Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Gość atecha
STARAJĄCE SIĘ atecha............Klaudia....25.....Śląsk................................ Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 2........ 13.III Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II. eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........19.02 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....2.........25.II. smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.....przyszla mamusia - 06.IX Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton...... przyszła mamusia Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Hej dziewczyny postanowiłam się dopisać czas zacząć nowe starania:) Agnes 26 miałas racje dzis dostałam @ z rana :( teraz już bede ignorować takie plamienia:) Pozdrowienia dla Was i życzę powodzenia:) Co oznacza ta końcowa data w tej tabelce? nic nie napisalam bo niewiem co tam wpisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co do wyjaśnień w tabelce: pierwsza liczba wskazuje ilość prób w zajściu w ciążę, a ostatnia data jest datą przypuszczalnej @ w przyszłości :) ja zmykam do lekarza, więc zajrzę nieco później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atecha............Klaudia....25.....Śląsk............... ................. Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 2........ 13.III Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II. eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....2.........25.II. smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.....przyszla mamusia - 06.IX Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton...... przyszła mamusia Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atecha............Klaudia....25.....Śląsk............... ................. Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 2........ 13.III Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II. eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....2.........25.II. smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce..................................... PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton...... przyszła mamusia Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
atecha............Klaudia....25.....Śląsk............... ..1........21.03 Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 2........ 13.III Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II. eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....2.........25.II. smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton...... przyszła mamusia Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i byłam u lekarza...dalszy ciąg silnego przeziębienia, przynajmniej w płucach i oskrzelach mam czysto bez szmerów hehheh:) I dostałam kolejny antybiotyk blleee...czuję , że przez to choróbsko znów się nie udadzą starania...ale próbować będę... Jak mi smutno, zaczynam się wszystkim martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jaka
podziwiam dziewczyny,ktore biora antybiotyki,robia rtg i nie przestaja sie starac a co gorsze sa juz w ciazy i sie tym nie przejmuja, ja w zyciu bym tak nie ryzykowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Aniolku, 🌻GRATULACJE!!!🌻 Piekny prezent zrobilas mezowi na Walentynki:-) Agnese_26 - wracaj szybko do zdrowka! I nie martw sie, uszka do gory. Usmiechaszek dla Ciebie:-) Witaj Atecha:-)🌻 Pozdrowionka i wesolego dnia, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Witam wszystkie dziewczyny:) postanowiłam sie dopisać do tabelki bo myśle sobie że w przyrodzie musi być równowaga:) skoro jedna juz odpadla ze starających sie to musi dołączyć następna:) Wszystkim zdrowia życze i pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat branie leków w tym antybiotyków nawet w początkowych okresach ciąży nie powinno zagrozić maleństwu ryzyko jest bliskie zeru... A starania w czasie choroby hmmm wg mnie nie są objęte ryzykiem...jedynie dyskomfort w staraniach i osłabienie organizmu, rozregulowanie cyklu więc może to wpływać na problemy z zajściem...i tylko tego się boję... Atecha a jesteś gdzieś z moich okolic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest z antybiotykami ale moja znajoma jak miala zaczac starania to lekarz mowil ze nie odczekac 3 miesiace. Ja dzisiaj jade do Norauto bo Misiek chce zrobic maly tunning auta:) i przy okazji wejde do Ikea zob akcesoria dzidziusiowe:D Pogoda w Poznaniu fatalna pelno sniegu i robi sie chlapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Agnes 26 nie jestem z twoich okolic mieszkam w tychach ja bym sie na twoim miejscu tez starala, :) glowa do gory a noż sie uda:) :) a mnie dziś tak brzuszek boli:( a niech juz @ przechodzi, mąz ma w marcu urodzinki:) akurat 5 dni po mojej nastepnej@ chciałabym mu zrobic prezent:) napewno bedzie się cieszył:) Oby mi się udało tym razem:) I oby nam się wszystkim udało!!!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tychy bardzo blisko:) Mam tam rodzinkę...jedną na osiedlu B a drugą na ul. Dąbrowszczaka a poza tym mój mężuś tam pracuje:) Byłby extra prezent urodzinowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
no byłby super prezent zobaczymy ale jak znam życie to lepiej nic nie planować:) szukałam różnych preparatów poprawiających płodność:) glupia jestem wiem o tym:) i znalazłam dla kobiety to wit E wit A żelazo no i tam inne wit C i wszystkie pozostałe mikro i makro elementy:) ale wit E najważniejsza :)a dla mężczyzny wit C oraz E selen i cynk:) pójde do apteki zakupie to i bedziemy sie tym faszerować:D jejku jak tak patrze to chyba nikt tak glupio nie pisze na tym forum:) ale to nic:) no i postanowiłam sobie kupić test owulacyjny i zamierzam po skączonej@ stosować go :) powiem jakie są efekty a czy któraś z was stosowała juz test owulacyjny? pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Przede wszystkim GRATULUJĘ 🌼 Aniołkowi. Nareszcie. Musisz być szczęśliwa, co? Piękny prezent walentynkowy. Wymarzony wręcz! ❤️ :) Agnese - liczę na to, że szybko wrócisz do zdrowia. Może gdy teraz z coś nie tak w sprawach zdrowia - może akurat zaskoczysz? U mnie było przecież tak, że zaszłam w ciążę właśnie wtedy gdy mialam zwolnienie lekarskie na plecy, bo pradowpodobnie wypadł mi dysk. Nie moglam sie wyprostować, płakałam czasem z bólu, chodzilam zgięta o 90 stopni przez tydzień, nic nie mogłam robić!! Myślałam, że organizm nie będzie sobie \"głowy zaprzątał\" zaciążaniem, a tu proszę! Właśnie wtedy się udało! Może bardziej przejęłam się tymi plecami, niż lamentowaniem na temat ciąży i może to wlasnie pomogło! Nie trać nadziei i dbaj o siebie. Wszystko się może zdarzyć w tym miesiącu ❤️ atecha - witaj - trzymam kciuki, żeby starania w tym miesiącu nie poszły na marne ;) Najlepiej zaopatrz się w testy owulacyjne. Piszesz o nich - nie zastanawiaj się! Ja korzystalam z nich w tym miesiącu i wlasnie mi się udało. Myślę, że wlasnie dzięki nim ;) Gdy pojawily sie dwie kreski na tescie - kochalismy sie 2 dni z rzędu, potem przerwa i znowu 2 dni pod rząd. Jeśli o mnie chodzi - wczoraj zemdlałam konkretnie 2 razy 😭 Rano po sexie poszlam do łazienki i bach! na ziemię! Wstalam, poszlam do pokoju i znowu łup! na ziemię! :( Przestraszylam sie jak cholera, popłakałam się :( Myślałam, że to przez ten sex, nie wiem do teraz przez co. Myślałam, że zacznie sie jakies poronienie, że będę krwawić, że wstanę i znajdę siebie w kałuży krwi, ale nie stało się nic ... Jestem w piątym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Skorpionka to ladnie, ladnie ...... UWazaj troche na siebie. Jak wstajesz to posiedz przez chwile i dopiero sie podnos z lozka. Ja mam problemy z za niskim cisnieniem i czesto mam zawroty glowy. Rob wszystko dwa razy wolniej. I ciesz sie dobrym samopoczuciem. Mnie mdlosci dopadly pod koniec 6 tygodnia. Teraz jestem w 9 i czasem ledwo daje rade. ale od wczoraj mam tabletki przeciw nudnoscia wiec moze bedzie lepiej. A jak Aniolek sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizycznie ok:) gorzej z psychiką. Zrobiłam to RTG bo lekarz powiedzaiał mi wcześniej że na pewno ciaży nie ma...a teraz się martwię... pozostaje mi czekać na 2 USG za 4 tyg... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki mam pytanie kiedy najlepiej zrobic test ciążowy @ spóżnia mi się 12 dni, bolą mnie strasznie piersi, bóle jajników itp Staramy się o dzidzie już przeszło 6 miesiący, boję się kolejnego rozczarowania przy robieniu testu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Atecha ja nie stosowałam testów owulacyjnych, ale jeśli teraz się nie udadzą staranka to w następnym cyklu w nie zainwestuję, potraktuję to jak jedną z desek ratunku.... Aniołku nie martw się na zapas...nie sądzę żeby to wpłynęło na maleństwo...bądź dobrej myśli ❤️ Natasha możesz już zrobić test, choćby dla swojego świętego spokoju, żebyś nie umierała z niepewności:) Życzę dwóch kreseczek 🌼 Skorpionko omdlenia w ciąży są bardzo częste, w końcu zachodzą w Tobie niepowtarzalne zmiany:) Spróbuj skontaktować się z lekarzem w celu omówienia tej kwestii, przezorny zawsze ubezpieczony... A ja nadal choruję bleeee....dziś czekają mnie staranka więc muszę jakoś dojść do siebie tak żeby mężuś nabrał na mnie chrapki:) przynajmniej nos mam pociągający :p Mimo, że się staram z ukochanym o maleństwo ciągle mam przeczucie, że to wszystko na darmo bo w tym cyklu się nie uda przez to całe choróbsko...chyba to myślenie takie przez chorobę albo nie wiem czemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
skorpionka 81 dziekuje za slowa otuchy zakupie test i zobacze jak to wyjdzie:) agnese 26 TRZYMAM KCIUKI OBY SIE TOBIE UDALO:) mnie starania dopiero czekaja 3 marca:) to dlugoooo ale poczekam:) jak teraz z tym testem nie wyjdzie to pojde do lekarza z tym testem, u mnie jest sprawa tymbbardziej skaplikowana dlatego że tarczycy nie mam, mialam wyciętą niestety wiec ja juz wiem bo lekarz mi powiedział że u mnie może być cięzko:( Ale nie załamuje sie musi być dobrze musi sie udac:) Wszystkim wam zdrowia życzę i jeszcze raz powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie czytałam sobie swoje ostatnie wypowiedzi i chyba powinnam zmienić forum na inne, ciągle tylko moja choroba i choroba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Agnese 26 nie zmieniaj forum:) Mam przeczucie że ta Twoja choroba przyniesie Tobie szczęście:) Oby mnie też się udało :) Już mam dosyc tłumaczenia dlaczego jeszcze dzieci nie mamy :( to takie okropne te wszystkie pytania wscibskich osób a przecież nie będe opowiadac całej historii mojej choroby bo to kłopotliwe i nie mam zazwyczaj na to ochoty. Najbardziej denerwuje mnie teściowa i wszystcy pozostali z rodziny mojego męza no może nie wszyscy ale wiekszość osob niby nie pytają wprost ale to da się wyczuć:( U Was tez tak jest ? a może już jestem przewrażliwiona ? nie wiem sama takie mysli mnie dzis naszły że jeżeli te nasze starania sie nie powiodą to bedzie dla mnie ogromny cios nie wiem jak to zniose psychicznie a pozatym grono " życzliwych osób" nie to chyba nie na moje siły . Tak dziś troche narzekam :) ale ciesze się że przynajmniej tutaj moge sie wyżalic od razu lepiej i wiem że mnie zrozumiecie bo napewno tez takie myśli macie przynajmniej niektóre z was :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzina męża jest dla mnie ok...zawsze pomoże...z teściową się dogaduję super nadajemy na tych samych falach:) Ale presji do posiadania dziecka z ich strony nie odczuwam...rodzinka wie, że w tym roku planujemy maleństwo...ale jakoś nie dopytują jak tam czemu jeszcze nie jestem w ciąży...choć wiem, że chcą już zostać babciami i dziadkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
To chyba ja wszystkich wystraszyłam moimi rozsądnymi rozwarzaniami:D To masz dobrze Agnese 26 :) I jak tam zdrowko? Manie też dzisiaj coś męczą zatoki :) Pozdrowienia dla wszystkich :) Miłego niedzielnego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
witam dziewczyny:) co tu tak cichoooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie 🌼 Coś pusto było tu przez weekend...starające się zapewne zabrały się ostro do roboty :) a co z przyszłymi mamuśkami??? Jak Wam mija ciążowanie :) Ja jeszcze dzisiaj siedzę w domciu ale już jutro do pracy pójdę ileż można w domu siedzieć....zdrowa to nie jestem katar dalej jest ale nie tak uporczywy więc pracować się da.... A co do moich staranek to ciągle pracuję, wg moich obliczeń albo dziś albo jutro albo pojutrze mogę mieć owulację...w każdym bądź razie trzeba dziś pokusić męża :P mam nadzieję, że wróci i nie będzie padnięty...Tylko jakoś nic nie wskazuje na owulację, żadnych bóli jajników tylko biały śluz... Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×