Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

badeve, ankakoza- może tą karuzelkę da się podłączyć do zasilacza. My tak podłączyliśmy hustawkę fisher price i działa a na baterie nie wydajemy kasy. Nasz Kubuś w dzień nie bardzo chce spać. teraz go ululałam w nosidełku i spi taki pokrzywiony:) Ostatnio w nocy przez sen też się pręży i popłakuje, puszcza bąki i robi przy tym kupkę. Wcześniej spał jakoś spokojniejniej. Może to wina tego że powoli rozszerzam dietę głownie o produkty mleczne tzn ser żółty, jogurt. Może to mu nie służy ale normalnie nie mogę się powstrzymać bo dla mnie wcześniej to była podstawa żywienia. A na wędliny drobiowe już nie mogę patrzeć. Blee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kupek, moje maleństwo zrobiło dzisiaj kupę gazowaną... Nie wiem dlaczego, bo nie piłam nic gazowanego, nawet nie jadłam nic, od czego zbierają się gazy, a kupa po prostu się pieniła jak pepsi... Obserwuję małego, ale nie ma jakichś niepokojących objawów, nie pruta, nie pręży się, spokojnie śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve. Mój synek to też taki niespokojny duch. uśpić go to koszmar przy jedzeniu przysypia i zaraz jest głodny, jak się budzi to od razu płacze. w ogóle nie potarfi się zabawićs am tylko płacze, nawet jak go noszę na rękach. Kolki nie ma. A ja też miałam podawaną podczas porodu oxytocynę. Może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ciekawe kiedy nam miną te humorki. Nieźle hehe. Ja też jestem zła ciągle jak osa. Wczoraj na swojej mamie się wyżyłam głupia ja, ale co zrobić, ona to rozumie chyba. A do chrzcin to mam nadzieję, że też sobie coś kupię i do fryzjera pójdę, bo chodze jak łajza. Pas noszę ale co z tego jak ćwiczyć mi się nie chce, nie mam siły, roboty pełno a jak padnięta jestem to wolę się zdrzemnąć jak mały śpi a nie ćwiczyć jeszcze. Mój mały też dzisiaj wstał z zatkanym noskiem, siorbał i siorbał. Też mam wodę morską i tez mi położna powiedziała, zeby nie psikać tylko na patyczek psiknąć i wtedy przeczyścić nosek, ale ja szczerze powiedziawszy psikam, bo patyczkiem to mu chyba bardziej upcham to wszystko, nie naciskam do końca, zeby nie bylo pod duzym cisnieniem i tyle. November widzisz, wiekszego koloska dzwigasz, nadrobil slicznie, a tak cie straszyli w ciazy. Zona mundurowego ciesze sie ze wszystko u was ok, ale co przezyliscie to nie zazdroszcze. Ważne, że było minęło. A szpital obsmaruj koniecznie. Co do diety to ja chyba też zacznę w końcu bardziej rygorystycznie jeść, tzn ryz kasza makaron i kurczak i indyk, bo te zielone kupki mnie przerazaja, a mial juz takie ladne zolte. Widzę, że nam się wszystkie maluszki prężą, męczą. Biedactwa. Mama i ja tej karuzelki niestety nie da sie podlaczyc do pradu, ale w sklepie jak kupowalam baterie sprzedawca mowil, ze niektorzy sobie je przerabiaja na zasilacz. Ale jak ja bede chciala kiedys sprzedac to lepiej nie ruszac, a poza tym zgubilam wlasnie pilota, szukam szukam i nie ma. Ja nie wiem gdzie go przesialam. Obym tylko nie wywalila z jakimis pieluchami bo beda jaja. Najbardziej to mnie denerwuje to ze dzialaja inne piloty, teraz jak tamtego zgubilam to mi to pasuje hehe ale tak to jak telewizor przelaczam to i karuzelka sie wlacza i musze i tak wstawac wylaczac ja tak zeby zaden pilot nie dzialal nawet ten od karuzelki. ale w nocy jest ok, bo z lozka wlacze i sobie gra malemu. Agunia fajne zdjecia, sliczne maleństwo. Ale rosna jak na drożdżach. Widzę, że mamy te same jazdy z usypianiem ale ja mialam porod bez oxytocyny, pewnie on taki nerwowy rocznik jak ja hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem..byłam na spacerku, na początku maluch mi trochę marudził, ale potem usnął, spał mi godzinkę i potem obudził się głodomorek i musiałam lecieć do domku bo płakał w niebogłosy...ale dzisiaj dzień był śliczny....szkoda że już mało takich dni przed nami w tym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza- u mnie to samo,w ogóle to j mam wózek taki, że fotelik do niego podpinam, też mu się tak główka krzywi- ale to się nic nie dzieje....pamiętajcie jakie nasze maleństwa były powykrzywiane w brzuszkach...na pewno nic im się nie stanie...co do baterii to pomyśle nam akumulatorem i bateriami do niego..jest chyba coś takiego...a ta lampka czerwona- to nie mam pojęcia co to jest :D ja na razie nie jem nabiału..chciałam sprawdzić czy to może przez niego te prężenia i gazy..ale nie wydaje mi się...niedługo będę wracać powoli do niego...a ja wyczytałam że możemy jeść winogrono..i właśnie wsówam- ale mam nadzieję ze maluszkowi nie zaszkodzi novemberrain..ja na razie nie piłam nic gazowanego..ale jakbym zobaczyła taką śmieszną kupkę- to pewnie wpadłabym w panikę- ale to na pewno normalne :D agunia81, synuś cudeńko mój synuś też ma co jakiś czas wysypkę, a to na rączkach a to na twarzy...położna mówiła mi że to normalne...bedą się pojawiać i znikać ach, właśnie- wczoraj kubusiowi zaczęły ropieć oczka...jak się budzi to ma takie sklejone, bratowa mówiła mi, że to normalne..i przemywam jedynie wodą przegotowaną albo solą...ale nie wiem czy to takie normalne...czy u waszych pociech też się coś takiego pojawiło? a to w takim razie jeszcze mój kubuś:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś ma zapalenie płuc...jesteśmy w szpitalu. Teraz mam kompa przy sobie i dlatego pisze. Jest taki bezsilny,biedny... Ja tez jestem chora mam temperature ale jako tako sie trzymam Pozdrawiam!! Dbajcie o maluszki i chroncie przed takimi chorobami!! Sol zalogowałam sie na brzuszki ale mi nie chodzi witryna...nie wiem co jest...w wolnej chwili usun konto jeśli chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj był u nas Pan Doktor.Mój mały synek waży zaledwie 5220 gram. :-D Już wiem dlaczego mnie kręgosłup boli. Rozwija się super. A odnośniejego płaczów i niespokojnej natury to zdiagnozował to jako kolkę i przepisał 2 leki żeby to złagodzić i mam dzwonić za tydzień. Podczas badania mały pokazał co potrafi i tak podnosiłgłowę i trzymał długo że nie tylko ja byłam zdziwina ale lekarz także. Aniusiek trzymam kciuki za twojego synka i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no widze że temat kupek n topie :D moj mały robi kupi ładne jak to okresliła położna jest na mleku NAN ACTIVE i nie ma problemu z kupka bo po zwykłm NAn był problem a my dziś na długim spacerze bo super pogoda a teraz leje jak cholera byłam dziś u gina i... rana po cc zagojona super macica prawie obkurczona i niedługo pewnie dostane miesiączke dał tabletki i za dwa miechy na cytologie powiedział ze super zakonczenie porodu że wszytkop idzie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak to jest z tymi wizytami lekarzy u Was? Wy ich prywatnie wzywacie, czy oni mają takie wizyty patronażowe jak położna? Bo u mnie położna była raz i nie zapowiedziała się na następny i lekarz też nie był. No to ja dzisiaj zaczynam brzuszki robić, rana już też ładna i tak nie ciągnie to trzeba powoli ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie położna przychodzi raz w tyg przez 6 tyg a lekarz był raz i tylko raz a ciwiczyć mi pozwolono dopiero po 6 tyg od cc by nic nie naderwać a ja już wyglądam jak przed ciążą :)ale i tak bede ciwczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek trzymajcie sie i wracajcie szybciutko do zdrowia 🌼 Agunia sliczny synus,a Ty tez wygladasz promieniujaco :) Ankakoza o tak mam nadzieje,ze te humory nam mina,jak na razie ja juz drugi dzien nie placze :) A jesli chdzi o karuzele to ja tez mam fisher price ale te bez pilota z misiem koala i tez ma projektor (ale tylko dwa razy go na razie wlaczalam-dla siebie hihihi) i mi baterie starczyly na miesiac :) U nas zrobilo siejuz jesiennie :( Wczoraj lalo jak nie wiem i burza byla,ktorej tylko echo slyszalam zza gor Ja tez mam kosmos z usypianiem.Wykapalam go i o 20ej jadl i teraz chyba zasnal na dobre (mam nadzieje) I tak jest codziennie,placze,marudzi,wierci sie,wygina w lozeczku,a jak wezme na raczki to spokojny :( Mam nadzieje,ze juz niedlugo szybciej nauczy sie sam usypic. Ja juz nie poiem jak mnie kregoslup boli jak go nosze,a jak siedze i go trzymam to rece mi dretwieja,wiec jak go karmie to klade go na poduszce bo na rekach nie wyrabiam.Tylko w nocy na rekach go karmie. Wiecie co dzisiaj dostalam jakb okres,jakby bo nie wiem co to jest.Moze sie rozkreci jeszcze :( A moj maly jeszcze jednak nie spi,wlasnie kwilil bo mu smok wypadl Dobra ja uciekam tez sie myc i spac PAPAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze ciekną malutko bo malutko ale brązowe odchody w koncu 6tyg kobieta jest w pologu wiec okres dostane nie blizej niz za miesiąc tez bym chciala bo wtedy puszczą calkiem hormony i schudne juz do swojej wagi tak jak za pierwszym razem:) Moj maly caly czas ma dalej zatkany nos juz niemam sil co z tym zrobic zakraplam mu wodą morską itd i dalej ma ide dis do lekarza popytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ze mnie przestalo leciec juz z miesiac temu, kochalismy sie kilka razy, ale na razie nie mam specjalnej ochoty - zmeczenie daje sie we znaki. no i paralizuje mnie troche strach przed ciaza. U lekarza jeszcze nie bylam. Terminów brak. Denne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke,bo dzisiaj sroda i Maciek w domu wiec czasu wolnego zero. To jednak okres,ale czy ni za wczesnie????W piatek minelo 6tygodni od porodu,a Agnieszka pisze ze od pologu powinno dostac sie po miesiacu?Juz sama nie wiem. Moj maly tez ma ciagle zatkany nos i tez ratuje sie woda morska. Uciekam na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje maleństwo dzisiaj charczy i charczy... nosek ma zapchany okropnie. dopiero dzisiaj jadę odebrać fridę, żałuję strasznie, że nie kupiłam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było. Pisałyście o karuzeli, mam taką samą z wyświetlaczem. Mąż podłączył do zasilacza i też już mam spokój z bateriami. Mały uwielbia ta karuzelę. Zawsze w nocy mu ją właczam i zasypia patrzac na ruchome obrazki na suficie hehe. Ja też nie dosałam kwiatów od męża, gdy urodziłam. Było mi przykro, no ale..... oo mały placze pózniej napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja dostałam kwiaty od męża :)... był to skromny bukiet, wyglądający prawie jak z polnych kwiatów, chociaż podobno była w nim nawet kurkuma (powiedziała mi to pani, z którą później leżałam na sali)... wyglądał dość biednie przy bukiecie, który dostała dziewczyna, z którą najpierw leżałam na sali - jej mąż przyniósł chyba ze 20 róż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzka1
Witam, dzisaj pobódka o 4.30- ale za to potem pospałysmy jeszcze z godzinke tak ok 7.00.Kupiłam wczoraj małej herbatke rumiankową firmy Hipp- i troche jakby lepiej ( a może to tylko złudzenie- no i zrobiła nareszcie kupe, 3 dni nie robiła). Teraz to naprawde sie martwie bo mała jak głodna i tak płacze to sie cała napina że moge ja trzymać pod główką i za stopy bo taka naprężona że się nie zegnie. Już nie tylko główke unosi ale potrafi razem z nóżkami odchylać do tyłu- czy to nie zaburzenia mięśniowe???? Napiszcie o badaniach bioderek - kiedy sie je robi i kto zleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×