Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Iskiereczko ale się rozpędziliście...no, no :) Pewno jeszcze troszkę poczekacie a potem życzę wam powodzenia. Petuni takie piękne historie są nam potzrebne :) Życzę wszystkiego dobrego. Dobrej nocy :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzież te tabelki? Jutro jak znajdę chwilke to poszukam bo uciekną nam w pi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś i Emika ❤️ dziękuję za wszelkie informacje:) Jestem w szoku ze tyle ttego trzarobiuc:( no cóz jak mus to mus;) Jateraz jestem pod koniec cyklu wiec zaraz po @ zabieram sie za badanka:) Gosiaczek:) odstałam odpowiedz z Nowum wraz z dodatkowa ankietą ktorą wypełnilam i odesłałam.Były to pytania dotyczace chorób ,nałogów i ogólnie cyklu. Tak czy siak i tak ide na to invitro . Tomoje zgłoszenie na bezpłatne invitro wysłałam w dniu w ktorym miałam mega doła ale teraz to powie szczerze ze jesli okaze sie ze te bezpłatne invitro bedzie jakies ryzykowne ..tzn chodxi mi o leki to nie zdecyduje sie na nie ,tylko podejdę do tego invitro ktore robiła Sabra... na tych lekach ktore są juz znane. Poza tym to i tak poczatek przebiega tak samo ,badania ,wizyty u leparzy a potem cała reszta wiec mam czas aby sie jeszcze zdecydowac. Poza tym ta pani z Nowum pisała ze po wizytach u lekarzy można byc wyemilinowanym z tego bezpłatnego wiec raczej sie na to nie nastawiam. Ale miło mi było jak odpisała:) Z tego co widzę to oni przyjmuja tylko kobietki ktore sa po wszelakich badaniach ,laparo ,droznosci itp..... wiec kobieta ktora nie ma tego wykonanego to chyba ne ma szans na bezpłatne invitro Czyli trzeba generalnie być przebadanym od a do z. Zuleczka :) mozliwe ze to mogłabyc przyczyna..słysząłm ze nIEKTÓRE BAKTERIE MOGĄ POWODOWAC PORONIENIE. no nic ja dzis robie swiateczne porządki:) Granini :) jesli to co widzę to jest sisiorek;) to gratuluę synusia:) nadwiślanko:):) Iskierko:) podziwiam Cie :) i myśle ze jesli masz warunki i czujesz sie na siłach to czemu nie:):):):) Bardzo odwazna decyzja:) Ja oczywiscie nie wiem jeszcze jak to jest mieć dziecko ale bardzo podziwiam kobiety ktore daja sobie radę ,są zadbane ,nie marudza i sa szczęsliwe jako matki ,zony i kochanki:):):):) A patrząc na Twoje fotki to myle ze macierzynstwo Ci słuzy:) A synuś miodzio:):):):) suzinka:) beti;) Ana:) Iza:) foli:) odzywaj sie!!!! zabajonek:) odzywaj sie!!!!! Brakuje mi tutaj foli i zabajonka:(:(:(:( buuuu rozumiem ze maja duuzo pracy ale jakos tak zawsze było z nimi razniej:) pozdrowienia dla wszystkich innych kobitek:) ❤️ ❤️ ❤️ Ide myc okna:( i prasowac firanki.... buuuuuuuuuuuuuuu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello🌻 dziś kolejny piękny dzionek, idę dziś do swojego chrześniaczka:-D widzę, że wszystkie wypoczywają na weekendzie, a i warto bo dziś słonko i brak wiatru:-) enigmuś🌻 tak sie zastanawiam i powiem Ci bo nie chcę byś jak ja sie zawiodła czekaniem, jeśli planujesz ICSI to zastanów się kiedy chcesz mieć transfer, bo musisz pamiętać, że jeśli będziesz miała długi protokół, to zanim dojdzie do transferu czekasz (przyjmując wyciszacze a potem stymulację) 2 miesiące, bo jeden miesiąc to antyki, a drugi(no około 3 tyg.) to wyciszacze i symulacja zastrzykami. Więc jeśli planujesz transfer w maju to już powinnaś brać antyki(w tym cyklu najbliższym) i zrobić wszystkie badania. Bo ja jak już wiesz nie dopytałam się sądząc że punkcje sie ma w 13 dc(a jest w 27dc) i dlatego dłużej będę czekać..... no ale odzywać się tu proszę:-) miłej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) emika :) mi pasowaloby mieć transfer w czerwcu:) kurcze musze doaczytac co i jak zeby potem ne zrobic gafy:) u nas dzis piękna wiosna:) az che sie zyc:):):):) buziaki laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewoje! Jak pięknie dziś było wiosennie aż się żyć zachciało!!!! Jest tylko mały szczegół: jak ja przeżyję ten wiosenny wysym brzuszkó i wózków na ulicach ufff już się boje. Ale okropna jestem co? Niestety takie są fakty, ale trza wardym być nie miętkim :) Emika czy mi się zdaję czy i Ciebie @ nadal niet? Ty lepiej przystopuj z tą siłką co? Pozdrowionka, mmuśki odzywajcie się nam wiecej, czekamy na relacje ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanko👄, ale nie uciekaj od Nas, nam tu brakuje każdej👄 z Was a na każdego przyjdzie pora....... enigmuś🌻, jeśli chcesz mieć w czerwcu transfer to w kwietniu (w połowie np.)już musisz brać antyki(jeśli będziesz miała długi protokół) w maju wyciszacze i stymulacja a w czerwcu transfer, dopytaj się lekarza dokładnie beti👄 zgadza się jeszcze u mnie @ niet, i zaczyna mnie to i martwić i drażnić, bo u mnie dziś 36dc a zupełnie się na nią nie zapowiada, piersi mam jak balony, brzuch nie boli, pryszczyków(na czole) nie mam, troszkę czasem jajniki pobolą tylko, jeśli do jutra nie przyjdzie to kupuję test z rana i robię go ponownie zanim pójdę na siłkę, bo nie chcę ryzykować, martwi mnie to już, bo bym chciała zacząć antyki brać przed ICSI :-( a dziś milutko spędziłąm czas u swojego chrześniaczka:-D strasznie mnie cieszy bo jak już mnie widzi to rączki do mnie wyciaga i uwielbia jak mu czytam ksiażeczki-mężuś mówi że to przez mój specyficzny ton głosu, że dzieci uwielbiają go słuchać....... nie wiem może, ja cieszę sie że im się to podoba, i mam nadzieję, ze będę miała okazję nie jedną poczytać swoim dzieciom :-) miłego wieczorku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07........9kg...........córcia Nadia lub Nadzieja Myszka1975....Katowice..........08.07.07........+3kg.... . ..........? Granini........Trójmiasto.........15.09.07..........2 kg...............synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............18.2......28-35......18-28.03 .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............12.03.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....11.03.....25-29...04.04 ....16 m-cy....Katowice beti78............23.02......24-26 ......21.03...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......12.03.......27.......7.04...........22 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...27.02.......36................24 m-ce...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika-co z tym testem? Wolalabym zeby to spoznienie mialo sensowen tlumaczenie;) Rybki gora :) A co z naszym spotkaniem???? warszawaka-odezwijcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Cześć laseczki. Nie odzywam się chociaż na bieżąco Was czytam. Jakoś brakuje mi optymizmu. Dobrze, że idzie wiosna bo muszę naładować akumulatory. Dziewczyny skąd w Was tyle siły i energii.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lasencje humoerk mi się poprawia, bo @ przyłazi już, wprawdzie jest jeszcze niewiele, ale już krwawo:-D hihihihihihi więc już dziś rozpoczynam walkę o bliźniaki :-D hihihihihihi, nigdy się tak z @ nie cieszyłam:-D TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....antyki przed ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............12.03.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....11.03.....25-29...04.04 ....16 m-cy....Katowice beti78............23.02......24-26 ......21.03...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......12.03.......27.......7.04...........22 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...27.02.......36................24 m-ce...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa wiem, kochane, że myślałyście że to fasoleczka, ale mnie to nie dołuje, a z fasoleczek może dwóch będę się cieszyć w maju-czerwcu :-D nadwislanko🌻 czyli mogą być rybki :-D najlepiej dwie :-D hihihihi Iwonka👄 nareszcie, nie smutkaj się maleńka, w nas tyle siły bo wiosna idzie, nowe nadzieje i energia jest, wierzę, że każdej z nas się uda, nieważne jaką drogą będzie kroczyć:-)👄 miłego dnia......wpadnę tu jeszcze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Właśnie moja Nadunia sobie śpi więc coś do Was skrobnę. Nasze życie stanęło na głowie:) już nic nie jest takie jak przedtem:) Jesteśmy bardzo szczęśliwi i możemy patrzeć na nasz skarb całymi dniami. Nadia jest bardzo grzeczna, prawie cały czas śpi a jak nie śpi to grzecznie sobie leży. W nocy budzi się co 2-3 godzinki do picia i zaraz grzecznie zasypia, tatuś nawet w nocy nie wie że dzidzia się budzi;) Ja czuję się już dobrze, w sobotę położna wyciągnęła mi szewki więc mogę już normalnie siedzieć:) Jedynie co mi przeszkadza to ból piersi, Nadia tak je ciągnie ze są trochę podrażnione i gorące. Muszę sobie robić okłady z kapusty;) (zalecenie położnej) Ponoć po jakimś czasie piersi się przyzwyczajają i tak nie bolą, cóż mam nadzieję że szybko się przyzwyczają. Pozdrawiam Was bardzo gorąco ❤️❤️❤️ TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07......Urodziła......Nadia Anna Myszka1975....Katowice..........08.07.07........+3kg.... . ..........? Granini........Trójmiasto.........15.09.07..........2 kg...............sy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello lalunie:P:P:P:P Ja tez jestem pełna optymizmu co do tej wiosny:):):):) i juz nawet to invitro nie jest mi straszne:) Zastanawiam sie jedno..... czy powiedziec rodzicom i najblizszej rodzinie .... moj maz mowi ze tak ale decyzje mi pozostawia.... Sama nie wiem.... pewnie będzie 1000 pytań do .... dlaczego ,a to , a tamto..... a mi jakoś głupio sie tłumaczyc ze jestem bezpłodna:( Sama nie wiem co robic...... Wydaje mi sie ze jesli ktos nigdy wczesniej nie miał takich prbolemów to zapewne będzie to dla niego lekki szok a napewno wielka ciekawość...... wkoncu invitro to nie jest tak popularna metoda na dzidzie..... ech nie wiem..... jeszcze zobaczę...... A poki co ja jeszcze staram sie ochudzac przed zabiegiem .....:) siłka ,biegi i nie żrę po 18:P:P:P Emiczko:) a juz myslalam!!!! ale rozumiem Twoją radość:) ja tez czekałam kiedys na @ przed iseminacją:) nadwislanko:) zapewne sie spotkamy:) w wawie:) wkoncu i ja tam będę często przyjezdzała:) Iwona:) głowa do góry!!!!! ja tez mialam dołasy ale jakos dzis jestem bardziej optymistycznie nastawiona:) Andzia:):):) ale masz fajnie:):):) nareszcie marzenie się spełniło:):):):) Aaa jeszcze jedno ..oglądałam ostatnio foty od Zabajonka i jak zobaczyłam zdjęcie gdzie cała rodzinka w komplecie to wydaje mi sie ze Zabajonek taką kobietką sie stała hihihihihihih;););) bo wczesniej jak pamietam to taka dziewczynka była:) a teraz mamusia pełną gębą:) hihihihih:) idę prasowac ...wrrrrrrrrrrr:( miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Pozdrawiam Was wszystkie i mocno całuję w ten słoneczny dzień. Emika - my to razem idziemy z cyklem, bo u mnie właśnie też dzisiaj przylazła @. A śmiałam się, że razem w niedzielę nas nawiedzi. A ja już się umowiłam na sobotę do lekarza. Ustalę termin pct i wezmę skierowanie na laparo. A jak będzie mógł to zrobi mi cytologię o ile się skończy @. Działania pełną parą. Chociaż po cichu myślałam, że może tym razem się uda. TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....antyki przed ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............12.03.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....11.03.....25-29...04.04 ....16 m-cy....Katowice beti78............23.02......24-26 ......21.03...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......12.03.......27.......7.04...........22 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...27.02.......36................24 m-ce...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Uciekam na obiadzik. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu🌻 pozazdrościć córci, a jeśli chodzi o zmianę, to teraz kochana wszystko się bedzie dla Was zmieniać, ale te piękne chwile nigdy nic nie zastąpi, całuję serdecznie i czekamy na zdjecia🌻 Sabrunia🌻, tak właśnie przyjżałam tabelkę I i ciebie tam nie ma, to cholero jedna pochwal się tymi bliźniakami i wpisuj sie do tabelki :-P kilogramki tez wpisuj hihihihihhih:-P enigmuś🌻 wiesz, jeśli masz rodziców i teściów wyrozumiałych to czemu nie mówić im o tym, ja niestety nie pochwaliłam się nikomu i raczej tego nie zrobimy bo wiem że nie zrozumieliby ani jedni ani drudzy(może poza moją mamą), ale w sumie to Wasza sprawa i czy muszą wszyscy o wszystkim wiedzieć?...... a ja faktycznie dziś odetchnęłam, protokół długi rozpoczęty, kolejna wizyta 12 kwietnia i wykupienie wyciszaczy w zastrzykach, ale jeszcze do mnie to nie dociera czyli transfer u mnie około 16-17 maj-według moich wyliczeń i to będzie zależeć jak będę reagować na stymulację:-) Goluś🌻 a jakby miało być inaczej, przecież my siostry bliźniaczki jesteśmy:-D tylko takie z innego gniazdka ale spod tej samej gwiazdeczki:-D uda się nam obu, i brzusie równo będą nam rosły pewnie:-) 👄 wracam do pracki, dziś odpuściłam sobie siłkę, brzusio mnie bolał ale jutro już lecę, ja tez się odchudzam przed ciążą:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia79
Cześc dziewczynki!!!! Przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale chciałam sobie zrobić zupełna przerwę od tego tematu. No i udałao się,jejku dalej w to nie wierzę, dzisiaj jak byk 2 kreski.Jutro po pracy pędzę do gina niech potwierdzi(oby). Jestem szczęśliwa i wam wszystkim tego samego życzę. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia79🌻 to serdeczne gratulacje, fajnie że na koniec marca ktoś ogłasza takie wspaniałe wieści, napisz nam więcej o sobie i swoich starankach, całuski👄 ja zmykam do łózia, do jutra lasencje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja na szybko wpadłam coś naszkrobać co spiesze sie do pracy... Foli i Andzia gratuluje maluszków!! a ja 1dc mam zadzwonic do gina i on wtedy powie mi kiedy mam sie zgłosić do szpitala...posiedze 3-4 dni i zrobi mi wszystkie badania bo na 90% mam zespół policystycznych jajników i do tego problemy z tarczycą... ale jestem dobrej myśli bo nareszcie będę miała za jednym zamachem wszystkie niezbędne badania i zaczne porządne leczenie :-) Pozdrawaim wszystkie babeczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pomaranczowym złosliwcom dziekujemy serdecznie :-P WYNOCHA!!!!!!! foli odezwij sie jak mała się chowa??? Enigma hmmm dziekuję za komplement, co do dziecka to na co mam czekac i tak siedze w domu, finansowo jest ok jak narazie, otworzyłam swój biznesik...:-) Anka 25 dziekuję za rewelacyjne fotki, Twój ma ły ma taką samą bluzeczkę jak mój mały tylko ze Eryk ma bodziaka....hi,hi,hi hooo,hooo jaki z niego już duży chłopczyk mój Eryk niebawem zacznie 5 miesiąc zmykam sie szykowac na spacerek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mała ma się super :) właśnie zasnęła słodko w kołysce, uwielbiam na nią patrzeć :) Emika, fajnie, że u ciebie zaczęły się przygotowania, teraz będziemy ci kibicować :) A u mnie wszystko ok, tak jak Andzia miałam problemy z karmieniem na początku, tzn pokarm był ale Nadia poraniła mi brodawki bardzo, jest strasznie silna i do tego żarłok :) ale już dobrze co do pomarańczowych to nie czytałam bo ktoś usunął wpis ale myślę że ta osoba jest bardzo nieszczęśliwa w życiu i ma straszne kompleksy i chyba nie ma dla kogo lub czego żyć i dlatego jej głównym zajęciem jest ublizanie ludziom, którzy są szczęśliwi. Ale to jej problem, bo ja jestem zbyt szczęśliwa żeby mnie to ruszało a najlepiej głupotę ignorować, no jeszcze można sie z niej pośmiać :) pozdrawiam pomarańczka i życzę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj :) Wyprawiłam małą z babcią na spacerek, a sama sprzątam, bo na święta mamy chrzciny :) Widzę foli świetnie się czujesz, super, że mała ma się dobrze :) Moja Ola to też żarłok - co widac na zdjęciach :p Jakby mogła, to wyssałaby całą wodę ze mnie hi hi. Ale jest kochana. Narazie udało nam się wyelimoinować kolki i jest słodkim, szczęsliwym maluszkiem, nie płacze z powodu bólu brzuszka - no chyba, ze chce zrobić kupkę, a nie może. Ale teraz ma taki czas, że robi ją co 2-3 dni i to też jest normalne. Ja piję rumianek, gdy ona ma kłopoty z kupkami i wtedy problem sam się rozwiązuje :) Ale za to tak, że trzeba ją od razu całą przebierać, bo pieluszka nie mieści :-D Wysłałam wam kilka fotek z ostatniego tygodnia :) Enigmuś - dzięki za komplement, że taka młoda ze mnie baba :) Ale tak naprawdę to powazny wiek już osiągam, w tym roku 30 -cha :) Trzymam kciuki za twoje sprawy, jak również na inne babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli gratuluje córci ,bo jeszcze nie miałam okazji :) :) :) Kinia gratuluję szczescia ! Enigmuś !!no wreszcie wracasz do siebie ,ciesze sie niesamowicie!!!:D Zabajonek ,Foli poprosze o fotki Waszych maluchów tomek760@vp.pl albo jesli ktoś ma fotki to prosze o przesłanie jeśli dziewczyny nie będą miały nic przeciw Granini fajny pamietniczek ,no i gratuluję syneczka ,pięknie wygladasz ,ciaza Ci służy Sabra chyba świetne uczucie podwójne ruchy no no .czy znasz już płeć swoich malców?Sabra chylę przed tobą czoła ,ze w jakiś sposób pomogłas na pewno jakiejs przyszłej mamie która nie miałaby szans na przezycie macierzynstwa .wspaniała decyzja !!! pozdrawiam wszystkie wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczeki!! Kinia GRATULACJE!!! Napisz nam coś więcej, ile się staraliście, musisz nam troszkę odświerzyć pamieć!! Sabruś dzięki za słowa pocieszenia, wiem że to nie brzmi za ładnie, mam nadzieje że nie zrozumiałyście mnie źle, po prostu jak widzę kobietki na ulicy to zaraz mi się wydaje że im to się udało za pierwszym razem albo nawet bez planowania a my tu czekamy i czekamy... No ale wierzę że się w końcu doczekamy!! Emika szkoda ze przylazła, naprawdę już myślaąłm że to fasolka!! Jak tam ogladałą któraś w niedzielę Mabybaby na TV4? Bardzo fajny filmik, w koncu komedia więc spojrzenie z przymrużeniem oka (inaczej to by wyszedł dramat :) ) Podobało mi się. Mamuśki dobrze że dzidzie takie grzeczne, oby tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane Kobitki!!! Ciesze sie ze maluchy zdrowo rosna i przesylam im buziaki👄 Emiilka🌻trzymam kciuki za blizniaki!!!!!!!!!!!!Wierze ze bedziemy niedlugo sie cieszyc z dwoch kreseczek u Ciebie!!!! Ja teraz jestem na etapie odliczania i modle sie zeby @ nie przyszla chodz to dopiero za 2 tygodnie.Zobaczymy-co ma byc to bedzie!!!Poza tym wczoraj u nas bylo 27 stopni ciepla-szalenstwo!!!!Dzisiaj juz chlodno ale wczoraj czulam sie jak w srodku lata-od razu humor sie poprawil:) Granini🌻 -bombowy brzuszek a dzidzia wprost cudowna!!!!!!!! Andzia🌻-buziaki dla Nadiuni-grzeczna dziewusia:) Kinia-🌻GRATULACJE!!!!!!!!!Napisz co i jak po wizycie u gina!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×