Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość aga6666
niunia czy duzo twoich koleznaek jest jeszcze dziewicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nad tobą też się chyba chłopaki nieźle męczyli..., nieprawdaż niunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
niunia - i co taki 28-letni to jak myslsisz dlugo bedzie czekal na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsaaaaaaaaaaa
Niunia to pewnie onanista 16 letni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
i co niunia myslisz ze brak seksu moga mu zastapic imprezy z twoimi znajomymi i rozmowy o szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
a ile to jest tyle ile tzreba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoho
Ninia, a co zrobisz jak sie zwiazesz z kims i po kilku latach zwiazku sie rozstaniecie? Bedziesz 23-letnia dziewczyna ( czy tez jak teraz mowisz staruchą) i na dodatek bez wianka. Zabijesz sie wtedy czy umrzesz ze starosci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga6666
czyli chesz czekac do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Niunia jesteś głupsza niż Ci się wydaje złotko Ty moje. Aga6666 ma całkowitą rację. Nigdy w życiu nie przewidzisz przyszłości, nie wiesz co się stanie, kto stanie na Twojej drodze i czy czasem nie zakochasz się tak (albo nie zostaniesz tak zbałamucona), że oddasz się bardzo szybciutko w imię miłości. Potem on Cię zostawi (np. dla młodszej) i... ojej, nagle Niunia ma 25 lat, nie ma cnoty, a tu trza szukać faceta... oj, zachce Ci się wtedy młodszego... tylko, że Ciebie mogą nie zechcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice oglądali tv i mama powiedziała: - Jest już późno, jestem zmęczona, pójdę spać. Poszła do kuchni zrobić kanapki dla nas na jutrzejszy lunch, wypłukała kolby kukurydzy, wyjęła mięso z lodówki na dzisiejszą kolację, sprawdziła ile jest płatków śniadaniowych w puszce, nasypała cukru do cukierniczki, położyła łyżki i miseczki na stole i przygotowała ekspres do zaparzenia kawy na jutro rano. Potem włożyła już upraną odzież do suszarki, załadowała nową partię do pralki, uprasowała koszulę i przyszyła guzik. Sprzątnęła ze stołu pozostawioną grę, postawiła telefon na ładowarkę i odłożyła książkę telefoniczną do szuflady. Podlała kwiaty, opróżniła kosze na śmieci i powiesiła ręcznik do wysuszenia. Potem ziewnęła, przeciągnęła się i poszła do sypialni. Zatrzymała się przy biurku i napisała kartkę do nauczyciela, odliczyła trochę kasy na wycieczkę w teren i wyciągnęła podręcznik schowany pod krzesłem. Podpisała kartkę urodzinową dla przyjaciółki, zaadresowała kopertę i nakleiła znaczek oraz zapisała, co kupić w sklepie spożywczym. Obie kartki położyła obok torebki. Potem Mama zmyła twarz mleczkiem trzy w jednym ,posmarowała się kremem na noc i przeciw starzeniu, umyła zęby i opiłowała paznokcie. Ojciec zawołał: Myślałem że poszłaś do łóżka. Właśnie idę - odpowiedziała Mama. Wlała trochę wody do miski psa i wypuściła kota na dwór, potem sprawdziła czy drzwi są zamknięte i czy światło na zewnątrz jest zapalone. Zajrzała do pokoju każdego dziecka, wyłączyła lampki i telewizory, powiesiła koszulki, wrzuciła brudne skarpety do kosza i krótko pogadała z jednym z dzieci, jeszcze odrabiającym lekcje. W swoim pokoju. Mama nastawiła budzenie, wyłożyła ubranie na jutro, naprawiła stojak na buty. Dopisała 3 rzeczy do listy 6 najważniejszych czynności do wykonania. Pomodliła się i wyobraziła sobie, że osiągnęła swoje cele. W tym samym czasie Tata wyłączył telewizor i oznajmił w powietrze: Idę spać. Co też bez namysłu uczynił. Coś nadzwyczajnego w tej historii? Dostałam dziś meila …. To tak na marginesie … trochę poza tematem ... ale w związku z zonami smokami :) Dla wszystkich piszących, że kobiety patrzą tylko w wasze portfele i status społeczny…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia wiesz co
dawno tak głupiej dziewczyny nie słyszałem, te twoje mądrości.. na początku nawet zabawnie się to czytało ....:/ Chyba dodałaś sobie troche lat (ja stawiam na 13,14), a jeśli nie to chyba jesteś bardzo opóźniona w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezydentowa
niunia ma bujne włosy na pośladkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia .....
Apostol Nienawisci. - Zona bezplodna jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeee
to on jest bezpłodny. Mam nadzieję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu zaraz bezpłodna? Zapewne to ich świadomy wybór i też jestem za nie robieniem dzieci w noc poślubną. Jak widać na przykładzie Apostoła lepiej poczekać, dotrzeć się, dorobić, aby zapewnić dziecku godne warunki i wtedy można myśleć o potomku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z MEGA wyobraznia .....
hmm... po co sie zenic jesli sie nie ma dzieci w planach w najblizszym czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co się w ogóle wiązać się z kobietą jak się nie ma ślubu w planach w najbliższym czasie? Dziwne pytania zadajesz... ślub dla dzieci ? .. heh ... Dziś mam lenia i referatów pisać nie będę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopomaniak
A młodsze maja fajniejsze stopy:) Czesto nosza takie słooodkie skarpetki hihihihii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie autorka
tego topiku chcialaby nie raz wygladac jak dziewczyny ok 30 bo wiekszosc nastolatek to obrzydliwe tluszem zarosniete kluchy gdzie sadlo zwisa spod obcislych spodni i oczywsicie wszystko na wierzchu tapeta na mordzie solarium obowiazkowo ciekawe dlaczego dodaja sobie lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopomaniak
ale i tak stopki nastolatek są najlepsze:) Mmm takie niewinne,malutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczku
ja mam 24 lata, stopke male 37 i uwielbiam kolorowe skarpety :P wiec to nic szczegolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żona=> opowiadanko ładne tyle, że teraz trochę mało wspólnego ma z rzeczywistościa... Przynajmniej po mi znajomych małżeństwach... Teraz może jeszcze tylko wna wsi chłop babę do pługa zaprzęga... nieeeeeeeeeeeeee=> Życzyłbym ci 1000 lat męczarni, gdyby nie wiedza że i tak masz je juz zapewnione... Idź w pokoju kotwica ci w plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się przekolorowane, aczkolwiek coś w tym jest. :) Można to odnieść w obie strony, bo znam również małżeństwa, w których to chłop robi za \"woła\", \"matkę\", \"kochankę\", i \"gosposię domową\". A puentę z opowiadania niechaj każdy sam sobie dopowie ;) „nieeeeeeeeeeeeee=> Życzyłbym ci 1000 lat męczarni, gdyby nie wiedza, że i tak masz je juz zapewnione... Idź w pokoju kotwica ci w plecy...” Kotwica, przywodzi mi na myśl czasy, kiedy byłam małą dziewczynką nie miałam problemów typu „jak umyć gary, żeby lakier z paznokci nie zszedł”, „o rany znów siwy włos” … bleble … żyło się miło a najmilej w wakacje na spokojnie kołyszącej się na wodzie smaganej letnim zefirkiem żaglówce. Sięgając pamięcią wstecz same słoneczne dni wypełnione leciutkim wiaterkiem owiewającym moją twarz. Teraz gdy dorosłam– szkwał – nagły i porywisty, jednak krótkotrwały a po nim znowu dni wypełnione słońcem i lekko muskającym twarz wiaterkiem. Co się zmieniło to, że z wiekiem i nabytym doświadczeniem wiem, w którą stronę skierować ster by w końcu wypłynąć na spokojne wody. A mąż mi jest żaglem. Przykre, że niektóre z nich po czasie pękają … „wiesz co, jak widze, że ma mnie oceniać laska która dostała doktorat za kupczenie dupą, albo buc który nie zna podstaw z wykładanego przedmiootu to mi gul skacze...” Boże na moim kierunku, Ci co zostali na doktoracie śmiech na sali. Czasami zastanawiałam się jak oni pozdawali egzaminy i obronili swoje prace do tego szczycąc się teraz potrójnym członem przed nazwiskiem… Zgroza … I wiecie co modlę się aby takich tumanów nie było wśród osób od których zależy ludzkie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ale młodsze hmmmmm nie musza tylu kremów stosowac:):) Hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×