Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

jest OK... wiesz, dzieci to prosto zrobic, ale trudniej wychowac... dzisiejsze czasy sa takie a nie inne, po prostu narazie nie stac nas na nie... remontujemy chate i dopiero jeden pokoj i kuchnie i lazienke i przedpokoj mamy... gdzie mialoby stac lozeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty, pomaranczowy, zmien nicka na bardziej przejrzystego, jak wodeczka, ktora pijemy, bo mi sie jezyk placze, jak mam go powtorzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porki
a ja się napiję z przyjemnością w sumie już 2 zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaczelam pracowac dopiero od wrzesnia, to po pol roku bobka robic???? ja sie boje nawet 1 dnia chorobowego brac, a co dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Por(t)ki!!! a tu nie ma na krzywy ryj... :P tu strzeba z flaszeczka do pan na kolanach :D :D :D Siadaj brachu i nawijaj, co cie boli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem, kto to byl tym Całuskiem... moze sam Walduś :P :P :P !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porki
co ma być to będzie:-) mi też na razie nie śpieszno ale jak się trafi to tylko się radować hehe a pracę dopiero zaczynam ale luzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty pomaranczowy, to On czy Ona, bo same zmacamy!!!!!!! :D gdzie pracujesz???? porki?? Becikowe maja zabrac na rzecz alimentow!!!!! CHamy jedne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porki
w informacji turystycznej hehe dopiero od stycznia kurczę fajny topic tak mi się piwa chciało a tu proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik to mistrzostwo Swiata - gratulacje dla Marcinka, ktory go zalozyl :P a my laski tu chlamy... ale ON CZY ONA< BO JUZ MNIE REKA SWIERZBI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to bardziej na Setunie pasuje... ale , zobaczymy, pomasturbuje sa troche na tamtym topiku, moze zmieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te całusy.... nie to nie... :( niech sie nie ujawnia :( Kefir!!!! Zdrowie!!! Czuje , ze nie zasnę po tych co mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja nie mam pojecia, napisala, ze pod pomaranczowym pisala.. ale tego tu przeciez w cholere bylo, to skad ja mam wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty???? to ty pisalas ze ci zciagneli z tej drugiej, nie??? no co ty! ja tylko pod kefirkiem. Widze, ze zaczniemy sie tu nawzajem podejrzewac :D :D NO to chlapniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sciagneli?? Jak czerwonemu założyli to mi akyrat zdjeli! Ale juz nie chce mi sie rozkminiac tej dziecinnej zagadku. Kefir!!!1 Twoje zdrowie :0 Oby baby zawsze na froncie takie solidarne były.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak... a tak na marginesie: on strasznie cienki byl, nie???? strasznie prostackie mial te docinki, az mi go zal bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×