31 właśnie to mnie martwi ze lekarz nie mogl mi sciagnac szwow i ze to mnie tak boli :( najgorzej boje sie ze jak pojde za te dwa tygodnie to mi sie to wszystko zrosnie i bedzie jeszcze gorzej :( popytaj sie o to jakbys mogla :) milej nocki wszystkim mamusia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×