Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość Aga_28_
Ja tam wole młodszych!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEMORALNA PROPOZYCJA
Faceci "przewaznie" w tym wieku patrzą na kobiety z jednej jedynej perspektywy .......ławtego, szybkiego sexu, przygody itp Chciaz oczywiscie nie wszysy tacy sa :0 Od kazdej reguly sa wyjątki. Jesli chodzi o nastoletnie dziewczyny to powiem jedno......Wolą starszych facetow, bo rowiesnicy sa jeszcze na etapie facynacji grami komputerowymi, a dokuczanie kolezankom uwazaja za podryw...A w takim 20paro latku widza oparcie, widzą ze wreszcie sa dla kogos ważne i często nie widza ze sa WYKORZYSTYWANE....one po prostu boja sie odrzucenia...A jak taki burak zacznie ja bajerować to ona jest w siodmym niebie, zapomina o kompleksach, ktore w tym wieku są strasznymi torturami dla dziewczyn..no i taka malolata daje sie wciągnąc w te wszytkie gierki i zabawy..zakochuje sie w takim gosciu...no i prosze....Jakby to moja mama powiedziala NIESZCZESCIE GOTOWE...Moze potem taki zwiazek przerodzi sie w milosc obusttronna, ale to i tak zadkosc... zawsze na poczatku tylko dziewczyna wierzy, ze to milosc, a chlopak tylko udaje i liczy sie tylko jedno....... Normalnie żałosne to jest....Dziewczyny nie moga byc takie naiwne, a faceci nie moga od razu przechodzi do jednego....Jesli zalezy im na takiej malolacie to niech licza sie z tym, ze powinni tym bardziej zaczekac ze w spolzyciem i w ogole z jakimikolwiek obietnicami typu : Bede cie zawsze kochal...jestes dla mnie najwazniejsza...Ozenie sie z Toba...itp itd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ten wyzej ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red.coctail
Mam 26 lat. Facetów niżej 25 roku uważam za (w większości) niedojrzałych dupków. Mimo, że jestem mężatką przyczepił sie do mnie taki jeden idiota i ryczał jak mu oznajmiłam, ze ma spier... Faceci bywają pbrzydliwie namolni-bleeeeeeeeeeeeeee Męża mam 6 lat starszego i nie ma oponki na brzuchu. Nie cierpi małolat. Najbardziej podobają mu się babki ok. 30, bo jak twierdzoi babka w tym wieku wieku czego chce, a w łóżku jest otwarta na szersze spektrum zabaw. Jeżeli zaś chodzi o 16- wychowanki z pewnego domu dziecka w tym wieku mogły się pochwalić bujnym życiem seksualnym, więc ktoś kto tu pisał o świeżości w tym wieku, chyba się pomylił. Pozdrawiam wszystkich facetów powyżej 28 roku życia (takich lubię najbardziej) p.s. Łysienie świadczy o wysokim poziomie testosteronu. Osobi scie nie lubię owłosionych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erykah_b
Witajcie... Zaciekawil mnie ten temat gdyz aktualnie mam romans-bo zwiazkiem do konca tego nie mozna nazwac-z 40 letnim facetem.Sama mam 22 lata. Czemu wybralam go?Poniewaz wie czego chce,jest rozsadny,bardzo inteligentny.ma wysoki tytul zawodowy a poza praca spelnia sie w swoich pasjach,poza tym jest bardzo przystojny i zadbany-wg mnie zmarszczki u faceta dodaja meskosci. Dlaczego on mnie wybral?Factowi w tym wieku imponuje fakt,ze moze sie spodobac tak mlodej osobie.Pociaga go skora mlodej kobiety,jej delikatnosc i gladkosc,docenia witalnosc,chec zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuraczek
Mój facet ma 26 lat ja jestem 2 lata młodsza.Doskonale go znam i zawsze wiem kto mu sie podoba i co mus sie podoba w tej osobie (mamy taki sam gust ;) ) zreszta zawsze potem gadamy sobie o tym. Z moich obserwacji wynika że nastolatki owszem podobaja sie facetom starszym (wiadomo ta młodośc :) ) jednak są to nieliczne nastolatki. w tym wieku z reguły dziewczyny wcale nie sa atrakcyjne.Jeszcze dorastają- zazwyczaj maja jeszcze nieuformowane piersi, duże tyłki od ciąglego wcinania chipsów, duze brzuchy które z checia eksponują oraz pryszcze na twarzy. Naprawde nieliczne nastolatki sa atrakcyjne a te z kolei zazwyczaj (nie mówie o wszystkich) maja jeszcze totalną sieczkę w głowie i sa bardzo naiwne. Zresztą za 2 - 3 lata i tak bedę dla tych wszystkich facetów, którzy uwielbiaja "młode suczki" tez tylko starymi dupami. Czas płynie wszystkim równo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_28_
Wysoki tytuł zawodowy? dzisiaj kazdy ma lic/mgr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erykah_b
Tak sie sklada ze on ma profesora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Wredny i niedobry domniemam że Twój ostatni post był do mnie (kontekst) więc odpisuję :) mam juz sympatię. jest ode mnie o rok starszy ;) wysokie wymagania.....zadbany, asertywny (jaki fajne słowo :) ), inteligentny, zdolny, mający dużo pasjii i zainteresowań, opiekuńczy, wysoki (min. 180cm). musi studiować. ja studiuję, więc dla proporcji. wszystkie te cechy posiada moja sympatia :P pasuje m i to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym mieć 17 letnią dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony facet
TO SOBIE POSZUKAJ W CZYM PROBLEM-jak nie masz więcej niż 28 lat to jak widać masz szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to się
Eryka, nie ma 40 latnich profesorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 99
Najlepiej jest mieć duzo starszego faceta z tego wzgledu ,ze latwiej go owinąc dookola malego paluszka ....Innego wytlumaczenia nie ma.Ja bylam w takim związku i robilam co mi się rzewnie podoba, a on wszystkie moje wybryki musiał tolerować, gdyz w przeciwnym razie musiał liczyć się z moim odejściem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D I to jest prawda, taki wie że zostanie w razie czego starym kawalerem i musi bardziej się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzurpator_na_maxxa
a ja lubie mlode laseczki, bo takie to w lozku nie wybrzydzaja, sa mlode i otwarte. Jak to ktos kiedys powiedzial - 25-latka boi sie dotknac ptaszka, a 16-stka to ci nawet kakaowe oczko wylize. I taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaaa
Glupota!!!!!!!Takim sie juz wlasnie nie chce starac!!!!!! Maja rozne zwiazki juz za soba, a takich lasek robiacych slodkie oczy po dziurki w nosie. Jesli sie spotykaja z malolatami, to sie nie oszukujmy..... to dla zabawy, zeby pokazac sie z fajnym "cialkiem" a nie, zeby stworzyc powazny zwiazek. Szukaja kobiet a nie dzieci, ktore jak kobiety wygladaja. Bywaja wyjatki, ale wyjatek zawsze zostanie tylko wyjatkiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widzisz 90
facetów to ów wyjątki a z tych 10 % to połowa podszywających sie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się szukając dziewczynę aby stworzyć trwały związek, szuka się młodszej, a do zabawy lepsze starsze bo dają dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja napiszę jak to wygląda z punktu widzenia faceta. Sam mam 27 lat i nie wyobrażam sobie związku z nastolatką. Za duża rozbieżność w podejściu do świata i zbyt duże różnice w poglądach. Jak dla mnie taki minimalny wiek dziewczyny, z którą mógłbym stworzyć coś poważniejszego to 23 lata. No ale związki związkami, a jest przecież jeszcze zabawa i łatwy, niezobowiązujący seks. Sam raz miałem okazję \"tego\" spróbować z 17-latką, a wtedy miałem 25 lat. Nie powiem, było przyjemnie, ale po seksie już nie było o czym z taką dziewczyną pogadać. Od tamtej pory unikam takich znajomości. Zresztą jestem teraz z kobietą w moim wieku i mam porównanie - jest po prostu przepaść intelektualna między nią, a dziewczynami 8-10 lat młodszymi, no i nie ma się co dziwić. Jednak facetów ok. 30-stki którzy spotykają się z nastolatkami jest mnóstwo. Sam mam paru takich kolegów. Co ciekawe, wybierają przeważnie tylko te ładne. A dlaczego, to już wiadomo. Takie dziewczynki można łatwo omamić, poza tym nie trzeba się dużo natrudzić żeby im zaimponować. Wystarczy już sam fakt że jest się starszym i łapią haczyk. A gdy masz do tego w miarę dobrą pracę, samochód i ogólnie jesteś w życiu ustawiony to już w ogóle bajka. Tak więc dziewczyny nie dajcie się tak łatwo wykorzystywać, bo 90 % takich facetów widzi w Was tylko seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaaa
95% takich ktorzy chetnie przespia sie z nieletnia!!!!! Vann dzieki,za meski glos, bo to ze jestem kobieta nie znaczy ze jestem slepa i glucha!! Poza forum znam naprawde wielu mezczyzn w tym wieku (25-30) i to co napisalam jest prawda. Jak slysze jak sie wysmiewaja z tych malolat.... przykro sie robi, bo one w to wierza, ze im zalezy :( owszem zalezy, ale na czyms innym niz im sie wydaje.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopie, jaka fantazja? Jak byłem świeżo po rozstaniu z moja byłą kobietą to postanowiłem, że się pobawię. No i między innymi padło na 17-latkę, co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pierdol gnoju bo fantazji nie chce mi się czytać. Od razu mogłeś przelecieć swoją rówieśnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejjj
do tez facet, ale nie ma powodu do obrazania i przeklinania!!! Skoro tobie sie nie udalo przespac z 17 to nie moze ty cienias jestes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero planuje taką znaleźć. Ale mam siostrę w wieku 18 lat I śmiać mi się chce jak kolesie opowiadają jak to taką młodą dziewczynę z nudów przelecieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×