Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qulka

Gruba i nieszczęśliwa - po 30-tce trudno schudnąć

Polecane posty

Gość trubadur
Cześć dziewczyny! Cicho tu przed świętami Wielkanocnymi panie są chyba zajęte przygotowaniami.Więc ja się pochwalę- od nowego roku 8kg. mniej.Zostało jeszcze 12 kg. Niedługo więc będę na półmetku odchudzania.Życzcie mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss xl
zycze ci powodzenia ,ale jak ty mi tego samego pozyczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka 70
hej jestem zajeta przygotowaniami,ale od czasu do czasu siedze przy komputerze-nie mozna wariowac z tymi swietami niedawno pisalam ze nic nie chudne-a dzis na wadze 2 kg mniej-mam teraz 64,5 kg-jest ok-do tego cwicze wiec mam dobry humor Widze ze Trubadurowi tez niezle idzie w swieta troche sobie odpuszcze dietke-tzn posmakuje ciasta zacze Wesolych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agati
Jezu dziewczyny pomocy nie wiem co mam zrobić napiszcie na mojego maila jak chcecie pomóc:agasalam@gmail.com waże 67kg mierze 160 i musze narazie wazyć 60kg nie mam motywacji piszcie prosze was.prosze prosze:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( olka70 gratuluje pomorzesz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka 70
to moze przejdz na diete south beach-w googlach znajdziesz info na ten temat+cwicz codziennie-na kafeterii sa topiki to sie podlacz-ze wsparciem zawsze razniej-ja wreszcie czuje sie zdrowsza i chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszekrac
A ja marzę o puszystej , uśmiechnietej przyjaciółce, Racibórz i okolice mail cdn00@poczta.onet.pl< br /> Uwaga! po cdn są cyfry zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
mam 28 lat i zawsze bylam wieksza... jeszcze w liceum próbowałam sie odchudzać, ale nic to nie dawało. Teraz chudnę i jem wszystko. Niestety powód nie jest chwalebny - stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka 70
widze ze ktos odgrzal topik jak pisalam jestem na south beach i waze dzisiaj 58 kg-wiec schudlam dieta rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIAZ
Witam wszystkie odchudzające się po 30-stce. Ja obecnie jestem w ciąży i nie mogę się odchudzać. Ale jestem przerażona nadmiernymi kiligramami i boje się że tego nigdy :( nie zgubię. Jestem w ogóle specyficzna bo mam 184cm wzrostu -żyrafka i przed ciążą ważyłam ok 85kg. Do porodu został mi miesiąc i przez ten czas przytyłam 22kg-tragedia. Nie mogę się z tym pogodzić :( a zawsze miałam kompleks że jestem grubaśnicą. Najgorsze jest to że uwielbiam chlebek, serek żółty, majonez i słodkości. Nie jadam obiadów. Nie wiem co zrobić żeby potem schudnąć???????? PORADZCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamara 34
ja zawsze byłam szczupła ale po urodzeniu dziecka 2 lata temu przytyłam dużo i nic nie mogę zrzucić.Prowadzę w kompie statystykę - co zjadłam i kiedy oraz wykres wagi, może coś pomoże. będę się cieszyła z każdego zgubionego kilograma.Strasznie ciężko jest schudnąć po 30. Jestem jakaś opuchnięta.Jestem beką i nie mogę patrzeć na siebie w lustrze. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka55555
witajcie w klubie ,co tam u was ,ja też nie mam motywacji ,może coś doradzicie na pare kilo mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela sinkiewicz
ratunku! jestem okropnie gruba i stara i na dodatek pracuje w okropnej firmie, Gothar, z durną nową prezeską, która preferuje szczupłe, młode i ładne laski. Boję się, że mnie wyrzucą!!! Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego ten swiat jest taki
niesprawiedliwy , ze jedna polowa swiata ma ciagly dylemat " jak schudnąć "( internet , media az hucza od przeróżnych diet ) a druga polowa swiata zastanawia się - jak zdobyc kromke chleba ? Jeśli sobie to przemyślisz to znajdziesz odpowiedz jak schudnąć , nawet jeśli mialby to być post . Ameryka az huczy od diety ,która polega na poszczeniu przez dwa dni w tygodniu , albo przez dwa dni . Schudnac się da , o tym wiedza glodne dzieci w Afryce , co nie znaczy ze bez wyrzeczen . Mowilam to ja gruba ,której zyciowa tragedia przewartosciowala swiat i teraz nie szukam diet , stosuje posty ( czasami posty przez pol dnia tylko ) i pomalutku chudne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabryka Formy
Szanowni Państwo, po przekroczeniu 30. roku życia nasz organizm działa już inaczej. Metabolizm jest wolniejszy. W efekcie osoby dotychczas szczupłe łatwiej zaczynają tyć. Musimy więc zwracać szczególną uwagę na to, co jemy. Na talerzu trzydziestolatka powinno znaleźć się jak najwięcej warzyw. Zawarty w nich błonnik i przeciwutleniacze spowalniają proces starzenia i zapobiegają chorobom układu krążenia. Ich minimalna dzienna porcja to pół kilograma. Należy się wystrzegać gazowanych napojów, słodyczy i z umiarem jeść owoce, które zawierają dużo cukru. Ćwiczenia w tym okresie są bardzo istotne, gdyż ciało zaczyna gromadzić coraz więcej tłuszczu, a mięśnie tracą jędrność. Choć codzienne obowiązki sprawiają, że nie mamy dla siebie dużo czasu, nie możemy rezygnować z regularnego uprawiania sportu. W tym wieku jesteśmy najbardziej świadomi swojego ciała, ale w wielu przypadkach posiadamy ograniczenia wynikające z wcześniejszych, zaniedbanych kontuzji. Często też jest to moment, kiedy uświadamiamy sobie, że musimy zacząć uprawiać jakąś formę sportu. Treningi siłowe, funkcjonalne i wydolnościowe powinny służyć regeneracji i uelastycznieniu ciała. Fabryka Formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarab39
Ja w 3 miesiace schudłam 18 kg! Wszystko dzieki dobrej diecie i suplementowi acetomale, do suplementu przekonalo mnie to ze jesli nie uda sie nam schudnac to producent zwraca koszty tabletek. no ale mi nie bedzie musial zwracac bo mi si eudalo, dzieki bogu ;d wygaldam jak kiedys. chuda <3 w koncu! metabolizm przyspieszy i chudłam szybko! :) poelcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witam serdecznie. Stosowałam kurację African Mango i jestem naprawdę zadowolona. Ten produkt naprawdę działa. Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu preparatów. Nie wierzyłam a jednak 5kg w dół. Naprawdę. Polecam jeżeli ktoś pragnie więcej informacji zapraszam do kontaktu. Tutaj macie namiary na ten produkt: http://nplink.net/btkjP7vM Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś tu jeszcze bywa? Bo ja potrzebuje wsparcia w odchudzniu a grupie zwsze razniej.Ja mam 29 lat i walcze z nadwagą bo po ciąży przytyłam- obecnie próbuje sie odchudzać ale to tak wolno idzie a muszę schudnąć 30 kg-MASAKRA co radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz ćwiczeń warto raz w tygodniu korzystać z sauny.Poprawia ona wygląd skóry,usuwa toksyny z organizmu,poprawia przemianę materii,cellulit pomału znika i ujędrnia nasze ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×