Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Enigmuś niestety nie wiem co było powodem :( W czwartek mam wizytę w Provicie, może dostaniemy skierowanie na jakieś badania... To była ciąża z pierwszej inseminacji, tym bardziej się cieszyłam, że problem rozwiązał się w tak prosty sposób i to za pierwszym podejściem... Ale to byłoby zbyt piękne jak widać... Rok temu nic nie badałam, robiłam wszystkie te badania przed staraniami. Lekarz powiedział że to ciąża biochemiczna i że to się zdarza... nawet nie wiem czy to było puste jajo czy obumarcie zarodka, bo nie zdążyłam zobaczyć pęcherzyka (6 tydz). Teraz przynajmniej widziałam i wiem... ale też zdążyłam się przyzwyczaić do myśli że jestem w ciąży... Dzisiaj byłoby już 9 tygodni i 1 dzień... czekam na @, na razie tylko plamię :( ale wciąż mam nadzieję że uda się bez zabiegu... Powodzenia Enigmo, podczytuję Was czasem, pisz jak Twoje przygotowania do in vitro i czy się zdecydujecie na tą bezpłatną procedurę :) Będę trzymać kciuki !!! Kto wie, może dla mnie też nie będzie innego wyjścia ??? Mówią że do trzech razy sztuka, ale czy wytrzymam ??? Jeśli miałabym znów przeżyć porażkę to chyba byłby koniec moich starań, raczej gruntowne badania i głębokie rozważania nad in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko ❤️ Wiesz, wydaje mi się ze powinnaś jednak zrobić te badania..... wogóle dziwię sie czasem ze niektórzy lekarze podchodzą tak \"lekko\" do pewnych spraw:( Bo wg mnie... i nie będę tutaj się absolutnie wymądrzać:( wydaje mi sie ze jesli było juz poronienie.. to tym bardziej lekarz... czy to prowadzący ..czy to Klinika powinna najpierw skierowac na badania a potem decydowac co dalej:( Własnie taką sytuacje jak Ty miała moja koleżanka i okazało sie ze miała cos tam z toksoplazmozą... natomiast słyszałam ze robi sie jakies dodatkowe badania ....jak jest poronienie czy puste jajo płodowe.... ale nie wiem co konkretnie chodzi:( Ja zraziłam się do Provity jak chciałam zrobic badanie na wrogość śluzu:( ale Myszka :) jest zadowolona:) aaa własnie co z Myszką???????? nie odzywała sie :( Malinko.... jesli chcesz to mogę dac Ci namiar na specjalistę gina i endokrynologa 2 w 1:) -uczen prof Radwana z Łodzi.... to moze optymistycznie nie zabrzmi;) ale to ten u ktorego mialam 3 inseminacje.... nieudane:( ale wg mnie to doskonały specjalista i gybym robił invitro to napewno wylądowałabym u niego. tak na marginesie dzwonilam dzis do mojego gina i On powiedzial ze ta \"akcja\" w Nowum to nie doswiadczenie na królikach tylko przypuszcza ze mają jakąs refundacje albo jakis program i stad te obnizenie kosztów..... no ale zobaczymy...... Acha ... jeden problem to taki ze pacjentka ma mieć wagę do 60kg. No ja mam troszkę wyzsza .... no ale maż mowi ze wyglądam na 58kg;):):):)hihihihihihihhi...... poki co nie przejmuje sie tym....... jak mi powiedzą ze zapasiona jestem to zaplacę za całosc :) Emiczko ... powiedz mi moze wiesz ... ile kosztowac będzie taxi z dworca do Nowum..... ewent czy jest jakies polaczenie bus lub cos tam innego..... hihih ja nie znam sie na środkach komunikscji:P bo na codzien jezdzą swoim pyrtkiem:P wieć blondynka ze mnie:P uff..... juz biorą mnie nerwy...... na środę buziaczki laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko!!!! jeszcze jedno ..... wg mnie podstawa to badania!!!! i nie załamuj sie!!!!! Ja juz prawie2 lata walczę i jednego jestem pewna!!!!!! bedę dązyła do celu!!!!!!! Kto wie ... moze w Nowum zrobia mi jakies badania ktorych do tej pory nie mialam...... i moze znajdzie sie \"mój feler\".... bo tak naprawdę to ja jestem okazem zdrowia i nie ma zadnych przeciwskazan abym zaszla w ciązę......a mąz to wogóle.... tez super wyniki...... ale ja jednak wiem ze jest jakis feler!!!!! i będe starala sie go znaleść i pokonać!!!!!! WSZELKIMI SPOSOBAMI!!!!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma a kiedy miałas robioną inseminacje chodzi mi którego dnia cyklu? Możesz coś skrobnąć na ten temat? Z góry dzięki! Do mnie się nie odezwali z Novum,szkoda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma jak cię czytam to to samo nasuwa mi sie na mój temat...Też Niby wsio ok a fasolki nie ma. Ale ja też będę próbować a nóz sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek.... to zlezy od cyklu, zawsze mialam obione na pękającym pęcherzyku .... bo miałam monitoring i przewaznie było to między 10 a 11dc a cykle mam 25 dniowe, inseminacje miałam robione wieczorem ok 20 a na drugi dzien ok 17 na us nie było pęcherzyków..... wiec jakis feler..... tylko jaki?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wizytę mam u Pani Dr Anny Zygler. Moze któras warszawianka cosik wie o tej Pani Dr?????? Emika... hop hop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma-ja jestem jej pacjentka. To mloda lekarka. Luzara. Ale pytaj o wsio bo mam wrazenie ze jak sie nie dopytam to sami nic nie powiedzą. Chocilam do nichod wrzesnia do grudnia 3 razy w m-cu (bralam CLO) i ostatnia wizyta byla teraz, po kilkunastu tyg. I dopiero na ostatniej powiedziala mi: no nie wiem co z pania bedzie. Nie poboba mi sie ruchliwosc plemnikow i to ze u pani na HSG dopiero pod zwiekszonym cisnieniem przeszedl kontrast... zwalilo mnie z nog bo wyniki nasienia i HSG miala juz we wrzesniu na1szej wizycie i dopiero teraz otwarcie powiedzila o swoich watpliwosciach. Ale ogolnie jest OK>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma wysłałam ci maila, ale nie wiem czy dostałaś:) Miałam wczoraj problem z kompem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki🌼 Wpadłam na chwilę żeby wam powiedzieć że u mnie zaczyna się wszystko od początku tzn. moja beta z piątku to171 a więc jestem w ciąży, kwestia tylko czy donosze, strasznie się boję żeby niestało się to co w styczniu, jutro idę do ginka zobaczymy co on powie . trzymam za was kciuki żeby i wam laseczki się udało 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!! Halo halo gdzie się wszystkie podziewacie?? Mamuśki a Was to w ogóle żadko kiedy :) Malinko strasznie mi przykro ❤️ Enigma ma racje musicie poznać przyczynę, dlaczego tak się dzieje. Zuleczku to my tu po cichu kciukaski za Was trzymamy!! Enigma w końcu się odezwałaś, może i Estelka się ujawni? Emiczko dzięki za wsparci dziewczynki, zobaczymy co to będzie. Dzisiaj miałm USG i wizytę, pęcherzzyki dwa większe w lewym 15 i 17mm a w drugim jeden 15, teraz mamy jechać w sobotę i zobaczymy co dalej, zcy w tym cyklu się uda zrobić IUI czy nie. Tam kobitki wychodziły od niego i niektóre już się umawiały na IUI na jutro, szczęściary :) A tak w ogóle jest tam kto?? Piszcie kochane 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Golku czekamy na relacje z wizyty, pisz szybko co tam się dowiedzieliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :) Ja dzis po pierwszej wizycie w nowum:jetem bardzo zadowolona:) Przyjęła mnie ta Dr Ania Zygler - miła , gadatliwa i fajna babeczka. Nie będę miala invitro w tym prograie bo za duzo waze i poza tym oni szukaja lasek ponizej 60kg bo w umowie jest napisane ze podczas stymulacji nie mozna przytyc. Maja jeszcze miejsca!!!!! Chyba ok 12 bo w sumie przyjma 30 pacjentek do sierpnia. estellka i inne chudzinki te ktore maja badania porobine!!!!! i długo sie starają!!!! atakujcie!!!! najlepiej na maila ale z konkretnym opisem!!!!! Moze maklady???? Golka????? laskaruszajcie tyłki:D:D:D jA tak sie sklada ze po wyjsciu z Novu dostałam odrazu @ hihihi a miałam dostać w piatek!! ale to super szybciej sie skonczy cykl:) Od nastepnego anty.... potem 2tyg cos tam na d... potem 7 dni Gonal czy jakos tam..... mam to rozpisane... i wg moich oblicze pierwszy tydzien lipca punkcja:) a potem moze transfer:) No i juz sie ciesze:) aczkolwiek po wyjsciu z nowum dostałam takiego ataku bolu głowy i wogole ze ledwo co stałam na nogach:( To chyba opozniony stres i strach mnie obleciał:( Juz wrocilam do domku... byłam dzis sama pociągiem ,zrobiłam badanie genetyczne - tzn pobrali mi krewkę i teraz biorę sie za wszystkie badanka ,maz tez:) Emika :):):):) Jestem z Toba:):):):) FOLI:) SABRUŚ:) SENKJU!!!!!! ❤️ bo to dzięki Wam łatwiej i razniej było mi zdecydowac sie na invitro:):):) EMIKA:) myślałam dzis o Tobie:) ❤️ Beti:) powodzenia:):):):) musi byc dobrze!!!!!!!!! ide spac bo padam.... do jutra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spać nie mogę cosik,obudziłam się godzinkę temu i postanowiłam zajrzeć tu, byłam na Mazurach-fajnie było teraz siedzę w ogrodzie :-D i rabatkach no i czasem w projekcie.... Malinko🌻przytulam Cię serdecznie i życzę Ci spełnienia tego najskrytszego marzenia👄 przeciwności losu musimy traktować jak lekcje życia,dzięki temu wiemy jakie jest ono cenne i jak silne my jesteśmy.Bóg nie da nam więcej na barki niż tyle co potrafimy unieść... może powinnaś jakieś badania genetyczne zrobić? gosiaczek76🌻 poprostu poszłam do apteki, kupiłam urządzonko Tantum Rosa i saszetki i tam jest wszystko napisane co i jak robić-bardzo proste,rozpuszczasz w przegotowanej ciepłej-letniej wodzie saszetkę mieszasz(samym pojemnikiem z płynem-nie używając łyżki)aż się wszystko ropuści i gotowe - zdrówko :-D tylko tego niepij :-P Goluś👄 kciukaski zaciśnięte,wierzę że ten mały cud jest tuż tuż obok nas :-) enigmuś🌻 jak się cieszę że się odezwałaś,bardzo się cieszę że novum się do ciebie odezwało :-D - Ty za duzo ważysz? i Ty sama szalałaś na tych zakupach? było mnie wynająć :-D do Galerii Mokotów byśmy jeszcze poszły :-D ale poszalałaś hihihihihihihi miło że tak o mnie myślisz ja póki co nie nakrecam się icsi ,mężuś robi mi zastrzyki-cudnie nie mam sińców w poniedziałek wizyta w novum z dr L i sytmulacja......a jeśli chodzi o pierwszą wizytę w novum to tak-wrota napewno rozłożysz :-D o palcach nic mi nie wiadomo :-D hahahahaha jeśli chodzi o komunikację to przyznam się że nie mam pojęcia jaki autobus dojeżdża do novum-też jeżdżę pyrtkiem,ale chyba spóźniłam się z odpowiedzią :-( bo wizytę już miałaś... no to gratuluję długiego protokołu,zobaczysz jak to zleci i będziesz cieszyć się z bliźniąt :-D zuleczko🌻bądź dobrej myśli gratuluję po cichutku❤️ beti🌻kciuki zaciśnięte za iui i trojaczki -boś naprodukowała tych jaj :-D lecę pospać jeszcze,jak to dobrze ę teściowie są już na Mazurach i że pracuję w domku,mogę wstać choćby o 15 godzinie :-D 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ja siedzę cichutko, bo nie chcę zapeszyć, ale powiem Wam w wielkiej tajemnicy, że 7 maja mam inseminację. Od soboty zaczynam brać clo, a potem zastrzyki na M.... - trzy, w niedzielę jadę na usg dostanę pregnyl i jak nic nie ulegnie zmanie w poniedziałek będę już po inseminacji. Jestem bardzo szczęśliwa. No i trochę się denerwuję. Nie mogę uwierzyć, że lekarz od razu mi to zaproponował. W ogóle wizyta bardzo miła, atmosferka jest tam cudowna. Odezwę się już po wszystkim. Trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Sabra przepraszam że sie tak długo nie odzywalam u mnie wszystko ok no i mam czym sie pochwalić Hcg w 14 d po transferku 524 mlU/ml jutro idę na wizytę do novum trzymajcie za mnie kciuki. Niestety ani jedna komóreczka nie została zamrożona ale i tak jestem bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra co sądzisz o tej becie czy mogą być bliźniaki?. Jutro to będzie juz 2 tydzień po zrobieniu bety wiec może zobaczę fasoleczkę tak bym chciała byłabym spokojniejsza. A jakie mjałaś objawy ciąży? Bo ja bym cały czas spała no i jadła , troche boli mnie brzusio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Cześć laseczki. Dawno się nie odzywałam, ale wszystko na bierząco czytam. Otórz dzisiaj wróciłam z Białegostoku i jestem po laparoskopii. Robiłmi dr Domitrz. Słuchajcie, kolejki są okropne, ale jakoś mnie przyjęli. Odesłano dziewczynę z Wrocławia. Normalnie szok. Wszystko zależy od badań. Jak się okazało miałam niewielkie ogniska endometriozy. Zaostaly one usnięte, reszta wszystko OK. Nie wiem czy tio ma jakiś wpływa na niepłodność, ale być może tak. Za jakiś czas pojadę do profesora, żeby powiedział co dalej. A teraz kładę się do łóźka bo jestem trochę osłabiona. Pozdrawiam Wszystkie bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos sie pytal jak dojechac do Novum autobusem. O ile pamietam to autobus 727 i 709. Najlepiej dojechac z Centrum metrem i wejsc schodami na gore na petle autobusowa i wejsc w autobus. Nie jedzie sie dlugo ok. 10 min. Trzeba wysiasc na przystanku Grabow lub Sójki. Nigdy nie pamietam ktory. Najlepiej ustawic sie blisko okna po lewej stronie w stosunku do kierunku jazdy i patrzec. Wejscie do NOVUM jest tuz przy ulicy i widac na bramie napis. Obydwa przystanki są stale (nie na żadanie ) wiec nie ma potrzeby wciskania na zadanie. Czasem tylko ciasno bywa w tych autobusach jak podwaszawiacy wracaja do domu w kierunku do Piaseczna Enigma-na jakiego maila trezba sie zglosic odnosnie tej darmowej in. v??? Czy jest on na stronach novum? Mzoe masz jakis konkretny tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) lacseczki:) ja tylko na krótko:( jestem w pracy jeszcze Sabruś:) emika:) ❤️ Golka:) 3mam kciuki:) Iza Gratulacje 🌼 Iwona ❤️ tak endometirioza powoduje nieplodność1!! dobrze ze juz masz po bynajmniej znasz przyczynę!!! powodzenia:) nadwislanko :) napisz maila do Agnieszki Nowickiej z Marketingu tylko opisz dokładnie leczenie!!!!! anajlepiej zadzwon do Tej Zyglert Anny bo to ona przyjmuje na ten program!!! i ona jest koorydynujaca chyba tak mi sie zdaje maila masz na stronce nowum zmykam odezwe sie potem:) Buziaki:) fajnie ze baby sie odezwały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomiałam napisać, że po drodze widziałam chyba ze 20 bocków i w imieniu każdej oczekujące złożyłam zamówienie i wysłałam Wam po jednym boćku. Mam nadzieję, że już niedługo do Was przylecą. Jejku cieszę cię, że u każdej ruszyły staranka, czyli jednym słowem siódemka w roku będzie najszczęścliwsza. Ja cały czas uważam siódemkę za mój szczęśliwy numerek i wierzę, że 7 maja się sprawdzi. Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Golku to ja zamawiam zaraz jednego pierwsza!! Enigma szkoda ze się nie udało ale widzę plan gotowy to najważniejsze. Mam nadzieję że jednak któraś za nas skorzysta z tej okazji. Foli a co tam u Ciebie słonko? Jak tam Nadusia?? Mam prośbę do Was: czy któraś mogłaby jeszcze raz opisać jak wygląda inseminacja, bo się juz trochę zaarło w pamięci te Wasze opowieści?? Dzięki bardzo, papatki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🌻 GRATULACJE SERDECZNIUTKIE nareszcie wspaniałe wieści i boćki się zleciały dla każdej starczy jak Goluś pisała chyba ze 20 ich widziała, ja tez jadąc na Mazury widziałam przeważnie parami latały :-D Golus👄 jestem w napięciu razem z Tobą👄 Enigmuś🌻 trzymam ogromne kciukaski za Ciebie a tak w ogól to cieszę się że sie nareszcie odezwałyście, kamień z serca poprostu:-D Sabrunia🌻 ależ szczęściara z Ciebie parkę masz, gratulacje serdeczniutkie👄 ❤️ może u mnie parka będzie? hihihihihi:-D ja się ucieszę z jedmego szkraba:-D beti🌻 z mojego doświadczenia iui wyglądała tak: cykl był na clo, monitoring i te sprawy, pregnyl, potem pojechaliśmy do novum, wizyta umówiona, męzuś oddał nasienie, podrasowali je troszkę popatrzyliśmy sobie na żołnierzyki pod mikroskopem , kładziesz się na fotelu, pani dr zakłada wziernik, jak przy badaniu ginekologicznym, cieniutką gumową rureczkę wprowadza do macicy(zupełnie nic nie poczujesz - pełen relaks) i wstrzykuje chłopaków, leżysz 15-20 minut i po wszystkim:-) ja życzę ci powodzenia i trzymam kciukaski za owocną iui 👄 całuję serdecznie dobranoc kochane💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma juz napisalam maila, ale nie opisywalam dokladnie historii horoby. jestem pacjentka A. Zygler i dziwie sie ze nie wsomniala o tym programie, gdy bylam u niej 4 tyg. temu...:( Ale mail poszedl. Jak beda chcieli to mnie wezmą. A jak nie to widocznie tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Emika, ja już bym się cieszyła jeśli w ogóle dojdzie do inseminacji w tym cyklu. Jutro wizyta w 13dc pregnylu jeszcze mi nie dali więc nie wiem czy coś teraz z tego wyjdzie, zobaczymy jutro. Nadwiślanko mam nadzieję że odpiszą, super by było!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) Nadwiślanko:) atakuj atakuj!!!! zadzwoń do tej doktorki i powiedz ze Jestes zainteresowana!!!! czasem trzeba pomóc losowi!!!!! a siedząc i nic nie robiąc tylko sie cofamy!!!!! ATAKUJ!!!! masz szanse!!!!!! Beti:) inseminacja jest bezbolesna...wskakujesz na kozła ... otwierasz wrota:P a gin po załozeniu tego dziadostwa co zawsze zakłada przy bad gin wprowadza Ci czyms tam ..czego nie czujesz .... hihih.... nasionka od chłopa:) trwa to 1 moze 2 min..... ja największy cykor kafe nie poczulam ani razu:):):):) potem lezysz jeszcze sobie kilka minut i myk wstajesz:) powodzenia:) Goluś:) oby maj był szczęsliwy:) A ja dziś zrobilam wszystkie badanka te co miałam napisane na kartce bo dzis miałam 3dc wiec sporo tego było ,zaplaciłam 250zł:( no oczywiscie nie licząc badan genetycznych za które dałam 350 w nowum:( no ale czuje ze jestem coraz blizej:):):):):) i to mnie mobilizuje:) Dzis na Polszmacie:P mowili ze Nowum jako pierwsza klinika otrzymała ciąze z zamrozonej kom jajowej a nie z zamrozonego zarodka i to ponoc rewelacja :) bo te konowały ktore fikają co do mroziaczków nareszcie zamkną gęby:D:D:D Asiku ❤️ slyszałam ze psinka odeszła...:( pamiętaj ze była szczęsliwa wśród wAS i przeżyła cudowne z Wami zycie ❤️ ❤️ ❤️ Sabra:) ja tez chciałabym mieć parkę:)aaa powiedz mi ile masz zamrozonych niuń???:) Emika:) Ty na kiedy uCiebie przewidziana jest punkcja?????? Alez Ci zazdroszczę ze Ty juz tak bliziutko:):):):):) Halo halo Foli Zabajona:) Aga:) Monik:) i inne babole... hop sa sa....???:) idę na siłkę adios:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Enigmuś ,ściagnęłas mnie Moja Droga .trzymam trzymam mocno za Ciebie i wierzę ,ze teraz TY!! :) tak trzymac kochana :D dziewczyny widze ze starania pełna parą .teraz musi sie posypac Sabra gratuluję parki :D co z Granini? trzymajcie sie dziewczynki ,ja jakos zipię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! enigma ja również napisałam do novum jednak otrzymałam odpowiedź że nabór już się skończył... ale i tak mam przeczucie że uda mi się w tym roku zafasolkowac także enigma będziemy miały największe brzuchole na Śląsku hehehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti👄 bądź dobrej myśli, ja trzymam kciuki za Twoją inseminację, jesteś coraz bliżej👄 enigmuś👄 jeśli chodzi o moją punkcję to tak dokładnie nie powiem, bo nie chcę skłamać, wiem tylko że dr powiedziała mi że około 15 maja będę już po transferze, a punkcja jest dwa dni przed transferem, szczegółów dowiem sie w poniedziałek 30 kwietnia bo jadę na wizytę do dr Lewandowskiego, ale pewnie to wszystko zależy od tego jak będę regowała na leki, w każdym bądż razie dam znać....jutro zaczynam 14 dzień brania decapeptylu a stymulanty-gonal pewnie zacznę w poniedziałek.....zobaczymy jeśli chodzi o cieszenie się to ja jestem niby dobrej myśli ale jak o tym zaczynam myśleć to przeraża mnie to.... a kysz złe myśli..... :-D narazie nie zastanawiam sie aż tak namiętnie, zobaczymy wierzę że Bóg jest miłosierny i pomoże każdej z nas.... dziś miałam niezłą jazde bo zemdlałam podczas zastrzyku z decapeptylu, na szczescie męzuś zdążył wpuścić wszystko i wyjąć igłę i mnie złapać-choć i tak leciałam na poduszkę na plecki więc nie było strasznie - ale ja to poprostu panikara jestem :-P 4 dni temu krew mi pociekła z nosa - to chyba z przemęczenia, staram się nie przemęczać ale ta pogoda taka zmienna :-P no nic, nie bedę marudzić, buziole dla Wszystkich i wiary w cuda, bo zdażają się trzeba tylko w nie wierzyć ❤️ Sabrunia👄 twoje rady zapisane:-D Goluś🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 to wiesz z jakiej okazji :-D🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Dzięki Enigma i Emika, oby Enigmuś to otwieranie wrot przebiegło szybko, to takie poniżajace, my to mamy przechlapane. Dzisiaj jeszcze nad ranem zaatakowała mnie cewka moczowa, musiałąm się leków nałykać i tak se myślałam że faceci to mają dobrze, im to naprawdę jakaś większa choroba a tak to raj na ziemi!!! Ehh No dobra dzisiaj na usg jajeczek a konkretnie pęcherzyków jak dobra kura nioska: w prawym 22 i 25mm w lewym 21, 15,14,13! I gdzie to wszystko się mieści? Właśnie wzięłam zastrzyk gonalu a IUI mam mieć w pon rano. Oczywiście już się martwie co będzie jeśli pękną wcześniej czyli jutro np. Mam tylko nadzieję zę ten pregnyl to jak w zegarku 36 godzin i już. I tu pytanie do Was czy po pregnylu pękały Wam właśnie po 36 godzinach czy nie koniecznie?? Czy coś jeszcze mogę zrobić ze swojej strony żeby ten zabieg ulepszyć?? Pozdrawiam Kochane, miłej nocki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×