Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

czesc dziewczynki:) widze picie bezemnie bylo na calego;) dobrze ze juz swieta sie skaczylo bo za ostro bylo;) codzienne picie:P na kompa juz cos malo siadam z ta polamana reka to sie niechce jeszcze to jest prawa!masakra:( warka strong to przez ciebie tobie sciagneli i mi zalozyli ten sam:P gips mam miec do 23 stycznia a 15 wyjazd do norwegi chyba sam bede musial sciagnac;) buziaki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka troche namieszalam i teraz jest mega kac:o Wszystkie za Toba tesknilysmy:Pa najbardziej , to oczywiscie Kefirek:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszanki bleeeeeeeee zygac sie chce po mieszankach;) fajnie ze tesknilyscie:P a ze kefirek najbardziej to wiem mowila mi to dzisiaj w nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, a ty go Pindko nie podpuszczaj, bo mi bedzie chcial znowu sufixy na sile wylizac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, ludziska, co tu posucha????? mnie nie ma i nikt tu nikogo blotem nie chce obrzucac, co sie dzieje do cholery jasnej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) co tam slychac? jakie plany na sylwka? ja ogolnie zaczalem sylwka wczoraj i cos czuje ze sie skaczy dopiero 2stycznia bleeee kumpel dzwonil i zapowiedzial wizyte a on wie ze bez wareczki do mnie sie nie przychodzi;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeellllloooooo!!!!:D:D:) Zyjecie po sylwku ???;) Piwa bym sie napila a nie mam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampeczka
i mnie suszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka🖐️!!!!!!!!:D Ty jeszcze w PL i w gipsie??? Jak bedziesz tyle pil , to do wielkanocy go sie nie pozbedziesz!!!!!!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampeczka
to może rosołek i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×