Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiiietka

Ilość partnerów czy to moja prywatne sprawa, nowo poznany chłopak uważa ze nie

Polecane posty

nic nie wiecie o ilości moich partnerów. Zaślepieni, zadufani w sobie wyciagacie błędne wnioski na podstawie tego co napisałam o moich pogladach. Czy nie czujecie że jesteście śmieszni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też muszą jakiego rudzielca
zerżnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też muszą jakiego rudzielca
mam w grafiku lecz jeszcze nie udało mi się znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj ... tylko nie wiadomo czy ona ciebie będzie chciała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wokoło cipki
też rude włoski rosną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_real_princess_Si
autorko topicu, nie mialas miliona partnerow tylko dwoch. wiec ja bym o tym powiedziala temu facetowi. to na prawde nic zlego. jesli on chce dziewicy to niech spada na drzewo. ale moze chce po prostu wiedziec czy jestes porzadna dziewczyna i nie spisz z kim popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 w wieku 20 lat
to nie taka porządna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_real_princess_Si
chuja wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_real_princess_Si
istotne jest czy byly to stale zwiazki a nie na jedna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz gdyby
miała w wieku 23 lat 300 kontaktów seksualnych to bym ją kijem przez szmatę nie tknął :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_real_princess_Si
ja oddalam sie z mysla ze bedziemy razem na zawsze. cierpialam jak zwiazek zaczal sie sypac. ale przekonalam sie ze zycie nie ma nic wspolnego z idealami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do the_real_princess_Si
to ja mam żyć ze świadomością że moją żonę pukał inny i inny pozbawił cnoty bo ona myślała że z tamtym będzie zawsze. Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje jej naiwności. NIE ZGADZAM SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to czyma masz
HIVa, AIDSa czy inną chorobę weneryczną też jest TYLKO TWOJĄ SPRAWĄ? CO? Więcej partnerów większa szansa na wpadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlaczego kobiety robią z tego problem ? faceci bez problemu mówią o byłych ...... Wstyd wam teraz czy co ? ---------------- z koleji u mnie jest odwrotnie, ja jak poznalam mojego juz obecnego partnera bylam dziewica (20 lat) a on mial przedemna wiele dziewczyn , z tego 1 na dluzej.... i ja nachalnie pytam sie o jego przeszlosc on nie bo wie ze u mnie nikogo nie bylo, Strasznie on sie denerwuje bo im wiecej wiem chce wiedziec jeszcze wiecej i sobie wyobrazam... i wiesz patrzac teraz na to to wolalbym chyba nie wiedziec tego co wiem..burdel i te sprawy heh dalam juz sobie spokoj z meczeniem jego o przeszlosc i doszlam do wniosku ze przeszlosc to przeszlosc najwazniejsza jest terazniejszosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam żyć ze świadomością że moją żonę pukał inny i inny pozbawił cnoty bo ona myślała że z tamtym będzie zawsze. Dlaczego ja mam ponosić konsekwencje jej naiwności. NIE ZGADZAM SIĘ ----------------------- a dlaczego ja mam zyc ze swiadomosci ze moj luby pukal inne przedemna i ze nie jestem jego pierwsza dziewica i ze nie ja go rozprawiczylam :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoszenie konsekwencji to wlasnie milosc ;) a jak w kims sie zakochasz to bedziesz z ta osoba nie patrzac czy jest dziewica czy nie heh;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko że on
to robił dla twojego dobra. Aby w przyszłości potrafić dogodzić kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już się zakochałem
i przeszkadzało mi jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dla mojego dobra hehehe:P zaspokajanie jego potrzeb w burdelu tez bylo dla mojego dobra :P jasne ;] kiedys mi to przeszkadzalo teraz mam to gdzies... jak dla mnie to mogl pol mego miasta bzyknac ale najwazniejsze ze jest teraz ze mna i ze mam nadzieje zostanie ostatnim partnerem ktoremu sie oddalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę być pierwszy niż
ostatni. I tak dla twojego dobra aby potrafić przyszłej żonie dogodzić w łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mu pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie zdaje ze faceci nie potrafi jak niektore kobitki powstrzymac sie przed sexikiem kiedy jest okazja i wola to zrobic nawet z kims kogo zbytnio nie kochaja, a marne jest ich tlumaczenie \"by dogodzic w przyszlosci partnerce dlatego trzeba pourzywac za wczasu\" hehe poprostu chcecie sie wyszalec poki nie znajdziecie tej z ktora chcecie miec potomstwo ;) a nie tam dogodzic... dogodzic to mozna sie nauczyc i na zonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienie nie ma to jak
prostytutki do nauki. Twój facet może coś o tym powiedzieć akurat tak się składa że go znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znalazł sobie dziewicę
SZACUNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak facet chodzi na prostytutki to one mu robia dobrze a nie on im wiec to sie nie ima tego co mowisz ze na nich mozna sie nauczyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×