Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Weszłam sobie na poprzednia strone zeby zrozumieć o czym piszecie, ale nie rozumiem. chyba jednak to piwko grzane swoje zrobiło. wypadam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl mdly jak konskie łajno... :D a co ty spac chcesz a nie możesz??? Ostry sex sobie zafunduj to zasniesz jak dziecko w kolysce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie mam narazie z kim.... A Ty na górze jak nie rozumiesz to trudno...nie bedziemy Tobie tłumaczyłu 50 stron :0 Pogadaj o byle czym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez w temacie jest o czym tu sie pisze... sorry za literówki ale ciemno mam na klawiaturze... :D A lubie jak ciemno jest i swieca sie pali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co facetom mozgi?????// nie mam pojecia... szkoda, ze tej akcji przed chwila nie widzialas :D :D stoi nade mna i patrzy jak wklepuje haslo.... i mowi \"krotszego hasla sobie nie moglas zrobic???? - jakiegos dwuczlonowego?\" :D :D jakby haslo dwuczlonowe mialobyc krotsze od 5 liter :D :D :D :classic_cool: SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na pocztku znajomosci to taki byl ciekawski, ze mi sie wlamal na skrzynke mailowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie idę w pi... temat rozumiem, waszej rozmowy ostatniej nie. Nieważne. Spadam. Aha, Całusek jakis czy cos to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wiem, bo mi powiedzial, a nie bo znalazlam... wiesz, ja tu siedze na kompie duzo czesciej niz on, dlatego zastanawiam sie, kto kogo mialby tu sprawdzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa 🖐️ takatamsobie a to szczesciara z ciebie... ja tez zaraz spadam, bo musze siku, a jak pojde siku, to pojde sie kapac i spikac..., bo rano musze wstac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...ale ja mieszkam sama...on sam... sa rzeczy...zreszta to nie na klikanie...ale jak kiedys bedziesz potrzebowała... to wal jak w dym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Pa 🖐️ 😍 do zobaczenia pod nickiem kefirka :D moze znowu Waldusia obalimy jakiegos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, bede wiedziala do kogo sie zwrocic... ty do mnie tez siostrzyczko :D :D :D :D PAPAPAPAPPAPA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luuuudzieeee!!! Poomooocccyyyyy!!! Wpadlam w ciąg...kolejny dzień trwa u mnie libacja a co gorsza na jutro umówilam się z kolegą na dalszą biesiadę po tym jak dzisiaj przybyl z flachą do mnie a potem bujaliśmy się po knajpach...Wczoraj od rana picie w domu, potem rejs po knajpach też z pewnymi znajomymi...Przedwczoraj - czyszczenie barku...przed przed wczoraj - picie... jeszcze dzień i dwa wcześniej to samo....JA JUŻ NIE MOGĘ... ...ale chcę! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×