Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

dziekuję za komplemencik:) 🌼 gosiu, a jak przebiegła kompiel w baseniku małego Nikusia? bo u teściów zamierzam wypróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Badeve on byl w raju jak sie kapal.Ja mam tez takiego motylka gdzie jedna czesc jest na wode,druga na piasek,ale on woli ten wiekszy basen.TYlko najgorsze,bo jak sie kapie to wszystkie czapki,kapelusze laduja w wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia super fotki. Badave twoje też. Rosną te dzieciaki, szok. Roczki już niedlugo sie posypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) My wróciliśmy wczoraj z przymusowych wcześniejszych wakacji.... z początkiem lipca mój mąż awansował na prezesa naszej firmy i rozstał sie z firmą, w której pracował jako szary \"szeregowy\", więc zapakowaliśmy walizki i pojechaliśmy do mojej teściowej. Jutro ma rozmowę o pracę, więc wróciliśmy. Tu są zdjęcia z wakacji: http://SoldeLuna.fotosik.pl/albumy/473193.html A coś więcej napiszę później, bo lecimy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piszę ze śląska ogólnie jest bardzo fajnie ale mamy problem z zasypianiem Kubuś wieczorami płącze tak, że aż biedny raz zwymiotował..nie chce pic mleka wieczorem, kurde nie wiem czy to przez zmianę klimatu, czy jakiś inny tego powód :( dzis znowu zostawiłam go w łóżeczku jak zwykle a on już zaczął płakać, i mleka też nie chciał..mężulek z nim został, to jakoś to zasypianie przeszło..mam nadzieję ze się to wsyztsko unormuje jak pojedziemy do domku.ehhhhhh mi to serce za każdym razem peka :( ale tak jak pisałam wcześniej w dzień jest fajnie, z dziadziami sie bawi i jest wesolutki czy może któaś z was to przeszła? pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Sol fajnie,ze sie odezwalas,a dzieciaczki super :) Badeve to mozliwe,ze przez zmiane klimatu i miejsca,ale miejmy nadzieje,ze Kubus szybciutko sie przyzwyczai :) A u nas wesolo caly dzien dzieciaczki rozrabiaja.Nicolas nie moze usiedziec na miejscu i biega jak szalony :) POZDRAWIAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! Sol, Gosiu zdjęcia super!!! chłopaki mają długie włosy i przez to wyglądają na \"starszych\". mój to jeszcze niemowlak bo włosy rosną mu baaaardzo wolno i ma jeszcze krótkie. Badeve myślę, że to przez zmianę miejsca. Ja teraz jeżdżę do domu rodziców bo wyjechali na wakacje a ja babci gotuję obiady i czasem muszę Tomka tam uśpić i zawsze kończy się tym, że usypiam go na rękach a w domu kładę do łóżeczka daję herbatki albo po prostu kładę na brzuszku, poklepię po pupie i śpi. Przez moje podwójne obowiązki jestem wykończona. czasem tomek w nocy budzi się z takim wielkim płaczem jakby mu się coś śniło, nie da się go uspokoić i nawet wybudzić. buuuuuuuuuuu A mój mały psotnik codziennkie zaskakuje mnie czymś nowym. czasem w dzień jak sobie śpi, po godzinie budzi się śpiewa sobie sam aaaaaaaaaaa i śpi dalej. kiedyś na polku śpiewał sobie aaa więc ja też mu zaśpiewałam to położył się na chodniku i pokazał jak sobie lula. Przez to że już dobrze chodzi odkrywa nowe zakamarki w domu, więc ostatnio otwiera różne szuflady i wszystko z nich wyrzuca albo tam chowa. kiedyś szukałam cały dzień pilota a on leżał pod czapkami. innym razem schował buta do innej szuflady. Do kuchni to już go nawet nie chcę brać bo biedne moje talerze ...... Oj fajny czas nastał :-D Dzisiaj synek Molinezji ma urodzinki, więc jeżeli nas czytasz to ucałuj od nas Bartusia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Dzisiaj Bartuś kończy roczek :) Imprezkę robię w sobotę. Grill w ogrodzie. Ale ten czas szybko zleciał. Nasze pociechy są już takie duże hehe. Czy chodzą już wasze szkraby bo mój nie. Za jedną rączkę to tak. Prześlę Wam zdjęcia z sobotniej imprezki. Buziaki dla was i waszych pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w gdańsku jest potrzebna krew osób z grupami Rh- chodzi o wydzielanie ciałek anty D, które zabezpieczają przed konfliktem serologicznym - bardzo im tego brakuje - Mówili właśnie w radio - słucham Zetki jak macie lub Ktoś z rodziny czy znajomych ma to może.... Ja zgłoszę się do Warszawskiej stacji z prośbą, że to dla Gdańska. To tak z czystej woli pisze. Sama od Siebie. Molinezja serdeczne całuski urodzinowe dla Bartusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja buziaczki,cukiereczki dla Bartusia :) Sol ja mam Rh- chetnie bym oddala ale troche za daleko :( Moj maly biega jak szalony,estem czasem padnieta.My siedzimy w domu,bo na dworze skwar,ale moze zaraz wyjde do ogrodu chociaz na troszke. Agunia ale sie usmialam z tym chodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja i od nas ucałuj małego. Już nie noworodka, ale niemowlaka :-) Aga ale Tomek to aparat mały. Teraz to pewnie masz co robić. Czekam na nowe foteczki, bo coś ostatnio nic od Was nie dostaję ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane molinezja, wielkie buziaczki dla Bartusia !!! zleciało, no nie?? a u na stydzień wczaó prawie już zleciał Kubuś nadal zasypia z płączem, nie wymiotuje, bo leżę razemz nim, na poczatku śpiewam mu kołysanki, potem ląduje mi na re kach a jak to nie pomaga to laduje u mnie w łóżku, potem daję go do łóżeczka...dziś o 4 rano znów zaczął płąkać, poszedł do nas i pospał już do 7 ale przechodzimy ty razem, kąpał się w sobotę w baseniku, był lekko zszokowany, a zdjecia wam pokaże jak przyjadę do domku :) Kupiłam mu nowe butki, do chodzenia sandałki, są troskzę za dużę i może przez to trozhę się potyka, ale mam nadzieję że sobie z nimi poradzi...a wy dziewczyny kupujecie butki na styk?? no kończę bo maluch wzywa , hehe niby jestem na wczasach...ale jakaś taka zmęcozna...ciekawe przez kogo :) hehe całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve ja mam w krakowie taki fajny sklepiek z butami tylko dla dzieci i pani powiedziała mi żeby kupować buty o numer większe ale nie więcej. na styk też nie kupisz bo za 2 tygodnie będą za małe. ja pierwsze buty kupowałam chyba na początku maja były o nr większe i teraz wchodzą tak na styk , nawet zastanawiam si.ę czy są nie za małe, natomiast na początku czerwca moja mama kupowała sandałki jeszcze większe od pierwszych butów i już paluszki dochodzą do końca. noga rośnie strasznie szybko. mam nadzieję, że w sierpniu jeszcze obchodzi w tych sandałkach i we wrześniu muszę kupić nowe. A mój bąbel coś ostatnio przytył. odstawiłam go miesiąc temu od cyca i pije butle. wypija tak 210-250 i teraz brzuszek widocznie się zaokrąglił. uwielbia jogurty, serki i soczki więc będę musiała je chyba ograniczyć. :-( na szczęście uwielbia owoce. do krzaka z pożeczkami sam sobie podchodzi a wczoraj tak wcinał arbuza że nie nadążałam go kroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve jak jechałaś na śląsk to pewnie jechałaś autostradą A4 czyli byłaś tak mniej więcej 5 km od mojego domu. do mnie zjeżdża się tak jak na lotnisko w Balicach albo następny w kierunku Zakopanego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia, autostradą nie jechałam, bo jechaliśmy w nocy, więc nie baliśmy się korków, ale koło krakowa jechaliśmy :) wiecie co? po tygofniu pobytu Kuba zasypia jak niemowlę jak to mówią :) zero pąłczu, 0,5 minutki i śpi przez te płącze wcześniejsze zlikwidowałam mu ranną drzemkę więc sypia teraz raz dziennie o 12:30..w nocy też wczoraj zasnał szybciutko...jestem teraz prawie pewna że to zmana klinatu i miejsca...tak mówią ,że dziecku potrzeba tygodnia:) a my dzisiaj jedziemy do domku...z jednej strony sie cieszę ale z drugiej strony bedzie trochę tęskno :( myszka, ale mieliście super wypoczynek, ja w przyszłym roku zamieszam zaszaleć :), no kobitki, trzymajcie sie cieplutko acha agunia, twój Tomaszek to zawsze mnie zadziwiał...z niego to jest mega wyczynowiec :) butki są tak o numer ewentualnie o 1,5 za duże, ale nóżka podrośnie, tak jak piszesz no, to buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Buziaki dla Bartusia:) Mój Kubuś kończy roczek jutro ale świętujemy już od soboty:) Dzis mieliśmy część oficjalną z torcikiem. Kubusiowi udało się samemu zdmuchnąć świeczkę. Kupiliśmy mu na prezent Szczeniaczka uczniaczka i czuję że to będzie jego ulubiona zabawka:) A tak wogóle to juz sam chodzi od 7 lipca, ma 6 ząbków, uwielbia kanapki z dzemem wiśniowym roboty mojej mamy. Godzinami siedziałby w samochodzie za kierownicą, oczy mu się świecą jak tylko widzi brum, brum:) Jak coś mu bardzo smakuje to gładzi się po brzuszku. I tak w ogóle jest super:) Byliśmy razem na wakacjach nad morzem pod koniec czerwca, bardzo dobrze zniósł pobyt, cały czas zbierał kamyczki na plaży bo to po samochodzie jego druga pasja:) Ostatnio też byłam z Kubusiem u moich rodziców na wsi przez tydzień. Wyhasał się na podwórku ale pod koniec złapał trzydniówkę i gorączkował ponad 39 st. Ale już wszystko jest ok. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Sto lat Kubusiu!!!!!!!! Dziś skończyłeś roczek..... ehh i nie mówcie mi, ze to nie zleciało !!! mama- i ja, uściskaj solenizanta od internetowych cioć a ja już w domku, kubuś łądnie zasypia,ale gorzej jest z długością snu... chociaż wychodzą mu5 ząbków na raz, górna jedynka się wczoraj przebiła, a gdzie pozostałe 4....jeszcze długa droga przed nami...ufff są dzici, co 3 dni i ząb już na wierzchu, a u mojego Kuby trwało to ok 3 tygodni....ale ważne że jest zdrowy, chociaż ostatnio coś kaszle...ale na szczęście gorączki nie ma tfu ftu:) a tu są zdjęcia z wyjazdu, miłego ogladania http://picasaweb.google.pl/badeve.one/Gotarrtowice papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno nas tu nie było mamy sporo pracy a mianowicie dalej 8 zębów ale idą dalsze :) Benio juz chodzi :) a własciwie już biega :) , woła mam dada baba nie idż acha i kupki robi tylko na nocnik :) bylismy nad morzem dokładnie w Świnoujści było cuodwnie mały szala w morzu jadł ryby pozzdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uczyłam go siadac od 7 miesiaca i na pocztaku to była zabawa i mu sie spodobało bo jak zrobił siku czy kupe to grało i klaskalismy i krzyczelismy brawo!!!! na poczatku to nic ale z czasem widziałm wjak mu sie chce kue to siada bawi sie i podnosi pupe ( on zazwyczaj razno po sniadanku robi ) i teraz robi tylko na nocniku jak nwet jest z meżem i mąz nie zauważ że kupa to nie zrobi jak sie nie posadzi na nocniku a i zawsze jak siedzi na nocniku daje zabawki bawi sie i robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve - dzięki za życzonka. Mały solenizant już śpi po dniu pełnym wrażeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja
gosia dzięki dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama i ja - wszystkiego najlepszego dla Kubusia, przesyłam buziaki :) Od wczoraj mam internet znowu u siebie więc częściej będę zaglądać :) Co do butów to ja kupuję takie w sam raz teraz wyrasta z nr 19. Na urodzinki dostał porządne buty sandałki nr 20. W sobotę imprezka się udała. Było 20 osób. Grill w ogrodzie. Pogoda była super. Torcik z bitej śmietany, bardzo mu smakował. Zrobił mu go jego wujek. Od niedzieli zaczyna się coraz bardziej puszczać.Lada dzień pewnie będzie chodził. Czekam na fotelik samochodowy bo w końcu mu zamówiłam. A Wy macie już foteliki? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja super,ze imprezka sie udala. Moj Niki roczek konczy w ta niedziele,ale impreze robimy dopiero za tydzien.I oczywiscie nie mam pomyslu na prezent. Co do butow to maly na styk ma 21 i teraz juz kupuje 22.ALE mam problem z kupnem butow dla niego,bo ma bardzo wysokie podbicie,ale to samo mielismy i mamy z Mackiem. Aha i powiekszyla nam sie rodzinka,w sobote kupilismy Mackowi krolika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój Dawidek Kończy Roczek. Wyrżnął mu się właśnie 14 ząbek. Niestety jest tez akurat chory - infekcja górnych dróg oddechowych, ale jakos do przodu przyjęcie może będzie w połowie sierpnia, ale zobaczymy, mój mąż dostał pracę, ale dopiero umowę od 1 sierpnia i kasa też po pierwszym miesiącu pracy, więc zobaczymy. Tak czy siak dziś urodziny - \"choróbskowe\" i bardzo smutne, bo będę tylko ja z dziećmi , bez prezentów, tortów itd, ale tak się czasem w życiu układa..... kocham Go z Całych sił i Mma nadziję, ze ta miłość wystarczy póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×