Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Gość gabi 27
dziewczyny a moze byc tak ze to jest wczesna ciaza i dlatego ta kreska jest blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze ja juz szczesliwie należe do lipcówek tego roku to tak sobie czasem podczytuje inne topiki :) gabi ja robiłam 3 testy i na każdym z nich ta druga kreska zawsze była jakas taka blada mimo ze robilam je po dacie spodziewanej miesiączki. U mnie sie potwierdziło i mimo bladości moja dzidzia mieszka w brzuszku juz od prawie 12 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blade kreski, bo może masz niski poziom hormonów odpowiedzialnych za zabarwienie paska testowego... jeśli w ogole pojawia się kreska, to baaaaaardzo dobry znak. Ja bym jednak kupila jeszcze ze 2 testy. Jesli będzie to samo, to chyba jasna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 27
dziekuje dziewczyny a jak myslicie moze ta blada kreska to jest tak ze , to jest wczesna ciaza ja zakladam ze góra 3 tydzien i mały jest poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi mowiac szczerze to zazdroszcze Tobie:) ja wlasnie liczylam ile pieniazkow trzeba na wyprawke i sie przerazilam 3000zl mi nie starcza masakra. chce juz moc wszystkim powiedziec ze bedziemy mieli dziecko juz nie moge sie doczekac aby sie nam szybciutko udalo.Jak narazie staran jeszcze nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 27
donna leg ja juz mam wyprawke bo ja wszystko mam po pierwszym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 27
donna leg a masz juz jakies dziecko bo ja mam 5 letnią córke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze zadnego dziecka i powiem Wam im blizej staran tym mam wiekszy dylemat troche sie tego boimy glownie chodzi o sprawy finansowe. A wyprawke mam ale tylko rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 27
donna leg na jedno dziecko to kazdego stac . My swiadomie sie decydowalismy na drugie choc tylko maz pracuje. Maz jest jedynakiem i jest strasznie nudno a ja mam brata który jest w Anglii i wcale nie ma zamiaru zjechac tam ma prace i rodzine i jest mu swietnie wiec zostalismy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem jedynaczka ale ciezko zyc z jednej pensji moj facet zarabia 2000zl.Narazie jedno dziecko moze pozniej nastepne jak sie nam bedzie lepiej zylo.My nie mamy mieszkania i to tez duzy minus:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 27
donna jestem dokładnie w takiej samej sytuacji finansowej jak ty i mam mieszkanie i opłaty ,, zobzczysz jakos sie ułozy ja tez sie cholernie boje ale naprawde jedno dziecko to zamało albo wogóle go nie miec a jak myslisz za pół roku albo za rok bedziesz miala kase napewno nie wiec na co czekasz. Bedzie dobrze ja tak chcialam tego dziecka a teraz to sie boje ale jakos to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 27
dona leng nie martw sie bedzie dobrze bierz sie do roboty a zobaczysz wszystko sie jakos ułozy ja tez nie jestem w komfortowej sytuacji ale sie zdecydowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donna, naprawde nie powinnas sie obawiac, pomalutku przez cala ciaze bedziesz sobie rzeczy kupowala i nie odczujesz tak tej kasy, no bo 3000 na raz kupic to juz niezly wydatek. A wiesz, ten wozek ktory chcesz, Mutzy, to mozna kuic na poczatek sama gondole i stelaz a po jakim s czasie dopiero spacerowke, pozniej spiwor, pokrowiec itp, nie trzeba wszystkiego na raz. Dacie rade!!! Gabi, ja to bym juz sie cieszyla!!! :D :D :D Skorpionka, jakbym siebie slyszala, co my mamy z tym sluzem... Niby owu jest, bo sie zwijam z bolu, i po tym jak w zegarku 14-15 dni i jest okres, wiec to na pewno owu, a sluzu takiego jak niektore laski pisza, rozciagliwy, jak bialko jajka surowego, nie ma :( Gabi, a ty mialas typowy sluz plodny w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 27
mama zuzi wiesz co moze to głupie ale ja juz nie pamietam czy mialam tak dokładnie ale cos kojarze ze był ale nie za duzo tylko czułam kłucie w jajniku i wiedzialam ze musze werbowac mezusia do przytulanek . Aty sie długo starasz o dzidzie . Ale wiecie co moze to głupio zabrzmi ale teraz to mnie dopadły obawy jak sobie poradzimy z jednej wypłaty. Ale tak sobie tłumacze ze całą wyprawke to juz mam łącznie z ubrankami i ze powinno byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,tu sie tyle dzieje a ja nic nie wiem ja mysle,ze juz moge Gabi pogratulowac wiec GRATULACJE ! ! ! :) (tak myslalam,bo cos dlugo ci sie @ spozniala) SUPER,na to wyglada,ze teraz na dobre zaczal sie nasz topik no i Selenki nie zauwazylam,ktora oczywiscie witam w naszym ciagle skromnym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 27
cytrynka dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, my dopiero mamy pierwszy cykl za nami a na dodatek sie troche zagapilam i jajeczkowanie mialam w piatek wieczorem a dzialalismy w sobote rano , tak kolo 9.00 a jajeczko zyje tylko 12 godzin i sobie tlumacze ze nie wpore sie staralismy. A przed jajeczkowanie nic nie bylo z 4 dni wiec na razie jestem spokojna, moze w tym cyklu sie uda. :D A finansami sie nie martw, jesli bedziesz karmic piersia to na pocztek bedzie tylko wydatek z pieluchami i kosmetykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trochę się martwię z wydatkami, nie mam wyprawki ani nic... nawet nie mam od kogo dostać ciuszków.... bo moi znajomi nie mają dzieci, na rodziców nie mam co liczyć za bardzo są obydwoje na rencie i raczej to ja im pomagam niż oni mnie, a teściowie też.... jedno na emeryturze drugie na bezrobotnym.... no i nie stety trzeba liczyć na siebie. Ale twierdzę że jakoś to będzie....jeśli wogule zajdę w ciąże.... Jutro powinnam dostać @ i chyba dostanę bo jakoś tak pobolewa wszystko jak na @. Nic ... pozostają następne starania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rano! Głowa mi pizga i jakaś 😴 jestem! Chyba zaczynają się moje dni płodne bo brzuch jak na @ boli. Więc od dziś do roboty!Z mierzeniem temp. to mi coś nie wychodzi. Może w przyszłym cyklu. Co do wyprawki to ja też nic nie mam. No bo niby z kąd? :) Moje dwie najlepsze przyjaciółki mają już dzieci więc moge liczyć na ich pomoc :classic_cool: Całuski Laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 27
ewapiano na jedno dziecko to kazdego stac tak mysle ,,ja mam dokładnie tak jak ty ale sie zdecydowalismy i to na drugie,,, wiec głowa do góry kochana bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam nie najlepszy dzien,bo mnie w pracy wkurzyli,kaza cos zrobic,co jest raczej nie do wykonania w tak krotkim czasie jak sobie zycza ale to u nich norma,za to kocham swoja prace Ja ciagle czekam na swoja @ i mam nadzieje,ze przyjdzie jeszcze w tym cyklu,bo mialam RTG zęba a to troche nie teges by bylo. co do wyprawki to jeszcze nawet o tym nie myslalam,jedynie wozki sobie w necie poogladalam,ubranka pewnie dostane od kuzynki,ktora niedawno urodzila i mi kiedys obiecywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) I jak Gabi robiłaś dzisiaj teścik?? Ja mam dziś doła...po wizycie u lekarza...badając stwierdził, że być może mam cystę na jajniku, albo bardzo powiększony jajnik ze względu na owulację...ale bardziej skłaniał się do cysty ja raczej do owulacji....sama już nie wiem...dał mi skierowanie na USG ale dopiero na 13 lutego...nie wiem sama czy iść wcześniej prywatnie na USG czy poczekać?? Zaczęłam się zamartwiać co będzie i patrzeć na wszystko z najgorszej strony a uważam się za optymistkę heheh:) Byc może deszczowa pogoda sprzyja jeszcze bardziej czarnym myślom.... Poszukam jakiś informacji na temat tych cyst i albo bardziej się zdołuję albo pocieszę... A jeśli chodzi o maluszka to też nic nie mam, narazie się rozglądam co jest ale nie kupuję, przyjdzie jeszcze na to pora... wydaje mi się, że pozbywając się niektórych przyjemności można podołać finansom:) W każdym bądź razie nie wszystkie zakupy naraz wszystko stopniowo inaczej bym zbankrutowała:) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po rozmowie dalismy sobie narazie spokoj z dzieckiem.Ale bede uczestniczyc w waszym temacie bo jestem ciekawa co sie bedzie dzialo.Mam lekkiego dola.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gabi 27 chcę Ci powiedzieć, że ja tydzień temu zrobiłam test i wyszła bardzo blada kreska prawie niewidoczna ale jednak była, dwa dni temu zrobiłam znowu test bo spóźniała mi się miesiączka i były już wyraźne dwie kreski także na moje oko Jesteś w ciąży!!! Gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donna dlaczego??? (jeśli można wiedzieć) Laski jestem ciekawa jak wygladacie! Mogłybyśmy powymieniać się fotkami lepiejby się gadało! Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm bo finansowo nie damy rady samochod skonczymy splacac za 5 mieisiecy ale jak by dziecko bylo to sadze ze na wakacje nawet by nas nie bylo stac.Nie wiem czy nasza sytuacja sie zmieni jesli chodzi o finanse ale nie czujemy sie na silach na dzien dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donna! Sory ale jakbym myślałam takimi kategoriami to nigdy chyba bym się nie zdecydowała na dziecko! my też mamy mase wydatków. Tak w szybkim skrócie to: kredyt, rata za drzwi. lodówke, opłaty bierzące, jedzienie itp. Ja zarabiam 700zł z groszami, mąż roznie 1200 , 1300. Wiem, że będzie nam ciężko ale najważniejsze jest to byśmy mieli dziecko i tylko to się liczy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×