Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

setunia jestem w polsce i w gipsie w piatek musze gips sciagnac bo w sobote rano wyjezdzam:( na 2 miechy do kona nie wiadomo jak bedzie z reka bo za szybko o tydzien sciagam gips ale powinno byc ok:) kefirek co tam u ciebie dawno cie tu nie bylo tak jak i mnie zaniedbalas topik:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzCh jak bylo fajno to :classic_cool:!!!:) Kefirek🖐️babo:):D Wareczko🖐️ bedziemy tesknily za Toba!!!!:(:D:) Masz niedoedukowanego lekarza, pewnie za duzo pil na studiach , zamiast sie uczyc to impreSowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka ja tylko wiem , ze alkohol spowalnia proces zrastania sie kosci i ich regeneracji:) :D Na medycynie nie jestem ale mam pamiec do takich roznych zdrowotnych info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz picia mieliśmy mnóstwo atrakcji, jak choćby jedną w postaci bzykającej się przy sąsiednim stoliku parki którą chyba bardzo rajcowała tak licznie zgromadzona publiczność. Oooooj działo się!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzCh lo matko!!!!!Powaznie?:D ja nigdy nie mialam takich atrakcji:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wes mnie nie stresuj ja w piatek musze gips sciagnac! musze wyjechac kasy brak:( a ostatnio troche pilem;) teraz mam dwie wareczki tak lajtowo na dobry sen:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmmm...a ja często widuję różne dziwne akcje w knajpach. Może to morskie powietrze tak dziwnie wpływa na ludzi?:o Setunia, najlepsze widoku były gdy kolo zaczął panience robić minetę a ta z błogim uśmiechem obserwowała nasze reakcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka nie nie mialam zamiaru straszyc , a tylko chcialam ostrzec przed nieporzadanym dzialaniem alkoholu:):D CzCh no chbya zartujesz??????????!!!!!!!! :D:D no to ciekawe co oni wypili:p albo wzieli:D:D kurcze niezle;0 idem na komedyje romantyczna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reda szara, smutna i do dupy ale też ma swój urok. Dobre jest też Wejherowo z niepowtarzalnym klimatem Fantomasa - tanie piwo, muzyka na żywo, wyluzowane towarzystwo ;).Nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znasz jesionow? to dwaj bracia mieszkali u mnie na dzielni teraz sa w redzie ten starszy ma 25 lat i z mordy wyglada jak down niezla z niewgo szydera zawsze byla heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka\" bleeeee\" to sa horrory!!pfffff:P Nie martw sie cghlopczyku wszystko bedzie dobrze:)[glaszcze po glowce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same pomorze :)) witam Was witam z leszkiem w łapce . Topik sie trzyma .. nie ma to jak upodobania Polaków . Miast szklaneczki mleczka ... piwka zimnego buteleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxmara🖐️zdrowko:) Ja niestety dzis chyba sie z Wami nie napije, bo mam teges...nooo....yyyy kaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha no prosze :)) zatem kefirek i wode z ogórków polecam. do licha :(( na zsyłke tego kto wymyslił zloty napój z pianką . Oprę się czekoladzie ale jemu nie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO kutwy nędzy!!!! ja topik zaniedbuje??? ktos w tym kraju musi pracowac, nie??? po ciezkim tygodniu pracy i rozpoczynajacej sie sesji naprawde mam mozg zlasowany... a weekend nie zapowiada sie najciekawiej... mam tu na mysli ROBOTE blelelelele... i niech mi tu ktos na tym topiku powie, ze nauczyciel pracuje 18 godzin w tygodniu (ze szczegolnym uwzglednieniem wychowawcy) to po mordzie wytrzaskam :classic_cool: Dawac mi tu cos mokrego, musze dzis na krzywy ryj, bo jutro dopiero na zakupy pojde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypiłam lampke czerwonego winka , zimnego leszka a teraz rozgrzewam sie gorącym mlekiem :(( uuu spać mi sie chce :(( robię odjazd .. by by :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×