Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

DNI PLODNE OD- DO. Agnese_26...... Aga....... 26..... Sosnowiec..........0........ 19.XII Moluś............ Asia....... 29....... Koło.................3........ 24. I. 07 mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg...........1.........26.XI Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 1.........18.XII Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton....... 1..........15.I eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan..............0......4-13.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot................ 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce..................1... .....30.XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem w pracy po 2 tygodniowym urlopie wiec troche ciezko ale cale szczescie,ze duzo pracy nie ma, wszyscy sa w poswiatecznych humorach tj.z lekka przygnebieni, chce do domu... 😭 po pracy odbieram wyniki na toxo i cytom.,mam nadzieje,ze beda zadawalajace. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jakiż fajny urlop świąteczny:) Marzenia....Mam nadzieję, że spędzone wspólnie z ukochanym :) Ja też bym tak chciała:) Urlop mogę dostać w każdej chwili ale cóż z tego skoro sama nie chcę go spędzać w domciu, wolę z mężuniem a on niestety zapracowany i nici z wszystkiego....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt,urlop mialam udany ale tylko przez tydzien wspolnie z ukochanym,dobre i to Dziewczyny w tym miesiacu przynajmniej jeden test musi byc pozytywny, ciekawa jestem,ktora pierwsza zacznie tu wrzeszczec HURAA!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie zżera ciekawość:) Fajnie by było gdyby wszystkim naraz w tym miesiącu pokazały się dwie krechy heheh:) Może się uda...ja tam staranka rozpoczęłam zobaczymy jak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie za dużo tych tabelek ? w końcu się pogubimy :p jeszcze brakuje tylko tabelek odnośnie kiedy która ze swoim mężem ten tego..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez uwazam,ze ta druga tabelka z dniami plodnymi jest chyba niepotrzebna,bo z tej pierwszej tabelki kiedy mamy @ mozna w miare latwo wywnioskowac ktora z nas i kiedy ma dni plodne, bo juz teraz sie gubimy ktora tabelka jest aktualna a ktora nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze 2 tabelki beda lepsze bo niektore z WAS pisaly w tamtej miesiaczke niektore owoulacje a ja juz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese_26...... Aga....... 26..... Sosnowiec..........0........ 19.XII Moluś............ Asia....... 29....... Koło.................3........ 24. I. 07 mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg...........1.........26.XI Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 1.........18.XII Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton....... 1..........15.I eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan..............0........24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot................ 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce..................1... .....30.XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... jeszcze godzinka i do domu ;] robota coś mi się dzisiaj nie klei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi27
Czesc dziewczyny, a mnie sie juz spóznia @, mam nadzieje ze sobie o mnie nie przypomni a czuje sie nie za ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA MIESIACZKOWA Agnese_26...... Aga....... 26..... Sosnowiec..........0........ 19.XII Moluś............ Asia....... 29....... Koło.................3........ 24. I. 07 mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg...........1.........20.I Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 1.........18.XII Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton....... 1..........15.I eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan..............0.......24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot................ 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce..................1... .....30.XI Ja jeszcze w domku, mam przerwe do 11.01. a dzis u mnie 10 dzien cyklu wiec bedziemy \"dzialac\" :D No, mnie tez ciekawi ktora z nas zostanie pierwsza \"styczniowka\" :D Ja od kilku dni przerzucilam sie z Foliku (kwas foliowy dla tych co zamierzaja zajsc), ktory biore od 3 miesiecy na Feminatal (witaminy i mineraly dla kobiet w ciazy ale w ulotce jest napisane ze warto je brac jak sie podejmie decyzje o dziecku) bo zawiera duzo kwasu foliowego wiec Folik odstawilam. Ponad to podjelam 2 postanowienia noworoczne ;) Pierwsze: ze codzinnie bede robila 100 brzuszkow, zeby wzmocnic kondycje miesni przed ciaza ( w pierwszej przytylam tylko 8 kg a brzuszek mialam maly i okragly jak pilka do nogi) a do formy wrocilam miesiac po porodzie. Lekarz mi mowil ze kobiety ktore maja silne miesnie brzucha maja ladne i male brzuszki :) Drugie: codzinnie bede masowala szczotka nogi i brzuch aby sobie poprawic wyglad skory (tez sie przyda w ciazy aby nie miec rozstepow). Pierwsza ciaza mnie oszczedzila od rozstepow ale kto to wie jak to bedzie w nastepnej... A jak u Was? Sa jakies postanowienia? Buzka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam wyniki i chyba sa o.k, w klasach IgG mam wynik nieduzy dodatni a w klasie IgM ujemny,tzn.ze przechodzilam zakazenie w przeszlosci i mam przeciwciala a obecnie nic sie nie dzieje. no wlasnie Gabi, na co czekasz?i POWODZENIA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donna leng, Feminatal kosztuje 32 zl, czyli jest drogi, ale jest w nim az 60 tabletek co starcza na 2 miesiace, no i wtedy nie trzeba folika (u nas 7 zl) i zadnych innych witamin. Kolezanka byla na Swieta w Polsce to mi przywiozla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 27
dziewczyny chyba klapa nie bedzie dzidzi , pobolewa mnie brzuch tak jak na @ a juz sie tak cieszylam,, rece mi opadły ,, płakac mi sie chce .... Mama zuzu ,, mamy dzieci w jednym wieku i nawet z tego samego miesiąca moja córka sie urodziła 21. Pozdrawiam ( dziewczyny jestem załamana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, nie wolno Ci sie zalamywac!!!!!!! Jak dlugo probujecie??? Ciesze sie ze mamy dzieci w jednym wieku :) Jak ma na imie Twoja pociecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, wlasnie doczytalam co pisalas!!! Ja tez sie staram od grudnia :) I 24 grudnia dostalam okres :( Ale Gabi, lekarz daje normalnej zdrowej kobiecie 3 miesiace na zajscie ciaze wiec sie nie martw!!! a jak wam poszlo z pierwsza cora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za dopisaniem czegoś do tabelki. Może niekoniecznie robieniem nowej tabeli, ale dopisaniem czegoś. Przecież może być kolejna rubryka, prawda? Można by tam pisać okres owulacji - przewidywanej oczywiscie, chyba że którąs z Was zna dokladnie dni swojej owulacji. Można też calkiem pojechać po bandzie i dopisać jeszcze rubrykę, w której pisać można ilość... hm, że tak powiem - \"prób\" w miesiącu :P Ja tabelki nie poprawiam na razie, bo póki co - u mnie wszystko sie zgadza z tym, co już jest napisane w niej. :) Mimo, że owulacja jest, (a może powinno już jej nie być, nie wiem) śluz mam ciągle taki sam, czyli gęsty, biały, lepki :-0 Nie mialam w tym miesiącu innego :( Mimo to - wczoraj mieliśmy 2 próby :P - bo teoretycznie - to odpowiedni czas. p.s. Chcialabym, żeby byla juz polowa miesiąca.... Swoją drogą - rzeczywiscie ciekawe, która pierwsza z nas wpadnie na topik wykrzylując \"udało sięęęęęęęę!!!!!!!!!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz więcej nas:) i miejmy nadzieję, że przybędzie nas jeszcze więcej... Ale jakoś tak przeglądam wypowiedzi i już dawno nie zaglądał do nas Aniołek:( Aniołku co u Ciebie?? Czyżby za dużo obowiązków w pracy....albo nieprzerwalne starania:) A co do postanowień noworocznych to większa dbałość o ciało i duszę pod każdym względem, stworzenie najukochańszej istotki ( choć to nie do końca postanowienie raczej marzenie mające szansę się ziścić ) Uciekam spać...życzę owocnych nocnych bądź porannych starań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 27
Mama zuzi moja córcia ma na imie Agatka z pierwsza ciazą nam sie udało za pierwszym podejsciem w 3 tyg po slubie ja juz bylam w ciąży i moze tym sie zasugerowalam. Wiecie ja nawet nie bralam tak za bardzo takiej obcji ze mi sie nie uda bo sie sugerowalam ze jak za pierwszym razem sie udało to i teraz tez bedzie dobrze,, ech,,, widocznie los nie jest taki łaskawy jak bysmy tego chciały . Mama zuzi a jak bylo u ciebie z pierwszą ciążą od razy zaszlas czy nie.. Wiecie co coraz bardziej mnie pobolewa ten brzuch tak jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) pusto cos u nas od rana,chyba tak jak u mnie prawdziwa praca sie zaczela :( mi sie potwornie nie chce pracowac, ,,nie chcem ale muszem", jak to kiedys powiedzial nasz prezydent elektryk. Dzisiaj mam wizyte u stomatologa i sie troche cykam,strasznie nie lubie tego wiercenia,brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_zuzia
Hej, Gabi, i jak????????????????dostalas okres? Ja z moja Zuzia zaszlam od razu za pierwszym razem, dokladnie tak jak ty Gabi. I dopoki nie poczytalam na forum to bylam pewna ze kazdy tak ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Cisza, no. Cisza. nikogo nie ma... A ja drázé i drázé.. o tym, ze moj sluz jest nie taki jak powinien i nei wiem o co chodzi :-0 Nudna jestem, wiem, ale co zrobié, skoro ciágle o tym myslé. I denerwuje mnie to strasznie, bo jak kiedys nie chcialam miec dziecka to odchodzilam od zmyslow zeby tylko okres co miesiác dostawac na czas, (mimo, ze w sumie nie bylo powodow do obaw, ze w ciázy jestem)... A teraz - wiem, ze to przez mojá niecierpliwosc :-0 wiem, ze dziewczyny miesiácami, latami nawet czekajá, a ja ledwo pierwszy cykl zaczelam, jeszcze okresu nawet kolejnego nie mialam, a juz dramatyzujé 😠 wiem, wiem... Bo ja bym wwszystko chciala od razu... a poza tym - jakos przytlacza mnie mysl o tym, ze nie zachodzi sie \'na zawolanie\'. Mierzylam sobie dzis i wczoraj temp. Za jednym i za drugim razem - 36,5. Porazka. p.s. I dziwna jestem, bo chyba jakos jedyna osoba, ze wszystkich ktore znam - nie bojé sié dentysty... ;) To a\'propos poprzedniego posta. A mialam juz robione w zébach wiele... ooj wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×